Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
15. dec 2010

@mirka285 - miri podarilo sa mi dalsie kilo dat dolu 😉 . uz som na 59 . cize este styri - pat kil a som tam kde chcem byt 😀

monline
15. dec 2010

@katty17 tak vidíš! 🙂 šikuľka je to..

katty17
15. dec 2010

@maxara - peti, no ved sikovne babulky mame. flasku si uz vedia pekne drzat. sandra sa mi tu teraz toci na hracej deke 🙂 polozim ju a o pat minut je uplne inde 😀

monline
15. dec 2010

@katty17 ako sa ti to podarilo? cvičíš?

katty17
15. dec 2010

@monline - len keby aj tie zeleninky papala. idem jej skusit dat oliznut cerstvu mrkvu 😀

katty17
15. dec 2010

@monline - doteraz som cvicila tri krat do tyzdna. ale posledne dva tyzdne som u nasich tak som nebola cvicit ani raz. zacala som papat mensie porcie a pravidelne 🙂 a hlavne nepapam vecer. ale za to kazdy den si dam nejaku mlsku 😉

monline
15. dec 2010

@katty17 hej, toto je asi jediný spôsob ako schudnúť...zmeniť stravu a cvičiť..ja kojím, tak ešte asi počkám..

mirka285
15. dec 2010

@katty17 poslala som ti ten link,upozornujem ta,ze nebudes vediet co vybrat.... poviem ti ze ja mam stale 58 kil a to cvicim uz mesiac 4 krat do tyzdna,vecer po 18 vobec nejem,ja uz nechapem ci mam naozaj drasticky zmenit stravu aby isli tie kila dolu alebo co,porad?

luludi
15. dec 2010

ahoj, my sme dnes zavesili novu zavesnu siet, co ma doma napriklad @maxara alebo @tinaki1275 a bubo v nej normalne 2x sam spal ;) @denisse nechces skusit pre barunku? normalne neverim ;)

@monline: pekne uz mate stravu zavedenu, daniel je v tomto sikovny 😵 😵 😵

ja som v noci nemohla spat, tak som do tretej rano citala Annu zo Zeleneho domu... ako decko som na tej knihe strasne ficala... normalne mi to dobre padlo 😉 😵 😵

luludi
15. dec 2010

@mirka285 dolezity je este pitny rezim 🙂 a cm ubudaju? lebo sa moze stat, ze sa tuk meni na svaly a preto na vahe nevidis rozdiel, ale teda, podla toho, co som ta videla si myslim, ze vyzeras fantasticky 😉

katty17
15. dec 2010

@monline - je vela cvikov ktore mozu aj zeny ktore koja. pomalicky by si mohla kludne aj ty. ved aj doma 🙂

maxara
15. dec 2010

@katty17 ano, sikulky mame.. strasne je Ninka krasna, ked si tak sama drzi tu flasku

@luludi parada, som rada, ze kresielko pomaha 🙂 len aby mu ho mamina zachvilku neobsadzovala 😀

@mirka285 aj sem hod link, nech kukneme

mirka285
15. dec 2010

@luludi Luci ty mi hned vies zdvihnut naladu...ja to skor zamaskujem oblecenim ☹ odisli mi nejake 2-3 cm z pasu aj zo stehien aj z bokov,ale aj tak sa mi to zda malo 😢

tinaki1275
15. dec 2010

@monline no ja uz davam mlieko okolo siedmej rano ,potom o pol jedenastej ovocie a potom po stvrthodinke mlieko ak chce..zvycajne scucne tak 100-ku ..o pol tretej zelenina a po nej vzdy mlieko a potom spi az do pol siedmej(klop,klop,klop)a potom skusame kasu s trochou ovocia (vcera som konecne nasla taku co jej celkom chuti a robi sa z UM co pije)a potom este okolo deviatej mlieko a spi ...cez vikend sa mi dve noci zobudila okolo tretej a vypila 150tku ..ale vcera zaspala o desiatej a vstala az rano o osmej-co bolo ako maly zazrak🙂)) myslim ze to bude tou kasou co vcera vecer zjedla celu prvykrat..🙂)no idem ja zehlit..☹

luludi
15. dec 2010

@mirka285 na mesiac cvicenia su 2 - 3 cm z pasu a stehien uplne uzasne... tisko zavidim... nooo, ked citam teba a @katty17 tak si hovorim, ze moje vyhovorky musia ist bokom a sup ho pustit sa do toho. 😅

luludi
15. dec 2010

@maxara nie si daleko od pravdy 😀 aj mne v nom bolo taaak dobre

mirka285
15. dec 2010

@luludi Luci to fakt?no ved hovorim,ze mi vies zdvihnut naladu 😉 a ty co sa tvaris ze potrebujes chudnut,vsak ty si stihla co som videla....ci aj ty si v nasej teme schudnem 5 kil a budem spoko 😀

luludi
15. dec 2010

@mirka285 samozrejme, ze je to skvele, najtazsie sa zhadzuju cm, kila vedia padat aj ked len upravis pitny rezim... To preto mirka, ze si nevidela moje brucho, lebo mi na nom viselo dieta ;) ja som tiez v klube 5 kg dole a som stastna, aj ked mne by stacilo 5 cm dole z brucha a kg pre mna za mna nech ostanu ;)

noemarta
15. dec 2010

sevas holky, u nas cely bozi den snezi, teraz sme dosli z vonka, spala dve hodky vonku. 🙂
babyyy, serte na kila, teraz idu vianoce a mi nehovorte ze budete drzat diety, alebo si davat pozor a nebudete jest po siestej, ved su vianoceeeeee!!! 😉 mne tiez uz stoji vaha a nie a nie pod 60stku, ale brucho stale mam, ale to musim vycvicit, ale zacinam na plno az po sviatkoch.
idem si kuknut foto z ke...

kafoditka
15. dec 2010

No baby ja som sa sice dostala na 58,5 ale upravou stravy a dietou, ziadne cvicenie, lebo nestiham.. 😒 Ale ked som zacala 18.10. cvicit v tom fitku tak ma komplet merali, pohladam ten papier a dnes sa premeriam, ako som na tom..

noemarta
15. dec 2010

@aalexis007 no chvala bohu ze je vsetko o.k. 🙂

adelaine
15. dec 2010

@noemarta ahoj Macka, na kona som dosla az teraz,risi vstal dnes asi hore zadkom, cely den
bol mrzuty a nechcel mi vobec spat:( tak som sem nestihala ani nakuknut....
inak, vdaka za opytanie, uz je to vcelku fajn, ako sme presli na prikrmy, je to lepsie,
chuti mu 😀 dnes mi zjdol 80 ml zemiak+mrkva 😉
a nad tou avent termotaskou som rozmyslala aj ja, je to super na cesty,
len som si chcela overit, ci ju niekto ma, ci ju niekto pozna...

kocky, chcem sa opytat, nemate niekto prehlad, co stoja v Bipe
Pampers Sensitive4 ?

bambola
15. dec 2010

@kafoditka kafko ani nie ze masovy typ, ja mam rada salaty s roznymi dresingami 😝 ale masko mozem tiez a prave to kuracie moc az tak nie ale skor to bravcove , obcas hovadzie a na slavnostne prilezitosti jahnacinka 😝 no nepohrdnem 😀 a ryby mam tiez rada, ja som vsezravec 😉

mirka285
15. dec 2010

@adelaine Mati v sobotu idem do Bipi tak mrknem,ok?
@luludi inak mne najviac cm odislo z bokov,zacina sa mi postava formovat konecne,ale tak ma to sere ked na vahe nic nevidim...nevadi zajtra sa presne premeriam a potom zase az o mesiac,mozno sa to rozbehne ked som uz ten pitny rezim zlepsila 😒

noemarta
15. dec 2010

vyhodnarky, pekne fotky mate, hlavne tu spolocnuuuu, supeeeer. 😉

maxara
15. dec 2010

@mirka285 chod sa napit

mirka285
15. dec 2010

@noemarta inac ty mas o dve kila viac ako ja,ale vyzeras o 5 kil lahsia ako ja....no ty mas nejaku fintu ci co?

maxara
15. dec 2010

ja by som potrebovala zalozit temu este 5 kg a ostane mi uz len 30 😀 navyse nemozem ani cvicit, kedze mam vydutinu na bandere 😠

maxara
15. dec 2010

dala som nieco smutne do sukra ☹

mirka285
15. dec 2010

@maxara no lenze ty si pokazde chudsia a chudsia ako sa stretneme.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre