Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
2. feb 2011

@monline a co to citam?? ze posmrkavas??- aj okolo mna su vsetic nejaki nascipani a boli ich hrdlo,,,,zial neda sa pred tym dako ochranit,,ved clovek ani nikam poriadne nechodi a predsa si ho bacil najde

bambola
2. feb 2011

no, baby ja tiez netusim ako budem uspavat ked nebudem uz kojit 😕 ale rada by som to vyriesila este predtym ako definitivne prestanem kojit 😅

monline
2. feb 2011

@robika zatne nezatne, ked musíš, tak musíš..robím to tak, že dekou či niečím zabránim aby hýbal rukami a stlačím mu líca aby otvoril pusu a lyžičkou či dávkovačom mu dám liek dosť hlboko do pusy, malo by sa až skoro ku koreňu jazyka, ja mu dávam asi do polky, to viem, že sa nebude dusiť a minimum vypľuje..

merikac
2. feb 2011

@bambola to mala maxi taky blby fotak- ani mama ma tam nespoznavala 😀 😀 😀 😀

monline
2. feb 2011

@merikac ako- nie je to nejaké silné ani brutálne..nos smrkám asi 4x za deň, môžem ním dýchať, hrdlo bolí, vadí mi to, že občas ten kašeľ príde nevhod..ked malého práve uspím, vtedy bud idem z izby , ak sa nedá, kašlem do uteráka, nech to nepočuť

monline
2. feb 2011

@bambola budeme to mať ťažké...ale možno zaspia s fľaškou mlieka, nie?

merikac
2. feb 2011

@bambola @monline @robika ozaj baby a uz ste rozmyslali, ze asi kedy prestanet kojit??

bambola
2. feb 2011

@monline no , ak bude po mne a po mm tak mi mlieko okasle 😠 😀

bambola
2. feb 2011

@merikac ja to mam premyslene od zaciatku 😉 ja som si povedala, ze rok budem kojit. dlhsie bez piva nevydrzim 😀 😀

monline
2. feb 2011

@merikac ja som mala prvý cieľ- vydržať aspoň pol roka..a druhý- vydržať rok..tak uvidím..zatiaľ som rada, že kojím

monline
2. feb 2011

@bambola no tak budeš musieť kojiť dlhšie 🙂 ak ju nenahovoríš ani na kakavko 🙂

merikac
2. feb 2011

@bambola ved pivo mozes aj ked kojis a myslim, ze cierne sa odporuca

merikac
2. feb 2011

@monline tiez nejako som chcela aj ja,ze polroka istotne a teraz ked sa mliecko ustalilo a je ho dost, tak skoda by bolo ju odstavit, hlavne kde v noci neustale pije,,kto by jej mlieko zarabal a ak by bola po denisovi,veru tomu som do 2 rokov flasu zarabala,,a je to omnoho vycerpavajucejsia ako len vytasit a spat pri tom

merikac
2. feb 2011

baby.dobru noc vaaam 😉

monline
2. feb 2011

@merikac ved práve! toto je oveľa pohodlnejšie..na druhej strane je možné, že by sme večer dali fľašu a prespali by do rána ako Linda..a vyspali by sme sa lepšie aj my 🙂 predtým mi daniel prespal noc, ale asi potrebuje piť aj jesť i v noci, inak by sa nebudil, nie?
ale určite ho neodstavím, ak to pôjde, budem kojiť minimálne do roka a asi aj dlhšie

monline
2. feb 2011

@merikac ideš? dobrú noc prajem

bambola
2. feb 2011

@merikac som si povedala, ze ziadny chlast lebo nikdy nevies 😉 a navyse mm je dost v tomto striktny. ale na chladeny capovany pollitrak sa tesim uz rok a pol skoro 😝 😀

@monline no uvidime ako to bude. rok isto a ak ju zacnem v roku odstavovat moze to trvat dalsi pol rok. aj kym sa naucime spat resp.zaspavat bez cicika. no pravdupovediac netesim sa na to 😔

@merikac dobru noc

robika
2. feb 2011

@merikac @bambola ja som chcela kojit pol roka aspon a teraz ked mam mliecko tak chcem vydrzat do toho roka, lebo v noci vela pije mliecko a tiez sa mi nechce zarabat a mavam ho pri sebe, takze papa a ja spim... a este mam ten problem, ze Filipko nechce a nevie pit z flase, teraz ho ucim na poharik so sosacikom, ale este mu to az tak dobre nejde 🙂
a teraz ideme papkat a asi zalahnem k nemu
takze dobru noc

monline
2. feb 2011

@bambola
@robika aj ja už idem, dobrú noc baby

bambola
2. feb 2011

@robika
@monline ja si este citam ale tiez uz klimbam. dobru

gabika41
3. feb 2011

dobre ranko sa praje 🙂 dnes sa mi ten den teda zacal.....moj mm nalal olej z panvice do medu.....su dva pohare vedla seba na linke....ale med je tuhy!!!,no na nobelovku.... 🙂

kedze dnes mame 7 mesiacov,tak Lucka Vas pozdravuje..... 😀

zuzik1983
3. feb 2011

@adelaine zatial jej davam len tu ryzovu,ale uz chcem kupit aj inu

meruska
3. feb 2011

dobre ranko 😉
ked sa mlady panko zobudi, dorazi po nas dedusko.... vyrazame do Kosic ...taaaak sa tesim 😵

zuzik1983
3. feb 2011

@gabika41 zlatunka

meruska
3. feb 2011

@gabika41 aj ja s Timim jej mávame k výmesaciu 😉

noemarta
3. feb 2011

dobre ranko,
baby co kojite, ja som len tak narychlo precitala co pisala@mojalili a a a nejak som to nepochopila, akoze tvoj gynekolog tvrdi, ze ked ma zena uz menzes tak je skodlive hlavne pre dievca kojenie, ciiii???? ci to ked ma zena nepravidelny menzes???? prosim o info...lebo som z toho nejaka vedla
😕😕 😕

@gabika41 lucinka je krasna velka baba, gratulujeme 😉
dnes je u nas total hmla... 😖

mojalili
3. feb 2011

@gabika41 ta je krásná 😵
@monline @merikac Jejda kočky, vy tu pistete do noci a ja uz som o takom case bojovala s Dankom, co mal 2 hodinovy rev, nie a nie sa uisit.....dokonca sa prvykrat v zivote odstahoval MM zo spalne....
Danko je teraz zachripnuty, ach jaj ☹ Fakt uz neviem,c i to je zo zubkov, ci z coho.....teraz sa na mna stverha, stavia, nedari sa a zase rev...nuz idem ho zobrat a asi uspat, ved ma kruhy pod ocami... ☹

mojalili
3. feb 2011

@noemarta Neries to radsej.... 😉 islo o pravidelny menzes, ale vela zien koji, aj ked ho ma, tak sama nechapem, co mi to spletal...

noemarta
3. feb 2011

@mojalili o.k. tak radsej neriesim,lebo take nieco som fakt este nepocula 😕 😕 😕 😉

noemarta
3. feb 2011

@mojalili chuuuda danko, asi zuby ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre