Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
29. jan 2011

@merikac som drbnuta, sak vidim, ze s Partizanskeho.. 😝

kafoditka
29. jan 2011

No babenky, cesto mi nakyslo, takze idem na to...

maxara
29. jan 2011

@kafoditka a co to bude dobreho? 😵 a bude aj nieco slane? 😀 😝

kafoditka
29. jan 2011

@maxara nechaj sa prekvapit 😉

macik27
29. jan 2011

ahojte tak my sme ozaj chorý ☹ celú noc sme preplačkali prekašlali a prekýchali ráno som ju vzala na pohotovosť a že zápal dýchacích ciest...tak nám dala antibiotika a nejaké sirupčeky tak dúfam že to zaberie ☹

maxara
29. jan 2011

@kafoditka vy ste teda.. ja som uz strasne nazhavena, sa tesim 😵

aalexis007
29. jan 2011

Tak dnes sme boli na nákupe : malý dostal autosedačku aj golfáč. V golfáči sa mu veľmi páčilo - som ho vozila po byte a tak sa tešil, že poobedný spánok úplne vynechal a teraz mi už pekne okúpaný búva 🙂

mirka285
29. jan 2011

@aalexis007 jee vy ste kupili ten Babypoint,moj Gabo ho pozeral,ale som ho zavrhla lebo ma maly kosik,pekny je,aj sa s nim dobre keruje 🙂

mirka285
29. jan 2011

@macik27 skore uzdravenie..

mirka285
29. jan 2011

@maxara ja nepecem nic,sa mi nechce 😔 chcem ist cvicit ale moja dcera sa dnes netvari,ze by spala 😕

aalexis007
29. jan 2011

@mirka285 to mne nevadí, že je malý košík. Ale je super skladný a super sa s ním keruje. Dá sa polohovať ľahko vzadu a aj na nožičky. Som veľmi spokojná. 🙂 A je široký na sedenie a to je hlavné. Pozerala som aj Chicco a ten bol úplne úzky.

mirka285
29. jan 2011

@aalexis007 ja viem aky je dala som si ho predviest,vsetko sa mi na nom pacilo,len ten kosik mi vadil,lebo tym ze nema golfove rucky neda sa ani tam nic zavesit..ale tak kazdy ma svoje kriteria pri vybere kocika,ale tento je urcite v prvej 5 golfacov 😉

mirka285
29. jan 2011

jeej mala zaspala,tak idem cvicit,som zas pozrala dnes visne v cokolade 😖

maxara
29. jan 2011

@aalexis007 pekny je, ja sa teda nevyznam, ale paci sa mi 😉 a autosedacku mame veeelmi podobnu

aalexis007
29. jan 2011

@maxara ty máš tú druhú čo vyhrala v testoch že?

maxara
29. jan 2011

@aalexis007 ano cybexku 🙂

monline
29. jan 2011

@maxara ahoj Peti..tak neprídeme ☹
dnes celý deň mu kolíše teplota, síce 39 mal len ráno, ale celý deň má 38..nesoplí, nekašle, napriek tomu je v horšej nálade ako ked mal zápal priedušiek..strašne zle spí, resp. nespí a je tak unavený, že nevie spať..spal 2x pol hodinu a to je na neho príšerne málo..je mi to strašne ľúto, tak som sa tešila...ale nevydržal by tam a aby mi tam pišťal mrnčal na rukách celý čas, to za to nestojí..a okrem toho v kuse v teplote ☹
tak si to zajtra užite, všetko nafoťte a ty mi to tu potom všetko zreferuj na dve strany..prajem vým príjemnú zábavu...
a ja ho idem uspávať, už po 20ty krát dnes ☹

bambola
29. jan 2011

@miki060707 ahoj 🙂 mne este z toho hami nic neprislo 😕 je mozne, ze to aj nepride?

kafoditka
29. jan 2011

@maxara napecene 🙂
@monline ☹ to ma mrzi.. snad nam to vyjde nabuduce a Dankovi nech sa polepsi 😉
@aalexis007 ktory chicco ste pozerali? Ja mam vo vyhlade liteway, zdal sa mi uzky ale Mirkina kamoska ho ma a zevraj je v pohode a je spokojna... No musim don posadit maleho, aby som to vedela posudit. A tvoj golfac sa mi velmi paci, vyzera byt taky sikovny, mensi 🙂

noemarta
29. jan 2011

ahojte holky,
@mirka285 sorry ze som ta vyrusila, asi si zacala cvicit....
Zajednavala som pizzu na zajtra a chcela som sa s tebou poradit, ale uz som to vyriesila.
Tesim sa taky uz mooooc.
@monline to ma mrziiiii, a tak som sa na vas tesila.....

kafoditka
29. jan 2011

haloooo kde ste vsetky??

kafoditka
29. jan 2011

@noemarta Maci a kolko si ich zajednala?

noemarta
29. jan 2011

@kafoditka povedala som im ze okolo 7.
Ale zajtra im to este objasnim, to su moji kamosi.... je to dost, ciiii????

robika
29. jan 2011

@monline chuda Danielko, dufam ze mu uz zajtra bude lepsie

@kafoditka aky zlaty je FIlipko v tych sankach a videla som tu fotku s tym zrkadlom, perfektny je 🙂

kafoditka
29. jan 2011

@noemarta ja si myslim, ze dost... ved aj ja nieco donesiem a nie malo 😉 sak sa tam nejdeme prezierat a okrem toho aj tak sme na diete 😀

kafoditka
29. jan 2011

@robika dakujem 😉

robika
29. jan 2011

baby dobre sa zajtra zabavte a urobte vela fotiek, nech mozeme my ostatne aspon fotky popozerat a tisko zavidiet 🙂

noemarta
29. jan 2011

aj my sme dnes vyskusala sanky, aleee este je na ne mala, nepacilo sa jej tam....

noemarta
29. jan 2011

@kafoditka zeee ja si myslim ze to bude dost, ved sa tam nejdeme najest.... nejdeme si usta zapchat, ale kecaaaat....
Filipovi sa asi paci na sankach zeee??? vyzeral taky spokojny...

kafoditka
29. jan 2011

@noemarta ale hej, pacilo sa mu ale po hodine uz mrnkal, lebo nevedel zaspat..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre