Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
3. mar 2011

@meruska chudak ☹ ked som v londyne chodila opatrovat cez den kamaratkinho synovca tak ten tiez stiahol na seba konvicu, nastastie len na nohu a myslim, ze mu tam ani nic neostalo. ale potom bol tri tyzdne len sama maminka tak som ho ani nechodila bravat von

katarina7777
3. mar 2011

strasny pohlad na toho chlapceka, musime davat veeelky pozor na nasich betarov/ky ☹

maxara
3. mar 2011

dobru baby, nadhodili ste smutnu temu ☹

bambola
3. mar 2011

@maxara tak tebe sa tazko pocuva inych kedze si domina 😀 😀

tinaki1275
3. mar 2011

@meruska my mame kuchynu spojenu s obyvackou 😒 joj som uplne hotova uz len z tej myslienky 😒 to chlapciatko to ale uzasne zvladalo ..

tinaki1275
3. mar 2011

@maxara dobru aj ja uz pojdem ,mam dalsiu tazku noc pred sebou a zajtra tazky den-ide sa k svokre na obed ☹

bambola
3. mar 2011

@tinaki1275 sa natrapis s tou svokrou 😒

petrap001
3. mar 2011

aj ja idem do hajan,dufam,ze noc bude dlha a neprerusovana kedze sme sami doma,tak sa ja vyspim juchuuu 😀 aspon dufam,ked mi alex dopraje 😉 aj vy sa dobre vyspite 🙂

tinaki1275
3. mar 2011

@bambola ale nejako bolo ,nejako bude.. 😖 budem pocuvat dve hodiny dristy a dufam ze ich aspon tyzden zase neuvidim ..problem je ze ja sa uz prestavam ovladat 😒 a obavam sa ze jej uz nieco poviem.. 😒
ozaj mm mi dnes oznamil ze zajtra vecer ide von s jednym kamosom ..a neviem preco ale vobec sa mi to nepaci ..a to som nikdy nemala problem s niecim taky m..a on ani nechodi -tak raz za 6 mesiacov,ale proste mam nejaky blby pocit z toho ..

tinaki1275
3. mar 2011

babule dobru prajem..

bambola
3. mar 2011

@tinaki1275 dobru, pevne nervy zajtra 🙂

bambola
4. mar 2011

@aalexis007 ja ti verim, ze si to nevymyslas 😀 mne len proste to bravcove nesedi 😠 celkovo neni zdrave ani pre dospelych tak si myslim, ze decka maju este cas, vsak maju este cely zivot pre sebou 😉 a minimalne druhov masa mozu, to je dost pestre 🙂

bambola
4. mar 2011

Dobre ranko 🙂

tak dnes sme vstavali o 7 , spat som ju davala o 20. inac u nas je to opacne ako u vacsiny, mala vymysla do polnoci a musim ist k nej niekolkokrat a po polnoci uz spi velmi pekne 😉 najlepsie spava asi posledne dve hodiny, to ju nic nezobudi 🙂

bambola
4. mar 2011

aby som nezabudla uz sa stava na styri a kyve zadkom, pride na trik, ze treba pozuvat ruky a uz aj mne polezie 😅 🙄

maxara
4. mar 2011

@bambola naaaaahodou, ja som velmi empaticka a dost vela ludom riesim problemy ☹ (aj ked sa to nezda, ale vela ludi sa mi zdoveruje) a niekedy je toho na mna moc, hlavne ked mam svoje problemy a nemam ich s kym riesit. A ked sa po dlhej dobe z niecoho tesiiim, ako napr z taneckov, tak som potom taka strasne rozjarena ako naposledy u Mirky. A vtedy mas pravdu, vtedy to potrebujem vsetko vypudit von zo seba 😀

bambola
4. mar 2011

@maxara aaaaaale nooooooooooo, vsak ja viem 🙂 nahodou si bola super taka cela vytesena, ja mam take stavy rada, ked sa cerim na cely svet a neda sa prestat 😉

maxara
4. mar 2011

@bambola ano? ja tie stavy na mne neznasam.. nikoho nenecham dohovorit, stale melem a som strasne nesustredena, skacem z myslienky na myslienku, najlepsie povedat vsetky asociacie co ma napadnu... ufff a stale mam pocit, ze som nepovedala toho dost 😀 hrozneee.. ale kebyze sa v tom case izolujem, tak by som chytila depku, normalne az do placu. Takze najblizsie tesive obdobie sa pojdem vykecat k tebe 😀 😝

bambola
4. mar 2011

@maxara kludne 😀 si vitana 🙂 ja sa praveze len skerim, hopkam a natriasam sa a neviem sa vyjadrit takze prave toho moc nepoviem, iba sa skerim a obcas tak tesivo zjojknem 😀 ale tak ja vseobecne toho asi moc nenahovorim 😉

maxara
4. mar 2011

@bambola no prvy krat si bola ovela tichsia ako hocikedy inokedy.. aj vaznejsia.. dokonca som si ta skoro ani nevsimla 😀 proste vzdy som sa pristihla, ze som sa nieco pytala a na teba som zabudla. Ale potom uz ked sme boli vonku na trhoch a coraz neskorsie, uz si bola stale viac a viac rozvravenejsia. Inak vsimas to slovo coraz 😀 ? to je strasneee slovo.. uplne ho neznasam a nechapem ako ho mohol niekto vymysliet.. coraz

mirka285
4. mar 2011

dobre ranko...
@aalexis007 no a ja som bola presvedcena,ze ked vsade pisu ze bravcove pomaly od troch rokov,tak ziadnom pripade to nemozu predavat ☹ a jedla ho aj moja Linda,a ja som ti to vbec nevsimla,ze je vlastne bravcova 😀 co baby aka bola noc?nasa Linda mala rano o pol piatej pol hodku solo,ale potom zaspala este,takze dalo sa to zniest..co budete dnes robit?

bambola
4. mar 2011

@maxara no ked si to poviem sama pre seba..... čoraz..... fakt strasne slovo 😀 😀

bambola
4. mar 2011

ta mala potvora ma tak kusla do bradavky, ze som sa nastvala a nechala ju v spalni samu 😠 au

maxara
4. mar 2011

@mirka285 ja mam dnes zehlenia po ... takze ja zehlim.. a varim cicerovozeleninovu polievocku, mnaaaam.

@bambola vsak? uplne strasne.. a este neznasam slovo oblok

mirka285
4. mar 2011

@maxara aj ja musim zehlit,ale budem az zajtra...ze oblok,to slovo som v zivote nepouzila 😖

denisse
4. mar 2011

dobre rano 🙂
my sme dnes v noci zase nespali nijak extremne dobre, ale nakoniec po kojeni asi okolo stvrtej sme zaspali celkom dobre a spali do 7:45 ... takze sme to ako tak dospali ...
vcera a dnes som rano barunku po zobudeni posadila na nocnik a ona sa tam vycurala ... 😀 potom som ju prebalila a do 5 minut nalozila do plienky 😀 😀 😀

prave rozmyslam, co budem cez vikend varit a som uplne bez napadu ... asi mam chut na nejake ryby ...

maxara
4. mar 2011

@mirka285 hrozne, vsak? coraz a oblok su najnechutnejsie slova slovenciny 😀

noemarta
4. mar 2011

dobre ranko,
my sme v celku dobre spali, chvala bohu, lebo vcera som makala do 23,20 a a mala som uz dost.... takze este ze som vyspata.
ja dnes nevarim, mam parene buchty, mala akurat uvarim zeleninku a idem upratat, aby sme mali vikend iba sami pre seba 😉 😉 😉
a dalej co budem robit, netusim, asi skocim k svokrovcom, odovzdat papiere a taak.

maxara
4. mar 2011

@noemarta akurat som sa smajchlovala s larou a zistila som, ze urcite je tehotna.. este pred tyzdnom mala brusko preliacene, ale dnes ho na mna normalne vyvalila a je tehula na stopro 😉 tesis sa?

vierkaha
4. mar 2011

Dobré ránko,
no my sme dnes mali nejkú divnú noc - teda na naše pomery. Malého som včera uložila o 21:00 o 40 min bol hore akože vyspatý a zaspal mi o štvrť na dvanásť celú noc sa prehadzoval a o šiestej už bol hore 😒
No ale myslím si, že to kvôli tomu, že mm je strašne smrteľne chorý a celý deň bol v spálni a ja mám malého naučeného spávať cez deň v spálni, lebo tam má tmu a ticho, tak miesto obvyklých 4 hodín spánku spal cez deň len 2x 40 min 🙄

A máme prvé výsledky chodenia v beháku - v kuchyni ocapené obidve ručičky na stene a v obyvačke odrazený roh na stehe, Maťko chcel prejsť do chodby a tá blbá stena sa mu neuhla 😀 a stále mi sťahuje obrus v kuchyni aj so všetkým čo je na stole, budem ho musieť niečím prichytiť - predávajú sa ešte také tie kovové svorky čo sme mali dakedy na obrusoch čo boli na laviciach na ZŠ ?

Žehliť dnes musím aj ja ale neviem kedy to urobím, lebo mám toho toľko naloženého, že až . V nedeľu máme konečne krstiny tak musím upratať celý barák , ísť na nákp a ešte aj občerstvenie prichystať 🙄 No ale už to budeme mať konečne za sebou a budem sa môcť zaoberať aj niečím iným a nie blbým krstom 😠
@maxara a ešte blbšie slovo je hovník na miesto gauča 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre