Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

cigaretka5
1. apr 2011

dne si po sto rokoch uzivam jeden den materskej dovolenky, .................. myslim na vas vsetky, ze mate take dni ako ja ten dnesny kazdy... POhodicka s malou ,m ta si tu pri mne svisti v choditku, boli sme na zahrade v nosici, v obchode, ,,,,,,,,,,,,

tinka349
1. apr 2011

@mirka285 jajaaaaj, ja mam malinky kufor ☹ doteraz som mala neo nato reverso sport tris, ale nebola som s nim vobec spokojna...splatove kolieska a ani sa mi uz nepaci...takze ten predavam a pacil sa mi s4, len som nad tym nerozmyslala ci vojde do kufra 😠
@noemarta mala mi zacala odmietat prsnik, ani do ust nechcela....tak som ju potom ani nenutila a urobila som jej UM a spapala 🙂 a v noci hned ako som ju prestala kojit a davat UM tak prespinkala celu noc 😵 v podstate aj teraz mi spinka celu noc, max sa mi raz zobudi okolo 5tej, dam jej UM a spinka mi do 9tej

monline
1. apr 2011

@cigaretka5 musíš osloviť @dugyna aby ti tam dala prístup

meruska
1. apr 2011

ahojte..ja prispejem do sukra svojim pribehom cez vikendik, ale vase som uz stihla precitat ... 😉
ja mam dnes super den, teda dufam ze bude i do konca...mm je od rana doma, stara sa o Timiho, ja som urobila obedik, popratala, poprala...teraz sa sli prechadzat, ja som si dala vanu, idem sa trosku skraslit, skulturnit a o 17-tej ma moji chlapi vezu do mesta...vyrazam na prvu nocnu jazdu 😝 😀 ...idem oslavit s kolegovcami den ucitelov...mame zajednanu super restiku, veceru, muzicku.....tesiiiiiim

monline
1. apr 2011

vonku leje..a že prečo ma bolí hlava!

bambola
1. apr 2011

@monline uz aj v noci prsalo, som to tak zachytila pomedzi vymenu prsa 😀

monline
1. apr 2011

@bambola vidíš, to som si ani nevšimla..tuto to prišlo naraz, ráno síce bolo zatiahnuté, ale pred chvíľou tu bola mama a že vonku je pekne, aj slnko svieti..malý zaspal, prišla som k pc a nad hlavou obrovské kvapky na strešnom okne..

noemarta
1. apr 2011

@monline veru aj u nas uz leje, akurat sme sa vratili, boli sme kuknut s mm v dunajskej luznej, maju tam take vsetko do zahrady a tam sme malej obj. hojdacku+smyklavku do zahrady, pride to za tri tyzdne, tak sa tesiiiim. pridavam link, presne toto bude mat, len so zltou smyklavkou.
http://www.gardin.sk/detske-ihriska/ihriskoi/

ja mam normalne chut ist nieco piect, nieco dobre by som si dala, pomoooooc....

bambola
1. apr 2011

@noemarta krasne, nelka sa ma 🙂 tusim sa k vam prideme posmykat a pohojdat 😀

monline
1. apr 2011

@noemarta presne toto som si uložila a chcem, aby mi to muž s otcom vyrobili na dvor 🙂 teda- skoro úplne rovnaké

noemarta
1. apr 2011

@monline noo to je presne ono, aj mm to chcel stavat ale potom ked to zbadal a povedal nam ten predavac ze v cene je montaz a dovoz, tak kasle na to a kupili sme to.
baby vykuklo slunicko u nas, idem rychlo von, aspon chvilu nech sme vonku.
pa zatim.

luludi
1. apr 2011

@noemarta @monline jeeej, to je pekne 😵 toto je jedna z chvil preco lutujem, ze nemame dom :(

tinaki1275
1. apr 2011

no ja den blbec..stratila som kluce od domu ..mam hnacku od rana a est mi zrusila poradni pedina ze dnes vecer musi k nejakemu surnemu pripadu do nemocnice takze v pondelok ..a est som vam zapisala jednu stranku v sukromnom a bezim k zubarovi ☹ drzte mi palce on ma tam uplne znici ako ho poznam..

denisse
1. apr 2011

ahojte baby ... hlasim sa z BA 🙂
cestu sme zvladli, ani sme nestali, chceli sme co najviac ujst kym je barunka dobra a nakoniec sme len na hraniciach kupili dialnicnu znamku a za nieco malo cez tri hodky sme boli na mieste 😀 barunka spala hodinu a stvrt, inak ale bola celkom dobra, az tesne pred BA zacala kvikat ...
rano pred odchodom sme este boli na kontrolu na klbiky, konecne mame jadierka a vsetko je ok a uz tam nemusime 🙂

barunka sa tu trosku horsie adaptuje, poplakava a zjavne sa boji, ked ma nevidi ... no, asi to chvilu potrva, kym si zvykne ...

@luludi
@maxara
chcem vam dat taky mierne sebecky navrh ohladom zajtrajska 😀 ... kedze je barunka v novom prostredi, tak neviem vobec odhadnut jej zajtrajsi rezim (som myslela, ze je uz vacsia a bude to lahsie) ... takze ja by som bola najradsej, keby sme nikam daleko nemuseli ... peti to asi bude jedno, zaparkovat by mohla tu pred zimnym stadionom a hotovo ... luci, ide o to, ci by si ty s bubom mohla prist sem k nam .. pre mna by to bolo o dost lahsie, tu hned za zimakom je obycajne detske ihrisko, mohla by som vziat aj nelu na odrazadle ... a asi aj neter ninu ... segra je PN a vychadzky ma az od 15 do 17 ...
ale kedze vas chcem veeelmi vidiet, tak ak by to neslo takto, tak pridem aj k saratovu, ale asi radsej nie autom, lebo urcite potrebujem kociar ... ale to len sama s barunkou nejak asi mhd 🙂
pripadne moze peta zaparkovat pri zimaku a mozeme prechadzkou ist lucke niekam naproti ... ale kedze sa tu ani jedna nevyzname, tak neviem, ako by to dopadlo 😀
tak dajte vediet, ako to vidite ...

bambola
1. apr 2011

@tinaki1275 mati prave citam o zemetraseni u vas pre dvoma hodinami. dufam, ze je vsetko ok

luludi
1. apr 2011

@denisse @maxara: okk, takze zajtra cca o 13:30 pri zimnom stadione, ja vezmem aj mm, keby bol bubo zly, tak ho zabavi, ako mi slubil a ja si vas vychutnam, keby bolo zle pocasie tak urcite aj na tom konci dubravky je nejaka restika alebo kaviaren 😵 tesim sa velmi, deniska, este mi pre istotu posli do IP nejaky telefonicky kontakt na teba 🙂

maxara
1. apr 2011

Pekny dnik kvakule.
Ja som dnes uuuplne spokofon, lebo o 10tej som prchla na gyndu, vidim ze tentokrat ste mi palce naozaj drzali. Vsetko je totiz v poriadku najlepsom, krcok sa mi krasne zahojil, povedal, ze nemala by som mat problem s tehotnostou a kedze som mala tri dni nejake medzikramove spinenie, tak som dostala injekciu a askorutin na spevnenie cievnych stien a som vybavena. Navyse mam nejaku alergicku nadchu, cize sa mi obcas pusti sopel, slzia oci a stipe ma v nose, ale potom sa to pekne zastavi a je to ok.. no cudne, lebo teda nikdy som nemala ziadne alergie.
Lara mi ukazala vsetky deturence, takze znova som v nasej rodine vyhrala, lebo okrem toho, ze som si tipla 4 stenietka, tak som si tipla aj spravny pomer pohlavi, konkretne 3 samci a 1 sucka. A ta je krasna, je mensia a je hneda a ti chlapci su skoro cierni 😵
Hned cestou od doktora som sa stretla s exspoluziakom a isli sme k jeho otcovi do Bernolakova, ma zahradnictvo a potrebuje sa zbavit nejakych rastlin, cize akoze za dobru cenu predaval. Podla mna to bola normalna cena ako aj inde by som cvakla, ale kedze je to jedno, tak som pokupila nejake rastliny. Vykopal mi aj jedno viburnum pragense, krasne, akurat, ze uz malo asi dva metre 😅 a dost velky bal. Takze som ho viezla v aute tak, ze bolo az po predne okno a tam malo korunku, takze som prakticky videla sprava hovno. No ale nastastie pohodaaaa. Som doma.
Doma ma cakal nervozny krasnik, co som si normalne vychutnala, lebo vraj ho vynervovala nasa krasnucka, dobrucka Ninocka. Som mu povedala, ze neveriiiiim. 😀 😝
No a inak nic nove nemame. Teda v pondelok je predomnou posledny lekar a potom uz juchuuuuu (vlastne este zubar ☹ ).

@denisse @luludi u mna dobre, ja pridem hociakm tam.. a nemam problem ani odviezt niekoho niekam, tym ze beriem len golfac, tak v pohode sa mi zmesti aj dalsi kocik do kufra. ALE kedze sme dohodnute pri tom stadione, tak sa dovalim tam teda cca o 13:30. Tesim sa a dufam, ze vam moja nadcha nevadi, nie je infekcna 😒 Ninuska uz je v pohode. 😵

gabika41
1. apr 2011

caute.takze som stravila skoro tri hodiny na vychadzke.Mala je zlata,lebo som ju naucila "ako dycha jezko" a ona tak hlboko vydychuje,ze jej normlane soplik utierm vreckovkou akurat,ze miluje papier a vzdy kus vreckovky ostane v jej ustach..... 😀

mirka285
1. apr 2011

ahojte fesandy....ja som dnes na zufalku 😒 normalne som vypluta,Linda cely den vymyslala,ona je strasne rychla,v sekunde stihne vyhadzat roldorky,zasuvky v spalni,potom sa za mnou doplichti na zachod a hned je zase v kupelni a ruky strcene v kybly 😠 ja mam dnes fakt dost,za cely den spala hodinu,nastastie vecer dosiel Gabo s Lujzou,tak som ich pichla spolu do vane a mala som chvilu klud...energia na cvicenie dnes neostala ziadnatak si to odlozim na zajtra...my zajtra ideme na vylet do Trencina a odtial ku kamoske do Piestan,cize dufam,ze bude pekne pocasie 🙂 mamina kupila tu trojkolku,ze uz bola posledna,tak v nedelu ju pojdeme s Lindusou vyskusat 😉 prajem vam zajtra pekne stretko,ohovarajte len do takej miery,nech nemam pupak na jazyku,jasne?

maxara
1. apr 2011

@mirka285 vsetkych troch si ich pichla do vane? 😀 😀 😝 pockaj, teraz budeme ohovarat najviac TEBA 😉

mirka285
1. apr 2011

@maxara nie,iba Lujzu s Lindou,mame len sprchac a ten ma malu vanu,Gabo sa uz nezmestil 😀

katka55
1. apr 2011

ahojte 🙂 dnes som mala taky super den. bola s nami cely den synovcova frajerka, tak som mala au-pair. aj som si poobede pospala, vela sme boli vonku aj v kociku aj v odrazadlovom auticku, aj so psom sme sli na prechadzku a od siedmej uz krpanik spi, takze parada. a on je tiez strasne rychly, takze presne viem, o com hovori Mirka. kym za nim upracem jednu pohromu, vyparati druhu a tak dookola 😀

a uz som velmi zvedava na tie pribehy zo sukra, len stale nemam pristup ☹ uz som pisala dugyni... aj ja sa vam potom zverim 😉 pekny vecer vam prajem a zajtra fajne slnecne stretko. my grilujemeee 😵 😵

tinaki1275
1. apr 2011

@bambola zlato ani neviem ze bolo 😀 tiez v telke som sa dozvedela.. 😀 a vraj 6,2...
u mna bolo zemetrasenie u zubara 😠 ukazala som mu dve diery co som mala jedna v zube mudrosti vpravo dole,a druha v stvorke hore..a ze nech robi dnes co je lahsie..inac je to kamarat ..a on na to ze pozriem tu dieru v zube musrosti ..ani ma to nebolelo ..a on vytiahlol malu plombu co som mala navrchu a hovori co tu mam akoze robit..to vytrhneme..ja som si myslela ze si robi srandu ..a hovorim mu to nie,to je vraj na chirurga mi povedala moja zubarka na svk pred rokmi ..on hovori uvidime..stale som so myslela ze sranduje a aon zrazu vytiahol 4 injekcie a a uz sa do toho pustil ..co k tomu vytrhol to relativne rychlo asi za 10minut co ktomu dodat ,uz sa tu trepem od bolesti vraj to bude boliet take 3-4 dni .. 😠 co ja si tu sama s Leiou pocnem.ked bude mm robit neviem..ked trhal jemu pred dvoma tyzdnami tak bol mm dva dni v posteli .. ☹

maxara
1. apr 2011

@mirka285 😀 som si aj myslela 😀

@tinaki1275 ☹ mna to tiez caka bohvie kedy.. ale teda nie trhanie, len vrtanie 😔

@katka55 ma byt aj pekne, tak dufam,z e sa vydari

maxara
1. apr 2011

BABYYYY ozaj, dnes kebyze zamiesite maleho harantika, tak by sa mal narodit na Vianoce 😀 😵 tak sexujteee tie co chcete druhe

vierkaha
1. apr 2011

Ahojte,
ja som dnes tiež totál vyčerpaná. Boli sme v meste nakúpiť, lebo zajtra ideme na kolaudáciu k susedom, popritom sme kúpili aj farbu, lebo mm sa rozhodol, že obývačku treba vymaľovať 😒
Volala som dnes dr. tak MAťko má výsledky krvi a moču ok takže ideme na bud týždeň na preváženie a ak nepriberie ( aspoň trošku ) tak pôjdeme do nemocky na pozorovanie 🙄 A dnes sa jak na just rozhodol, že nebude jesť nič iné len ovocie - krpec jeden výmyslený.
A ešte ma dnes totál vytočila moja mama, ako pokazilo sa im čerpadlo na studni a teraz namajú vodu a ja som im mala strašne rýchlo zohnať opravára a mal to byť mm kolega - ten nás samozrejme zrušil, lebo také veci neopravuje a ak by aj tak by určit neprišiel dnes. Tak som to mame kľudne vysvetlila, ako sa veci majú a ona sa ešte odula že ako čo oni teraz. A čerešnička na torte bola, keď sa mi sem dovalili komplet všetci, že sa idú osprchovať o štvrť na osem 😠 . Malý už bol taký vynervovaný, že som ho ani neokúpla a ani čaj nedopil a už spinkal - chudáčik.
@tinaki1275 mne trhala dr. zub včera a vôbec ma to nebolelo, ani keď mi odoznela anestézia a tiež to bola osmička 😕
@monline ja hodím príspevok neskôr 😉

tinaki1275
1. apr 2011

@vierkaha dufam ze mne to rycvhlo prejde...uz to boli ..ale zatial sa to este da...a furt este krvaca.. ☹

vierkaha
1. apr 2011

@tinaki1275 no dúfam, aj ja že ťa ten zub nebude dlaho trápiť. Mne z tej rany tiekla krv asi tek 2 hoďky a potom bol už kľud. AJ som mm včera hovorila, že keď mi takto bezbolestne vytrhne všetky tak si dám urobiť protézu a budem mať zvyšok života pokoj 😀

janatt23
1. apr 2011

Ahojte maminy. Moja dcerka bude mat 9mesiacov a chcela by som jej vyskusat dat na ranajky jogurt s ovocim, bo mliecko jej vobec nestaci a ani jej na ranajky uz moc nelezie. Chcem sa vas spytat, ci uz ste ho niektora skusali davat drobcekovi. Nechcela by som jej nejako ublizit. A aky jogurt je taky naj? Dakujem 🙂

gabika41
1. apr 2011

@tinaki1275 ....repik aj salvia je dobra a treba si robit vyplachy.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre