Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
29. dec 2010

@maxara super prirovnanie... 😀
jezis to ste uz vsetky chore,ja sa az bojim ked dojdem na svk co nas caka...to snad Leiu zabalim do 3 fusakov a 2 overalov..a to pojdeme na 4 dni aj do Alp.... 😒

maxara
29. dec 2010

@tinaki1275 🙂 Tinka, prosim ta, nemas ten link na tie nalepky? Gabika chcela, ale ja ho uz nemam ulozeny 😒

katty17
29. dec 2010

baby, chcete vidiet mojho brata? dajte si na TV - TVR - Ruzinov. 🙂 menuju poslancov 😀

katty17
29. dec 2010

@maxara , @tinaki275 - ake nalepky?
Baby, vyuzivate niektore baby vysielacky?

lenkaaninka
29. dec 2010

@maxara žijeme žijeme... ježiško bol úžasný teda hlavne pre deti každý jeden darček som zabalila zvlášť a potom som sa tešila pri rozbalovaní ako malé deco ako keby som nevedela čo tam majú no fakt nie je nad detskú radosť 😀
malinký má cez 8 kg a zbožnuje zeleninkovo zemiakové záležitosti ale sralko od pol noci do rána dokáže byť aj 4 krát hore ale nejako ani celú noc by som neprespala už som si zvykla.S mm sme si kupili telkáč LCD tak my sme mali skoršieho ježiška....Ninka má v škole samé jednotky no proste v jednom kole. Mám o dve kilká menej ako pred tehu tak sa vytešujem. Kupila som si sadu na akryl nechty tak experimentujem. 😀

kafoditka
29. dec 2010

@katty17 ja ked som bola takato vysusena zo smrkania tak mi dobre premastil plet obycajny mandlovy krem na tvar AB kozmetika alebo som si okolie nosa natierala kalciovou mastou-tiez super vec 😉

katty17
29. dec 2010

@kafoditka - domi, prave tento mandlovy AB som si zacala dnes davat 🙂 ja uz mam pocit ze mam aj v usiach z toho zalahnute ☹

maxara
29. dec 2010

@katty17 nalepky na auto s nasimi ratolestami 😉 ked si pozries moj album skusame si celenky, tak v nom posledna fotka.. tieto.. link som sem davala, ale nejako som si ho neulozila a teraz to uz neviem najst

@lenkaaninka no ja odpadavam, ved ty mas tusim jedina za dlhsie obdobie super spravy 😀

tinaki1275
29. dec 2010

@maxara niekde ho mam popozeram a nahodim ho...

katty17
29. dec 2010

@maxara - uz som si kukla nalepku. mala by som si aj ja nejku kupit lebo sa chystam jazdit. kedze tu uz zliezol sneh, idem na to 😉

kafoditka
29. dec 2010

@katty17 Kati a predtym si jazdila? Ja sa stale neviem dokopat ☹ som nesedela za volantom asi uz 9mesiacov, ked nie viac..

maxara
29. dec 2010

@katty17 ked najdes nejaku stranku, daj vediet

@tinaki1275 oki, tesim sa

katty17
29. dec 2010

boli sme na obede u risiho rodicov. Podavala sa velice chutna morka. a ked to mala zbadala tak zacala neskutocne slintat. no nedate jej? 😀

katty17
29. dec 2010

@kafoditka - domi, ved 9 mesiacov nieje vela. urcite ti to pojde. ja som si dala este aj kondicne jazdy ked som bola v siedmom mesiaci 😀 . trochu sa mi ruky potili ale celkom to slo.

lenkaaninka
29. dec 2010

@maxara snažím sa vo všetkom nájsť zálubu lebo inak by ma mrdlo zo stáleho utierania soplov a ritiek 😕 a o varení a upratovaní ani nevravím 😀

monline
29. dec 2010

@zuzik1983 hej, kyslá smotana, toľko, aby sa pomazánka dobre natierala a červenej papriky tak, aby bola pomazánka ružová..ved skús tú druhú...nech ťa neodrádza zeler, v tej pomazánke spolu s rokfortom je skvelý

katty17
29. dec 2010

@monline - jezisi, strasnu chut si mi urobila na rokford. mnaaaaaaaaaaam 😀

monline
29. dec 2010

@tinaki1275 teda, to je pozvanie! 🙂 že odkazujem tvojmu-díky 🙂 raz využijeme 🙂

monline
29. dec 2010

@katty17 a ako ho máš rada? ja hocijak 🙂 ale v tejto pomazánke je super

monline
29. dec 2010

@lenkaaninka úžasne si to zhrnula 🙂

katty17
29. dec 2010

@monline - mam ho rada uplne ze kdekolvek 🙂 ale ja som celkovo syrova zienka. syr, sampinony a kukuricu by som vopchala vsade 😀

lenkaaninka
29. dec 2010

prášim za malým lebo je nervozny ako starý chlap 😉

monline
29. dec 2010

@katty17 najlepšie naraz do mäska...mňam 🙂

katty17
29. dec 2010

@monline - jejda ani nevrav. celkom rychle jedlo z tychto surovin a k tomu masko 😀 . ani nic ine k tomu nepotrebujem 😀

maxara
29. dec 2010

Baby, cca pred dvoma hodinami som vam chcela napisat, ze som pekne prestrelila s tym odtienom fialovej, nebola taka pekna aku som chcela, ALE !!! teraz uschla a je to nadherne 😵 tesim sa velmi.. mm povedal, ked to maloval, ze dostal chut na zltko s cukrom (taka je vacsina spalne) a potom ked maloval tou fialovou, tak mi prisiel oznamit, ze mame Carte Dor vanilkovo cucoriedkovu spalnu 😀 ale teraz uschla ta fialova a je to velmi pekne

merikac
29. dec 2010

@maxara maxi,,ze slubis, ze hodis foto tej spalne?

bambola
29. dec 2010

@monline tak sa rychlo vyzdravte 🙂
@luludi o tretej by mohlo byt 🙂 zajtra uz budes mat telefon?
@maxara peti chcem ti podakovat za ten tip na vinaren v petrzalke, dnes som tam bola a kupila som a nie za zlu cenu 🙂

bambola
29. dec 2010

@luludi jaj a som chcela, ze ak si chces s risim vyskusat manducu mozem ju zajtra zobrat so sebou a skusis ho tam napasovat 🙂

kukucka26
29. dec 2010

boze zienky moj je prestransne zly uz 3 den budu to zubky? ma uz niekto z vas? ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre