Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
2. feb 2011

@merikac má slabosť na dcérku?

dugyna
2. feb 2011

@monline hej pousmiala pre to ze zmazana pre velke pismenka 😉
a foto mysli do profilu:?

monline
2. feb 2011

@dugyna hej do profilu

katarina7777
2. feb 2011

ja som skoro pri pocitaci zaspala, radsej idem do postele lebo aj tak som jak mechom buchnuta ... dobru noc maminy a hlavne deticky 🙂

merikac
2. feb 2011

@monline maaa ale aj pre denisa, no mam pocit, ze pre emmu vacsiu- to moje maca este nespi 😠

robika
2. feb 2011

@bambola malej Matke velmi neodstavaju uska a vlasky jej to neskor zakryju... ja som sa narodila s naozaj odstavajuci usami a nakoniec som bola na plastike 🙂

monline
2. feb 2011

@merikac takto neskoro ti zaspáva? mne malý dnes aj včera vydržal len do siedmej

bambola
2. feb 2011

@monline @merikac @mirka285 babyyyy vsak ja sa nestazujem na jej usi 😉 ved ona je s nimi taka zlatunka 😵 akurat, ze mam aj taku temu v oblubenych aj ked je tam ticho ale tak pre zaujimavost som si ju citala a ma pobavilo, ze aj taka je, ze co robit aby si decka neprilahavali usi a neodstavali im 😀 😀

monline
2. feb 2011

@katarina7777 aj tebe dobrú noc..fešákovi Leone-ovi krásne sny 🙂 (ako sa to skloňuje?)

bambola
2. feb 2011

@robika no ak sa sama rozhodne v istom veku, ze jej to prekaza a chce ist na plastiku tak ju vezmem. ale vraj je to bolestivy zakrok a ja male dieta kvoli tomu po nemocnici urcite vlacit nebudem 😠 len pre nejake moje uspokojenie 😔
vravim, je zlatunka 😵

monline
2. feb 2011

@bambola veď zato! 🙂)

dugyna
2. feb 2011

@monline popracujem na nej 🙂

merikac
2. feb 2011

@monline ked presvihnem jej cas spanku-cca 20az 21, tak potom sa nevie utrepat a je placliva,,

merikac
2. feb 2011

@bambola no ved aj my sme ti na margo toho len tak oponenuli- teda ja iostotne,,ze je zlatunka,,cize plne s tebou suuuhlasim 😉 ..........mooja a ty si si ma ako predstavovala, ked nie tak ako som? 😀

monline
2. feb 2011

@merikac chúďatko..už aby konečne zaspinkala

robika
2. feb 2011

@bambola podla mna jej uska neodstavaju, to o mne som napisala preto, ze viem o com hovorim, ked poviem ze jej uska naozaj neodstavaju, ja som na plastike bola v 14-tich a myslim si ze to bol akurat vek na take nieco, bola som na kramaroch a nastastie to vobec nebolelo... podla mna Tvoja Matka je zlatulinka a nebude mat s uskami problem, ved to ze si ich deticky prilihavaju a trosku im odstavaju od hlavicky je uplne normalne...

miki060707
2. feb 2011

ahojte, tak som vás došla kuknuť, ja som bola dnes s deťmi u lekárky, maju sople, šimonko to má až v ušiach, ale atb nemáme, len sme mooc zahlienený, tak odsávame a jedujeme sa... 🙂

robika
2. feb 2011

@monline ako sa ma Danielko uz mu je lepsie?

merikac
2. feb 2011

@monline koonecne sa podarilo po x-tom cucani..........doslova jej musim dychat do ksichtu , akkonahle som sa co i len odslunula, tak uz zas sa capala na prsnik

monline
2. feb 2011

@merikac tuším by sme si mohli navzájom uspávať deti, lebo majú rovnaké praktiky 🙂

merikac
2. feb 2011

@miki060707 no pekne od teba, ze si sa prisla na nas kuk,,,,,,,,,ako zijete?

monline
2. feb 2011

@robika Daniel vyzerá byť v pohode..teplotu nemá, neslintá brutálnejšie ako inokedy 😀 a počuť mu trocha zatečené hlieny, ale odsávať sa nedá..noštek čistý, občas zakašle, asi pre tie hlieny..dávam mu kalcium ale chudáka moc ľutujem, lebo ten je fakt protivný..a nasivin a morskú soľ do nošteka..teraz to chytilo mňa, bolí ma hrdlo, kašlem, nádchu mám ☹

robika
2. feb 2011

@merikac
@monline no takto uspavam aj ja maleho, cucka a dudlikuje cicik, az ma niekedy tak bolia... inak neviem ako ho budem uspavat, ked nebudem kojit...

merikac
2. feb 2011

@monline no vidis,,keby sme boli na stretku s 2 nocami, tak si to podelim,,jednu noc ty uspavas daniela a emmu a druhu by sme si to vymenili,,nech zresetujeme kazda 😀

merikac
2. feb 2011

@robika ved ona pekne zaspavala,ale cim je starsia, tak skusa, kolko povolim asi,,ved ja jej to jedneho dna zatrhnem 😀

monline
2. feb 2011

@miki060707 jooj, liečte sa, nech ste rýchlo v poriadku..

monline
2. feb 2011

@merikac to je nápad! 😀

robika
2. feb 2011

@monline tak Ta asi nakazil 🙂 , je fajn, ze mu je uz lepsie, este chvilku a uz bude uplne zdravucky 🙂 .. no ja by som do Filipka asi nic take nedostala, on ked sa zatne tak do neho nic nedam....

robika
2. feb 2011

@merikac no raz to zatrhnem aj ja Filipkovi, teda dufam 😀

bambola
2. feb 2011

@merikac neviem,, sa mi zdas podla profilovej foto ina. proste si na tych foto od maxi "z ineho uhlu" 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre