Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
24. feb 2011

baby aha co som nasla,,neni toto ninkina zirafka, co presla pusov vsetkych julovcatiek na navsteve u @maxara ? https://www.modrykonik.sk/bazar/hracky/0oxr/zir...

mirka285
24. feb 2011

caute babule....no kde ste vsetky,co porabate?ja som dnes bola pozriet nase nove Tesco,kuili sme si s kamoskou flasu ruzoveho vinka,dosla ku mne aj mamina a vypili sme ju 🙂 Lindu som vyvetrala trosku,aj seba...
@merikac je to ta zirafka...

katka55
24. feb 2011

@merikac aj my mame taku zirafku 🙂 vdaka nej nam vyliezli prve dva zuby 😉
a ozis, uz sme boli v telke, ale takiiii zostrihaniii 😀 😀

katarina7777
24. feb 2011

@mirka285 to ste dobre pokrstili to nove tesco 😀 my sme akurat dovecerali, robila som spagety s muslami a uz mam aj kuchynu upratanu, o 7 okupem maleho a pojde spinkat lebo je od 3 hore a potom chcem cvicit 😉

merikac
24. feb 2011

@katka55 vy ste boli v telke?? kto , kde, kedy? 😕

merikac
24. feb 2011

@mirka285 je cudne, ze niekto predava ozuzlanu zifaru 😀

merikac
24. feb 2011

@mirka285 ja mam taku strasnu chut na bavoraka,,,som ho hadam 2 roky nepila...................az mi siny tecu 😀

katarina7777
24. feb 2011

@merikac a este za 11 eur !

gabika41
24. feb 2011

@monline..ked som bola doma teraz cez vikend,tak pochovavali 35 rocneho chlapa na nasledky chripky.......chalan prechodil chripku a uz mal silny obojstranny zapal pluc a doktorka ho liecila na krize....... 🙂

inak mala uz spi a dufam,ze potiahne do rana 🙂

merikac
24. feb 2011

@katarina7777 a ved bola draha,,tak aspom cast investicie nech sa vrati 😀

merikac
24. feb 2011

@gabika41 mne sa mala pred chvilkou zobudila 😀

katka55
24. feb 2011

@merikac v spravach o piatej, ze kolko vela stoji parkovne na kramaroch 😀 😀 chudacik patrik tam mal inak capicu cez jedno oko, ale nevadi 😀 😀 a s tymi 11e za zirafu, ktora je fakt ozuzlana, to niekto prehnal... 😒 sak nova stala nejakych 16...

mirka285
24. feb 2011

@merikac tak asi bola zachovala 😀 no vidis to,su ludia co vsetko predaju,to len ja som taka sprosta,ze vsetko posuvam kamoskam...
@katarina7777 spagety s muslami veru nezneju najhorsie,ale to by som si nemohla dat to vino po veceri...raz som si dala na musla sampanske a zgrcala som sa z podoby 😒

merikac
24. feb 2011

@katka55 tak vy ste take male televizne hviezdy 😉

katarina7777
24. feb 2011

@mirka285 tak to by si aspon nepribrala 😀

katka55
24. feb 2011

@bambola my sme uz ready na plavanie 😉 patrik vam uplne navazno zapozoval 😀 😀 teda dufam, ze ten napis ma byt vpredu, a nie na zadku, ale ked stitok vo vnutri ma takto na ritke, tak asi ano... 😀

merikac
24. feb 2011

moj ty boye,,to je akz maly caaavo..........strasne chutnucky 😀

meruska
24. feb 2011

@katka55 moze ist bejvoču 😀

gabika41
24. feb 2011

@katka55 ......fesak....... 🙂

strasska
24. feb 2011

@katka55 ja som vas videla v TV a teda na tej fotke je maly iny šrac 😉

meruska
24. feb 2011

@strasska jeeej konecne je tu aj niekto z vychodu, akosi tu chodim iba ja ...a obcas karinnka ☹

katarina7777
24. feb 2011

@katka55 perfektny je Patko, baby traste saaaa 🙂

karinnka
24. feb 2011

@meruska
@strasska 🙂 🙂 Dievcata z vychodu chodite von v tej zime?Lebo ja som z Emmus uz od vikendu nikde nebola,lebo je tu strasna zimaaaaaaaaaaaa 😝 😝

Inak ta Zirafa je zaujimave terno 😀 😀

strasska
24. feb 2011

@meruska ked ja mozem ist na net iba ked spia a kym docitam tak sa furt niekto zobudi 😖

bambola
24. feb 2011

@katka55 nooooo Patko aky fesacisko 🙂 musim aj ja nejake plavky ist okuknut nech sme aj my k svetu 😀 nieze nas tu budete potom na koni ohovarat 😀

strasska
24. feb 2011

@karinnka my sme od minuleho utorku soplavi, takze sme vonku boli az vcera a dnes. ale v Ke vraj fuka velmi, u nas bolo takmer bezvetrie

meruska
24. feb 2011

@karinnka ja chodim stale aj na 2 hodiny

tatianka.g
24. feb 2011

@adelaine dakujem za popis, budeme skusat, urcite lepsie ako Vojtovka

tatianka.g
24. feb 2011

a zaujimave, ze toto nam ziaden doktor neporadil aj ked som sa pytala na nejake hrave metody

katka55
24. feb 2011

jaj, baby, dakujeme 😉 asi vsetky pozerate panelak, co? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre