Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
14. dec 2010

vy už druhé bábo neplánujete, že posúvate vecičky ďalej?

strasska
14. dec 2010

@emanuel22 ku komu chodis na klbiky?

emanuel22
14. dec 2010

@strasska neviem ako sa volá, nemám doma správu, oproti starej nemocnici má ambulanciu

luludi
14. dec 2010

@meruska zo zdravotnych dovodov nie 🙂

bambola
14. dec 2010

@luludi no teda 😨 a ako si sa dozvedela, ze nieje slobodna mamicka? potom clovek uz ani nema chut pomahat 🙄 a doplacaju na to nevinny 😠 husa. zverejni jej nick aby jej uz nikto nenaletel 😒

luludi
14. dec 2010

@bambola: uz ju admini zablokovali. Hladala som v bazari vacsiu kombinezu a nasla som aj tu moju darovanu, mala trosku osuchanu jednu nozku od nosica, tak som si vsimla. Podla mailu som potom zistila, ze je to naozaj ten isty clovek

strasska
14. dec 2010

@emanuel22 oproti starej nemocnici po takej rampe ides do "podzemne" kancelarie?

strasska
14. dec 2010

@luludi tak to je ina sila 😲 😕 😕

emanuel22
14. dec 2010

@strasska áno, aj ty tam chodíš?

strasska
14. dec 2010

@emanuel22 ano, tvoj opis vys. u lekarky mi bol povedomy...sak zajtra ti porozpravam 😉

bambola
14. dec 2010

@luludi a este to predava aj na konovi. to si fakt myslela, ze jej na to nikto neprijde? najhorsie je, ze ona to bude robit aj tak dalej 😖
nam malu nemeraju ale co som ju teraz zmerala tak moze mat 68, este meter a bude o 4cm vyssia ako ja 😀

bambola
14. dec 2010

@luludi @katty17 pozerala som tu dnv plavanie, vyzera to dobre a cena je v podstate taka ista ako vsade. a vy kedy chcete uz ist?

macik27
14. dec 2010

@bambola aj my sme dnes očkovali a mali sme zvýšenú teplotu... dala som jej paralenový čípok len som z neho kúsok odrezala ...ako dlho to asi účinkuje?

katty17
14. dec 2010

@bambola, @luludi ja som premyslala chodit na plavanie tak februar - marec. vy?

bambola
14. dec 2010

@macik27 neviem, ja som jej supla cely preventivne takze je mozne ze by teplotu ani nemala ale pravdupovediac nie som zvedava 😉 ale normalne by malo asi 8hodin nie? 😕
@katty17 aj ja som presne tak myslela, ze v marci, to uz bude mala vacsia a uz nebude snad mrznut 😉

maxara
14. dec 2010

Caute babule.. tak ja mam taku strasnu smolu.. ☹ Ja som dnes vyrazila 7:30 z domu, lebo som mala prist k Frantiskovi medzi 8mou a 9tou a na ceste bola taka zapcha, ze som tam behom dobehla z elektricky 9:25 a on tam uz nebol, lebo mal po mne nejake stretnutie.. ☹ cize brucho pozrete nemam.. a dufam, ze sa na mna nehneva, kedze na mna cakal po 24 hodinovej sluzbe ☹ ja som taka nasrata na tychto nasich debilnych papalasov.. su najmudrejsi na svete, pol roka hlasuju za svoju debilitu a pritom kazde bozie rano su zapchy z PK, z DS a z Petrzalky do mesta... a maju to uspesne v pazi, sedlaci vymleti.. 😠 ja uz nikdy v zivote nepojdem volit.. NIKDY
(na niekoho to musim zvalit) tak ale je to normalne, aby som 25 km isla 2 HODINY? 🙄 cestarov vytr.kanych prekvapi zima aj uprostred januara, aj ked kazdy den hlasia, ze zajtra ocakavame chumelicu, tak oni asi ZROVNA boli na zachode, ze to nepoculi.. a v PK uz 10ty rok riesia otazku, kadial pojde obchvat.. 😠

luludi
14. dec 2010

@bambola na konovi to nepredavala, ale na minibazare

@bambola @katty17 suhlasim s terminom plavania 🙂

luludi
14. dec 2010

@maxara :( to mi je luto

maxara
14. dec 2010

@luludi aj mne.. ☹

merikac
14. dec 2010

@maxara tak toto nasralo aj mna,,,ja som bola taka zvedava,,,ako ho hranie v tom zaludku zvladnes,,,,aka bude reakcia a co dalej,,,,,,,,,,,,,,a napokon koli hluchym cestarom a papalasom a tym zvolenym,,,to takto na h...no dopadne,,,,,,,,,,,,, 😠

merikac
14. dec 2010

baby,,,,,uz dostala niektora z vas matersku tento mesiac ?? mna len zaujima,,ci mipride, ked mam schvaleny uz aj rodicak za december a ten mi uz dnes nabehol,,,,,,,,,

noemarta
14. dec 2010

@maxara chuda, to by ma nasralo a duuufam ze sa to mne zajtra nestane, ja idem na heydukovu 😖
Predsa musim ist gyncovi, mi to nepreslo.... ☹ ☹ ☹ a na 11stu k pedine do ivanky, ja duuuufam, ze vsetko pojde ako po masle a budeme vseeetko stihat, lebo..... bude zleeeeeeeeeeeeeee.
@katty17 @bambola @luludi a kam chcete chodit plavat??? lebo ja som chcela zacat chodit od januara,ale kaslem na to, az tak marec april. ze by som chodila s vami...

noemarta
14. dec 2010

@merikac mne uz dosla, ved to ti pride za december az v januari alikvot.ciastka a plus plna suma rodicaku za december. 😉

noemarta
14. dec 2010

@merikac cooooooooo, teraz to citam to akoze ti dosiel uz rodicaaak, fiiha. 😕

katty17
14. dec 2010

@noemarta - marcelka premyslame kam by bolo najvhodnejsie chodit plavat. to by bolo super keby sme chodili viacere. bola by sranda. 🙂

miki060707
14. dec 2010

ahojte, dneska som mala perný dník, ale som rada, že som všetko stihla, bola som si vybaviť rodičovsku, od nedele mi začína, tak tam mám už všetky papiere a že za dec. dostanem tú vyššiu a už od januára tých 190 a ja krava som si myslela, že budem mať stále 250, juuj, sakriš, čo už....potom som išla prepísať na nás vodu do vodárni, nakupila som si vody v lidli, a v dm ešte maličkosti, čo som potrebovala a o tretej som išla s deťmi do centra, čo mame v dedine, odtial rýchlo do jednoty, teraz už malá spí a malý spal skoro stále dnes, tak bude s nami kukať panelák a to som išla s oboma ešte lekráke, o 12, lebo maleho očkovali a mala mi niejak soplí, tak ju odhlasim zo škôlky, reku nech ju lekárka popočúva, všetko ma ok.....zajtra ma čaká žehlenie a balenie darkov, synovci dojdu cez víkend a budeme trošku oslavovať, tak spravim aj tortičku pre krpcov, inak upratané nemám absolutne a vôôôbec ma to netrápi, včera sme s malou spravili malý stromček, teda ozdobili
ja som si objednala pre maleho mikuláš. overal, z bazaru, a sprostu ma to mohlo napadnuť na mikuláša, ale nevadi, spravime fotky pod stromčekom......

pekný večer, idem kuk panelák

petrap001
14. dec 2010

Ahojte baby 🙂
no po sto rokoch som sem zavitala.no co uz neni cas 😖. v sobotu som bola v praci a jasne,ako som predpokladala,cista katastrofa 😀 Palo mi vyvolaval kazdych 10 min.ako neprehanam 😠 ze on place,ze on neni na neho zvyknuty a bla bla bla na to mal casu mi to vsetko kvakat ako keby som nemala co robit.som myslela,ze ma porazi.ale prezili to.a tak pridem vecer domov a tak ma akosi vsetko bolelo,normalne svaly,kosti a ani som nebola unavena.tak mi zacala byt strasna zima,tak som o 8mej zaliezla do postele a klepala som sa asi do desiatej a to som mala na sebe aj zupan a dve periny ale nepomahalo.ale tak som akosi zaspala a rano uz ok,ako keby sa nic nestalo 😕 normalne nechapem tomu 😕
a inac ani neviem,nic sa nedialo take.

a vy co mate nove??drobcekovia pocuvaju?? idem trosku pocitat,ale musim aj ordinaciu pozerat 😀

merikac
14. dec 2010

@noemarta ja som zle vyjadrila,,,teraz v 12. mesiaci mi prisiel rodicak za 11. mesiac,,ale materska,,este nie, tak preto sa pytam, ze ci uz materska niekomu prisla,,,☹

miki060707
14. dec 2010

@luludi ty chceš už dávať preč oblečko, ja tiež nechcem už dalšie bábo, ale teta by tie veci chcela po malom, tak ja to odkladam pre sesterky, ak budu mať dakedy bábenka 🙂
a ty si to jednej chcela dať, alebo predať, to oblečko po malom???????
by ma nasralo dobre, keby to dalej predávala, keby som jej to ja darovala, ja som ani cent nezobrala za nič, aj čo som kupila, dostala, všetky veci po soni som podávala kamarátkam,.....a keby som sa dozvedela, že to predávaju, by ma dobre nasrali, ...našťastie sa to nestane....

miki060707
14. dec 2010

@merikac mne prišla materská.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre