Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

robika
6. dec 2010

@bambola mas IP 🙂 a ja som na teraz skoncila, maly mi tu mrnci, ideme sa hrat, potom nasleduje kupkanie, papanie, uspavanie a dufam ze ho do hodiny uspim, lebo v poslednom case sa mi nedari a je velmi akcny po kupani, predtym bol hned unaveny...

zuzik1983
6. dec 2010

@mirka285 toto sa aj mne stava,ked som dlho voku,vytiahnem nohy z ciziem a prstami ani pohnut.
@kafoditka ved hej,tych par dni...to isto nie

kafoditka
6. dec 2010

@mirka285 myslim, ze bambi ma pravdu s tymi uzkymi topankami..

denisse
6. dec 2010

@luludi
a nosis maleho v nosici aj doma? ako ho uspavas? mna teda najviac trapi to uspavanie .. niekedy je to raz dva ale niekedy fakt strasne dlho place a place a nie a nie zabrat a ja ju nosim na rukach a spievam ... a na toto by mi nosic aj tak nepomohol asi ☹

mirka285
6. dec 2010

som z toho uplne prekvapena,lebo predtym sa mi to este nikdy nestalo,ale mozno je to aj preto,ze ked som mala tie topanky naposled,mala som o 5 kil menej,tak som mala asi stihlejsie nohy,ja viem,ze to znie ako hlupost ale ja si to inak neviem vysvetlit ☹

bambola
6. dec 2010

@maxara nechapem co take tam bolo ze to bolo na vymazanie 😕 mirka napisala svoj nazor a nina tiez. ci sa treba tvarit, ze toto je harmonicke miesto a vsetci sa milujeme? 😅 ale uz som radsej ticho lebo Velky brat zrusi aj mna 😀

denisse
6. dec 2010

inak k teme choditko ... ja som pri nele nemala, ani teraz nechcem ... suhlasim, ze to nie je idealne, ale par minut denne nemoze ublizit ... mne na tom skor vadi to, ze dieta nadsene z obrovskeho pohybu v tom nekoordinovane lieta a do vsetkeho naraza 😀
a myslim, ze v case, ked sa dieta uz da dat do choditka, tak uz vacsinou lezie po styroch a to snad staci ... 😉

merikac
6. dec 2010

@mirka285 v raci fajn,,ako keby som ani na MD nebola,,tak rychlo sa to vsetko vratilo do starych kolaji ☹ A Denis,,- drzim ho na kratko,,velmi na krato,,je to vidiet aj na znamkach,,zatial klopem na drevo,,,uvidim, cim prekvapi,,,,,,,,,Neboj Tomasa to prejde,je to take obdobie, ked mu nic nebude dobre a vsetky dobre mienene rady bude bojkoovat- aspom u nas to tak prebiehalo,,,,,

maxara
6. dec 2010

@kafoditka fiiiiha, pozeram, ze si sa riadne buchla po vacku.. ja kebyze kupim Ninke take drahe capacky, tak som bezdomovec (by ma mm vyrazil z domu) 😕

denisse
6. dec 2010

baby, inak vcera jak ma bolela ta noha platnickova, tak som vecer musela pristupit k "radikalnejsim" metodam pri vecernom uspavani ... tak som najprv vydrzala 10 minutovy rev, ked som pri nej len tak lezala v posteli a hadkala ju a spievala .. potom som ju vzala na ruky, ale nepostavila som sa, len som sa v posteli oprela o stenu a trosku som ju hojdala a spievala dalej ... dalsich 20 minut revu (obcas prestala a kukla nam mna tymi ociskami, ci som to naozaj ja, ked nevstavam a nehojdamu ju postojacky ako kazdy vecer) ... potom som presla na fitloptu, dalsi rev ... dokopy som vydrzala asi 35 minut (neuverite, ale 35 minut ked spi zbehne ako minuta a 35 minut toho strasneho revu mi pripadalo ako dve hodiny) .. nakoniec som vymekla a vstala som, dve minuty som ju pohojdala, ale revala dalej, tak som si sadla do kresla, hojdala posediacky a ona asi po dalsich piatich minutach revu vycerpanim zaspala ... ach jaj, som zvedava, co ma caka dnes vecer ... noha ma boli stale ☹

merikac
6. dec 2010

baby,vy ste toho tolko popisali, ze netusim odkadial zacat citat,,,,,,,,,,,,

merikac
6. dec 2010

idem sa vam postazovat,,,Emma krasne zaspavala,,polozila som ju do postielky alebo na postel v jej case na spanie a ona vzdy krasne zaspala a za 2tyzdne mi ju mamina tak pokazila,,(uspava ju v kociku cicikanim) ze mam malu problem uspat aj po vecernom kupani ☹

luludi
6. dec 2010

@denisse doma som mala riska v nosici len ked bol ockovany, lebo na ockovanie zle reaguje, inak zaspava na cicke, naucil sa tak zaspavat, lebo mu dam cicik vzdy ked chce, niekedy sa naje, niekedy len cucka... barunka asi nevie len tak cuckat? na cuckanie som ho naucila tak , ze prave prso bolo len na mlieko a lave som odstavila a ponukala len ako cuckacie prso

zuzik1983
6. dec 2010

@denisse no by ma porazilo,ti nezavidim,ja som moju na rukach uspavala mozno prvy mesiac

denisse
6. dec 2010

@luludi
ha, tak to ma nenapadlo .. ona nevie cuckat ... napapa sa a vypluje 😀
ja som jej aj dudku vnucovala, ale nechce ... 🙂

maxara
6. dec 2010

@bambola 😀 😀 asi.. ved ale my sa predsa vsetky milujeme 😀 😀 😀

denisse
6. dec 2010

@zuzik1983
a to nehovorim, ze ma skoro 9 kil 😝 a po tom prvom mesiaci si ju ako oducila? mne to ani nejak nevadi, kebyze mi to nesposobuje zdravotne problemy ... sa bojim, ze ma zradi platnicka a jedno krasne rano nevstanem z postele ...

kafoditka
6. dec 2010

@maxara to poslala teta eurase Filipkovi, ze mu mam nieco za to kupit, tak som kupila 😉

maxara
6. dec 2010

@kafoditka no dobre ved.. ale aj tak.. ja sommyslela, ze su to nejake speci, uz na chodenie, ale za capacky sa mi to zda dost.. ja by som jej radsej kupila 5 parov roznych a mala by ku kazdej ciapke 🙂 😨

zuzik1983
6. dec 2010

@denisse potom som ju kolisala po sediacky,vedela asi,ze nevstanem a zaspala sama 🙂 a neskor uz ziadno, polozila som ju a ona zaspala sama..

carrie84
6. dec 2010

Caute babule 🙂

Tak zaspavacie problemy u nas pozname doverne 😝 Zatial to riesim kolisanim, ale budem musiet najst sposob ako maleho tieto finticky oducit - ach jo, to bude revu 😖 😝

Len tak pre zaujimavost - ma este niekto manzela, ktory sa tesi, ze pod stromcekom najde sekeru a sadu naradia? 😀

luludi
6. dec 2010

@denisse ano, funguje u nas aj to, co pise zuzik1983: hojdanie v sede... podla mna metoda vyrevania neplati... alebo je na velmi dlhe lakte... najhorsie je vzdy si najst sposob, ktory funguje, potom je to uz jednoduchsie 😉

luludi
6. dec 2010

@maxara : maxinka liliputi topanocky su dobre naozaj az ked ich chces na chodenie, ako len capacky su veru drahe 😅

emanuel22
6. dec 2010

@denisse Ja uspávam môjho malého v nosiči, mám liliputi a neviem si ho vynachváliť. Tak mi zaspáva cez deň doma, vonku nemá problém zaspať v kočíku. No doma neviem ako ho uspať, tak keď je už nervózny, mrnčí, tak si ho dám do nosiča, pochodím s ním po byte, hladkám ho po hlave a za 2-3 minúty spí. Na chrbát je to určite lepšie ten nosič, ja som si ho kúpila práve preto, že ma už začal dosť bolieť chrbát a môj malý tiež najprv protestoval, lebo bol natlačený na mne, nič nevidel, ale zvykol si a teraz je mu tam super, hneď sa upokojí.
Večer uspávam na rukách, ale nie úplne, keď sa dostane do polospánku tak ho položím, ľahnem si k nemu, dám cicu a tak sa ešte napije a postupne tuho zaspí.
Možno to nie je najlepšie, ale zatiaľ nám to takto celkom vyhovuje, malý je spokojný, ja som sa s tým nateraz zmierila. Skúšala som ho uspávať len tak, že som pri ňom ležala, no reval mi pol hodiny (dlhšie som nevydržala), spotil sa, nevedel sa ukľudniť... aj samého som ho nechala a to isté. Snáď sa niekedy naučí zaspávať aj bez nosenia na rukách...
Držim palce pri uspávaní!

emanuel22
6. dec 2010

Inak ahojte 🙂 (som zabudla pozdraviť). Prajem pekný večer 🙂

zuzik1983
6. dec 2010

aj ja si myslim,ze metoda vyrevania neplati,lebo dieta sa este viac rozrusi a prebudi a ma vacsi problem zaspat podla mna

maxara
6. dec 2010

@carrie84 😀 pocuvaj, vraj ostre veci by sa nemali darovat vseobecne ako dar, lebo vraj nastrbia vztahy medzi donorom a akceptorom 😉 napr mm by sa potesil sade naradia.. 🙂

maxara
6. dec 2010

@luludi ano, ja som na ne uz pozerala, krasne su, to ano, ale .. no ale sak to je jedno.. 😉

kafoditka
6. dec 2010

baby ja mam uplne stupidnu otazku, ALE preco sa hovori lienke Panbozkova kravicka?? Teraz sa ma to Kubo pyta a som mu nevedela odpovedat 😕 😕

maxara
6. dec 2010

@kafoditka 😀 😀 😀 no tak toto neviem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre