Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
8. dec 2010

@denisse juj moja tak to ti teda verim ....a starsiu nosis do skolky???lebo ja som ju nechala doma z celej triedy bola v pondelok len ona sama baba a traja chalani,tak som si povedala zue to nema zmysel aby tam isla 😖

ericica
8. dec 2010

baby neviete co je s @alllexou?

petrap001
8. dec 2010

@aalexis007 aj my mame taku ciapocku a aj take cosi ako polo rolak bez rukavov bolo k tomu.super vec,vyuzivam poctivo 😉 len bombulka sa nam uz odtrhla 😀

petrap001
8. dec 2010

tak sa mi zda,ze vsetky nase deturence zacinaju byt nejake nervne v poslednej dobe..ale nam to na zuby zatial nevyzera,aspon si myslim,hoci ruky vkuse v ustach a kuse vsetko co moze..

boli sme sa teraz prejst,ale ani oko nezazmuril a par krokov od dveri zavrie oci 😠 samorejme,ze vojdem dnu a uz bolo.tak sa tu teraz slini a po spanku ani chyru 😖

tinaki1275
8. dec 2010

@ericica ja uz ani neverim ze to su tie zuby ,zacina ma chytat panika ze sa proste takto zmenila..a vymysla..
@denisse barunka musi mat v sebe duracelky ..moja chrapala do dvanstej a o tretej uz zase zalomila ale idem ju teraz zobudit lebo vecer bude zase cirkus..ako to zvladas nechapem.. ☹ ja som po dvoch nociach uplne psychicky na dne..

denisse
8. dec 2010

@ericica
nelu som mala od pondelka doma, lebo mala silnu nadchu od vikendu, ale zajtra ju uz dam do skolky, lebo nevladzem a s barunkou mi treba ist na ockovanie ... teda ked do rana nebude mat od nely tie sople ...
dnes som len raz cvicila vojtovku, na viac som nemala sily ...

ericica
8. dec 2010

@tinaki1275 no ved aj ja som si myslela ze zuby ale tie nie a nie vyliezt aj ja si zacinam mysliet ze sa mi meni....ze ma teraz take obdobie,ked sme dosli z nemocky bola ako anjelik.dve hodinky bola hore a dve spinkala a takto to islo cely den a v noci len papala a spinkala,.,,,
boooze ja som ale zla matka vyjedam svojmu dietatu mikulasa 😀 😀 😀 ale iba tie nezdrave vecci 😝 😝 😝

ericica
8. dec 2010

@denisse aj tak ta obdivujem 😉 ja kebyze som sama doma asi s\ zblaznim.....chvalabohu svokra je so starsou a ja s edinou....aj v noci ju uspim v obyvke a svokra si k nej potom lahne,,lebo ta ked v noci spusti tak sa cely dom otriasa v zakladoch 😝

mirka285
8. dec 2010

baby tak ja som bola nutena dat malej viburcol uz poobede nakoniec a ona uz hodinu a pol spi 😕 tolko este nikdy nespala cez den,vdaka bohu za viburcol...

petzi
8. dec 2010

Ahojte babule. zase sa ozivam po nejakej dobe....
Mate nervne deti??

katty17
8. dec 2010

baby, Sandra po dlhej dobe dnes v podvecer zalomila na hodinu a pol. to sa nam uz dlho nestalo. teda vonku v kociku to spava aj dve hodky ale doma !!! woooww. az som nechapala 🙂

katty17
8. dec 2010

@tinaki1275 - aj nasa sa zacala posledne dni v noci neustale trepe. to predtym vobec nerobila. vkuse sa odkopava a trepoce ako ryba na suchu.nechapem preco. a vobec nechce byt zakryta 😒

zuzik1983
8. dec 2010

@denisse veru aj ja ta obdivujem.ja mam sice nepokojne dieta cez den,co mi vobec nepospi doma,len vonku v kociku spi aj 2 hodky.ale som jej vdacna,ze v noci ako tak spi.vstava okolo 5-6 rano,ked vstane o 5,tak sa nakrmime,prebalime a spi este do 6.30h ale ked vstane o 6,tak to uz sme hore definitivne kazde rano 😒 a dnes sa ta moja bosorka vynimocne rozhodla,ze uz je o 3.30 vyspata,uz si len zacala rozpravat a viskat a o spanku ani pocut...tak si viete predtavit,ako ja dnes vyzeram 🙂

katty17
8. dec 2010

babule, ako vidim vsetky mame podobne dnicky a noci 🙂 ale kazdopadne obdivujem zeny ktore maju dve a viac malych deticiek !!! 😉

monline
8. dec 2010

ahojte
tak my sme mali fajn noc, zobudil sa až o pol šiestej na kojenie a zaspal do ôsmej, potom spal od pol 11 do pol 1 (taký dlhý doobedný spánok tuším ani nepamätám), a potom som ho uspala o tretej a spal do konca Monka, to je tuším do piatej..spolu so mnou, muž ho vzal po prebratí, lebo mne bolo strááášne zle od žalúdka..tak som poležala ešte, potom vstala, napila sa vody a po chvíli vyvracala obsah žalúdka..nevracala som aj desať rokov, neviem, asi mi nesadlo mäso na šťave s hubami, sušené hríby som tam dala, máme ich doma asi rok, pridávam ich do jedál a nikdy nikomu nič nebolo, môžu zostarnúť? máme ich v špajzi v sklenenom pohári s látkou navrchu... dúfam, že mlieko budem mať v pohode

kristip
8. dec 2010

@luminkasp na sviatky sa chystame na Oravu, ale mam strach, lebo prave tam Petko ochorel, aj ked on to mal uz od narodenia, len tam to prepuklo, tak mam taky divny pocit...
Ty uz davas Alberta do sportoveho kocika? Petko sa uz ledva zmesti do hlbokeho a ked tam dam este aj fusak, no dovidenia. A aky mas typ sportoveho kocika?
Prijemne vianocne upratovanie ti zelam, ja som uz tiez zacala... 🙂

mirka285
8. dec 2010

kde ste vsetky?ja mam odcvicene,mala uz skoro spinka,dala som jej Viburcol tak snad bude dobra noc,rano nas idu ockovat ☹

mavion
8. dec 2010

ahojte baby..tak deti konecne spia..dnes sme sa boli ockovat, to bol teda rev..juj velmi mi jej bolo luto...idu jej zubky,v noci spinka katastrofalne a cez den ma musi minimalne vidiet inak je zle...dnes som sa snou prechadzala po dazdi 3 hodky.este stastie ze si svokra zobrala starsiu,inak neviem co by som robila..
co je to ten viburcol co to tu spominate? ja mam kupeny calgel a taku somarinku co sa navlecie na prst tak s tym jeej masirujem dasienka ale nemam pocit ze by to zaberalo...
@mirka285 nepreberie ta cvicenie velmi? mna znama odhovara ze ju to tak prebralo ze dlho do noci nevedela zaspat...a zas mne by vecerne cvicenie vyhovovalo asi najviac..

robika
8. dec 2010

Ahojte, tak FIlipko cely den nespal, teda ak neratam tych 10 minut, a to som ho uspavala 2 hodiny, cely den bol umrncany a slintal chuda, ako bernardin, tak asi zase zubky, ale este nevyliezol ani jeden 🙂

monline
8. dec 2010

@robika tak to ťa aj s filipkom ľutujem, chudáčik, musí byť natoľko unavený, že už z toho nevie zaspať..teraz večer zaspal dobre?

monline
8. dec 2010

@mirka285 ja som tu..vyprázdnila som žalúdok, tak teraz doň opatrne nakladám, nech nejdem spať hladná 🙂

monline
8. dec 2010

@mavion tri hodky na daždi? len aby ste z toho neprechladli..my by sme mali ísť zajtra na očkovanie, ale skúsim to prehodiť o týždeň, lebo malý má soplíky, nechcem aby ho očkovanie zbytočne teraz zaťažovalo

mirka285
8. dec 2010

@mavion Viburcol je homeopaticky cipok,ktory mozes dat babatku ked je po ockovani,ked mu idu zubky,alebo ked je a nejakeho dovodu velmi nekludne...nam zabera super,mala mi vzdu do 15 minut zaspinka 🙂 a cvicenie no co ti poviem,lepsie by sa mi cvicilo rano,ale rano sa neda tak som sa uspokojila aj s vecerom,ale nepreberie ma to nejak extra,alebo to neviem posudit,lebo ja aj tak nechodim spavat pred polnocou 🙂

bambola
8. dec 2010

ahojte, dnes mi mala spala celkom cez den 🙂 tak som sa co to aj poucila. konecne som sa dostala ku kablu od fotaku tak hodim nejake foto 😎

mirka285
8. dec 2010

@monline hriby by nemali zostarnut,mozno ti len zle sadli...ja som sa dnes nepretrhl od varenia,Tomas bol na Vianocnych trhoch tak som urobia iba ryzu a udusila zaleninku s krabimi tycinkami a bolo...

robika
8. dec 2010

@monline tak zaspal sice nebolo to take jednoduche, a prave cakam kedy sa zobudi na papanie 🙂, v noci sa mi bude kazde 2,5 - 3 hodinky, prave citam par stran dozadu a ze Ti bolo dnes zle... to mi je luto, daj si nejake lahsie jedlo radsej, ono tie hriby by mali byt este dobre, ale niekedy cloveku jednoducho to jedlo nesadne...

monline
8. dec 2010

@bambola ahoj, šikuľka..aj učiť sa stíhaš..ja som si schrupla spolu s malým 🙂
teším sa na foto

bambola
8. dec 2010

pre maxi @maxara aby si si nemyslela, ze len ty mas retro kocik, aj ked ten "moj" je asi novsi typ lebo ma aj sportovu cast , ale vanicka je oooobrovska 🙂

bambola
8. dec 2010

@monline no ci stiham zistim sobotu 😀

bambola
9. dec 2010

jeeeeeeeeej, uz ide kon 😀 tak ja sa idem zasea ucit kym mala spi (klop klop) 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre