Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
2. máj 2011

inak zabudla som, ze dobre rano...
a hnedz rana sa vam musim postazovat, ze risi mi tak hned z rana 2x tresol na hlavu, ze ked ten chlapec neosprostie,
tak sa budem cudovat, chudak 😖
raz na celo, normalne m modry typel nad okom a druhy krat tresol z kolien rozvno dozadu, reval riadne teda 😒
ja to nechapem, a to bol kusok odo mna, riadne bude otlceny...
ideme v stredu na 10 mes. poradnu a ked ho uvidi dokina zalomi rukami, na pistalach modriny, na hlave modriny,
pochudnuty, no tyrane dieta 😠 😠

maxara
2. máj 2011

@mirka285 😵 hned mi zaiskrili ocka, ked som precitala prvu cast.. akoze ja by som si radsej tiez kupila hotove, tiez je to pre mna jednoduchsie. Ale ved fakt mas dost casu, takze urcite najdes 😉

maxara
2. máj 2011

@aalexis007 ak mas nejaky opthalmoseptonex masticku, tak nou nic nepokazis..

cigaretka5
2. máj 2011

..este aj na konovi o hokeji.........................

mirka285
2. máj 2011

@maxara ja chcem proste hotove,ktore obleciem a vidim,ci mi seknu 🙂 ja neviem,proste nechcem usite 😖 a hlavne po vcerajsku si nemyslim,ze nezozenie,naozaj asi troje ma oslovili,takze nie je problem najst kvalitne saty,akurat,ze sa mi farba nepacila,ale to som bola len v Auparku,zajtra chcem vybehnut do Parndorfu... @merikac ty si chcela kontakt na tie podlozky? daj si www.sashe.sk a v sikovnych ludoch si najdi konvalinku...

mirka285
2. máj 2011

@cigaretka5 vsak nemusime furt o detoch 😉

mirka285
2. máj 2011

@adelaine Mati neboj,to vsetky deti,Linda ma stale roztrepanu hubu zase ☹

adelaine
2. máj 2011

baby poradte, akurat tukam tu konvalinkinu galerku a chcela by som si dat usit tu podlozku aj nanoznikom,
ale dumam nad farbami, neviem sa rozhodnut, golfky PP mam kombinaciu kavovej a mokka farby...co v takom pripade?

noemarta
2. máj 2011

caute holky,
hokej radsej nekomentujem.... 😠 😠 😠
My sme dosli akurat z roboty, bachla som Nelu spat a ja kavickujem, dnes to vyzera na celkom hezky den, teda aspon u nas sa to tak javi. Vcera u nas nepadla ani kvapka, takze my sme mali vikend krasny, bez dazda. 🙂

@adelaine fuha, co ja viem, mozno nieco v takych tonoch, ale nieco vystredne, myslim vzor, alebo kombinacia s nejakou peknou zelenou... 😕

adelaine
2. máj 2011

@noemarta kebyze mam dievcatko, tak kombinacia hnedej a ruzovej je super, u chlapca si neviem vybrat 😒
a ako hovoris, treba to ozivit...poskulujem po takej pasikavej oranzovej, len neviem ci to nie je moc 🙂

luminkasp
2. máj 2011

@maxara maxi, akoze ja slovensky rozhlas, tereska spala vedla mna a alberto na mne, si predstav ako som ten inferktovy stav tretej tretiny prezivala 😉

luminkasp
2. máj 2011

babule, idem koncom juna a zaciatkom jula na slovensko, aku autosedacku pre deti uz pouzivate? este stale tu do 13kg, prvu, ci uz to zvladate aj v inych? musim zohnat, nech sa mame ako premiestnovat, dakujem 😉

noemarta
2. máj 2011

@mirka285 miri, uz som sa to asi pytala, ale co hovoris na znacku chipolino, myslim golfky 😕 😕 😕 😕

noemarta
2. máj 2011

@adelaine nooo to by bolo super 😉

mirka285
2. máj 2011

@noemarta maci som ti hovorila,ze eee ☹ sice maju celkom pekny dizajn,ale kvalita ziadna...pokukaj nieco ine,na tie chippolino som same zle veci pocula...
@luminkasp Lumi vacsina z nas uz pouziva tie vacsie autosedacky...

noemarta
2. máj 2011

@mirka285 faaakt, no skoda, lebo maju teraz velmi pekny dizajn, skodaaa.
Chceme kupit predsa nele golfac, lebo mm, chce riesit ine auto, a ze teda nech tam nedavame furt tuto velku opachu, tak na meniny jej chceme kupit, tak neviem..... 😕 ale ked ja nechcem investovat tolko do golfacu, to bude ozaj len taky, na rychle presuny... nooo a teraz babo rad. Paci sa mi teraz ten novy cybex, ale on uz je okolo 160,-Eur, chcela som tak do 120,130Eur.

noemarta
2. máj 2011

@mirka285 nooo aj sedacku musime ist kupit, boooze.... 😉 ale v tych mam jasno bud romerku alebo maxi cosi, tu recaro som uz vypustila z hlavy.

bambola
2. máj 2011

@adelaine oranzvoa je podla mna fajn, som pisala ze som videla pp si hnedo oranzove a bolo krasne 🙂 ale ja by som skusila nieco take viac vzorovane, a podla mna aj to zelene karo co mam ja by sa ti tam hodilo 😉

inac dobre ranko 🙂 v BB krasne slnecno, idem Matu vytiahnut na travu na terasku 😎
@luminkasp my este normalne pouzivame vajko a zatial nam staci 🙂

bambola
2. máj 2011

a aj toto by ti slo, proste nieco vesele 😉

http://photos2.sashe.sk/photos/c/3/8/9/7/c-3897...

adelaine
2. máj 2011

@bambola 😉 viem, spominala si,
a tie vcielky su bombove

gabika41
2. máj 2011

@maxara...ja nic nevzdavam....len ma to asi viac mrzi.......ozaj Cybex uz je doma a vyzera dobre.... 🙂

luminkasp
2. máj 2011

@bambola aj my mame este vajko a staci nam, len som chcela vediet, ci uz su schopni vydrzat v normalnej 😉 my mame teraz 8kg a 72cm, maxi idem ti poslat ip, su cerstvo zistene udaje 😉

luminkasp
2. máj 2011

@maxara presla ti moja ip o mierach?

denisse
2. máj 2011

ahojte ...
tak sme boli s nelou na prehliadke u zubarky, ma vsetky zuby v poriadku, tak som rada ... a zubarka hned, ci nedam aj barunke skontrolovat, tak jej zalozila kartu a kukla do pusy aj jej 😀
a potom sme hned skocili k nasej detskej ukazat neline prsnicky, bo ich ma zase zdurene ... tak ma ukludnila, ze to naozaj moze byt z kojenia, len to mam pozorovat, keby sa to rapidne zvacsovalo a nemizlo, tak na posle na endokrinologiu na rozbor hormonov ... tak dufam, ze sa tak nestane ... 🙂

denisse
2. máj 2011

a sestricka davala nele piskotku a ci moze aj barunke a ja jej hovorim, ze "zda sa vam, ze potrebuje piskotky? ja sa jej snazim nedavat, lebo aj bez toho dost pribera" a dr, ze je naozaj "pekna", ale stale vraj v pohode a jednu piskotku jej dali 😉
teraz spi, nela sa hojda na balkone, ja pijem kavu, aj ked by som mala daco robit ...

maxara
2. máj 2011

@mirka285 mas pravdu Miri.. ja som si raz davala sit, vysli ma drahsie a nakoniec boli desnee 😢

maxara
2. máj 2011

@luminkasp 😉 viem si predstavit.. ip mi dosla 😉 hned trikrat

maxara
2. máj 2011

@noemarta Maci ja som tiez sa pytala v bambini na chipolino a povedala, ze vacsie shity este hadam nemala na predajni a ze ich uz ani nebude objednavat 😉

maxara
2. máj 2011

@denisse Deni,a le vsak si myslela Barunkine prsnicky 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre