Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
6. apr 2011

@katarina7777 Kati ja som mala dnes rano 54,6...tiez stale pindam,ze uz tie kila nejdu dole,ale potom si vzdy poviem,ze ty krava bud rada,lebo keby si necvicila tak mas 60 a leto za dverami 😕 no a hned som zase spokojna 😀

noemarta
6. apr 2011

@katarina7777 babyyy co tu stresujete, ze 54, 56... ja mam 60 kg a uz viem, ze to dole nepojde a ja vlastne uz ani nechcem, potrebujem iba spevnit brucho na leto a hotovka....
no tak supis, to bude zas stretko, verim ze to stihnem a dojdem aj ja.... 😝

katarina7777
6. apr 2011

@mirka285 aj ja chcem 54,6 kg, ja som mala zatial najmenej 55kg a nejak sa na mna kilo a pol nalepilo , plus mam ovulku tak som nafuknuta no a uz mesiac necvicim 😠 ale hned idem , diky za motivaciu 😉

noemarta
6. apr 2011

akooo, pozerali ste niekto modre z neba..... zas som si dobre poplakala, klobuk dole pred tymi silnymi ludmi. 😔

mirka285
6. apr 2011

@noemarta a ty cus lebo ty mas 60 ale vyzeras jak keby si mala o 3 menej odomna....a jasne,ze dojdes,si sikula postihas aj vyplaty aj stretko...

kafoditka
6. apr 2011

@katarina7777 Kati ja mam rano 56,8 cize ziadna slava... ale znova cvicim, nejem cokoladu a keksy a snazim sa jest 4x za den.. zatial sa mi moc nedari, len dnes som to dodrzala presne.. Povedala som si, ze ked nezozeniem saty na svadbu, tak sa chcem zmestit do segrinych a to potrebujem dat take 3 kg min. cize mam co robit 😉 pozerala som si diar a tam mam udaje, ze za 3 mesiace som zhodila 5kg tak dokelu ked som mohla mat disciplinu vtedy, musim mat aj teraz 😔

noemarta
6. apr 2011

@mirka285 no hadam to zvladnem....
takze ty beries aj gaba, noooo... ja toho mojho asi neee, on bude po prve v robote, po druhe je hamblos... 😅

noemarta
6. apr 2011

@kafoditka nooo moja, ale zacni az od buducej soboty, lebo v piatok budu u max same neresti 😉 😉

mirka285
6. apr 2011

@noemarta no som mu povedala,ze ide a hotovo,a kedze s nami chodi malo,tak si nedovolil protestovat,a ja predsa potrebujem sofera,nech si mozem dat nejake drinky 😀

kafoditka
6. apr 2011

@noemarta sak Mirka planuje doniest napacovanu kuracinku a salatik, to mozem, nieee? 😉 😉 😀 jedine ze by sampus tiekol potokom 🤐 😵

noemarta
6. apr 2011

baby, ja som bola dnes tiez v avione, a ako som spominala, vyhliadla som si tam dvojo topanok, uzke rifle, triko a a a vsetko to mam teraz v hlave a nejde to von, takzeeeeeeeeeeee.... zajtra tam idem znovu, ale domov sa budem vraciat uz s plnymi kabelami, hihi to je strasneeee..... Furt zvazujem, v hlave mam take kristusaky , a neviem ci ich kupit, ci ich vynosim ked som teraz doma, aleee tak zas ked niekam pojdem s mm, tak budem za cicu neeee. co vy na to, mam nemam.... to su problemy coooo.... 😀 😀

noemarta
6. apr 2011

@kafoditka nooooooooooo, ten sampuuuuus.... 😉 😉 ale cooooooooooooooo daj si, treba si zivot vychutnavat aj takto...

noemarta
6. apr 2011

co my tu mame solo, ked zas vsetky zmizli....

katarina7777
6. apr 2011

@mirka285 takze pijeme? mne sa staci len pozriet na pohar vina a uz sa mi hlava kruti 🙂
@noemarta no ale ty mas o 10 centi viac nez my a este kojis... ja sa uz na vacsie prsia nemozem vyhovarat 😒
@kafoditka domi budeme sa navzajom motivovat a kontrolovat... inak ja ked pravidelne cvicim tak mi automaticky nechuti sladke a tazke veci, cize staci mi zacat pravidelne cvicit znova... "len"

kafoditka
6. apr 2011

@noemarta Maci, ked ich mas v hlave, tak mi je jasne, ze si ich aj tak kupis 😀 sak v nich nebudes nahanat Nelku po zahrade ale sa pekne nahodis ked pojdete s muzickom von a tam sa stokle urcite hodia 😉 okrem toho ides na dve svadby 🙂

noemarta
6. apr 2011

@kafoditka nooo ale to su neni na svadbu, to su skor take sportovo-elegantne, su kremovo-modre, take k riflam.

adelaine
6. apr 2011

@vierkaha ALL110

noemarta
6. apr 2011

@katarina7777 apon bude zabava, ked ti aj ulejeme 😀 😀 dufam ze si beries vodica.

noemarta
6. apr 2011

@adelaine jeee aj adelaine zavitala, uz ti chlapi spia???

adelaine
6. apr 2011

@noemarta ten maly ano 😉

noemarta
6. apr 2011

@adelaine som rada, ze sa uvidime 😉

bambola
6. apr 2011

@noemarta aj moje je hamblos, navyse si mysli , ze sa bavime o hovienkach a prikrmoch, tak ho v tom aj necham 😀 😀 (ale nieee, teraz si utahujem 😉 )

baby ved vy chlascete este tam ani nieste 😀 a my s noe, soferky-dojky 😀 budeme vsetko zachytavat na fotaky triezvym pohladom 😀

adelaine
6. apr 2011

@noemarta dufam, ze nam to vyjde, bolo by to super 😉

noemarta
6. apr 2011

@bambola asi tak, soferky-dojky.....
moj je taky, ze tie co uz pozna, tak nema problem, ale tolko bab naraz a co ich este nevidel,nehrozi....

katarina7777
6. apr 2011

@noemarta mne sa chce z alkoholu spat cize so mnou neni ziadna zabava ked si nieco dam ☹

noemarta
6. apr 2011

@katarina7777 tak ti dame iba pricuchnut, a ja s bambolou sa pridam. 😉

Baby, vidim,ze vsetky ste zalomili, alebo sa venujete polovickam, tak ja jdu.

bambola
6. apr 2011

@katarina7777 ja ked si vypijem tak som az moc zhovorciva 😀
@noemarta vsak ty si spominala, ze dnes je streda a ze ides chudnut a teraz tu strasis 😉

kafoditka
6. apr 2011

babulky dobru noc, idem ja do hajan

katarina7777
6. apr 2011

ja cvicim na nohy a zadok, lebo zase zmlandlaveli dokelu... vsak si za cely den ani nesadnem 😠
@bambola takze pijes a vyklopis nam vsetky tajomnstva 😝 😵

noemarta
6. apr 2011

@bambola moooja, ja uz to mam davno za sebou 😉 😉
idem dobruuuuu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre