Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
15. feb 2011

@kafoditka ☹ snad to nebude nic vazne..

maxara
15. feb 2011

@katka55 do tabulky sa zmesti kazdy, kto je ochotny sam od seba nahlasovat vsetky udaje, ktore su do nej potrebne a to bez vyzvania a nacas.. 😒 tak ak si trufas, posli do IP vsetky doterjsie chybajuce udaje 😉

zrzulka
15. feb 2011

@adelaine nepanikar 😉 , vo veku nasich deti sa este neda urcit ci sa jedna o autizmus ci nie.... to ze nereaguje na oslovenie nic neznamena...mozno bol len zaujaty ze ta nevnimal... patko na oslovenie aj na meno zareaguje okamzite ale to mozno preto ze ja s nim velmi vela komunikujem, my aj posunkujeme (kvoli miske) takze on uz aj par znakov ukaze.(ale tiez nie vzdy, len ked ma naladu, alebo ked je asik zufaly z toho ze mu nerozumiem 😀 )

@kafoditka ufff mna tiez napadlo ze ci nemas problem s tlakom, ja tiez ked sa len zatocim tak mi je na odpadnutie, ale ja mam priserne nizky tlak a urcite som aj chudokrvna ..aj patko je, dr mu dala maltofer 😒 joooooooj strasne silno drzim palce nech si v poriadku!!!!!!!!!!!!

zrzulka
15. feb 2011

@noemarta kks a to po akom ockovani??? ono je tych pripadov vela. Tiez som nedavno citala rovnaky scenar. Po MMr vakcine mnohe deti dostali cukrovku ci autizmus... ja som misku nedala ani pata nedam... jemu sa po prvej davke hexy a pneumo spravil ekzem. este furt ho ma 😢 😢 😢

maxara
15. feb 2011

@adelaine neboj, mozno nereaguje kvoli nejakej inej veci.. skusaj ho oslovovat len Risko a nijak inak, ziaden pagacik, drobcek a pod.. 😒

@kafoditka 😲 😲 prebohaaaa dnes sa snaz vela lezat a pi vela tekutin, ziaden cierny caj

bambola
15. feb 2011

Dobre ranko 🙂

my ideme dnes do poradne, hned po @katty17 takze sa tam stretneme 🙂
@kafoditka snad to nie je nic vazne, snad to zelezo.... ja mam tiez nizky tlak (bezne 90-60) ale mne to problemy nerobi (klop klop) proste mam taky tlak. ja som mala konecne idealny tlak ked som bola tehu (120-80 😀 )
@adelaine ako pise zrzulka to je este skoro povedat nieco o autizme, nechapem preco ti vobec take hovadiny rozprava 😠 to je kamoska? 😨
Nasa na svoje meno nereaguje ale na Bobka a ked jej poviem, ze Boba tak vie, ze robi nieco co nema tak hodi na mna tie velke kukadla a ten usmevik..... no potvora 😅

zrzulka
15. feb 2011

inak teraz v BaMCcka robia prednasky ohladom ockovania/neockovania ak mate niektora zaujem... ja sa chystam 3.3 do Budatka ale viem ze aj v cajovni Lalia(Ruzinov) je prednaska a este v jednom centre. Tusim v oblaciku. Ak by ste mali zaujem zistim. Ja mam v pamati len Budatko

zrzulka
15. feb 2011

@bambola veru ja som sa o tieto veci zaujimala pri miske a dozvedela som sa ze autizmus sa da diagnostikovat az okolo 3 roku..Bobka to je ake mileeeeeeee 😀 nas reaguje na patko ale to preto ze tak cvicime signaly... Pri signale ho oslovujem patko...

adelaine
15. feb 2011

kocky dakujem, ste zlate 😉 ja sa bojim snad vsetkeho

katka55
15. feb 2011

@maxara oki, dakujem. zajtra docestujeme domov, tak ti poslem vsetky udaje do IP 🙂

bambola
15. feb 2011

@zrzulka no mali by sme jej uz zacat hovorit menom 😀 ja si ale stale neviem zvyknut, ze jej mam hovorit mojim menom 😕

bambola
15. feb 2011

@katka55 idem tam zavolat, joj ja tak strasne nerada telefonujem 😖

katka55
15. feb 2011

@bambola da sa tusim prihlasit aj mailom 😀 😀

bambola
15. feb 2011

baby aku velkost maju asi rocne deti?

bambola
15. feb 2011

@katka55 ked ja mam na nu aj par otazok. cakam na reklamu v telke 😀

jaruska8
15. feb 2011

@zrzulka Ja som o tom očkovaní a o autizme čítala to, že ono je to len náhoda, že po očkovaní sa u detí diagnostikuje autizmus, lebo to očkovanie je okolo 1,5 roka a autizmus sa približne vtedy začne prejavovať. 😒

meruska
15. feb 2011

@bambola myslis ake bude mat tvoja Bobka alebo napr. luludin Bubko? 😀

bambola
15. feb 2011

@meruska no 😀 tak cca, pozeram nejake satocky na leto a su take krasne, ze z nich nemozem 😵 ach keby som ja aspon trosku bola zrucnejsia 😒

maxara
15. feb 2011

@katka55 nzc 😉

jaruska8
15. feb 2011

@mirka285 Počuj, čo skončili sa dobré časy, keď boli bábätká také ,,nehybné", čo???? 😉 😉 😉 😉 😉 Je krásne, že takto napredujú, ale už nám pribúda veľa starostí. 😀 Kamoškin syn má 10 mesiacov a už chodí a kamoška na to, že načo sa takto ponáhľal??? Aj tak ho dobehnú, tak ešte mohol počkať. 😀 😀 😀 😀 😝

maxara
15. feb 2011

@bambola veru bambi, toto si aj ja hovorim.. keby som vedela sit, tak by som mala taky krasny dom 😀 😔

meruska
15. feb 2011

@bambola podla mna len asi o cislo vacsie ako nosi teraz, max o dve...teda ak nosi 68 tak kup 74? ci? poradte aj ostatne

zuzik1983
15. feb 2011

ahojte 🙂
@bambola rocne deti by mali mat 80

jaruska8
15. feb 2011

@meruska Možno aj o dve. Ozaj, moja je taká dlhaňa, lebo už potrebuje 74, ale pritom jej je široká, ale rukávy a na dĺžku OK, lebo 68 jej je je už krátka. 😀

bambola
15. feb 2011

@katka55 prihlasene 😉 od 8.3. o 14 🙂 ides kupovat plavky alebo iba jednorazove plienky?

bambola
15. feb 2011

@meruska no teraz jej uz ked kupujem pyzamko tak 74 ale je jej este trosku dlhe tak ratam, ze v lete mozno tych 80 podla toho co pisete

denisse
15. feb 2011

@bambola
ja myslim, ze rocne deti mavaju tak 80 tku ... take tie "beznej velkosti" 😀

meruska
15. feb 2011

@bambola my uz nosime 74 aj 80 podla toho aka znacka...ale podla mna ak kupis 80 nic nepokazis 😉 hod foto po akych satockach poskulujes 😉

denisse
15. feb 2011

inak nasa barun vazi dnes tolko, co nela, ked mala rok 😕

gabika41
15. feb 2011

dobre ranko koceny....dnes idem do prace kvoli daniam a dohodnut nastup na jesen,tak som strasne zvedava cim ma zase "ohuri".....za moju pracovnu drahu co je uz skoro 18 rokov som mala v podstate iba jednoho spochneho sefa ( myslim tym pracovne nie vyzorovo )....ten zbytok...to boli ensie,alebo vacsie katastrofy....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre