Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
13. jan 2011

@meruska poraď,ak dačo poznáš. musí to byť na severe, Istria, maximálne Krk...

meruska
13. jan 2011

@oacka juuj ved staci zobrat len katalog a nieco hned najdes 😉

meruska
13. jan 2011

@oacka len tak som dala do googlu horvatsko all inclusive a toto mi napr. naslo http://www.ceres.sk/chorvatsko/istria/porec/625

bambola
13. jan 2011

@meruska aj ja lubim 😝

boooze to moje dieta sa budi a 15minut ☹

kafoditka
13. jan 2011

baby ja tarhonu uplne milujem, najviac s hovadzim maskom na stavicke 😵 😵 mnaaaam,
@bambola akeeee chute si mi narobila 😝

janulienocka
13. jan 2011

@maxara, Peti Jakubko mal v pol roku 8940 g, a vysku neviem 😒 skusim pozriet to mliecko v DMku, dakujem za typ 😉

kafoditka
13. jan 2011

baby ja tarhonu uplne milujem, najviac s hovadzim maskom na stavicke 😵 😵 mnaaaam,
@bambola akeeee chute si mi narobila 😝

@oacka myslim, ze lulu ti urcite dobre poradi, co sa dovolenky tyka 😉

strasska
13. jan 2011

@oacka my sme boli v chorvatskuI ked mal Misko 1rok aj nieco a bolo super...teda hlavne pre mna, pretoze Misko sa nalepil na ocka a ja som mala free 😉
Mali sme so sebou klasika sportak, mame fabiu kombi a v pohode sme sa zmestili a to sme dokonca brali aj stravu, lebo sme si varili sami 😉
a s pieskovou plazou bude v chorvatsku problem, oni maju vacsinou kamienkove 😒

janulienocka
13. jan 2011

bavite sa o dovolenkach, my chceme urcite v lete ist, aj s Palkom sme boli ked mal 2 roky, a bolo super, boli sme na Krete, a v pohode, bolo tam vela rodin s malymi detmi, detsky bazenik, preliezky pre deti ...

gabika41
13. jan 2011

@oacka ...poznate Lopar...to je ostrov,ide s atam na kompe a su tam aj pieskove plaze 🙂

monline
13. jan 2011

ahojte baby
tak ja mám späť svojho Danielka...konečne sa mu vrátil režim späť a prestala aj hnačka..dnes mi spal doobeda hodinku v tescu a doma od druhej do pol piatej..a o siedmej som ho okúpala a o pol ôsmej už spinkal..je fakt, že sa mrví, vypadáva mu dudeľ alebo ho chytí a odhodí cez pol postele, ale zatiaľ mu stačilo podať cumlík či dokojiť a spal dalej 🙂 tak sa teším...
v sobotu ideme na strýkovu oslavu 50tky a nemám čo na seba..dnes som pozerala v tescu, ale nič na seba som nevidela ☹ zajtra musím niečo vymyslieť..a neviem ani aký darček mu kúpiť...nechali sa počuť, že radšej ako darčekový kôš chcú peniaze..no aj tak si myslím, že to nie je svadba, aby som podávala obálku 50 ročnému strýkovi, čo všetko má..
@luludi je mi veľmi ľúto...asi vám nezačal rok príliš šťastne
a ešte sa zapojím do témy jazykov- ja som totálny analfabet..učila som sa ruštinu a nemčinu, ale tú som už dávno zabudla..na výške som tiež mala pár skúšok z nemčiny, to som si zaplatila mladého doučovateľa a bola som úplne vykoľajená, keď mi na prvej hodine spomenul, že postatné mená sa píšu veľkými písmenami...nepamätala som si to 🙂 😖 anglicky som sa učila 2x v kurze, takže len nejaké chabé základy, ktoré by trebalo trocha vypracovať..toto ma odrádza aj od doktorandského štúdia..je tam nutná angličtina a žiaľ- vôbec mi to nejde..ja aj chápem gramatiku, ale neviem (hanbím sa) hovoriť...a účtovníctvo nenávidím..študovala som environmentálne inžinierstvo, kopec technických predmetov a mali sme jednu skúšku zo základov ekonomiky...profák mi nechcel zapísať trojku zo skúšky od indexu, lebo som v ňom mala (v tom semestri) len jednotky..že nech prídem ešte raz! no to iste! trvala som na zapísaní, nech ani náhodou o deň navyše nemusím nič ekonomické riešiť 😀 ale matiku viem, to asi nesúvisí s účtovníctvom 😀

oacka
13. jan 2011

@meruska keď ja som teraz taká vygumovaná,že sa mi ani hľadať neche.... a v katalógoch uuž vobec, pozrem jeden a keď pozerám druhý,už neviem,čo bolo v prvom.... díky za tipy,idem poopozerať.

meruska
13. jan 2011

@oacka to nie su tipy to mi len prvé vygooglilo 😀

mirka285
13. jan 2011

baby..................tak Gabo dosiel z mesta teraz a doniesol mi aj Peg Perego aj nova atosedacku 🙂 🙂 🙂 nakoniec kupil v Auparku aj moje vysnivane cervene Perego a krasnu Romerku ruzovo riflovu a vycencoval super zlavu nakolko kupil obidve veci,a kedze autosedacka nepyta jest a este take dva mesiace pocka kym ju budeme pouzivat,tesim sa,ze dobre nakupil a mam co som chcela 🙂 no ja ho proste milujem,s takymito picovi....ma ma vie vzdy prekvapit 🙂

oacka
13. jan 2011

@meruska joooj, už to vidím,že to bude na dlhé hľadanie, v Chorvátsku je len na pár miestach piesková pláž....

oacka
13. jan 2011

@mirka285 ružovo riflovú maáme aj my!!!!! 🙂

tinaki1275
13. jan 2011

@monline joj ja dufam ze mne sa tiez vrati moja Leia..🙂to je fajn ze uz nema hnacky ...
no baby my sme boli u dr.na kontrole a musim preockovat Prevenar 13 teraz lebo to musi byt max. 2mes.po prvej davke..chcela som pockat kym sa vratim ..takze buduci tyzden zase..mame 7050g a 68 cm ,co povedala ze je dobre za mesiac pribrala 500g ,co je vraj ok ..a na to ze experimentujem s prikrmami ..🙂inac mi povedala ze mlieko musi este tak 450 -500 ml ak papa 2 prikrmy denne ale ze aj kasu mam dat mliecnu a ratat to k tomu ..inac mi povedala ze nemam davat chlieb ani piskotky ze az ked ukonci siedmy mesiac.. 😒 ja aj tak raz-dvakrat v tyzdni davam..no co uz..a vraj musi vodu ..ja sa smejem ona proste vodu nechce...a caje co pije nemaju vobec ziadny cukor..
@bambola presne ako ti to pisala @luludi hotely v svk cestovkach vybera majitel bohuzial a vacsinou pozera len na cenu 😒 takze nic moc.. ☹

tinaki1275
13. jan 2011

@mirka285 joj ten je zlaty🙂 ten ta velmi lubi 😉

tinaki1275
13. jan 2011

@oacka daj si poradit od @luludi ta to bude mat v malicku 🙂)

luludi
13. jan 2011

dobry vecer z okolia viedne a nemocky - cert ber chlapov 😒

monline
13. jan 2011

@luludi tak predsa si tam zakotvila? kde máš malého ked si tam?

tinaki1275
13. jan 2011

@luludi snad nie to ta ten David predsa len tak priatelsky nenavstivil ☹dufam ze pojdes rychlo domov....

monline
13. jan 2011

@mirka285 chválim toho tvojho 🙂 super, že máš to, čo si chcela a ešte k tomu aj ako prekvapko 🙂

oacka
13. jan 2011

@luludi čo sa stalo?

luludi
13. jan 2011

@monline @tinaki1275 @oacka : z "bezpecnostnych" dovodov sme s bubom skoncili v nemocnici....buba mi cestou rozobrali, takze sa mam do polnoci na co tesit... hmmm.. joj ako ja neznasam nemocnice: mm je daleko, aj david je daleko ;( a tak sme mohli zajtra s bambolou kocikovat ☹

oacka
13. jan 2011

@luludi ja som nesledovala dnešné ani včerajšie rozhovory,tak neviem, o čo ide...

tinaki1275
13. jan 2011

@luludi dufam ze tam nebudete dlho ,joj ako mi je vas luto ..☹

monline
13. jan 2011

@luludi blbé..ale zas- asi david vie čo robí a prečo..tak sa tam drž a snaž sa šikovne pozbierať, nech ťa pustia..je fajn, že buba máš so sebou, aspoň ti pri ňom prejde čas a zabavíš sa...
mne malý vykrikuje z postele, prebral sa a hádže úsmevy..nadvihoval paplón, aby mohol ľahšie vybrať nohy 🙂 zlatý je..idem sa pokúsiť uspať ho? alebo aspoň chvíľu zabaviť, lebo muž mi ho celkom rozblázni, on to má strašne rád, ked je malý takýto veselý a čulý
drž sa luci..
čaute baby zatiaľ..prídem ešte, lebo som práve dala do pračky, to je program na 1,5 hod

oacka
13. jan 2011

@monline jemíne, dík za pripomienku,šak ja mám šaty v pračke!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre