Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
28. apr 2011

@jaruska8 pekna farebna kombinacia..hlavne ze sa ti paci .. 😉 ja si stale neviem vybrat ...mne nejako nesadol .. 😒

tatianka.g
28. apr 2011

ahooojte
@maxara hlasim udaje do tabulky 75cm a 9900g
@kafoditka mas na svoj golfac aj slnecnik a tasku? a ako nasadzas ten nanoznik?

mirka285
28. apr 2011

ahojte...tak my cele poobedie sme boli vonku,bolo paradne,decka sa vyjasili...Linda uz zalomila a ja idem zehlit 😒
@tinaki1275 Mati ma 99cm....pekny vecer

katka55
28. apr 2011

ahojte. aj my sme boli cele poobedie vonku a teraz sa idem vrhnut na zehlenie. nastastie zehlim celkom rada, lebo pri tom netreba rozmyslat 😀 ale ked je toho vela, tak to uz nemusim 😝 a okukavam slnecne clony, tak idem skusit asi tu Safety 1st 😒 mali by ju mat aj v Brendone... no a este som zistila, ze stale nemam ziadne kvety na balkone, tak sa v sobotu asi vrhnem na zahradkarcenie 😅

tinaki1275
28. apr 2011

@mirka285 dik 😉)

katarina7777
28. apr 2011

tak pekne pocasie vam zavidim, tu bolo zamracene a veterno 😠 ale kedze sme uz tyzden doma zavreti tak som s malym vybehla do outletu (5 min autom je od nas taky ako je v pandorfe len talianske znacky) a kupila som si 2 slapky na leto a nove vankuse do postele a par drobnosti... takze leto uz moze v pohode prist lebo som topankovo pripravena 😀

bambola
28. apr 2011

@katka55 kati tuto jedinu maju v brendone a neni dobra 😒 funguje len ked dieta spi a teta mi povedala ze musis mat velmi tenku striesku aby sa to tam dalo nastoknut aaaa, ze zvyknu vypadavat teda, ze sa proste odcvakne 😠
podla mna je dobra tato
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2730...
ale ju nemali a asi je len na objednavku, ale ak si ju kupis tak by som si ju chcela vyskusat 😀 ale zatial som spoko so slnecnikom 😉

katarina7777
28. apr 2011

@tinaki1275 tak ti zelam vela stastia do dalsieho hladania, mne sa nastastie hned zapacil maclaren, lebo by som tiez mala nervy ze aky golfac kupit 😒

katarina7777
28. apr 2011

@mirka285 ja uz skoro mesiac necvicim a je to vidno, akoze vaha mi stoji ale telo zmlandlavelo 😠

katarina7777
28. apr 2011

@jaruska8 ja uz ho mam skoro 4 mesiace a som spokojna... pekna farba 🙂

kafoditka
28. apr 2011

Ahojte... tak my sme dnes boli doobeda u babky na navsteve a poobede cely cas vonku na prechadzke v meste 😉 maleho mi pred chvilou uspala segra, ja idem bicyklovat na stacionarnom pri Panelaku. A musim pochvalit Filipka, ze mame uz 5 zubov, vie ukazat papa aj ako seju mak a ked sa rozplace a ma ho na rukach peto alebo niekto iny tak na mna vola MAMA 😵 je to mile, ale este to neberiem tak, ze to hovori uvedomelo..
@tatianka.g ahoj, nemam na golfaci slnecnik, ja nie som zastanca slnecnikov, ale chcem objednat slnecnu clonu, co som povodne nemala v plane ale mm mi frfle, ze naco sme kupili golfac, ked v nom nevozim maleho po vonku aj trebars na kratku prechadzku, ze ci ho mam fakt len do Auparku 😠 a nosim na nom prevesenu moju vacsiu kabelku a do nej nahadzem vsetko, co potrebujem... Aby som upevnila nanoznik vyssie a hlavne aby dobre drzal, zachytim ten cvok o bok budy, tam zboku sa to da.. Ty mas ten golfac co ja?

tinaki1275
28. apr 2011

@katarina7777 dik uz sa do nedele rozhodnem...som si dala zavazok .. 😉

kafoditka
28. apr 2011

@bambola Mati ta clona co si dala link je super.. ja som bola min. tyzden na prechadzke s malym a stretla som kamosku s jej znamou, co ma golfac tej istej znacky co ja len iny typ a mala tu clonu na nom. Je s nou spokojna a navyse aj dobre vypada, ja idem objednat tu. Ona ju objednala v Brendone a cakala na nu tyzden..

katarina7777
28. apr 2011

@kafoditka waw ze 5 zubov... ste aky rychli 🙂 ja ani poriadne neviem kolko mame lebo leo je uz tyzden chory takze ma nepusti na inspekciu 😝

aalexis007
28. apr 2011

ahojte - my máme už 8 zúbkov 😉

tatianka.g
28. apr 2011

@kafoditka hej nakoniec sme kupili metro golfac v ciernej farbe, myslim ze aj ty mas taky....
hneva ma len, ze tam na maleho strasne svieti slnko, musim s tym nieco vymysliet,
takze ta clona, co je tu hodeny link by bola fajn?

maxara
28. apr 2011

@bellablonde Belinka, usudili sme, ze na ten nas program si bola dost od ruky, ale inak by sme urcite prisli.. ved vies, ze Bambi musi byt vsade 😉 😀 😀 😀 zartujem, to ja som vsade, ale musim to na niekoho zvalit. Inak svadbu mate kvetinovu alebo ovocnu. Nas s mm to caka o tyzden 😉

@tutifruti aaaale chod, Bambi to vsetko zhltne. Dnes sme boli na pizzi nakoniec a Bambi ju zhltla celu a o polku skor ako ja 😉 A urcite by dala este jednu, vsak bambi?

@tinaki1275 tak ju opat asi zarad do listu 😉 😅 😔

maxara
28. apr 2011

@tatianka.g zapisane 😉

kafoditka
28. apr 2011

@tatianka.g ano, je dost velka, zakryje maleho aj ked spi poleziacky... ja tam zajtra zavolam a objednam ju.. inak ja mam metro tmavo sedy s cervenymi popruhami 😉
No ale uz idem makat na bajk, tak pekny vecer zatial

katka55
28. apr 2011

@bambola jeej, dakujem za info. aj ked tato sa mi zrovna nepaci 😒 tak ale vzdy lepsie, ako prehodena plienka... to sa vzdy s mm smejeme, ze to musi byt strasne skarede dieta, ked ho schovavaju 😀 😀 aaale uz aj my sme tak isli, ked plestalo slnko ako sialene 😅

bambola
28. apr 2011

@kafoditka ja som nad nou uvazovala 🙂 ale ma mrzelo, ze ju nemam kde vyskusat. zatial som spoko so slnecnikom lebo si s nim mozem manevrovat lebo mne v golfaci nepospi a vtedy mi je clona na nic, ale ak by som kupovala tak tuto 🙂

bambola
28. apr 2011

@maxara ale ved ty si krmila ninku 😠 za to som ju zjedla skorej. a nie, nedala, jedna mi je akurat 😀

maxara
28. apr 2011

@katka55 Kati zasad si thunbergiu alatu .. ciernooku zuzanu 😵

@bambola 😀 😀 ved ano, ale aj ty si krmila Matku, ked nam ju doniesli a ja som zacala jest 😉 😀 ale ved len rypem, trupka

katka55
28. apr 2011

@maxara co si mam zasadit??? 😕 😕 idem si vyguglit 😀

maxara
28. apr 2011

@katka55 ano ten link je na p.. je orezany.. 😖

macik27
28. apr 2011

ahojte...baby už meliem z posledného 😒 malá zase celú noc nespala ráno o štvrtej som ju musela prezliekať čo bola celá mokrá a samozrejme že ju to zobudilo a taká bola naštvaná no keby mohla asi by ma prepleskla 😠 potom sa budila až do pol ôsmej každú pol hodinu a len mrčala a už nechcela ani cicík ani nič...opäť som ju prezliekala lebo bola zase spotená a z hrôzou som zistila že je celá vyhádzaná úplne červené bruško a také veľké fľaky na ramienkach 😲 hneď som ju obliekla a letela k doktorovi ten jej zobral kvapku krvi na zápaly našťastie to mala v norme a predpísal jej fenistil a čípky na noc a ak sa to do pondelka nezmení tak máme prísť...teploty jej záhadne pominuli asi sa v noci riadne vypotila zato mne začali takže hneď od detského lekára som letela k môjmu a vraj zápal prínosových dutín a hlasiviek takže antibiotika a také divné že ich nebolo v celom TN tak my ich objednali na zajtra 😠 malá bola celý deň ako vymenená len plakala a stále som ju musela mať na rukách chuďa moje malinké...večerné uspávanie úplná katastrofa hodinu a pol sa skladala unavená a nie a nie zaspať zase len plač a mé a mé (tak ma volá) a cicík stále dokola a ešte nám tu niekto vyhrával na klavír ...chápete o pol desiatej večer na klavír akože riadny debil a trieskal do toho ako na dákom koncerte 😠 a ešte som nasraná lebo nemôžem zohnať vlajočky na auto 😠 a to je asi všetko teším sa na dnešnú noc

bambola
28. apr 2011

@maxara tak nakoniec idem zajtra na vopchacika ja 😀 😀

maxara
28. apr 2011

@macik27 a nebola to siesta choroba? ved horucky a ked o tri dni prejdu, tak sa totalne vysype.. to je ono 😉 si za vodou.. a na vlajocky sa vyser 😀 😝

@bambola daj si aj za mna 😖 😀

maxara
28. apr 2011

dobruuu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre