Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

booklover
7. jan 2011

@bambola tak ja ratam s tym, ze bc pracu a jednu statnicu mi normalne zobrali...

mirka285
7. jan 2011

@maxara ja som trubka ja nemam internetbanking ☹ a musim malu vyvetrat,lebo sa zblaznim...caute zatial

maxara
7. jan 2011

@booklover to je typicke pre slovensko, ze podme platit za nic.. lebo vo svete sa za to plati... uplni debili..
a ty by si si nemohla aspon z nejakeho vyssieho rocnika pridat nejake predmetym, ked uz musis platit za ten rocnik? u nas to slo, ze sme mohli si nadrobit a potom sme mali volnejsie

maxara
7. jan 2011

@mirka285 oki, tak pomaly chod, nech ta to moc neboli

mirka285
7. jan 2011

@maxara jezis,vsak on je celkom pohladny,no zdochnem tam od hanby,ale keby som nezdochla od hanby,tak urcite od bolesti ☹

booklover
7. jan 2011

@maxara nie, lebo ja nemam vyssi rocnik. ja som v tretom (sice uz druhykrat) a je to bc studium, takze vyssi rocnik nie je. potom sa mozem prihlasit na mgr, ale aj nemusim. a mozu aj nemusia ma zobrat. len tie peniaze sa mi zdaju nefer, najmä preto, ze tam ani nechodim, takze ani vyucujuceho kvoli mne neplatia...

maxara
7. jan 2011

@mirka285 😀 mne sa smeje, ale aspon vidis, preco som sa hanbila pred nim vytrcat moje nechutne sadlate striovite bandero.. ale je fakt, ze rit by som nezvladla, ale tak, ty si s nim nepises..a samozrejme nic o nom nevies 😉 a ani som ti nic blizsie nehovorila a ni vlastne nevies, ako vyzera.. toboz nie, ze som ti poslala fotku ..

@booklover no ved jasne, to je proste ta slovenska klasika, platit tazke prachy za nic.. napr my sme sice mali celkom dobry system kreditny, ale teda uroven skoly ja si nemozem pomoct, ale ja som stale cakala, cim vyssi rocnik som studovala, ze uz to kazdu chvilu pride, ze uz uz mi zacnu vstepovat do hlavy nejake prakticke zalezitosti, co sa mi zidu do praxe a ja som dostudovala, dostatnicovala a aj vsetko a pocas celeho toho som cerpala vedomosti z mojej strednej 😠 a zopar, co som sa vramci mojho zaujmu docitala.. ale inak.. celkovo som sklamana z toho VS systemu

meruska
7. jan 2011

pekny dnik...

@maxara kedže si študovala v Nitre nepoznáš náhodou moju tetu? Učí na SPU ale robí aj na SAV , venuje sa gaštanom jedlým 😉

maxara
7. jan 2011

@meruska 😀 a ako sa vola tvoja teta?

miki060707
7. jan 2011

@maxara peti, v utorok ideme do poradne, tak ti hned podám hlásenie..
inak pekný dník
veru pol roka máme ...a konečne sme vypili vyše deci čaju, som mu dala tu ov. šťavu, čaj, čo predávaju v dmke

bambola
7. jan 2011

musim vam napisat co mi dnes povedal mm. vcera mal nocnu na porodnici a ze tam bola pani a uz uz rodila tak jej sestricka povedala "pani vyzlecte si podprsenku a nohavicky" a ze pani na nu zacudovane pozrela ze "aj nohavicky?" 😀 😀 😀 😀

maxara
7. jan 2011

@bambola 😀 tak tomu verim, ja som u kazdeho lekara ako magorka 😀

lutsine
7. jan 2011

@maxara my ideme v utorok do poradne tak potom ti nahlasim miery v pol roku

kafoditka
7. jan 2011

baby takze uz sme sa naucili pisat velke N a Z, citali sme slabikar a boli sme na prechadzke 😉 Inak to je sila, co dokaze zjest 7rocne dieta 😕
@bambola 🙂 ty a nerobi tm na heydukovej? tam sa aj rodi??

bambola
7. jan 2011

@kafoditka nijeee, v ruzinove 🙂

kafoditka
7. jan 2011

@bambola jaaaj lebo mne sa marilo, ze robi na heyducke..

bambola
7. jan 2011

@kafoditka to asi kvoli tomu, ze sa ma raz maxi pytala ci tam nahodou nerobi lebo tam robi fero, tusim to tak bolo 😅

maxara
7. jan 2011

@bambola fero tam nerobi 😀

kafoditka
7. jan 2011

@maxara a Frantisek ano? 😀

katty17
7. jan 2011

@bambola - mati, tm je porodnik v ruzinove? tak preco sme u neho nerodili???? 😉 ozaj, ste manzelia? 😉

maxara
7. jan 2011

@kafoditka a kto je potom Fero? 😨

kafoditka
7. jan 2011

@katty17 lebo vy ste rodili aj Mackou u celebritnej porodnicky 😉 🙂 sak ziadne béčka, nie?

kafoditka
7. jan 2011

@maxara 😀 ja som reagovala preto tak, lebo ty ked ho opisujes, tak vzdy o nom povies ze FRANTISEK a teraz si tak kratko dala ze Fero .. a ako to ze nerobi na heyducke? som zmatena teraz, sak tam si bola u neho, ci?

katty17
7. jan 2011

@kafoditka - tak ale keby sme vedeli ze bambola tam ma muza 😀 aspon minimalne by som po nom ockom hodila 😀

katty17
7. jan 2011

a kto je teda ten FERO????

maxara
7. jan 2011

@kafoditka to Bambi ho nazvala Fero 😉 ja ho volam frantisek. A on nikdy nerobil na heyducke.. co by som robila so zlcnikom v onkologickom ustave svatej Alzbety? robi u milosrdnych 😉

kafoditka
7. jan 2011

@katty17 😉 ale Matin mm je tusim anesteziolog..
@bambola dobre hovorim?

bambola
7. jan 2011

@maxara no "tvoj" doktor nie je frantisek na heydukovej, si uz som to totalne poplietla? 😕 😅
@katty17 kati, nie my nie sme zobrati, ale mna tak casto oslovuju jeho priezviskom, ze akoby sme boli 😀 a normalne sa oznacujeme muz a zena ked sa s niekym rozpravame 😉 cize de facto je to mm 😀
inac Sandra ma po kom priezvisko?
a nie je porodnik, on je anesteziolog 😉 a ukoho ste rodili, teda kto je akoze prominentna 😉

maxara
7. jan 2011

@katty17 jej muz je anesteziolog.. alebo aj anesteziolog aj chirurg.. alebo ja mam v tom uz hokejku

maxara
7. jan 2011

@bambola a chirurg nie je? moj Fero, je Frantisek z milosrdnych 😀 a nie je moj 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre