Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
29. mar 2011

@tinaki1275 som ti chcela navrhnut, ze skus nejaku radikalnu zmenu, ze sprav nieco uplne inak. fakt ju nedaj spat, chod sa s nou prejst na slniecko, unav ju. ked to nepomoze tak horsie nebude a na dalsi den vymyslis zase nieco ine

tinaki1275
29. mar 2011

@bambola skusam..dnes bola von asi 4 hodiny ..vecer o osmej sme este isli do supermarketu na vylet.e ju unavime..rozmyslam ze ju necham proste mm na cely vecer a nech skusi on ..ja som uz v koncoch ..ona je inac cez den zlata ,vysmiata a hrava ..a ma nenormalne vela energie...

tinaki1275
29. mar 2011

@monline tak to je dobre ,hadam sa uz rozpapka..
@macik27 inac aj mm mi povedal ze asi by som pri nej nemala ostavat ked nemoze zaspat ,ale ona sa roznervaci po chvili a zacne normalne revat ..co tiez nie je riesenie..ja sice vyjdem ale po chvili pridem a zase ju zo stoja ulozim ..

tinaki1275
29. mar 2011

baby idem jej urobit mlieko lebo ratam ze za hodku je hore..a idem si lahnut...som mrtva..uz ani konikovat nemozem kvoli tomu jej nespanku 😒 ...

monline
29. mar 2011

@tinaki1275 súcitím s tebou, máš to naozaj ťažké a ono sa aj zle radí, každé dieťa je iné ...ja ked malého dávam cez deň spať, pokiaľ ležím pri nom, prespí mi aj 2,5hod, ale ak je v izbe sám, po 45min až hodine sa zobudí a už nechce zaspať..a večer sa tiež pritúli, až tak, že mám nos na jeho čele..upokojí sa, a potom sa už všelijak prevaľuje a pomaly zaspí...viem, že ani toto nie je žiadna výhra, lebo bezomňa sú všetci nahratí, nemôžem z domu

monline
29. mar 2011

@tinaki1275 drž sa...dobrú noc

tinaki1275
29. mar 2011

@monline dik aj tebe.. 🙂

cigaretka5
29. mar 2011

tak sa vam idem pochvalit. DNes som dorobila asi 125 danove priznanie a aj to svoje posledne som odovzdala................ tesila som sa iba chvilu...................ked som otvarala vchodove dvere na dome vsimla som si jeden cerveny detail. BABY NAM NA DVERACH STALE VISI VIANOCNY VENIEC............................

bambola
29. mar 2011

@tinaki1275 dobru, drzte sa 🙂

bambola
29. mar 2011

@cigaretka5 prepac, musim sa zasmiat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambola
29. mar 2011

@monline mon, bezo mna su tiez vsetci nahrati 😒 cez den to este ako tak ide lebo nakazem vzdy supnut do kocika a tam zaspi ale vecer....neexistuje, ja vecer este pekne dlho nikam nepojdem 😔

cigaretka5
29. mar 2011

@bambola ja som skoro zaplakala . Je sice fakt ze sme boli skoro tri tyzdne mimo ..... ale ze by som si v tom danovom zhone nevsimla ze nam tam visi to cervene cudo ?????????????????????????????????

monline
29. mar 2011

@cigaretka5 😀 😀 😀 a má vôbec zmysel ho odkladať? veď čas tak rýchlo beží....😀

monline
29. mar 2011

@bambola a ja by som už tak rada niekam za kultúrou šla..už som odmietla dve akcie..koľko to potrvá ešte?

cigaretka5
29. mar 2011

@monline ale hej sak mame aj velkonocne dekoracie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
akoze zajtra mam v plane vyzdobu ale pokial sa poznam neurobim nic, alebo sa este ozve nejaky zabudlivec a bude chcet danove

monline
29. mar 2011

@cigaretka5 možno keby sme nemali vianočné ozdoby odkladané na povale, tiež by som doteraz strašila vianočným vencom..ale teraz mám taký univerzálny, čo tam môžem mať až do vianoc 🙂 radšej 🙂

cigaretka5
29. mar 2011

@monline
@bambola no ja som si tiez myslela ze mala bezo mna nezaspi a sup musela som ist na prvu sluzobku na dva dni - takze noc bezo mna a bolo ................. mala asi 3 mesiace ...................

monline
29. mar 2011

@cigaretka5 no, môj malý aj malá bambi potrebujú ešte prso na zaspatie..fľašu nechcú...booože, služobka na dva dni..to chceeeeem..niekde v hoteli, kde je wellnes 🙂

bambola
29. mar 2011

@monline ja som nikdy nechodila na diskoteky, tak max.dvkrat do roka, to mi vzdy stacilo 😉 ale v poslednej dobe mam taku chut.....strasnu, ked idem sama v aute (vacsinou v sobotu do skoly na nasich aute) tak si tak nahlas vypeckujem hudbu 😅 a len ma tak myka a zavyjam tam 😅 😅 a to je priznak , ze by som niekam sla 😀
ale uz aj keby sa niekto podujal, ze malu postrazi tak by som nemohla lebo by ma neopustila myslienka, ze ona niekde je, nespi....a tak 😒
ja by som dokonca nevedela ani v kine vecer v klude sediet. navyse mi pride aj trosku nefer voci tomu kto by ju mal strazit, ze viem, ze je taka, ze bude mrzuta a nervozna a ja mu ju zverim a on sa bude trapit (a aj mala teda)

cigaretka5
29. mar 2011

@monline no neviem ci by si nerevala ako ja ked idem ................ je to hroza ist od malej ale...............
mna ta robota doooooooooooooooost baviiiiiiiiiiiiiiiiiii

monline
29. mar 2011

@bambola inak, tu platí, že keď sa ty pôjdeš zabaviť a niekto ti bude varovať dieťa, tak VŽDY nastane nejaký problém..buď malá tržná rana, alebo teplota, alebo siahodlhý plač...zvykneš si ale na to..a raz, až odídeš a dieťa ani nepípne a úžasne ukážkovo prečká ten čas, kým sa vrátiš, tak potom sa neskutočne trápiš, že ťa ani nepotrebuje...🙂

@cigaretka5 viem si predstaviť, aké je ťažké odísť od dieťaťa..ja som šla pri Nike do práce, keď mala 9 mesiacov....a bolo to dosť blbé

bambola
29. mar 2011

@monline 🙂 to je pekne napisane, vidno, ze uz si zazila 🙂
@cigaretka baby ja si neviem predstavit, ze by som mala ist teraz od nej prec 😕 inac uz na sebe dlhsie pozorujem, ze trpim syndromom, ze si myslim, ze ja to s nou viem najlepsie 😀 proste ked sa na niekoho pozeram ako s nou nieco robi tak mam chut povedat, to nie tak ale takto, a tak 😀

monline
29. mar 2011

@bambola to ja im ho rovno vyberám z rúk, akosi nezvládam jeho plač, radšej nech plače pri mne, ako pri iných..

bambola
29. mar 2011

@monline mon ale ona ani nemusi plakat, len proste sa mi nepaci ako ju drzia. alebo vidim, ze ona nieco chce zobrat a oni do toho spravia s nou protipohyb, alebo aj ked jej je jedno len mne sa to nepaci 😀

monline
29. mar 2011

@bambola a veď ty musíš mať polku spolužiačok, kamarátok, slobodných..počkáš ešte pár mesiacov a na jeseň sa dokonale vytancuješ, odviažeš na nejakej disko, kam s nimi zájdeš...to ja by som na disko vyzerala ako dozor 😀 a mňa vlastne disko nikdy nebralo, nerada tančím (som drevo)

monline
29. mar 2011

@bambola šijeme na seba bič..tak veru...ja sa snažím malého privykať na opateru mojich rodičov, však sú to susedia, dôchodcovia a najskôr dokážu povarovať..takže tým, že sme denne spolu, sa naučili s ním zaobchádzať podľa toho, čo chce a potrebuje

bambola
29. mar 2011

@monline mon ja som tiez drevo a tiez ma to moc nechyta, hlavne preto, ze sa tam kazdy na kazdeho tlaci a presne preto ma to pochyti len raz do roka 😉 naposledy som bola leto pred tehu v IT, cize pred rokom a pol, tak za to mnou trha 😀
vsak mala bude mat v septembri uz dost, v lete ju dokojim, naucim pekne zaspavat a v septembri ked budem tyzden v BB chodit do skoly tak odbehnem niekde aj von a stari rodicia postrazia 😀.......no tak som sa zasnivala a co, to je dovolene nie? 😀

bambola
29. mar 2011

@monline mojej mame to celkom ide, ku podivu aj mojmu ocovi, on aj dost malo prejavuje city ale vidno, ze mala sa mu velmi lubi 🙂 a na moje prekvapenie sa dost chytil aj moj brat 😉

monline
29. mar 2011

@bambola tuším to máš dopredu vymyslené...ja som v decembri odmietla ísť do divadla na taký poetický večer, kamarát píše básne a recitoval mu ich Jamrich s Ondrejkovou a býva to fakt pekné, o mesiac bude zas podobná akcia, tiež nepôjdem ☹ Začína to o 6 večer, trvá to skoro tri hodiny, kým prídem domov dalšia hodina...to by bol malý strašne vyčerpaný, ak by im nezaspal......hoci..ked tak nad tým teraz premýšľam, mohol by to zvládnuť, nie? 😉

bambola
29. mar 2011

@monline vsak to uz bude vidno este o deviatej vecer , mozu ist s nim do kocika kym prides 😉

monline
29. mar 2011

@bambola ja sa tuším naučím pliesť a háčkovať a zase spojazdním stroj..našla som také krásne svetríky, čiapočky..
http://picasaweb.google.com/gomelicka/NECOPRODE...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre