Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

jaruska8
1. mar 2011

Ahojte, ja som Oscarov kukala na HBO a Sandra Bullock bola náhodou super, to je len debilná foto. Cate Blanchett má zaujímavé šaty a ja si nemôžem pomôcť, ale neznášam Ann Hathwayovú, ako moderátorka bola slabučká ako čaj a strašne bolo vidno, že mala trému, stále sa ošívala. 😉

kafoditka
1. mar 2011

No tak boli sme sa dve hodiny vonku vyvetrat, teraz sme papali, maly sa pekne hra s kockami a ja idem balit kufre, zajtra smer CA 🙂

mirka285
1. mar 2011

ja neviem co mne dnes je,ale isla som do DM pre plienky,zastavila som sa v Tescu lebo som dostala chut na cerstvu bagetu,pecenovy syr a papriku,zastavila som sa pre zeleninu,nakupila som si cudzokrajne ovocie,ktore nie,ze neviem ani pomenovat,ja ani neviem ani ako sa konzumuje,potom som zbadala viedenske parky so syrom,tak aj tie som si kupila a zaklincovala som to minizakuskami 😝 ja asi dostanem kramy ci co 😕

denisse
1. mar 2011

ahojte ...
mne dnes bara vonku spala len 40 minut, tak som sa ju snazila teraz este uspat doma ... ale aha

https://www.youtube.com/watch?v=7H0yZQuCrtU

ja vobec neviem, ako ju budem teraz uspavat, kociar bol moj jediny sposob 😕

denisse
1. mar 2011

@mirka285
to poznam ... hlavne ked idem hladna nakupovat, tak to takto dopadne ...

kafoditka
1. mar 2011

@mirka285 ja mam taketo zrave uz tri dni vratane dneska 😠 ale od zajtra koncim, doma mame stacionarny bicykel tak budem vecer pri panelaku pekne krasne makat.. nemas nahodou ovulku? aj vtedy su take chute..

jaruska8
1. mar 2011

@denisse Dobrééééé, my sme tento problém nikdy nemali, náš hlboký kočík má vo vnútri taká hrubý bezpečnostný pás na suchý zips, čo sa opása okolo trupu. 😝

denisse
1. mar 2011

@jaruska8
aj ja tam mam popruhy, ale keby som ju tam priputala, tak by ju to tak nastvalo, ze by uz vobec nezaspala ...

jaruska8
1. mar 2011

@mirka285 Ja žeriem stále ako mimón, využívam, že mi váha nejde hore, kvôli dojčeniu, ale desím sa dňa, keď už nebudem kojiť. 😝

jaruska8
1. mar 2011

@denisse Aha, tak to verím. 😖

mirka285
1. mar 2011

@kafoditka ja asi dostanem kramy,sa mi mari ze by som mala dostat teraz niekedy...no nebudem ti hovorit,ze ja som si normalne pochutila,na tom,co vsetko som dnes zozrala...aloze hocikedy mi pride chut na nieco,dam si kusok a je pokoj,ale ja davam dnes piate cez deviate a vsetko mi strasne smakuje 😕 este dobre,ze dnes necvicim,lebo s tym plnym bruchom by som to asi ani neodcvicila 😔
@denisse mne robi mala to iste ale v postielke,ja ju musim drzat a ona potom zaspi..

tinaki1275
1. mar 2011

babule tak my dnes mame rekord v nejedeni 😒 ,od rana od piatej vypila 220ml mlieka a zjedla polku jogurt a 4 lyzicky zeleninovo-masoveho prikrmu a teraz vypila 60ml mlieka +4 lyzicky vyzivy ..ja som uz zufala..ani ju radsej nevazim .. 😒 urcite schudla..a k dr.mozme ist az buduci tyzden ,aj ked nemyslim ze mi pomoze.. 😒 kasu mi nechce ani vidiet,a to ani z flasky ..

noemarta
1. mar 2011

@mirka285 asi preto tolko a vselico jes, lebo urcite dnes- zajtra dostanes. JA uz som dostala dnes, ja som mala vcera taky zravy den. 😉
Idem kupat nelu, lebo dnes taha od 13,30 nespi a uz je na srot....

kafoditka
1. mar 2011

No maly mi uz chrni, ja dnes necvicim, nechce sa mi a mam straaaasnu slinu baby 🤐 normalne by som si dala flasu vinka s niekym a pokvakala alebo zo tri dobre vychladene frtany spisskej hrusky 😝 mnam... 😅

katarina7777
1. mar 2011

Caute baby, ja vas vobec nestiham a som z toho smutna 😒 Leo, domacnost a chystanie na dovcu mi dava zabrat a to sa este snazim vecer cvicit aby som nemala zadok az na kolenach 😝

pre cviciace maminy hodim nejake linky na cvicenie so Schifferkou a Cindy, su to stare veci ale overene 😉

https://www.youtube.com/watch?v=6K5amb8x-zU


http://www.youtube.com/user/Greenshade90

Nas Leo sa vyziva v cikani a kakani na serbliku, dneska bol taky rychly ze pokym som ho dala na serbel tak mi celu ruku ocural 😀

katarina7777
1. mar 2011

@kafoditka vsak si daj s tm, len bacha aby ste potom nespravili Filipkovi sestricku 😀

kafoditka
1. mar 2011

@katarina7777 no toho sa bat nemusis, ja mam draheho v praci.. 😒 😉

katarina7777
1. mar 2011

@kafoditka ja zas toho mojho na futbale , dufam ze zas nedojde dobity, lebo niekedy sa mi zda ze chodi na box a nie na futbal 😕

katarina7777
1. mar 2011

inak ani ja dneska necvicim, idem namiesto toho pozriesit pradlo 😒
@kafoditka
@mirka285

tinaki1275
1. mar 2011

@katarina7777 jaj aj tvoj hraje futbal? moj2x v tyzdni a este raz basket..nehovorim o urazoch s ktorymi mi uz dosiel..nechapem ze ho to bavi tak sa nec hat obijat... 😒

katarina7777
1. mar 2011

@tinaki1275 moj 3x do tyzdna a dneska ma dokonca 2 zapasy... nohy ma cele dokopane a dobite jak maly chlapec.

bambola
1. mar 2011

@katka55 mm sa "urazil", ze my si budeme chodit plavat a on nebude pri tom 😀 on strasne chcel a sa mu to podarilo aspon na par raz 😉

dnes je tu nejako ticho, mne sa nepodarilo malu uspat o 20h a vobec neviem preco pretoze naposledy spala o pol 17 😕

miki060707
1. mar 2011

@kafoditka tak si uži rodinku a také vinečko by som si aj ja dala, mam síce s kym aj on by si dal, len neviem, či je to vhodné po ožiaroch, sme sa zabudli spýtať lekára....hadam ti bude Filipko pekne spať...

tinaki1275
1. mar 2011

@katarina7777 no to poznam,my sme uz mali roztrhnute slachy (2 mesiace sadra) zlomene predne zuby ,zasivanie ani neratam kolkokrat..ja sa uz ani nezlostim ,len mu pripominam ze by mal uzavriet kvoli malej zivotnu poistku .. 😉 este stale ale neuzavrel...

tinaki1275
1. mar 2011

@bambola moja sice akoze zaspala o pol desiatej(greckeho casu takze pre hodinou ale bez jedla 😒 ) pred chvilou sa zobudila tak som jej strcila flasku ,stiahla nejaku 100-ku co je malo samozrejme ..hadam to este dopije neskor...
co ide dnes v telke ze je tu tak mrtvo?nejaka "turkovina" 😀

tinaki1275
1. mar 2011

@kafoditka tak si aspon uzijes rodiny a pomozu ti aj s Filipkom ..joj ja by som hned sla ka mamine ☹

kafoditka
1. mar 2011

baby mne umrel notebook :( vypol sa a nemozem ho nakopnut.. pisem z mobilu. Maly ma nekludny spanok,to zas bude noc.. Idem si lahnut,dobru noc

katarina7777
1. mar 2011

@tinaki1275 pekne sa donicia ti nasi chlapi 🙂 sportom k trvalej invalidite 😀

tinaki1275
1. mar 2011

babule zaspala som na gauci 🙂 to sa mki uz dlho nestalo .asi starnem 😕 vsetkym prajem dobru a pokojnu noc..

gabika41
2. mar 2011

pekne slnecne ranko z PE prajem.... 🙂 pekne,ale mrazivo.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre