Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
13. jan 2011

@oacka a mozno uz bude kristinka tak cupitat, ze nevezmete z toho ani jedno 😉

bambola
13. jan 2011

@luludi ja by som chcela byt v kreativnom teame cestovky, teda ti co vyberaju hotely a destinacie do katalogu 😉 ale tak to mozem snivat😉 ale kludne by som aj predavala. ja som predtym robila v zdravotke, cize tiez s ludmi a dalo sa 😉

bambola
13. jan 2011

@luludi lulu ale take male dieta sa unavi a je fajn ked si ma kde lahnut 😉

adelaine
13. jan 2011

@oacka alebo vacsie auto 😉

luludi
13. jan 2011

@bambola uplne uprimne... u svk cestoviek vybera hotely vzdy len majitel... takze tudy cesta nevede a to je strasna skoda 😒 slovensky tzv. manazeri v cestovkach vlastne len riesia problemy a robia roominglisty.. bola by si sklamana

luludi
13. jan 2011

@bambola no ano, to len ja vychazdam z vlastnej skusenosti, ze nas bubu v kociku nikdy nespal 😠 tak ma to vlastne ani nenapadne 😕

oacka
13. jan 2011

@adelaine 😀 😀 😀 navrhnem manželovi.

oacka
13. jan 2011

@luludi nie??? naša spí v kočíku aj v byte. 😀 😀 😀

luludi
13. jan 2011

@oacka nie, risko mal dlho reflux a kociar mu nikdy nerobil dobre, najradsej vzdy spal v posteli. Moje dieta mi vzdy vyvratilo vsetky predstavy, ake som kedy o detoch mala 😉

denisse
13. jan 2011

@oacka
rocne dieta sa v pohode vyspi aj v golfaci ... teda aspon v tej nasej inglesine ...
a ja by som s takym malym dietatom teda k moru nesla ... ale viem, ze vela ludi chodi, ale nie je to nic pre mna ... az tak s trojrocnym, ked uz stavia hrady z piesku na plazi ... 😀

denisse
13. jan 2011

@oacka
aj nasa spi v kociku aj v byte ... len v noci v posteli ...

oacka
13. jan 2011

@denisse ja nechcem dať za druhý kočík 10litrov, hoci viem,že inglesina je super... musím hľadať dačo lacnejšie... ale keď teutonka ma rozmaznala. 😀 😀 ale hádam aj lacnejšie sa dajjú dať takmer do ľahu.... ja veľmi dúfam,že v lete budeme všetci zdraví a v pohode a budeme môcť ísť k moru.

kafoditka
13. jan 2011

ahojte, tak uz som naspat, nakoniec som na tom firemnom vecierku predsa len bola kuknut...maly bol super, len nechapal z tolkych ludi 😉 vyhrala som poukaz na denne licenie od mary kay a sportovu bluzku Leros, len netrafili moju velkost 😒 Stavila som sa na Kosickej a obzrela som si golfac, pre ktory som sa rozhodla a teda velka spokojnost - az na to, ze ho predavaju o 5Oeuri drahsie ako na nete 😠
@bambola musim ta vyviest z omylu, ze jazyk vie kazdy, lebo ja do tejto skupiny nepatrim.. ☹ teda mali sme v praci hodiny Aj, ale to sme vacsinou prekavickovali a prekecali, coho teraz velmi lutujem. Ako mne gastronomicka ang. stacila, nemala som problem aj teda vela rozumiem, ale mam problem hovorit.. 😒
@luludi ja som mala na zakladnej aj strednej nemcinu ale poviem ti, ze mi total vysumela z hlavy...este na nejake slovicka sa chytam, ale to je tak vsetko..

mirka285
13. jan 2011

ahojte...
@oacka kedze vy ste len traja,tak urcite Teutonku...no takze ja som dnes mala tour de obchody s kocikmi a bola a videla som vsetko co som chcela...takze v rychlosti moje postrehy..peg perego si som videla pochodila s nim po celom Auparku,dostala podrobny vyklad a som z neho docela nadsena,ma fakt vsetko co som chcela a navyse je aj lahucky...i coo je jeden krasny kocik,fakt stylovy ale naozaj velmi siroky a moja Linda by sa v nom stracala,urcite je pre vacsie deti...maclereny som pozerala v Pre Deti na Kosickej,tak konstrukcia sa mi nepaci moc,ale celkovy dojem hodnotim ako dobry,ale bohuzial ich maju len v modrom,sedom,ciernom,proste presne v takych farbach ake sa mi nepacia alebo su vhodne pre chlapca..Gaba zaujal este jeden Babypoint,inak velmi pekny kocik,ale ma spojenu rucku,co ja nechcem,aj ked viem,ze vela mamiciek prave tu spojenu rucku chce...v konecnom dosledku sme sa teda zhodli,ze pre nasu Lindu bude najvhodnejsie to Perego...a teraz dilema...nova kolekcia dojde az koncom februara,a mne sa nechce tolko cakat a navyse sa mi paci viac ten cerveny co je z minulorocneej kolekcie,tak som volala do Brendonu a jasne,ze ho nemaju ☹ takze idem pokukat kde by som ho este zohnala...zatial caute

katty17
13. jan 2011

@mirka285 - miri, kto ta obsluhoval v auparku ohladne peg perega? taky vysoky chalanisko? inac to peg perego ti schvalujem aj ja. ja ked sa budem rozhodovat pre golfac tak asi tento bude v uzsom vybere. ked som ho bola kupovat s kamoskou tak ma velmi zaujal . a navyse som jej zjednala cenu a este jej k tomu dali drobnosti ktore davaju len k sportiakom ;)))) pracuje tam totiz znamy. ;) kolko stoji to vase peg perego?

oacka
13. jan 2011

@mirka285 pliko?

mirka285
13. jan 2011

@oacka nie peg perego si,a stoji tam 222 euri aj z doplnkami,co ma sere lebo v Brendone ho maju za 160 ale len cierny 😠

kafoditka
13. jan 2011

@mirka285 a nechces kupovat z netu? vyslo by ta to asi lacnejsie, nie? tu som nasla a mas to aj kamenny obchod..
http://www.bambini.sk/sk/store/product/2180/28/...

denisse
13. jan 2011

@mirka285
a ty by si lindu uz dala do golfaca? ja by som uz tiez najradsej ... 🙂

bambola
13. jan 2011

vy zase vsetci cumite na tu arabsku hovadinu? 🙄

kafoditka
13. jan 2011

@bambola ja necumim 😀 😀 ale idem si uspat a nakrmit dieta..

bambola
13. jan 2011

@kafoditka ja sa tiez snazim uspat ale nejako skoro, to sa zase zobudi o 11 😠

kafoditka
13. jan 2011

@bambola no mne tu tancuje v postielke fesak a skeri sa na seba do zrkadla... toto bude zasa na dlhe lakte... 🙄

bambola
13. jan 2011

@kafoditka ja ma este rozvarenu veceru, resp maso a omacka hootove, musim dorobit tarhonu.mm chrape

meruska
13. jan 2011

@oacka a kde sa chystate?

oacka
13. jan 2011

kočenky moje,ešte jednu vec mi poraďte: Ako robiť vodu zo sušených sliviek? Stačí dať 4 slivky do 3 deci vody? treba ich aj vopred umyť? a možem jej z tej vody robiť čaj a UM? alebo to musí vypiť len tak?

oacka
13. jan 2011

@meruska Chorvátsko alebo Taliansko, určite autom, určite piesková pláž a najlepšie by bolo all inclusive, ale to v tých destináciách nebýva... určite do hotela so stravou.

meruska
13. jan 2011

@bambola mnaaam tarhona 😝

meruska
13. jan 2011

@oacka pekná predstava

meruska
13. jan 2011

@oacka uz je vela all inclusive aj v chorvatsku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre