Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
26. feb 2011

Dobre ranko damy,my sme po trosku lepsej noci ,nespali sme len od pol tretej do stvrtej ala za to sme uz o siedmej bolio hore vyspati..a mm ma nasral...vobec som ho v noci nezobudila ze aby sa vyspal a cakala som ze rano ked vstak o pol osmej ze preberie malu a necham ma zdriemnut ,a on si odisiel do kuchyne zobral ranajky ,zapol tv ,a internet a sedi si ako kral na gauci .. 😠 tak som nanho zavolala ze ci teda ho ani nenapadlo ponuknut mi ze si zdriemnem a on postrazi malu .. 😒 kukal na mna akoby som od neho chcela aby ma zobral na mesiac..ale ze ok ..samozrejme ju pichol do ohradky a ona mrncala tak ze somju pocula do spalne..tak som si polezala hodinku a radsej som vstala..a ona neprebalena ,nenajedena...a umrncana..a gauc cely oslintany ,zabudol prehodit jej deku cez neho ,. 😠 mne to az pripada akoby to reobil naschvla ze aby som ho o to nabuduce neziadala.. 😒 takze chapem ze ta peto nasral @kafoditka ja mm ked mi "dobre postrazim ju " povazujem za vtip .. 😠

bambola
26. feb 2011

jaj, musim vam napisat 😀 ..... vcera sme malej v tesku kupili nocnik, tak som ju vecer cela natesena dala sadnut a jej sa cela ritka zmesti do toho otvoru , proste sedi na dne 😀 😀 musime najst nejaky mensi 😅

bambola
26. feb 2011

@mirka285 tak nejaky talent isto ma ale tu na slovensku je bohuzial taka tendencia potom takehoto cloveka pchat vsade a potom uz ma clovek pokrk takychto ludi lebo skacu na teba aj z konzervy 😠 vid nela , adela, sajfa a pod. nechapem preco si niekto nevie povedat, ze uz dost, aj ked na druhej strane chapem, ze treba vytazit co najviac kym sa da 😀

kafoditka
26. feb 2011

@tinaki1275 Mati no tak to vie nasrat 😒 ako peto nema problem s malym, mozem sa na neho spolahnut, aj k nemu v noci vstava bez reptania, ale dnes som na neho nahucala.. on mi sice tvrdil, ze to bola minutova zalezitost a ze takych este bude, ale tak predsa.. ja som sa proste vylakala, ked som videla malemu prasok v puse - mal to na perach a trochu aj vnutri, tak som mu rychlo povyplachovala pusinu, umyla ruky a bolo.. ale asi mu to chutilo, lebo ked som ho vzala z kupelky prec, tak huronsky rev nastal a ked som o chvilu vyberala pradlo z pracky tak bol v momente pri mne a zas sa trepal k prasku 🙂

tinaki1275
26. feb 2011

baby u nas uz treti den leje 😠

tinaki1275
26. feb 2011

@bambola ja som nasla taky mini a aj tak som ju musela pridrziavat lebo chuda malo pol zadku v nocniku.. 🙂
@kafoditka no zachutilo mu 🙂 konecne nejaka zmena v jeho monotonnom jedalnicku 😀

tinaki1275
26. feb 2011

zajtra ma moje krsna Anna tri roky tak mame oslavu 🙂 ale problem je ze Anna je uz mesiac zasoplena a kasle ako tuberak..je mi to blbe ale mam nechat malu s mm doma a ist sama?on sa od Leii nikdy nevie odtrhnut a furt ju bozkava..nechcemaby sa kamoska urazila,ale bojim sa ze mi malu nakazi .. 😒

kafoditka
26. feb 2011

No babulky odchadzam na kavicku k svagrovcom, majte sa zatial..

meruska
26. feb 2011

ahojte, k včerajšej téme... neuvažovali ste na doma nad niečim takým?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10431545&tab=0

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8413092&tab=2

gabika41
26. feb 2011

tiez si myslim ze Durovcik a Pociskova je uz niekolko rocna zalezitost.....uz ked mala 15 sa v tejto suvislosti o nich pisalo,ale to vtedy nebolo koser..................

tinaki1275
26. feb 2011

baby co poviete na tuto farbu ? mozem ho mat za 220,-EUR..
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&it...
@mirka285 @bambola chcela som sa baby opytat su lepsie oddelene rucky na golfaci alebo spojena?leboo loola up ma spojenu a loola oddelene ,samozrejme loola up je drahsia..mne sa viac pozdava spojena rucka..

bambola
26. feb 2011

@meruska kati niezeby som neverila tym linkom ale ked pojdem malej kupovat tak z lekarne alebo do obchodu s ortopedickymi pomockami aby som mohla omakat a nechat si poradit. inac ja si tiez topanky musim odskusat, to by som si ani pre seba z netu nekupila. a na doma asi skor sandalky ako uzavrete topanky

tinaki1275
26. feb 2011

@meruska o takych som uvazovala na doma a zabudla som ich na svk kupit 😒 a tu take nemaju,tak mi bude musiet mama poslat..inac videla som skoro take iste aj u Batu

tinaki1275
26. feb 2011

@bambola inac malej som tie s otvorenym predkom skusala sadli super..my mame dlazdice v celom dome takze ono to chladi zospodu,mne by take do maja vyhovovali..ale kupila som sandalky,hodim neskor foto...

meruska
26. feb 2011

@bambola ani ja nekupim cez net, link je len kvoli obrazkom 😉 ze co hovorite na nieco take

meruska
26. feb 2011

@bambola vy ste tu spominali kozene topanocky a sandalky a ja sa bojim ze mu v lete bude doma teplo..tak som rozmyslala nad tymi sandalkami co som dala druhy link, ze nieco take omrknem v meste

mirka285
26. feb 2011

@tinaki1275 Mati mne sata farba velmi paci...a ci spojenu aleo zvlast,to sa musis rozhodnut ako sa tbe viac pozdava,kazda ma pre a proti...

mirka285
26. feb 2011

@meruska tie papucky predava Bata,vyrobca je Rak...maju aj topanocky

gabika41
26. feb 2011

@tinaki1275.....asi ich maju aj u Bati,ale ja som si tento tyzden kupila u nas v PE od Raka kozene aj podsivky za 15 EUR....a pokial ide o zdravotnicke potreby,alebo lekaren,tak co som videla tak to boli topanocky z Protetiky a zdali s ami podosvy az moc tvrde.....inak ja osobne si myslim,ze detsku obuv je majlepsia v cechach....

gabika41
26. feb 2011

@meruska...prve topanocky by mali byt kozene....nielen zvchu ale aj zvuntra,cize zvrsok aj podsivka a ked budu tak ked sa aj bude potit,tak to bude zdrave potenie,textil je fajn,ale na neskor,hlavne musia byt clenky pevne....pretoze vyvoj detskej nozicky konci az 5 roku zivota 🙂

katka55
26. feb 2011

na tych ceskych topanockach by tusim mala byt zarukou kvality taka zirafka 🙂
@bambola vy ste uz zaplatene? 😕 ja budem platit az tam na mieste 😉 len si pekne vyberte nejake plavocky nech ste za fesacky 😉 😀

kafoditka
26. feb 2011

Tak uz sme naspat z kavicky, maly dostal kocky, a uz sa s nimi aj pekne pohral 🙂 Baby vonku je ulne ze nadherne a prijemne teplo na slniecku, takze my sa napapame a ideme do sadu j.krala a popri dunaji sa prejst.. co sa tyka kozenych papuciek, tak my mame liliputi a malemu sa potia nozky v nich, ale jemu sa potia stale, aj v pancuskach.. aj vasim detickam sa tak potia ci len tomu mojmu?? 😅

mirka285
26. feb 2011

@kafoditka aj Linde sa potia aj Lujze aj Tomasovi,asi to mame v rodine 😀 zaujimave,ze mne sa nepotia...ja som si to dnes ako tak vsetko nastudovala,a som rozhodnuta,ze pokial mala viac sedi,topanky davat nebudem...pevne topanky dam az ked sa mala zacne pokusat sama chodit...

kafoditka
26. feb 2011

@mirka285 🙂 s topankami pre babo zdielam tvoj nazor..

mirka285
26. feb 2011

@kafoditka ja dufam,ze to je spravne rozhodnutia,a veru idem nakrmit malu a tiez idem na prechadzku,krasne je vonku...a zajtra ideme s Gabom do Rakuska lyzovat,tak sa strasne tesim na ten pozitok z jazdy...

kafoditka
26. feb 2011

@mirka285 super, tak si to zajtra uzite 😵

bambola
26. feb 2011

@meruska kati tak ako pisu baby, ze by mali byt pevne tak asi som aj ja skor za tie kozene. mne sa potia nohy v lete hocicom a mm nosi aj kozene a nepotia sa mu, takze dufam, ze toto ma mala po nom 😉
@tinaki1275 ci spojena alebo oddelena rucka si musis rozhodnut ty. ja som chcela oddelenu, lebo sa mi tak dobre drzi kocik ale aj za to, ze tie s oddelenou maju dazdnikove skladanie, ktore som chcela. zisti si ako sa sklada ta so spojenou ruckou

bambola
26. feb 2011

my uz sme po vychadzke 🙂 boli sme sa prejst v hainburgu, pocasie uplne nadherne a vobec nefuka 🙂

maxara
26. feb 2011

@mirka285 no ved ja mam tu zimu overenu, ja som tak uz par krat isla 😉 a inak v lete bez siltovky ja chodievam bezne, lebo siltovku nemam a nehodi sa mi 😉 a raz sa mi stalo, ze som bola priputana a isla som dlhu vzdialenost, dve hodiny autom bez strechy a totalne mi zhorel nos, mala som na ksichte vypalene slnecne brilky a cez hrudnik pas 😀

denisse
26. feb 2011

ahojte ...
tak my sme dnes doobeda boli vyskusat jazdu vo "velkacskej" sedacke ... a dopadlo to dobre, takze vajco odkladame ... my teraz jazdime malo, tak uz moze vo velkej ... pekne tam spala ...

zato poobede si to vynahradila, vyrazili sme ako vzdy o druhej na prechadzku ... do tretej revala ako blazon, tak sme sa vratili domov .... ani doma sa mi ju nepodarilo uspat .. zaspala az teraz na cicke ... mam podozrenie, ze jej zase idu zuby ... 😝
v poslednych dnoch zase vyvadza v kociari, ale zatial vzdy zaspala .., dnes ani po hodine nie ... za ten cas is nela stihla namocit rifle az po kolena ... takze nasa rodinna prechadzka skoncila predcasne a ja som prisla domov nastvana ...
ja normalne dostnem na tu baru zlost, ked tak reve ... a zakazdym si potom poviem, ze nabuduce sa nesmiem nechat vytocit, ale furt furt furt ma to hrozne nastve ten jej hysak ... az ma z toho rozboli zaludok ... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre