Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bellablonde
8. apr 2011

@any23 zlatino malicke, cim vsetkym ste si uz presli ☹ ☹ drzim palceky, kiez by sa Emke vo vsetkom polepsilo a bola zdravucka ako buk !

kafoditka
8. apr 2011

Caute, maly mi dal dnes na prechadzke 20 minutovy poobedny spanok a fical s vrtulou v zadku az do 18:30 akoby sa nechumelilo... 😕 od 19tej spi, ja som si bola zabehat, nechcelo sa mi cvicit, tak aspon som sa na vecer prevetrala... dnes to vidim na skory spanok, som prijemne unavena...
@tinaki1275 vitame zubadlo v klube 😉
@meruska super, ze sa maly rozpapal...
@bellablonde Juli, Filip ma teraz taku novinku, ze ked sa raduje z cohokolvek, ma potrebu mi okamzite oslintat cely nos a uhryznut ma don 😉 strasne sa pri tom bavi a dnes som zistila, ze staci tak malo, aby dostal maly zachvat smiechu a to dat si na hlavu siltovku 😅 normalne ked ma zbadal, vybuchol smiechom az sa zakuckal... tak teraz neviem, ci tam biedne vypadam alebo.... 😀

maxara
8. apr 2011

@tinaki1275 😉 gratulujemee

@bellablonde myslim, ze by ho porazilo.. akoze on ma velmi rad deti a rad sa s nimi aj hra a aj deti s nim, ALE na kazdej navsteve kde sme alebo ked k nam niekto s detmi pride, tak sa mu decka zavesia na krk a on sa chudak nemoze ani porozpravat 😀 krasnik moj

My uz mame od dnes 6 zubov 😵

@meruska vdaka ze si to spomenula, aj ja som sa chcela spytat, lebo nikto to tu neriesil, ale aj moja Ninusa ma modrinky, ale nie len na kolienkach ale aj na pistalach a obcas aj na stehienku. Ale akoze nie vela, ale ma.. 😕

kafoditka
8. apr 2011

@maxara @meruska aj Filip ma modrinky, ani nie tak na kolenach ako skor mu najdem na pistalach..

meruska
8. apr 2011

@maxara @kafoditka uff takze nie sme jediny...vyzera akoby som ho bila 😀

bellablonde
8. apr 2011

@kafoditka zlatyyyy 😀 ale neboj, aj sasene staci malo... aby sa od smiechu nepototo,, rehni sa najma na malom petovi. Ja jej najviac robim grimasy a vydavam kadejake priserne zvuky,,, vzdy mi pritom chnape jednou rukou nos a druhou oko 😀 😀 este ked ma trochu pazuriky, uplna parada
a coze si si bola zabehnut s vetrem v zadech? budes spat ako v bavlnke 😉
Ja dnes musim ist do postele skor, mam brutal spankovy deficit

bellablonde
8. apr 2011

@maxara no to vis, deti maju vo veciach jasno, hned vedia, kto je baby friendly persóna 😉

bellablonde
8. apr 2011

bruuuu noc 😀

bellablonde
8. apr 2011

alebo nezaspamujem si este trochu?

bellablonde
8. apr 2011

napisem este jeden prispevok

bellablonde
8. apr 2011

aby som mala 1310 😀
caute, uz som off

kafoditka
8. apr 2011

@bellablonde 😉
baby bru noc, idem sa venovat 😉

maxara
8. apr 2011

@bellablonde 😀 😀 tak ja napisem este 8, nech ich mam 9000 😀 😀 😀

denisse
8. apr 2011

ahojte ..
idem aj ja nieco napisat, bo mam konecne novu fotku .... @maxara 😀
sme u nasich, takze sa cely den nieco deje ... a kedze tu chodime malo, tak nas kazdy chce vidiet ... takze mame pestry program .. vcera sme boli dat barunke nastrelit nausnicky, som velmi milo prekvapena ako to islo rychlo a zatial sa zda, ze to aj dobre znasa ...
inak je tu zlata, velmi rychlo si zvykla, asi si svoje odplakala uz v BA a asi aj to, ze uz tam s nami boli nasi, tak si aj na nich zvykla ... celkom dobre mi spi a dokonca aj lepsie papa prikrmy ... 😉
tak som momentalne spokojna, dufam, ze som to prave nezakrikla 😀
citala som trosku v sukromnej pribehy, tak tuto verejnu som trosku zanedbala ... 😅
tu dnes hrooozne fukalo, ale aj tak sme boli trosku vonku, tak dufam, ze deti neochoreli ...nela dostala od nasich novy bicykel, tak sa chce furt bicyklovat 😀

prajem vam pekny piatkovy vecer a prijemny vikend ... 😉

bambola
8. apr 2011

bry vecer,

mala uspana, mm sa uspal sam 😀 skoro som zaspala aj ja ale susedia s niecim silno drbli tak som sa tak zlakla, ze som sa zobudila ale dobre, sa mi snivalo o ciganoch (nejaky dokument siel pred chvilkou v telke) bleee
zase som dopadla v auparku ako vcera , nic som nekupila, bundicky drahe jak slak, mozem okaslat 😠

miki060707
8. apr 2011

@maxara ahojte, Peti, mi sme boli na poradni v 8 mesiaci a teraz ideme v 10, tak potom to dám niejako napol a ohlasim mieri....

tinaki1275
8. apr 2011

@denisse juj pekna fotecka..🙂)verim ze Barunka sa uz bude len zlepsovat 🙂))ozaj ako dlho tie nastrelene maju ostat? ja chcem ist dat buduci tyzden...
@bambola ja som uspala po hodine trapenia..hadam pospi daco ..

bambola
8. apr 2011

@tinaki1275 jaaaaj som zabudla, gratulujeme k novemu zubacovi 😉
vyzera to, ze matka tu jedina ostane bez nausniciek 😅

tinaki1275
8. apr 2011

@bambola ani my nemame ale chcem uz dat teraz do konca mesiaca.. 😉

denisse
8. apr 2011

@tinaki1275
vraj po dvoch tyzdnoch ich mozeme ale nemusime vymenit za ine ... ale ja mam ine nachystane, tak asi skusim .. aj ked tieto nastrelene su pekne ... s modrym ockom 😉
aha

bambola
8. apr 2011

vypla som telku lebo to sa neda, piatok vecer a tam nic..... skoda elektriny

bambola
8. apr 2011

@denisse deni a neni to 6 tyzdnov? sa mi zda, ze tak tu baby spominali
@tinaki1275 ja zatial nechcem, ked tak mozno pred buducim letom

maxara
8. apr 2011

@denisse fiiii a aka je pekna 😉 chvaaalim

@miki060707 Miri ved si tipni, kolko asi pribral

tinaki1275
8. apr 2011

@denisse juj zlata je 🙂))a seknu jej ..ja mam tiez od maminy nausnicky a chcem jej uz dat konecne nastrelit ...

denisse
8. apr 2011

@bambola
nam pani povedala 14 dni ... tak neviem .. este skusim pohladat nejake info na nete ...

maxara
8. apr 2011

@bambola Bambi, nechcem sa opakovat, ale vo Wenice maju krasne a aj tu v PK este minuly tyzden som si nevedela vybrat, az som ziadnu nekupila

denisse
8. apr 2011

@bambola
ak mozem radit, tak ak chces dat nastrelit, tak radsej teraz ked ti dieta slepo doveruje a necha so sebou robit, co ty chces .. nelu sme uz nepresvedcili .. od rana sa tesila, aj copy si nechala urobit, aby jej bolo dobre vidno usi, ale ked sme tam dosli, tak sa zlakla, dupla nozkou, ze NE a hotovo ... tak barunka ma a nela nie 🙂

vierkaha
8. apr 2011

ďalší deň za nami, malý spí v spálni a mm zalomil vedľa mňa na gauči 😒 Malý sa mi začína dávať na 4 a už si aj kľakne keď chce niečo vyššie dočahnuť tak som premanentne v pohotovosti. Začal sa nám meniť režim a aj spôsob zaspávania, už sa vôbec nechce uspávať na rukách, ale musím si s ním ľahnúť a hladkám ho po brušku kým nezaspí, chvalabohu mu to trvá tak do 10 min. ZAčal mi celkom pekne papať( musím si zaklopať na devo) aj keď mlieko nechce stále a už mi pomaly dochádzajú nápady čo mu variť na jedenie 🙄
Priebežne čítam čo píšete, ale skoro vôbec nestíham odpisovať, ešteže ste sa trošku spomalili v písaní 😅

katarina7777
8. apr 2011

caute kocky, dneska som mala pekny den, bolo teplucko, slnko svietilo, leo posluchal, pobehala som obchody, teraz som docvicila a uz idem len relaxovat 🙂

@denisse barunka je krasna a ake bielucke zubky ma 😵

@tinaki1275 gratulujeme k zubatku 🙂

denisse
8. apr 2011

aj nam sa zmenili spankove zvyky ... uplne prestala spat vonku v kociari .. to kuka a kuka a vsetko ju tak zaujima, ze sa jej z toho neda spat ... a potom, ked je uz velmi unavena tak place a zaspat nevie .. tak spime len doma a vonku chodime kukat 😉
naposledy spala v kociari na nasom ministretku v BA 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre