Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bellablonde
5. máj 2011

@katka55 pekny darcek 🙂 ja som minule nahlas snivala pred mm o htc-ku, ale zrusil ma, ze mi kupi tetris, ci mi to nebude stacit 😀 😀
vcera som zas akoze nenapadko obdivovala hodinky v casopise, no ale neviem, ci si ich zapamata ako tip na darcek 😕

mirka285
5. máj 2011

ja som si vybrala k narodkam nove slnecne okuliare a vcera nam poslali mail,ze je o ne velky zaujem tak dlzka dodania sa predlzi o tri tyzdne 😢 fnuk....ale dnes som si konecne kupila crossky,uz tri roky si ich chcem kupit,tak chodim v nich po byte a vytesujem sa z nich...

bellablonde
5. máj 2011

ja by som sa sla kuknut na floru, len zajtra je to pre mna absolutne nemyslitelne 😒
v sobotu je gulas, v nedelu ideme na detsku narodeninovu oslavu a v pondelok budem zas trojdetna 😝

mirka285
5. máj 2011

@bellablonde si si zobrala opatrovanie nejakeho dietata?

maxara
5. máj 2011

@katka55 @bambola baby hja uvazujem, ze by som zajtra sla na tu floru.. mozno by dokonca aj Misko Ninku postrazil.. a ja by som odtial zbehla na tanecky, lebo mam este jednu hodinu 🙂 musim pouvazovat

maxara
5. máj 2011

@mirka285 ozaj miri, dobre ze si pripomenula.. potrebujem okulky, som si zlomila a .. kedze mam operovane oci, potrebujem vacsie.. myslis ze by sa mi hodili take velke? 😕 😅

bellablonde
5. máj 2011

@mirka285 miri pomaham trocha kamoske, ktora sa zhodou blbych okolnosti dostala do problemu, kam dat dcerku... ona je totiz na malu sama, chodi do prace... takze ninka je cez den u nas, zahraju sa s petkom, aj sasenka sa s nimi vyzabava. Poznaju sa uplne od malicka, nina je starsia o 3 tyzdne 🙂

noemarta
5. máj 2011

ahojte,
tak nasa krpana uz spi, zalomila v sekunde... boli tu do siedmej nasi, takze aj ti ju unavili.... 🙂
@kafoditka uzi siiiiiiii !!!! a zajtra chceme pocut ako to dopadloooo, ci nahodou nedojdes domov so zosuchanymi spickami na nohach, hihi ze ta budu domov tahat.....ze budes v takej naladicke... 😀 😀
@mirka285 cooo to fakt, okuliare teda nebudu na narodky 😕 ... a coze si si kupila crossky, a ake, nebodaj detske hellou kitty, alebo macko puuu coooo, lebo tie mne padli hned do oka 😀 😀 😀
@bellablonde tebe nestacia tvoje dve coooooo????? mas asi vela casu a energieee....

mirka285
5. máj 2011

@maxara tak to netusim...ja to robim tak,ze v obchode si vyskusam ci mi idu a potom objednam cez net...uz sa mi raz stalo,ze som si objednala cez mimibazar bez skusania a vobec mi nesadli,a to nie,ze nesadli k tvari,mne vobec nedrzali na ksichte 😕 takze radsej vyskusaj najprv

bellablonde
5. máj 2011

ale je to riadna zamakacka, teraz tu sedim s tupym vyrazom na tvari a odhodlavam sa trochu pospratat 😀

bellablonde
5. máj 2011

@noemarta maci unavena som jak kon 😀 dnes padnem do postele o deviatej, prisamvacku

mirka285
5. máj 2011

@bellablonde jaaj to tak v pohodke,aspon mas od Petiaka trosku klud ked ma partacku 😉
@noemarta si ma spehovala?tie hallo kitty som si kupila,bohove su 😉

bellablonde
5. máj 2011

@mirka285 to je vyhoda, ze ma krpan stale neotravuje, ale robia neplechu spolu

maxara
5. máj 2011

@mirka285 😒 no tak .. totiz ja si nie som ista, lebo podla mna tie velke okuliare su take, ze sa takmer nikomu nehodia a pritom sa hodia vela lludom, chapes? a ja mam pocit, ze som v nich smiesna, ale to mi pride vela bab, ktorym sa hodia.. budem musiet asi ist s niekym, komu sa take pacia, ale zaroven je sudny a povie mi.. 😖

maxara
5. máj 2011

@bellablonde cooo? ty az o deviatej? ja uz idem teraz 😀

noemarta
5. máj 2011

@mirka285 to faaakt, ze jak som ta odhadla 😉

@bellablonde no len aby si tu nestrasila este s nocnymi babami.... vies, to sa tak povie ze si unavena, a potom od tolkej unavy nie a nie zaspat.... poznam to...

bellablonde
5. máj 2011

@maxara 😀 😀

bellablonde
5. máj 2011

kazdy den chodim spavat par minut pred polnocou... budicek mam rano so saskou o pol 6.
v podstate sa nic nevyspim

monline
5. máj 2011

ahojte, baby, nevideli ste niekde v obchode predávať letnú nočnú košeľu so županom? nejaký pekný detský motív, pre Niku..potrebujem jej kúpiť..

bellablonde
5. máj 2011

@monline ee nespominam si, ze by som take nieco v poslednom case videla 😖

noemarta
5. máj 2011

@monline ahooj, fuha..... ale pekne nocne kosele s takymi detskymi postavickami (aj ja mam take) predavaju v tescu na zlatych, v podstate obchod hned vedla tesca, tam je solarko a hned vedla neho, ale ci maju aj zupany, netusim....

mirka285
5. máj 2011

@maxara podla mna sa vacsine ludom hodia,len sa ich hanbia nosit...no ja napr. navlecem na seba co by si vela ludi neoblieklo a este sa v tom citim dobre 🙂

mirka285
5. máj 2011

@monline aj v HaM take mavaju..

katka55
5. máj 2011

@maxara @bambola tak asi aj ja pojdem na floru, nech mame program. vy chcete ist poobede? o kolkej asi?
@monline pekne pyzamka a zupany mavaju aj v Marks and Spencer 😉

adelaine
5. máj 2011

@maxara kupila som cerstvy ( take biele bulvovito cibulovite cudo ) a este som kupila cviklu...
chcem mu dat nieco nove, pridat nove chute...a tak som netusila, kolko toho feniklu dat a k comu

bambola
5. máj 2011

@katka55 mne je v podstate jedno o kolkej 🙂

monline
5. máj 2011

@bellablonde @katka55 @mirka285 @noemarta díky baby..skúsim cez víkend zájsť na zlaté, v palace je aj HaM, že? Ja som videla ešte v nemocnici tehotné behať s takými súpravami..NIka má dosť pyžám, tiež má rada také kreslené postavičky, ale župan nemá a ide tam na prelome mája a júna, tak asi hrubý by nebol dobrý..a pravdepodobne by bola lepšia nočná košeľa na tú ranu...

noemarta
5. máj 2011

@monline v palace nie jeeee.... v avione je.

monline
5. máj 2011

@noemarta díky..zajtra chce ísť Nika po škole s kamoškami po obchodoch, niečo si chce vybrať k meninám, tak jej nakážem aj toto pozháňať..a potom to kúpime

monline
5. máj 2011

a ešte sa vás spýtam jednu vec...práve je v reklame napravo stránka s topánočkami, sú veľmi pekné, neviete, či sú aj kvalitné a dobré?
http://www.dupidup.eu/dupidup/eshop/2-1-SEE-KAI...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre