Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
16. dec 2010

@denisse 🙂 nadherne .)

katty17
16. dec 2010

@noemarta - marcelka ten parfem je naozaj sviezi. ja som ho kedysi davno pouzivala. a aj risi pouziva pansky aqua di gio. cize dobry vyber 🙂 moja srdcovka je davidoff . je to stara vona ale mne velmi vonia a sedi mi. je este viacej svieza ako di gio ;)

katty17
16. dec 2010

@luludi - @allexa - som rada ze vas konecne pustia a dufam ze misko je v poriadku a ze sa to krasne hojiiiiiiiii 🙂

ericica
16. dec 2010

@denisse nela je uzasna ,,,velmi je krasna a tie vlasy ach jo 😵 😵 😵
@alllexa vellmi sa tesime ze idete domov.... 😉
idem si vas precittat,kratim si cas do 11 vtedy budem mat vysledky krvi 😒

adelaine
16. dec 2010

dobre ranko, konecne vykuklo slnko, dufam, ze to nezakriknem ako minule a
ked pojdem kocikovat, bude riadna chumelica.

a k vcerajsku, aby som odpovedala:
@tinaki1275
@kafoditka kozna mi povedala, ze nemam davat avivaz, ked davam praci prach 😒
alemozno skusim, co to urobi teraz po case, lebo som z toho pradla nestastna,
nevonia a je tvrde ako slak 😠
@strasska , ocot som uz skusala, nevidelo sa mi to bohvieako lepsie

kafoditka
16. dec 2010

Bra ranko babulky 😵 😵 No ja sa citim ako znovuzrodena 😵 normalne som spala skoro celu noc 🙂 Peto dosiel o polnoci z roboty a dal malemu papat-akurat sa zobudil- a ked vstaval rano o piatej do prace, tak zaroven s nim aj maly, tak ma nechal pospat a nakrmil ho. Potom ho ulozil vedla mna do postele a potiahli sme do 8:30 🙂 Taaak som to uz potrebovala.. vonku krasne svieti slniecko, tesim sa..
@luludi ch9 ocividne zabrala, maly pekne spal 😉 paci sa mi to zavesne kreslo, len rozmyslam, kde by sme ho asi tak zavesili.. zeby nad nasu postel?? 😕 Fifkovi sa v nej u maxinky pacilo, aj si tam pospal, podobne ako mala Matka bambolovie 😉

bambola
16. dec 2010

@mirka285 miri tak s tym mocom idem saskovat aj ja dneska 😀 tiez nemoze byt so sacku a este k tomu to ma byt stredny prud mocu 😠 a co by este nechceli 😉 vcera rano som skusala ale ako na potvoru mi nechcela ciknut a pri tom mala suchu plienku 😕 tak skusim dnes lebo mame doniest zajtra rano ale ak sa mi nepodari tak kaslem na to a prinesiem buduci tyzden. mm povedal, ze z mocu aj tak nic nezistia a ze ked mi to nepojde , ze on mi tam nacura 😀 😀

bambola
16. dec 2010

@allexa tak super, ze vas pustaju 🙂

luludi
16. dec 2010

@kafoditka moj mm ma nad dverami v spalni zavesenu hrazdu, na ktorej cvici a ked chceme do siete zavesim tu siet na hrazdu, ked nie zlozim dole, mame 2 izbovy byt, takze napevnu ju zavesime, az ked sa naozaj plne osvedci, musime rozmyslat nad kazdym novym prirastkom nabytkoveho typu ;)
som rada, ze kamilky, alebo ako to mm vola, ze vulgarne kamilky zabrali ;)

luludi
16. dec 2010

@adelaine my pouzivame pracie orechy, lebo ja mam este po cheme stale precitlivenu plet na vsetko, mozte skusit aj to pripadne

bambola
16. dec 2010

@kafoditka @luludi zavesne kreslo je super a malej sa tam spalo ako v bavlnke 😉
lulu a vy ho kde mate v dvojizbaku? 😕 lebo ja teda neviem kam by som ho pichla, jedine ako kafko, nad postel 😀

mirka285
16. dec 2010

@bambola jak som ho chytala uz od utorka,a nikdy mi nechcela nacikat...dnes som nad nou stala jak policajt a nakoniec po 15 minutach sa vycikala,ale velmi malo..no hlavne,ze sestricka povedala,ze to staci,aspon dufam 😔 takze prajem uspesne mocochytanie 😀

adelaine
16. dec 2010

@luludi aj tie poznam, uz som ich skusala, ale nic mi neoprali potvory 😠
pradlo bolo skoro rovnake ako pred pranim, tak som ich zavrhla 😒

kocky, a ked uz pisete o tych zavesnych kresielkach, ako
zaistite bezpecnost deti? su tam nejake popruhy?

bambola
16. dec 2010

@mirka285 len ja to neechapem, ked ju rozbalim tak sa mi vzdy po chvilke docika a ked tam cakam s nadobkou ako taky trotl tak nic 😀 no potvora je to 😠

mirka285
16. dec 2010

@bambola no presne..inokedy sa mi vzdy pocikala,a ked treba tak ani za svet...

mirka285
16. dec 2010

@adelaine Mati ja neperiem v praskom,ale iba v geloch..teraz mam jeden Persil gel a ten obsahuje aj avivaz,takze zvlast uz nedavam...tak skus aj ty,ja som s tymi persil gelami velmi spokojna...

adelaine
16. dec 2010

@mirka285 Mirka, asi to bude riesenie, aby tam toho nebolo vela, gel je zlata
stredna cesta ..
poslem asi niekedy mm do Bipy, aj pre pampersy a bude..

katty17
16. dec 2010

@adelaine - mati a davas praskovy alebo tekuty prasok na pranie. aj to je dost velky rozdiel

katty17
16. dec 2010

@adelaine - aha akurat to tu rozoberas s mirkou 🙂

katty17
16. dec 2010

@mirka285 - tiez davam persil v geliku. a v bipe mavaju nanho akcie 😉

noemarta
16. dec 2010

@mirka285 si myslela pri tom na mna, ze chuuuda ta nemoze.... 😀 😀 😀 😀 dakujeeem za kolegialitu..
@katty17 aj mm pouziva presne aqua di gio, je uplne super, ale ja som si kupila novinku to je aqua di gioa!! ta je este lepsia nez ta stara.
@alllexa supeeer ze idete domov, konecne

adelaine
16. dec 2010

inak mam dilemu, mam doma cukinu a kalerab.
co mam riskovi uvarit na obed? co chuti viac? ci je to jedno?

adelaine
16. dec 2010

@katty17 no ved, prasok pouzivam, ale ako som pisala, asi skusim ten gel, co spominala
Mirka

noemarta
16. dec 2010

@katty17 aj ja pouzivam persil gel a avivaz silan alebo lenor sensitive od zaciatku ked sa mala narodila.

katty17
16. dec 2010

@adelaine - mati, jednoznacne vyhod prasok. v pradle sa to trosku udrziava aj napriek riadnemu plachaniu.kup si gel na pranie. skus persil sensitiv. inac ja davam niekedy aj avivaz - silan sensitiv a uplne v pohodicke to mala zvlada 🙂

katty17
16. dec 2010

@noemarta - jeeeej, ja tiez takto periem. mala zatial nemala ziadne problemy. @adelaine - tak sku aj ty a daj vediet ako to zvladate 🙂

adelaine
16. dec 2010

@katty17 urcite 😉
tak baby, ja idem, maly sa akurat budi, tak pekny den vsetkym 🙂

mirka285
16. dec 2010

jezis baby akurat mi tu zvonili jehovisti a ponukali nejake knizky 😕
@noemarta nemas zac...ja mam pre Gabo pod stromcek toho Rabanneho Black rose xs,strasne som z tej vone napichana,uz sa tesim ked ju bude pouzivat,teraz pouziva Rabanneho one Millionto je tiez dobre....

katarina7777
16. dec 2010

dobre ranko,vidim ze tocite o prani, aj ja zasadne periem v tekutom, avivaz nedavam a dneska ma caka zehlenie 5 praciek co som vcera oprala... normalne nechapem kde sa tolko spinaveho pradla berie 😒

katarina7777
16. dec 2010

@mirka285 v taliansku chodia jehovisti v nedelu rano.... ani nemusim pisat jak im vzdy vynadam .

noemarta
16. dec 2010

@mirka285 ja som mm kupila hugo boss xy ci ako sa to vola, nenormalne to voni, som zvedava co povie...
lebo moj mm ma este k tomu aj meniny, tak som mu musela este nieco dokupit. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre