Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
13. dec 2010

@sarai s mensim ci vacsim cirkusom, ale ano, zaspi...davam mu cumlik,
tebe sa mala vlastne ukludnuje na prse, ked nema cumlik...

noemarta
13. dec 2010

dobre ranko,
my sme mali konecne v pohode noc, ziadne mrncanie, len klasicke vstavanie k papaniu 😉
My mame tiez tento tyzden lekarsky, zajtra na nozicky, v stredu poradna ockovanie a ja by som mala predsa vybehnut k tomu gyncovi, lebo potom budu sviatky a co ked mi to neprejde, vsaaak sa uskraaabem k smrti 😀 😀

@kafoditka cooo, ja som nic nemusela podpisovat , rozhodnutie mi prislo domov a hotovka 😕 😕
@maxara drz sa!!!!! tiez ma caka avion, neviem ci tam nevybehnem poobede, kedze ostatne dni mame furt nieco.
Vsetkym Luciam len to naj naj 😉 😉 😉

luludi
13. dec 2010

dobry den vsetkym,

velka lucka dakuje 🙂 praje vsetko najlepsie hlavne malym krasnym Lucinkam 😵 😵 😵

my sme vcera mali narocny den, risi spinkal spolu max. hodinu - chuda moje, taky bol unaveny a umrncany. Ale, musim povedat, ze posledny tyzden mame znovu pekne noci, zvykne sa budit 1 - 2x.

@maxara: silno na teba budem dnes mysliet, nech to neboli

kafoditka
13. dec 2010

@noemarta no ano, pani mi volala ze to ma prist podpisat... tusim cigaretka alebo bella tu spominali, ze sa to podpisuje preto, aby si sa nemohla voci rozhodnutiu odvolat... ale tak naco by som sa odvolavala, ked som s vysledkom spokojna, no nie?? 😀

noemarta
13. dec 2010

@kafoditka jasne...
kedy ides na nakupy a ako ides s petom???

kafoditka
13. dec 2010

@noemarta ano s Petom, dam papat malemu okolo 12tej, a okolo 13tej by som chcela vyrazit.. najprv kika, potom avion.. tak sa tam mozno aj stretneme 😉

mirka285
13. dec 2010

@kafoditka si mi nebodaj neverila,ked som ti povedala,ze budeme mat ten zvyseny?vsetky kocky co prechadzaju na rodicak v tomto roku,aj keby to bolo 31.12. dostanu ten vyssi,samozrejme aj nan maju narok.1.1.2011 je prelomovy datum,takze tie ktore prechadzaju na rodicak prave v tento den uz maju bohuzial smolu ☹

kafoditka
13. dec 2010

@mirka285 ja som s tym aj ratala, ze spadam pod 256eur ale po precitani temy o rodicaku, co si mi poradila, som ostala na pochybach.. a teraz, ked mi to tetusa na urade potvrdila 100%ne, som spokojna 🙂

mirka285
13. dec 2010

@kafoditka no lebo tie prechodne ustanovenia boli blbo napisane,a kedze tie zmenili tak bolo jasne uz,ze to dostaneme...ale clovek je aj tak najspokojnejsi ked to vidi cierne na bielom 😉

denisse
13. dec 2010

@sarai
to uz mala rok, takze rozumela co jej hovorim ... pomohla mi moja mama ... sme ju na striedacku v noci utisovali, spievali, nosili na rukach a donekonecna opakovali, ze dostanie mliecko az rano ... preplakala 4 noci a potom bolo dobre .. kojila som len vecer a rano ... casom sa to zhorsilo zase (myslim to spanie), ale to som jej popri kojeni uz davala aj UM, tak v noci dostala flasku ... a to jej mohol dat aj mm, nemusela som ja 😀

sarai
13. dec 2010

@denisse myslis, ze sa to inac neda? a hlavne skor to nejako zmenit? mne ani tak nejde o mna, ale podla mna ani jej nie je dobre, ked sa tolkokrat budi. teraz tiez vstavas tak casto?

monline
13. dec 2010

Všetko najlepšie Luciám, Luckám a Lucinkám 🙂

meruska
13. dec 2010

pekný dník...ja mam za sebou zasnežený víkend u svokrovcov 😉 a predlhé dočítavanie čo ste tu všetko popísali...
škoda že som tu nebola keď ste mali jazykové okienko...pretože ja spadám skoro do každej zlej kategórie 😀 som východniarka, používam veľmi veľa pre vás nezmyselných pojmov, a pravopis napriek tomu že som učiteľka nie je moja silná stránka...ale to ste si už iste všimli, ked čítate moje príspevky..občas sa mi podarí viac hrubiek i v jednom príspevku...
ale aspoň niečo na moju obhajobu....ja sa možno tak vyznám v matike ako ani jedna z vás ... 😝

bambola
13. dec 2010

Dobre ranko,

tak my uz mame za sebou rannu prechadzku, rehabilitacia, lidl, posta 🙂 fuka studeny vietor takze dnes sa mi uz von nechce 😠 kupila som si Evu s diarom tak sa vytesujem 😀 a pomarancovy dzus, ten uplne zboznujem ale odkedy sa mala narodila tak som nepila, vsak citrusy.

Inac jeden neprijemny zazitok. Mala sa v noci cca o 3-4 zobudila so strasnym placom ☹ ako keby ju rezali a ziadny sposobom ju utisit. ja som ju drzala iba bezmocne na rukach, potom ju mm ponosil a ona stale rovnako intenzivne. tak som jej zase skusila dat prso, tak este pokrcila do prsa trochu ale nejako sa ukludnila a spala dalej. vobec netusim co to malo znamenat 😕 som rozmyslala ci som jej neprilahla rucicku alebo co, ale ked som sa zobudila na jej plac tak som bola skoro az pri mm, tak fakt netusim. moje chudatko.

bambola
13. dec 2010

samozrejme vsetkym bosorkam a malym Lucinkam vsetko najlepsie 🙂
(@luludi @cigaretka5 @gabika41.......)

bambola
13. dec 2010

@meruska katka ty ucis matiku? no neviem ci budeme kamaratky 😀 😀

aalexis007
13. dec 2010

Achhhhh, ja Vás teda nestíham čítať vôbec. Čo ma veľmi mrzí. Len občas sem nakuknem. Mám takého hladoša, že už asi prestávam vnímať realitu. Stále papá každé 2 hodiny a niekedy už aj skôr. Nič iné nieje - len papkáme a prebalujeme. Cez deň mi to tak ani nevadí - ale v noci je to niekedy hrozné. Už nevládzem. 😒 Chcem ho vydržať kojiť čo najdlhšie, ale začínam rozmýšlať, že ho začnem prikrmovať. Tie čo kojíte a aj prikrmujete UM - kedy túto dávku dávate? 😉

meruska
13. dec 2010

@bambola matiku a informatiku 😝 veľmi milá kombinácia 😀

meruska
13. dec 2010

@aalexis007 keď mu dám prso a vidím že je hneď nespokojný, hneď urobím 60 ml UM, ale ja ho už robím viac menej automaticky ..nie vždy ho ale vypije

meruska
13. dec 2010

@bambola počúvaj, ty nejako nechceš byť so mnou kamarátka ...ani basketbal nemáš rada, ani matiku 😀

meruska
13. dec 2010

@aalexis007 inak týmto spôsobom sa mi pekne predĺžili intervaly na 3 hodinky a viac

mirka285
13. dec 2010

@meruska bola by si najoblubenejsia ucitelka mojho syna,on matiku zboznuje 😉 neviem po kom to ma,lebo ja som z matiky blba jak tacky 😔

meruska
13. dec 2010

@mirka285 no aspoň niekto by sa našiel 😉

bambola
13. dec 2010

@meruska no vsak toto a este aj nemecky vies 😀 , ale zase vies...protiklady sa pritahuju 😀
informatika mi nevadi, dokonca som isty cas chodila na doucovanie ked som isla robit prijimacky z informatiky a celkom to slo, ale to uz som zabudla davno 🙂 a ucis na SS ci ZS ?

macik27
13. dec 2010

ahojte, tak ja som z tej našej vlády už celkom blb... dnes som sa bola pýtať na socialke že dokedy ja vlastne budem poberať materskú keď som na ňu nastúpila 1. júla a tetuška mi povedala že ja už budem mať tú predĺženú čiže 34 týždňov a potom nabehnem na rodičovský 190 eur...ale materská po novom má byť 60% z denneho vymeriavacieho základu a ja poberám len 55% tak to mi potom akože doplatia? alebo sa na mňa vykašlú? ... no asi ešte nabehnem na UPSVAR a opýtam sa tam 😒

meruska
13. dec 2010

@bambola ja a nemecky? to si ma pletieš s oackou...ona je nemčinárka

meruska
13. dec 2010

@bambola

booklover
13. dec 2010

@sarai no viem tak, ze ked dam cumel, zaspi. alebo ked ju dam cikat, tak zaspi. ked nezaspi, tak chce papat 🙂 nasa zas prve 2 mesiace nechcela cumlik.

bambola
13. dec 2010

@meruska sa mi zdalo ze si pisala ze si robila v nemecku

meruska
13. dec 2010

@bambola pletko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre