Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
18. jan 2011

@monline ale prt, este sa tu natahujem s malou 😠

alllexa
18. jan 2011

Maly mi konecne zaspal, tak sa vrham na net a medzitym navliekam koralky🙂

Co tu kritizujete panny, tak moj brat je panna a je celkom fajn🙂 Ale je pravda aj to, ze aj jeden moj ex bol panna a to bol veru tazka povaha🙂

@gabika41 - to si myslim aj ja - ze kazdy clovek tu ma svoju ulohu, a to dava zmysel zivotu kazdeho cloveka.

@noemarta - no aj ten moj si cucne a potom spi dalej, nastastie🙂 A dievcatko mas pekne, ved to vidno aj na ockach a mihalniciach!🙂

@oacka - presne to si myslim, a niekedy je tazke rozpoznat Boziu volu (to, co je pre cloveka v tej chvili spravne spravit), ale da sa to...

@maxara - zajtra sa drz, nech to uz mas za sebou a nech Ta potom netrapia bolesti...

@adelaine - jej, chudatko:( Drzim palce! My sme mali ist tiez zajtra k lekarke na Kramare, ale pojdeme az vo stvrtok, lebo mm musi byt v praci...

merikac
18. jan 2011

@bambola ta este zuruje? 😀

monline
18. jan 2011

@merikac už teraz mirke odišli chlapi z domu? no - tá si to teraz riadne vychutnáva 🙂 začnú jej chýbať až nebude mať komu vynadať 😀
už aby sa spánky dali do normálu..mne aj ked normálne večer zaspí, do polnoci sa tak často budí a ak tam nie som, preberie sa úplne a potom je hore aj dve hodiny ☹

monline
18. jan 2011

@bambola a ako stojíš s učením?

monline
18. jan 2011

@alllexa čo práve vyrábaš?

bambola
18. jan 2011

@merikac ja uz neviem co snou ☹ mixluje ju na vsetky strany, unavena, sucha oci a nic ☹

merikac
18. jan 2011

@bambola presvihli ste cas spania a teraz je taka unavena, ze nie a nie sa utrepat a miestami vyzera dokonca maximalne cula??- to poznam,,,,,
@monline presne tak to bolo,,ani pohnut sa od nej,,ale to bol uz prechod k lepsiemu,,,tie deti su fakt ako cez kopirak

monline
18. jan 2011

@merikac tiež ma prekvapuje koľko podobností si tu prečítam..fakt majú svoje obdobia...
a to s prešvihnutým časom spánku poznáme...potom je to 100x horšie ☹

merikac
18. jan 2011

@monline ozaj uz som sa ta davnejsie chcela spytat ako si dopadla s preplatenim dllznej "mzdy" za vykonanu pracu a vratenim penazi?

monline
18. jan 2011

@merikac nevidela som ani cent...nechcem to opisovať tu, skôr na fb či do sukra, nechcem verejne

bambola
18. jan 2011

@merikac vyzera to ako presvihnute ale v skutocnosti nieje, proste je takato posledne dni, nevie zaspat. uz ju ukladam od osmej. najlepsie zaspi vonku, odstavim ju pri dome a spi v kociku 3h, no a vtedy sa ucim 😀

bambola
18. jan 2011

@monline sukro, aj ja chcem vediet

bambola
18. jan 2011

zase nam srnky behaju nad domom lebo psy su ako besne, bresu jak zmyslov zbavene 😠

monline
18. jan 2011

@bambola tri hodky v kočíku? zlatá..tak vie aj pekne spinkať 🙂

merikac
18. jan 2011

@monline jasan,,chapem,,tak ved sa vykecaj,,do sukromnej,,,ja si musim ist lahnut,,som sa pristihla,ze som prispala nad pc- @ nechapem preco maju problem zaspat - mne to problem nerobi 😀 😀

merikac
18. jan 2011

dobu noc baby

bambola
18. jan 2011

@merikac dobru

monline
18. jan 2011

@merikac dobrú noc 🙂

bambola
18. jan 2011

@monline to som teraz zistila ako som u nasich , ze ked ju necham von tak pekne potiahne 🙂 no len skoda, ze v BA ju nemam kde nechat 😒 ked pridem z von. lebo takto hodinku kocikujem a mam dve hodinky cisteho casu na ucenie. postavim si kocik tak , ze rovno vidim z okna a som kludna 🙂

monline
18. jan 2011

@bambola mne spí v kočíku len hodinu,..on sa preberie a ked zistí kde je, tak už nezaspí..musela by som s ním v kuse dve hodiny chodiť, aj to neviem, či by spal..ale ked spí na mojej posteli, zamrnčí, dám prso, napije sa a spí dalej, niekedy aj tri hodinky..a niekedy ani prso netreba, len cumeľ

bambola
18. jan 2011

@monline no prave mne teraz cez den nechce nejako zaspat na prse a vecer horko-tazko. ale to preto, ze je strasne zvedava. vsetko musi vidiet a vsade musi byt 🙂 cez den nie je tma cize okukuje okolo, teraz vecer som musela zhasnut a aj pocitac vypnut monitor aby zaspala a necumela okolo. urcite je fajn, ze je taka zvedava ale zase aby kvoli tomu nespala 😠 😕

monline
18. jan 2011

@bambola
prebral sa, tak idem zaľahnúť skôr, ako sa celkom preberie..dobrú noc Maťka

bambola
18. jan 2011

@monline no ja uz som bola dvakrat k malej prilahnut a tiez by som si lahla spat, ale nemozem ☹ coo uz. tak dobru noc vam obom 🙂

gabika41
19. jan 2011

dobre ranko 🙂

bambola
19. jan 2011

dobre rano 😔

meruska
19. jan 2011

dobre ranko, ja sa musim pochvalit 😵
my sme dnes spali prvy krat celu noc, teda este spime 😀
zaspal klasika o pol 8, a papal az rano o 6:45 a spinka dalej....teda potiahol 11 hodinovy spanok a este pokracuje...
ale samozrejme ja som celu noc nespala, uz od druhej som bola hore na kazdy jeho pohyb co som si myslela ze uz uz je hore a bude chciet papat ...chapete, nezvyk 😀 😀 😀

jaruska8
19. jan 2011

@meruska Gratulujem, my si ešte asi počkáme. Ty ešte kojíš??? My hej a kojeným deťom to potom trvá trošku dlhšie. My sme doteraz mali rekord 8,5 hodiny. 😉

maxara
19. jan 2011

Pekny den, myslela som si , ze idem az dnes poobede, ale Frantisek pise, ze uz aj mam dojst, ze hned.. 😅 tak neviem.. co mam robit? mam volat nasim, nech pridu a dovezu ma?
sakraaaaaa, ked ja neviem, kedy on zartuje, do riti..

aalexis007
19. jan 2011

@meruska gratulujem k takému krásnemu spánku - AJ JA CHCÉÉÉÉMMMMMM 😉 My sme ešte stále hore každé 2 hodinky 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre