Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
28. feb 2011

@mojalili pekne fotecky....inak mne sa zda,ze vasa rodina je celorocne chora,mne sa to nezda normalne,aby stale niekomu nieco bolo,mali by ste ist na nejake komplexne vysetrenie,ci?

bambola
28. feb 2011

@merikac gratulujeme najzubatejsiemu julovciatku 😀

merikac
28. feb 2011

@mirka285 Mirus,,,tiez som si presla kto ma spomina a nic som tam nenasla,,,,,,,,,,tak dufam, ze ja nie,,a s tym kocikom, zatial som za nepohodlnu nunu- paci sa mi do auta,,tak asi pri nej aj zostanem, uvidim v predajni, nechali sme to s mm, na dalsiu vyplatu, kedze teraz kupil kameru

mirka285
28. feb 2011

@merikac mne sa nunicka paci,takze ja ta odhovarat nebudem,asi sa paci iba tebe a mne,ale neva 😉

merikac
28. feb 2011

@bambola ved aj denissina barunka je tiez taka zubata, ci??.........a nevysiel ocak, len spodny stvrty zubok,ale taky ostry,,,,,,,inac Emma ma krive zuby,ja neviem po kom,lebo ja mam rovne a pekne,tak asi po mm, ten bude mat uz menej nez Emma 😀

kafoditka
28. feb 2011

@mirka285 ja sa tesim, lebo si oddychnem 🙂 nasi sa uz maleho nevedia dockat a segre som nakazala, nech si vybavi volno v praci a pride aj ona domov, tak budeme vsetci pokope a ja si hadam aj trochu pospim 🙂 Miri bolerka som videla vsade len take obyc, ale v Mangu al. Zare by mozno mohli mat...

mirka285
28. feb 2011

@merikac a Linda sliape Emme na paty,my mame 7 zubov a 8 ocakavam kazdym dnom 😀

mirka285
28. feb 2011

@kafoditka v Mangu som uz sto rokov nebola ale tak pojdem kuk,Gabova mama ma 70 tku tak sa chcem slusne obliect...

noemarta
28. feb 2011

@mojalili jeeej krasne foto, krasna rodinkaaa 😉
@mirka285 miruska nasa, kto teba odignoroval, teba ???????????????? neveriiim ..... Ja som tiez dala par otazok minule a nikto sa nechytal, ale ze teba niekto odignoroval, teba stalicu...
😕 😕
A ake chces to bolerko na aku prilezitost ??? videla som v reserved... ale take leskleeee....
Chcem sa ta opytat miri, ty si ake cislo kupovala linde na tu prechodnu bundu??? tak aby to mala na jar, 80tku, ci staci 74??? chcem jej ist kupit tu vykukanu do tej zary, furt ju mam v hlave... 😉

merikac
28. feb 2011

@mirka285 noo, a veru aj nunuka bola proti nune, ze sa jej nepaci a videla ju minule v aladinovi na zivo a skonstatovala, ze veru bola krasna, ze jedna z naj co tam mali,,,,,,,,,ze mozno ze sa upriamila na nu koli tomu, ze som jej o nej hovorila, ale je ozaj pekna,,, ( akurat sa mi viac paci stary model ako 2011- ten celkom do lahu)

merikac
28. feb 2011

@mirka285 ved uz minule som skonstatovala, ze Linduska cekuje po filipkovi a Emme,,,,,,,,, 😀

bambola
28. feb 2011

baby, mala spala ale sa prebudila tak som jej isla dat prso, prilahla som si k nej v tme este som jej ani nedala prso a tak sa dogrcala, uplne z nej vyletelo prudom ale nie mlieko 😒 ...... vecerna husta kasa, zapalila som rychlo svetlo, mala oci vypulene, bez dychu ☹ tak som ju rychlo dala cez ruku tvarou dole a po chrbte som ju buchala, no podla mna cela vecnost kym sa nadychla ☹ neprajem nikomu. nechcem si ani predstavit keby sa dogrcala a ja by som tam nebola 😖 taka som vystrasena, a to moje male sidlo uz v dobre nalade sa tu skeri na gauci a uz aj zabudla, ze sa nieco stalo

mirka285
28. feb 2011

@noemarta kupila so jej 74,v tej 80 by bola uz total utopena,ale tak ja dufam,ze ju ponosi aj v septembri este...no a si predstav,ze aj mna ignoruju 😀

monline
28. feb 2011

@mojalili wau, krásne fotky

noemarta
28. feb 2011

@mirka285 ani ja ta nemam v kto ma spomina....
Inac kto ma ohovaral, ja mam dva dni pupak na jazyku.... 😝 😝 😝
A inaac, od dnes sme v sportaaaaaku, uz sa ozaj nemesti do hlbokehooo,...

merikac
28. feb 2011

@bambola to je sila,,,,,,,,,,chvala bohu, ze si pri nej bola...........

noemarta
28. feb 2011

@mirka285 aj mozes povedat kto si to dovolil haaaaa ??? 😕 😕 😕
Ja som tiez rozmyslala nad tou 74kou.

mirka285
28. feb 2011

@bambola ale nastastie si tam bola...tak to predychaj a nemysli nato,mne sa stalo nieco podobne s Tomasom,ostal mu v krku cukrik ked bol decko a tiez neviem co by som robila keby u mna prave vtedy nebola kamoska-zdr.sestra ☹

merikac
28. feb 2011

baby chcem sa spytat, konci nam teraz viazanost v orange,,,,a chceme prejst do o2.......nemate skusenosti kolko trva ceremonia pri prenose cisla?

kafoditka
28. feb 2011

@merikac Meri, no Filip by mohol konecne od Emmky a Lindy obkukat, ako rastu zuby 😉
@bambola fuuu, dobre, ze si bola pri nej a horsie sa nestalo.. 😔

noemarta
28. feb 2011

@bambola fuha, tak to ti nezavidim ten stav, nikdy viaaac.... 😔 😔
Klopem, nam uz velmi davno negrcala mala, a vlastne od kedy ma tuhu stravu, tak vobec.

mirka285
28. feb 2011

@noemarta Nelinka si konecne aj nohy natiahne 😀

monline
28. feb 2011

@bambola bože až ma zamrazilo...Maťka, nestraš maminu! chúďatko malé

merikac
28. feb 2011

sledujete toho flasika na jojke? 😕

noemarta
28. feb 2011

@merikac svokra si prenasala z tmobilu, o2maci vybavili vsetko v tmobile a u nich svokra podpisala iba zmluvu a za den mala funkcne cislo v o2. takze si myslim ze to budu to iste s orangom. 😉

noemarta
28. feb 2011

@merikac ja, jednym okom.... 😉

kafoditka
28. feb 2011

@merikac Meri trva to asi tri dni, ale normalne ti cislo stale funguje.. sestra tak presla pred mesiacom. Ja som chcela tiez, ale maju jedinu nevyhodu a to, ze nemaju telefony, resp. maju ale za plne ceny, cize ich musis splacat a potom mas faktury o tom istom..ak by si teda novy telefon chcela.. ja som si predlzila v orangei a teraz toho lutujem, mala som predsa ist do o2

merikac
28. feb 2011

@noemarta to by bolo super, sice povodne som bola za to, ze pojdeme na nove cisla,,,ale nakoniec ma mm ukecal, ze nebudeme menit

merikac
28. feb 2011

@kafoditka to viem,,syn je v o2 uz stvrty rok,,,a ma druhy telefon,,da sa vzdy zohnat ked clovek potrebuje,,,a tie sumy na volania su neporovnatelne a on stale telefonuje a ma limit 10 eur na mesiac ak prevola viac, tak mi musi vratit prachy, alebo mu habem telefon ak prevola menej tak mu do 10 eur doplacame,,,a my mame aj volania za dara a aj tak bezne sa kazdy mesiac s mm pohybujeme od 60-100 eur,,a to je kua moc

miki060707
28. feb 2011

@bambola dobreže si bola pri nej,... ☹

tak ja vypínam, no pc sme dali preč z izby,kde decká spia, tak preto som bola pri vás 🙂
pozeráme jojku a sa natom dobre smejeme 🙂
ahojte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre