Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lela1809
26. dec 2010

Krasne Vianoce kocky 😉
@katarina7777 drzime palceky aby ste boli skoro fit 😉
@maxara krasne valanie 🙂
nas trapia zubky ☹ mame hnacky a sme stale umrncany 😒 Laura sa nevie ulozit.. male ocka od unavy...a nikde neni dobre...akurat co zaspala v kociku ... uvidime kolko minut nam to vydrzi.... hadam vecer padne od unavy a stihnem precitat ako ste sviatkovali 😉

kafoditka
26. dec 2010

Ahojte kocice 🙂 Pozrela som snad vsetky fotos z vasich Vianoc, no super fotky, ved pre kazdu z nas boli tieto vianoce vynimocne 😉 My sme v CA, vcera sme prisli a az doteraz sa u nas nezavorili dvere navstevami, takze super, videla som po dlhom case sesernice, tety.. napadlo tu kopec snehu a este stale snezi, tak sa tesim, zajtra sa ideme poriadne vyvetrat vonku, aj lutujem, ze sme sanky nechali doma... Inak Stedry vecer dopadol super, maly papal s nami vyzivku za stolom 🙂 Darceky prekvapili a potesili, najviac ma dostala prenadherna rozpravkova knizka pre Filipka, uz sa tesim, ako mu budem citat pred spankom 😉 Fotky nepridavam, kedze som zabudla kabel od fotaku v BA...

booklover
26. dec 2010

@maxara tesim sa ze chutili 🙂 nam tiez 🙂

maxara
26. dec 2010

@lela1809 😀 vdaka.. akurat, ze o 16tej nam ocko odisiel na stretavku zo zakladky, takze valanie skoncilo 😒

Ninka je cela nervozna, slinta a pcha si prsty do pusky a potom sa poskriabe na dasienku a zacne rumazgat.. cize prakticky stale sa len jej venujem.. teraz sme si dali jablckos bananom.. no ja neviem, jej nic absolutne nechuti.. ked zje desat tych malych lyziciek cokoholvek, tak skaceme od radosti.. a aj to by som ju radsej este raz porodila, ako nakrmila, lebo jednu lyzicku papa na pat krat, co ju furt pluje.. no idylka.. kuchynu mam celu oplutu.. a dnes som kompletne vytriedila vsetky jej male veci, cize vsetky 56, 62 a vacsinu 68ciek som supla do toho vakuoveho obalu.. musela som jej trochu upratat izbu, lebo sa tam na dva tri dni nastahujem, lebo ideme malovat spalnu 😅 ano, cas vianocny..

@booklover ano chutili.. najprv som ich chcela rozdelit na dve casti a zobrat k svokrovcom a k nasim, ale rozdelila som to na tri a jednu som si nechala aj doma 😅 ale este nie je zjedena, lebo nestiham jest nabalene jedlo.. ja som nic tieto vianoce nevarila ☹ tak velmi som chcela tieto uzasne prve magicke vianoce prezit tak, ako samostatna rodinka, ale mm sa nanominoval k jeho rodicom na veceru a tak sme odtial potom utekali aj k nasim, nech ani jedni nezavidia 😉 a samozrejme, nech si rozbalime vseeeetky darceky v jeden den

lela1809
26. dec 2010

@maxara takze aj vy slintate... zubky... my sme na tom rovnako... dnes po mne plula bananovu kasu 😀 akurat sme ju konecne ulozili.. a je nejak podozrivo ticho... to papala a popri tom si rozpravala... krpec maly... no zazitok nase papanie po kupani...stale kope nozkami a mece ruckami 😀 ziadne kludne papanie... to mame jedine v noci 😀

bambola
26. dec 2010

ahojte, mne je mala cely den nejaka nervozna- unavena, nevie spat, teraz spi pri mne na cicke 🙄 😒 uz neviem co s nou, nic nieje dobre, ani sediet, ani lezat, ani chodit ......... ☹ snad je to len dnes.

neviete mi poradit? potrebujem kupit nasim darcek a vymyslela som vinovy set, viete otvarac, nalievatko a neviem co este tam je, neviete KDE to kupim? dakujem 🙂

mirka285
26. dec 2010

@bambola vo vinotekach to predavaju..

bambola
26. dec 2010

@katarina7777 prajeme skore uzdravenie leovi 🙂

katarina7777
26. dec 2010

@bambola diky, aj my sa trapime so zubkami ale cudne je ze vpredu nema dasna vobec zdurene a od ocnych po stolicky to ma total cervene a zdurene, hlavne pravy horny ocny zubcek ma uz cely vytvoreny pod dasienkom... moze sa stat ze vyjde naskor ocny a az potom jednotky?
uz sa mame lepsie , dostal od slovenskeho jeziska chodul a velmi sa mu tam pacilo... uz mam doma aj ten macleren a vyzera super, vonku som s nim este nebola ale ked bude leovi lepsie hned pojdem.

kukucka26
26. dec 2010

ahojte mi mame dnes tiez strasny den stale postonkava a poplakava ma zvasenu TT 36,5 oliate dasna a zubky nevidno nikde

katarina7777
26. dec 2010

@lela1809 dakujeme, teraz to budeme mat vsetky tazsie kvoli zubkom ☹

lela1809
26. dec 2010

@katarina7777 to ano... uz aby bol aspon jeden vonku 🙂

zuzik1983
26. dec 2010

@bambola moja presne tak isto,od rana uplakana,chce spat,len sa jej neda nejako,od 2 bola hore do 20.00.ani lezat,ani sediet,ani chodit,ani hrat sa neche,fakt nic,este jeden takyto den a ma porazi... 😒

lutsine
26. dec 2010

@zuzik1983 my to mame podobne, v noci sme revali vkuse od pol dvanastej do pol piatej rano.... 😢 😀

zuzik1983
26. dec 2010

moja tiez mala teplotu tosku zvysenu na 37,2.ze by to tiez bolo kvoli zubkom?

zuzik1983
26. dec 2010

@lutsine to ja zas mam noci ako tak dobre klop klop klop 🙂 sice kazde rano sme hore cca od pol siestej,ale uz som si zvykla aj doobeda bola hore cca od 7 do 11 a strasne nervozna,od 10 hrozny plac uz som nevedela co s nou,tak som isla von,zaspala,hodinku som povozila,prisla domov a bola hore,ale to ona vzdy zisti,ze uz neni vonku 😒

merikac
26. dec 2010

dobry vecer dievcata- co porabate?-pozerate mrazika??..............zase ho nebudem vidiet celeho,,lebo som neskoro prisla k TV- uz som ho videla asi 100x- ale nikdy od Apo-Z 😀

merikac
26. dec 2010

pridavame sa do klubu nevrlych deti s bolavymi zubkami, ci skor dasienkami,,,,ani moja nespava tak ako zvykla,,spotreba plienok za posledny tyzden a pol je taka ako inokedy za mesiac,,a veru mame obcas aj zvysenu teplotu 38,1- v prdelke...............Uz normalne rozmyslam, ze zajdem k dr, pretoze to kadenie denn 5-6x sa mi uz nepaci, aj ked stlicu nema vzdy riedku,,,,,,,,

merikac
26. dec 2010

@kafoditka teeeda, ides "do snehu" a bez sani??? 😕 ............teeda mama 😀 ..........

merikac
26. dec 2010

@maxara a coze vas vedie k takemu počinu - malovat spalnu?????............teeeda, len same somariny ma napadaju, ze co moze byt asi pricinou 😀

bambola
26. dec 2010

@mirka285 ale asi predrazene nie? mas tip na nejaku konkretnu, prosim? este ma napadlo ci by to nemohli mat v domacich potrebach? 🙂

bambola
26. dec 2010

@merikac ty si inak perverzna 😀 😀
@katarina7777 neuveris ale presne na maclarena som sa chcela spytat, ze co a ako 🙂 inac ja som jednu pani videla ten xlr model tlacit u nas pred barakom v snehu, cize funguje aj v treskucej zime ak sa chce 😀 😀

karinnka
26. dec 2010

Ahojte. 🙂 Vidim,ze mame doma vsetky zlaticka,ktore slintaju 😉 My sme mali vcera krasnu noc...zaspali sme o desiatej a vstali sme do osmej ale cely minuly tyzden,sme vstavali v noci kazdu hodinu pol....Dufam,ze to uz mame za sebou... 😝

tinaki1275
26. dec 2010

no baby mam pocit ze vsetky mame ten isty problem 😒 nervozne deticky zo zubkov..nam to trva uz vyse mesiaca,ale treaz sme mali 3-4 dni klud ,a dnes zase cirkus cely den..mne zaberala chamomilla vulgaris 15ch ,daval som ju cca tyzden a prestala som lebo sa mi zdalo ze je uz ok ..a tak zase zacnem ,dnes mrncala cely den.a tiez kakame 2-3 x denne a dost ..az mi je smiesno ked si spomeniem ze pred takymi dvoma mesiacmi som sa modlila pomaly aby sa konecne vykakala..a teraz je to napak . 😀 presiera sa cez plienku kazdy den... 😒
no idem popozerat vase vianocne albumceky🙂

katarina7777
26. dec 2010

@bambola tak po dome chodi kocik uplne lahucko, uz sa neviem dockat aj tazsieho terenu, inak v skutocnosti je krajsi jak na obrazku a aj velkostou ten quest uplne staci... xlr som nevidela nazivo ale na videach vyzera byt obrovsky, jak sa poznam tak sportovy budem pouzivat len ked pojdem na prechadzky z domu, do auta len golfac. 😉

katarina7777
26. dec 2010

@tinaki1275 my sme na tom s kakanim niektore dni aj horsie, tiez s laskou spominam na tie casy ked kakaval 2x do tyzdna... 😀

merikac
26. dec 2010

@bambola v AZ etkuk istotne bubu mat

merikac
26. dec 2010

@bambola 😕 jaaaa?? a to uz preco,,ved nic takeho perverzneho som nenapisala-ale boh vie,,co si si ty pomyslela 😀 😀 😀 ..............no uznaj ,,,,kto maluje spalnlu cez sviatky,,to by nam mala @maxara vysvetlit a dostat nas z omylu do obrazu 😉 😀

tinaki1275
26. dec 2010

@katarina7777 no ja presne toto hovorim ..a kazde rano ma aj pyzamko okakane😉)uz neviem aku plienku dat aby ju nepresrala.. 😒 ozaj ako chutila kapustnica od mamky?

tinaki1275
26. dec 2010

@merikac nic si z bamboly nerob ..to ona ma urcite na rozume nieco pikantne 😉 a opbvinuje teba... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre