Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
3. máj 2011

@kafoditka Domi, hovoris ze srsen nemal sancu 😀 a urcite umrel na zalepenie?
podla mna umrel, ze sa v tej izbe nedalo dychat, vsade bolo citit lak na vlasy 😉 😀

mirka285
3. máj 2011

@katarina7777 Kati mne jedny take zelene lodicky priviezol Gabo z Thajska a vies,ze si mi teraz vnukla myslienku,ze by k tym satam mozno aj isli?zajtra odfotim a ukazem 😉
@noemarta Maci su 34 ale podla mna sedia ako 36,ved ja tiez nie som taka chuda aby som 34 nosila 😉 t by som sa uz ozaj musela dat na dietu a to sa mi teda nechce.....inak hokej sa zaujimavo vyvija,som zvedava ako to bude pokracovat 😕

adelaine
3. máj 2011

@mirka285 spatne citam, ze mas uspesny lov na saty za sebou, su ze wauu,
pacia sa mi velmi... 😉
inak treba mysliet na zadne kolieska, a uplne sa nespoliehat ze bude teplo, nieco si vyhliadni na ramena...
ja som sa vydavala zac. augusta veriac, ze urcite bude teplo a prd bolo, este aj lejak nas chytil, dopadli sme fajnovo,
ale aspon mame s mm na co s usmevom spominat 😉

@maxara tebe Ninka tak dlho spala? a to si ju nechala? 😲

a baby, kukam ze su tu golfacove temy v plnom prude, ale co ak nase deti ked zacnu chodit kociky uplne odignoruju?
znamej tak mala nechce ist do kocika ani za svet :(

adelaine
3. máj 2011

a ja som tu sama....tramtaraaaaaaaaaaaaaaa 😀

co vsetky kukate povinne hokej?
ja mam mm na zapase, a mne sa kukat samej nechce....

katarina7777
3. máj 2011

@mirka285 no vidis mozno uz mas svadobne topanky doma 🙂
@adelaine tak tm ti dojde domov bez hlasu lebo su to dobre nervy 😝

adelaine
3. máj 2011

@katarina7777 ja to pocujem, ja byvam od stadionu par metrov

bambola
3. máj 2011

nasu malu riadne trapia tie predne horne zubky, uz druhy den tam konecne vidim aspon cervene ciarky tak dufam, ze sa coskoro prerezu. ale je z toho uz zufala chudatko moje 😔 aj sme jej dali paralen ale nevyzeral, ze by zabral 🙄
dufam, ze zajtra bude lepsie a niekam sa dostaneme von lebo je to s nou doma odrzku, stale nieco a nic nie je dobre. ani spat mi nechcela cez den, dnes ju asi boleli najviac odkedy pozorujem , ze ju trapia

tinaki1275
3. máj 2011

@mirka285 nadherne satky ,vyborny vkus.. 😉
@katarina7777 ty tu take linky nabuduce ani nadavj ..ma srdce zabolelo ked som videla tie botky ..
a baby neozoberajte haved... 😠 pred domom na chodniku som dnes videla 10 cm svaba.. 🙄 to aby som s a nestazovala..ze je leto sa tesim ,ale toto sa mi vobec nepaci .,inac hokej som odignorovala po polovici lebo by som bola dostala infarkt .idem lahnut,zajtra mam prvy prilet.. 😖 a musim rano porobit papiere.. 😖

kafoditka
4. máj 2011

Bre ranko, my tradicne hore uz pred siestou... vcerajsi hokej paradny, nemame sa za co hanbit, len skoda, ze sme nevyhrali.. dnes tu svieti slniecko tak urcite pojdeme do mesta na spacirku.
@katarina7777 Kati, to si tu mala dat co za stranku 😉 ja som si uz vybrala topanky 😀 http://www.raffaello-network.com/raffties/detai... neviem sa na ne vynadivat..
@adelaine Mati, no isto neumrel na zaleptanie, ale inak som si nevedela poradit 😅 skor sa asi udusil, ked som ho nechala pol dna zakryteho poharom..
@bambola Mati ked sa Filipovi tlacili horne 3 zubky naraz, v noci mal strasne zachvaty placu, viburcol nezaberal, tak som dala nurofen sirup a po nom spal kludne..

maxara
4. máj 2011

@adelaine 😕 jasne ze som ju nechala, preco nie? spinkala od 13tej do 16:30 priblizne.. bezne mi spava 2-2 a pol hodiny a dnes potiahla 3 a pol. Bola som ju kontrolovat tu poslednu hodinu aj osobne, nie len vysielacka, ale zila, tak som ju nechala.. Ved do 20tej casu dost na unavenie 😉

gabika41
4. máj 2011

dobre ranko sa praje.... 🙂 dnes sa dufam dostaneme aj na vychadzku...po vcerajsku som smutna....prajem pekny den... 🙂

tinaki1275
4. máj 2011

dobre ranko..tak my uz teraz mame 28 stupnov..takze leto definitivne prislo 😉 , v noci som zapinala klimu,lebo sme sa potili..mala este spinka tak hadam stihnem porobit co treba .. 🙂

vierkaha
4. máj 2011

Dobré ráno,
tu síce svieti slnko, ale fúka taký uragán, že ani môj pes tam nechcel byť. A mňa zas pre zmenu bolí brucho ( dostala som menzes 😝 ) tento týždeň je nejaký zaktliaty včera hlava, dnes brucho a zajtra si asi niečo zlomím alebo čo 😠
@mirka285 tie šaty sú skvelé
@kafoditka ja sa neviem vynadívať na tie ceny, som pozerala topánky počas hokeja a mm sa ma cez prestávku pýta, že čo to pozerám, tak som mu povedala, že topánky a keď zbadal ceny tak sa tu na mne aj s kamošom rehotali, že mi preplo z toho hokeja 😝

Dnes príde kamoška na kafe tak idem skultúrniť aj dom a aj seba 😀

vierkaha
4. máj 2011

@tinaki1275 Mati neprovokuj tu je 10 stupňov 😠

tinaki1275
4. máj 2011

@vierkaha neboj aj vy budete mat o chvilku teplo 😉

kafoditka
4. máj 2011

@vierkaha
@vierkaha moja, sak tie, co sa mi pacia stoja dva moje rodicaky dokopy 😝 ale tak mozem snivat, nie? 😉
¨Baby tu vcera vecer poletoval sneh a boli len 3 stupne, dnes aspon slniecko svieti a zatial je 8 stup., verim, ze sa este otepli..

maxara
4. máj 2011

@vierkaha @tinaki1275 ze 10, tu je 5 😖

maxara
4. máj 2011

@kafoditka Domi, u nas vcera v tych burkach poletovalo hadam vsetko 😒 vratane kybla na polievanie

zuzik1983
4. máj 2011

dobre ranko,
@mirka285 velmi pekne saty
@maxara to ti pekne spinkava,mne mala za cely den nespi tolko ,ako tebe ninka jeden spanok 🙂
@tinaki1275 nech uz aj sem pride 🙂
inak asi som tu jedina,co vobec nesleduje hokej,mna to vobec nezaujma 🙂

maxara
4. máj 2011

@zuzik1983 ano pekne spinkava.. klopklop

aalexis007
4. máj 2011

@vierkaha a kedy prídeš k nám na tú kávičku aj s @maxara - nemáš čas na budúci týždeň - napr. v stredu??? 🙂

vierkaha
4. máj 2011

@kafoditka no jasné, že snívať je povolené 😀

maxara
4. máj 2011

@aalexis007 ja mam predbezne v stredu cas 😉 a mozem aj Vierku vyzdvihnut, kedze ju mam po ceste

vierkaha
4. máj 2011

@aalexis007 čas by som aj mala, len musím zistiť či budem mať aj auto 😉

aalexis007
4. máj 2011

@maxara @vierkaha - tak zatiaľ predbežne sa dohodneme na stredu??? 🙂 🙂

maxara
4. máj 2011

@aalexis007 mozeme
@vierkaha ved ja ta vezmem.. nepojdeme predsa dvoma autami 😉

Baby kuknite.. super to ta baba spravila.. https://www.modrykonik.sk/fotoblog/sasettka/alb...

vierkaha
4. máj 2011

@aalexis007
@maxara zas som nejako pozadu 😅 oki môže byť 😉

maxara
4. máj 2011

@vierkaha ved pozeram 😀

vierkaha
4. máj 2011

@maxara celá ja 😀 😀 😀

maxara
4. máj 2011

@vierkaha prave sa rehocem, lebo som nasla po dlhej dobe chucka norrisa vtipy a vidim, ze som pozadu aj ja, nie len ty..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre