Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
30. mar 2011

@bambola no Bambi, asi jej bolo teplo, lebo Nina spala v kociku na balkone len polozena v bodynu a pancuskach na deke a az ked zaspala, tak som ju zlahka prikryla.. ani ciapku nezniesla, nic.. ale ze bolo mrte teplo, tak som ju neriesila, mala aj nosik teply aj ruky, vsetko.. a samozrejme, na dieru dozeram, teraz chrape v kosi a na noc ide von. Takze tipujem, ze ich nakladie do budy

bambola
30. mar 2011

@maxara no neviem vsak som jej aj dala dole veci, prikryta nebola, snad to bolo len toto

maxara
30. mar 2011

@tinaki1275 no ved takychto presne scenarov sa bojim, lebo ja som ako decko travila vela casu u veterinara a pozerala som na vsetky mozne operacie.. a presne toto mi utkvelo v pamati, ze ratlicek fenka rodila a dost tazko, teda doniesli babo zaseknute a musel ho normalne otdial vytrhnut smerom dovnutra a samozrejme cez rozrezane bruchoa maternicu a potom aj maternicu von. ☹ Ale proste to bolo tym, ze sa "vyspala" s vacsin psom a deti mala velke. Ale Larinecka mala takeho isteho ako je ona, tak teoreticky by nemal byt problem.

maxara
30. mar 2011

@bambola neboj, bolo to to.. alebo mozno jej bolo teplo, kym si jej dala dole tie veci a potom uz bola z toho tepla smadna

tinaki1275
30. mar 2011

@maxara kazdopadne drzim palce a verim ze Lara to zvladne.. 😉
ja som pokusne ulozila Leiu teraz do zavesnej siete lebo je hore uz 3,5 hodiny a nemyslim ze vydrzi do vecera tak hadam aspon hodku pospi ... 😕 mala som ju 3,5 hodiny vonku na trave..a ona sa este stale tvarila ze je ok ..

sarai
30. mar 2011

ako dlho vam vychadzali zubky? a ako dlho je nomalne, ze je trochu zvysena teplota? mojej asi zacinaju rast zuby, ma tkamer vsetky priznaky, co byvaju 😉

luludi
30. mar 2011

@bambola tak ako ti pisala maxinka, zrejme to bolo od smadu 😉

luludi
30. mar 2011

bubo dnes pospal cez den spolu 3,5 h, 1,5 hodiny vydrzal vonku v kociku, z oboch prikrmov zjedol svojich 12 lyziciek, dnes som spokofon 😵

tinaki1275
30. mar 2011

@luludi ja nechcem zakriknut (klop klop klop)ale mne Leia uz druhy den je "normalne "sice nespi ale aspon je..zjedla 200g ovocia na desiatu a 180g prikrmu na obed..a vcera to iste ..prilis krasne aby som uverila ze to takto bude pokracovat ..davam jej uz treti den biogaiu prebiotika tak hadam to zabralo ..no idem rychlo pozberat pradlo kym sa nezobudi lllebo neveerim ze potiahne viac ako 45 minut..

luludi
30. mar 2011

@tinaki1275 klop klop, jasne, ze sa to uz lepsi 🙂 hlavu hore, pozitivne mysli a uvidis, ako ta princezna Leia prekvapi 😵

denisse
30. mar 2011

@bambola
aj mne dnes barunka po dlhej dobe v kociari plakala a malo to podobny scenar ako vas, ale s rozdielnym koncom, kedze ja som mala na ihrisku este nelu, tak som sa nemohla len tak otocit a ist s revajucou barou domov, tak nakoniec z toho placu zaspala a spala hodku ... ale zobudila sa zase do placu ... tak neviem, ci jej bolo horuco?? alebo bola smadna? ja ani neviem, co jej mam obliect ... uvidime zajtra, vraj sa ma zase trosku ochladit ...

luludi
30. mar 2011

jeeeeeziiiiiiiiiissssss, bubo si prave sadol 😵 ja umreeeem 🙂

tinaki1275
30. mar 2011

@maxara ozaj mas na telefone prichystaneho aj nejakeho veterinara nie?

bambola
30. mar 2011

@luludi gratulujeme 🙂

tinaki1275
30. mar 2011

@luludi blahozelame teraz si uz total spokofon 😀 a uvidis ako ta bude nervovat ked si bude sadat ked ho budes ukladat spat.. 😀

luludi
30. mar 2011

@bambola @tinaki1275 dakujeme 😵 tinka, aaaaano, uz sa nebude v noci len prevracat, ale si aj sadat, vyssi level 😉

bambola
30. mar 2011

@luludi inac nasa si sadla pred dvoma ci troma dnami sama a odvtedy nie 😕 tak este pockaj 😀

bambola
30. mar 2011

no ideme este na hodku von ked je tak pekne 😵

denisse
30. mar 2011

@luludi
supeeer, sikovnik 😀

sunnygirl
30. mar 2011

@monline ďakujem...ďakujem všetkým... 🙂 práveže Lenka má veľmi rada tie kupované, dávam jej tie... 😉 niekedy keď ochutnám, musím povedať, že keby som si to posolila, kľudne by som to spapala.... 😅 😅 😅
Dnes som dala na desiatu jablko s hruškou, na obed kuraciu polievku a teraz dojedala po včerajšku nejaké mäsko, tak uvidím v noci, inak kojím skoro každé dve hodiny

maxara
30. mar 2011

@tinaki1275 Ano mam, jasne 😉

@luludi gratulujeme.. inak v noci v tych driemotach sa mi snivalo, ze som ti vsade pisala LUDIDI namiesto LULUDI 😀 😝

tinaki1275
30. mar 2011

no tak dama pospala 1,5 hodiny a vstala o siedmej ..uz to vidim na dobru vecernu show..snad ju ani pred jedenastou nepojdem ukladat ..

maxara
30. mar 2011

@tinaki1275 Tinka, to by bola chyna.. nauc ju, ze sa chodi spinkat v rovnakom case.. aspon vecer sa to snaz dodrzat.. nemusi zaspat, ale vzdy v rovnaky cas, taky jej najblizsi najcastejsi ju vezmi a umy, prezlec do pyzamka, daj mliecko a do postielky. A nech sa tam aj na hlavu postavi, vies ze je cista prebalena syta a nic jej nechyba.

monline
30. mar 2011

@tinaki1275 ty si sa snažila malú udržať bez spánku a nakoniec Daniel je ten, čo poobede nespal..ale doobedný spánok mal dlhý....boli sme sa prejsť, ležal v kočíku, ale nezaspal..potom som ho nakojila (strašne bol smädný..bambi, myslím, že aj u vás to bolo toto) a on nabral druhý dych, celého Dr. Housa poskakoval po posteli, tak som ho šla okúpať už o pol siedmej, nakojila ho a od siedmej spí...pekne večeral, teším sa, dnes papal pekne

luludi
30. mar 2011

@bambola dnes si sadol spolu 3x, uvidime zajtra 🙂

@denisse: dakujeme 😵
@maxara dakujeme, vsak ani ludidi nie je zle... luciine didi - skratka ludidi - bubo by s tebou suhlasil ;)

maxara
30. mar 2011

@luludi 😉

bambola
30. mar 2011

@tinaki1275 mati peta ma pravdu, vzdy ju treba vecer zobrat, spravit nejaky ten ritual, nakrmit, prebalit a sups do postele a nevybrat nech sa aj na hlavu postavi. mne tiez ked nechce spat tak lezime spolu v spalni ale do obyvacky uz nejdeme, resp. ju tam necham samu pomrncat ked sa hra s cicikom a vymysla.
ved nemusi ti chodit o 20h ked je nocny vtacik, ale daj si trebars na zaciatku o 22h. mne tiez mala zacinala spankom o polnoci, potom o 22 a teraz chodi medzi 20-21h 🙂

monline
30. mar 2011

@bambola
@maxara
@tinaki1275 veru, súhlasím s večerným rituálom..akurát môže byť občas posunutý podľa potrieb, ale nemal by sa meniť

meruska
30. mar 2011

Baby, co mate v tieto dni kociku? Deku i nanoznik, alebo len deku? A mate ju len cez nohy alebo mate deku aj pod detmi?

monline
30. mar 2011

@meruska ja som dnes posadila malého v teplákovej súprave do športiaku, mala som so sebou aj deku aj vestu, ale ostal takto bolo teplo..ale doobeda mal aj deku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre