Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
29. jan 2011

@booklover no to je mozne, ze sa to takto meria, asi by som to tiez tak robila, ale .. ziadna vyhovorka ma nenapada 😀

katty17
29. jan 2011

@luludi - lucy tie som citala ze teplota od zubkov by nemala vystupit nad 38. cize ak ma vyssiu a stale s tym pobujete problem by mal byt niekde inde. a podla mna ak mas divne pocity urcite to nezanedbaj a vyskusaj aj tie tvoje spominane znamosti v AT. urcite nechceme malovat certa na stenu ale nikdy nemozes vediet. a mozno je to vazne len nejaky bacil ktory ho trapi....

BABY, inak bola som vcera na SOCIALKE e ohladne RODICAKU a tam mi povedali ze budem dostavat ten zvyseny cize 246 aj napriek tomu ze mne materska konci 20. februara. vraj pretoze som rodila este v 2010. tak ja vazne netusim ako to vlastne je. lebo kazdy vravi cosi ine 😀 . viem ze ste to tu uz preberali a boli rozne nazory popismenkovane. ....

maxara
29. jan 2011

@mirka285 no raz darmo, ked ma meno ako slavna Linda Veszpremi 😀

booklover
29. jan 2011

@maxara 🙂 ved to je kazdeho rozhodnutie a sukromna vec. takze nepotrebujes vyhovorku 😎 ma to pre nas vyhody, nam to vyhovuje, tak sme sa rozhodli pre tuto metodu. ja som celkovo hladala presne mojho muzicka, on presne zapada do mojich predstav a ja do jeho 🙂 aj v otazke planovania rodiny- lebo to sa neda, ak by mm s tym nesuhlasil. co ho poslem, ked treba par dni pockat, k susede? 😀 😝

janulienocka
29. jan 2011

@booklover akurat som pisala ze ja menzes este nemam, ale beriem antikoncepciu, asi preto. po prvom porode som mala hned po dvoch mesiacoch a to som dojcila rok a pol, ale teraz parada

carrie84
29. jan 2011

Ja som sa na Lindu hravala! A zasadne som chcela chodit iba v slapkach-aj v zime 😀 A snazila som sa rozmlatit vsetko okolo seba, az ma nasi zapisali na karate 😀 😀 😀

booklover
29. jan 2011

@katty17 @mirka285 @maxara tak to je prekvapko aj pre mna teraz... nakoniec dospejeme k tomu, ze to zavisi, na kt. uradnika natrafis a ci ma dobry den... 😨

bambola
29. jan 2011

@maxara @booklover no jednak to larine trtkanie a potom ten zralok to bol gol 😀 no a samozrejme oplodnenie v anesteze 😀 😀

booklover
29. jan 2011

@janulienocka ja som nemala 5 mesiacov a teraz sa ustaluje, snad uz najblizsi cyklus bude normalny aj s ovulaciou. ja som daka zmätena ked neovulujem 🙂 som divna? 😕

maxara
29. jan 2011

@booklover ked uz sme pri mm trtkajucom s Larou, tak sa to PODARILOOOOO 31.3. ocakavam steniatka 😵 😵

kto chce krasneho cistokrvneho drsnosrsteho jazvecika?

@bambola tak vies, niekto dnes vstaval hore hlavou 😀 cize s normalnou super naladou.. uz som aj policu vypratala, nech sa nepozeraju baby u mna na hovadiny, idem prach poutierat a rozmyslam, ze asi musim psov niekam vyhodit, lebo Lara smrdi ako hovno a teraz ked bude este od psa doskakana 😝 minule smrdela, no nebudem ani popisovat ako..

@mirka285 pocuj Chuck, ja fakt neviem, naco ja vobec niekomu odpovedam, ked .. mi nerozumie zrejme.. ale esteze Vierkaha si nevsimla, ze my sme uz odpisali a odpisala tiez.. niekomu dvakrat nestaci 😉 😀

booklover
29. jan 2011

@bambola @maxara suhlas! musim maxine prispevky citat mm na dobru noc, ked sa dnes vrati z brigady. unavi sa rehotom a bude dobre spat 🙂 skoda, ze sa to neda aplikovat na nasu dceru.. ale tak ona spi dobre, uz 5 noci nonstop, takze MaxiTerapiu nasadime az vo vyssom veku 😀

bambola
29. jan 2011

@booklover ja este nemam menzes 😕 ale absolutne vyhovuje 😀
@katty17 nechcem ta teda sklamat ale podla mna teta mala v tom tak lehce bordel 😠
@monline drzim palce nech je Dankovi rychlo lepsie a nech sa vam zajtra podari stretko
@luludi a ty si trupka, pretoze sme tu na to aby sme sa podelili o radosti AJ starosti, takze by sme ocenili keby si nam oznamovala Bubov stav lebo musime vediet co sa deje v julovkovej komunite 😉 snad vam to coskoro prejde aby sme mohli ist na spacirku 😉 vies....musime Buba inspirovat a naucit ho sediet/lezat a vydrzat v kociku 😉

booklover
29. jan 2011

@maxara a maxi, priprav sa, ze vsetky budu chciet vidiet obsah nocneho stolika-toho inkriminovaneho 🙂 poslite potom fotooooooo! 😉

mirka285
29. jan 2011

@katty17 ako to je u teba to netusim lebo tebe by normalne zacinal rodicak v decembri a ako slobodna matka mas predlzenu matersku...v tom pripade neviem ako to je ale nemysim si,ze budes mat od noveho roka aj zvysenu matersku podla noveho zakona a aj vyssi rodicak 😒 takze nechce ta sklamat,no ved uvidis ala ti pride...tety na uradoch su niekedy zle informovane..

maxara
29. jan 2011

@booklover ja len kvoli tomu, ze ja sa teraz nepotrebujem chranit.. na ninku sme cakali 3 roky a teraz si budeme lazoplazo sexovat, kedy sa nam zachce a snad do troch rokov sa nam podari surodenec , najlepsie dvojicky, lebo ja chcem tri deti a mm mi dovoluje uz len jeden porod 😀

@katty17 a ty preco mas matersku do 20.2.? ty si asi ta vynimka, co "nezije so svojim muzom, slobodna matka", nie? tak potom si zase z ineho sudka.. cize @booklover plati to, co sa tu s mirkou dusujeme.. katty by nastupila za normalnych okolonosti na rodicak v decembri 😉

@bambola 😀 a mas ine vysvetlenie? 😀 😀 😀

maxara
29. jan 2011

@booklover no na to zabudni.. resp mozu kuknut, lebo ako som pisala, mm to presunul 😀

booklover
29. jan 2011

@maxara drzim palce, nech vyjdu dvojicky! a tvoj dr. dovoluje aj viac porodov, nez tm? mozno bude tm okuzleny dalsim babom a povoli tretie 😎

booklover
29. jan 2011

@maxara ach ta smola! ale aspon Mirke ukazes to slubene vajicko? nemyslim teraz velkonocne 🙂 😀

mirka285
29. jan 2011

@maxara ale z toho lubrikantu mi odlejes na skusku,ci??

bambola
29. jan 2011

@booklover k tym odutym ksichtom..... verim, ze tam u vas na lazoch sa ich najde este viac kedze si moderna mama a pouzivas manducu, jazdis autom, tvoje dieta este nezuzle slaninu a nepije kravske mlieko a podobne vymozenosti 😀
ja by som aj robila lebo vsak peniazky sa zidu ale rada by som nejake preklady a tak, aby som nemusela z domu 😉 a mohla si to po veceroch, ale tak to momentalne este nie je mozne 😒

bambola
29. jan 2011

inac bbaby ja by som sa dala nahovorit na venusine gulocky, ak to funguje moze to byt sranda 😀 😀

mirka285
29. jan 2011

@bambola Mati ja som to skusala,vyhrala som ich v nejakej tombole,no tak som si ich tam vlozila urobila dva kroky a oni m ivypadli,boli priliz tazke a zemska pritazlivost zafungovala 😀

kafoditka
29. jan 2011

@bambola nefunguje to! 😒 aspon ja som od toho cakala viac... 🤐 😉

booklover
29. jan 2011

@bambola presne tak, aj ja by som brala, ked budem aspon bc. dakych par hodin ucenia. na AJ je malo ludi, takze snad budu brat aj buducich mgr 😕
no vzbudzujem rozpaky a aj hnev, krik a nadavky s tym ergo nosicom 😉 ale tak, clovek si zvykne.
inak som tu za sibnutu kvoli chodeniu vsade autom, kojeniu (prvych 5 mesiacov bez vody a caju), a tiez za to, ze ked sa dostanem raz za 3 mesiace z domu, tak lozim kde kade po obchodoch a po navstevach vratim sa vecer a nie po hodine, ako tu byva zvykom... neperiem v rukach ako mama mm, ale vyhradne v pracke a namiesto do latriny chodim na splachovaci zachod... ale tak ludia, co sa narodili na lazoch urcite veci nechapu... zato mm je pokrokovy laznik 😀 plne chape a podporuje vsetko moje snazenie. aj zachodove snazenie 😀 😀

booklover
29. jan 2011

@kafoditka
@mirka285 wau damy, kde sa ja hrabem s nasimi tajnostami 🙂 ja nemam tolko skusenosti 😖

maxara
29. jan 2011

@booklover to neviem, vlastne ani neviem kam to presunul.. ale ak na povalu, tak neukazem nic, lebo mame oddrapeny ten hacik, za co sa tahaju dvere dole

@mirka285 😀 ten maju nasi

booklover
29. jan 2011

@maxara tak tomu haciku sa hovori vyhovorka stoji gros 😀

maxara
29. jan 2011

@booklover no tak ale toto zrovna nie je vyhovorka 😀 akoze mozno to odlozil niekam inam, neviem.. ale ak hore, co je logicke, lebo tam by mama nesla nurat, tak je to tam minimalne do jari.. toto babam ukazem ked chces, nech ti to potvrdia, ze mame to ulomene

booklover
29. jan 2011

@maxara takze namiesto vazne zaujimavych veci uvidim foto ulomeneho hacika? 😕 😠 😒 😀 dufam, ze tie smajliky vyjadrili aspon cast mojich sklamanych a veselych emocii 😉

denisse
29. jan 2011

ahojte ...
baby, ak ste na fcb a paci sa vam nasa nela, tak jej prosim dajte hlas 🙂 dakujeeeeem ...

http://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?f...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre