Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
19. máj 2011

@maxara tak verim prorokovi ocinovi 😉
Peti, nereagovala som na zajtrajsok preto, ze nemozem, mam ist nieco vybavovat pracovne so sefom. 😒

mirka285
19. máj 2011

dobre ranko...tak nasa noc uplne super,spali sme az doteraz,tak som rada 🙂 @maxara Ninka je chutna na tych fotkach,a vyzera taka velika... @merikac aj by som ju predala,ale ked ona ma tolko vyhod na leto,ako odopinacia strieska a pod...fakt neviem,preco ten kocik moje dieta nema rado ☹

maxara
19. máj 2011

@noemarta oki, ved nevadi, nabuduce.. dufam, ze toto cigi nakopne a castejsie sa bude zucastnovat

katty17
19. máj 2011

ahojte kocky.
mirka285 -miri tato jetta je o dost mensia a lahsia ako moj sportiak. na zimu mi nepride lebo podla mna nieje taky zatepleny v casti pri hlave. a navyse kolieska su neni vhodne tu u nas do terenu na dlhacoch. ale hned ako sme ho kupili sme to s risim zvazovali. tak uvidime.... chcem chodievat s malou na hradzu na korcule a uvidim ktory kocik bude vhodnejsi ohladne koliecok a pohodlia.
@maxara- peti, budeme drzat pstiky ohladne tatina.... ved sama vies co my teraz doma prezivame tak budeme na vas mysliet a posielame tatinovi veeela energie a chute bojovat....

maxara
19. máj 2011

@mirka285 ano je.. a mama jej supla do tych copikov tie fialky a este ju aj zobrala na ruky a Ninka sa tak zafejsovala presne, ako ja mam taku fotku 🙂 vcera som ju hladala vecer, ja som tam ale bleda, blondina s bielymi maslami.. hodim ich sem

maxara
19. máj 2011

no takto vedla seba mi nepridu take podobne.. ale ten prvy pohlad na tu Ninkinu mi tu moju pripomenul

katty17
19. máj 2011

@mirka285 - miri ved mozno na jesen predas akonahle zistit ze linduska uz nebude chciet byt dlho v kociku a nebude chciet byt v teutonke.... kamoska ma maleho cca rok a pol rocneho a ten jej uz nechcel byt ani za svet v kociku... cize su uz bez kocikov.... stale chce len chodit a chodit alebo na bicykliku...

mirka285
19. máj 2011

@katty17 jasne,ved to si ty musis zvazit,a hlavne ja som ju nazivo nevidela,iba na obrazkoch som ju pozerala... .

maxara
19. máj 2011

@katty17 ozaj a tie topanocky su znacka Tanoda kolekcia Maus

mirka285
19. máj 2011

@katty17 ved tiez mam taky pocit,ze Linda v kociku dlho nebude,ona nema rada kociky ani autosedacky,zato moj Tomas by si vyvazil rit aj ako trojrocny.... @maxara veru podobate sa,mate rovnaky nos,ale ine oci...

maxara
19. máj 2011

@mirka285 hej ehj, niecim sa podobame, ale ked sa pozriem takto, ze vedla seba fotky, tak zas ziadnu podobu nevidim.. mozno nos a pusu.. ale oci ma stopro miskove a aj vlasky rovne tmave, to vela spravi

kafoditka
19. máj 2011

@mirka285 Miri inak ja si tiez myslim, ze v zime budu nase akcne deti hlavne behat, sneh bude pre ne zaujimava novinka 😉 sama som zvedava, ako vyuzijem teutonku cez zimu, ja s nou aj teraz chodim malo von, lebo Filip ma navu zabavku : ked ho dam do tej strednej polohy, zaprie sa mi nohami o madlo, napne sa ako struna, az mu hlava pretrca vzadu cez strechu a strasne sa pri tom certi, to iste v lezatej polohe 😠 cize ked chcem, aby vonku pospal, beriem golfac 😒

mirka285
19. máj 2011

@kafoditka Domi ja s nou chodim minimalne...vcera som s nou bola a Linda mi v nej nezaspala ani na chvilku a to spala cez obed len pol hodku...v golfaci mi zaspi vzdy ☹ po pravde,ja sa ju bojim redat len preto,aby som nepocuvala Gaba ak mi bude v zime chybat 😝 keby som vedela,ze nenapadne vela snehu,v momente je prec a kupim si novy fusak do sicka a vybavene...

bambola
19. máj 2011

Dobre ranko 🙂
len som vas rychlo prebehla, vidim, ze uz katka pisala, ze sme mali vcera super zoo den 😎
zabudla si ale kati (@katka55) napisat @bellablonde, ze sme v zoo stretli asi milion swiftov 😀 😀, fakt sme si mysleli, ze tam maju zraz 😀 snad kazdy druhy kocik co sme stretli a bolo ich dost 😉
@kafoditka @mirka285 tak prave kukam, ze mozno mi ten sportak ani na zimu nebude treba 🙂 vravite, ze ho mozem spokojne vratit 😀 teraz aj tak berem vsade len golfac
@maxara vidim, ze aj vy ste mali perfisny den, nadherne fotky, najma ocko puska 😉

bambola
19. máj 2011

@mirka285 alebo si kupis BEE 😀 😀

mirka285
19. máj 2011

@kafoditka a inac sicko je priestrannejsi ako Teutonka 😕

kafoditka
19. máj 2011

@mirka285 ano, aj moj espiro.. uz minule som si to vsimla, teutonka je lepsia do terenu, hlavne u nas v CA ked chodim s malym vsade peso...inak mna strasne mata tato sola ako sportak, je lahucky, konstrukcne podobny teutonke, na zimu by stacil....aleeee no vysvetli to mojej polovicke 🤐 http://www.mamasandpapas.com/product-sola-2-in-...

kafoditka
19. máj 2011

@mirka285 pokocham sa pohladom a necham si zajst chut 🙂 ja som mala v plane si teutonku nechat a minule sa ma pytal peto, ze kde ako ju budeme potom skladovat 😕

mirka285
19. máj 2011

@kafoditka ja som tu solu videla nazivo,velmi je pekna,podoba sa skor BEEcku ako Teutonke a na mna posobi ako dievcensky kocik,neviem preco 🙂 ja uz by som najradsej ostala pri sicku iba,Linda proste nie je kocikova,takze mne sa zda zbytocne kupovat iny..

kafoditka
19. máj 2011

@mirka285 tak sa opytame nasej rosnicky bambi @bambola ako to vypada so snehom tuto zimu a podla toho sa zariadime 😀 😀

maxara
19. máj 2011

@kafoditka Domi, to je kraaasny kocik 😵

maxara
19. máj 2011

@bambola veru, super je sa povalat po travniku bez hoven 😉

kafoditka
19. máj 2011

@maxara vsak, mne sa paci dokonca aj v tej zabacinkovo zelenej 🙂

kafoditka
19. máj 2011

jaaj maly sa mi budi s placom, musim ist, pa zatial

maxara
19. máj 2011

@kafoditka no vsetky farby sa mi tusim pacia 😉

katty17
19. máj 2011

@kafoditka domi tento kocik mavaju na vystave v inchebe. urcite tam bude aj tento rok. minuly rok som ho tam videla a pytala sa na neho.... mozes si tam vybehnut a hodit ockom po nom ;)

maxara
19. máj 2011

@katty17 aka vystava? kedy?

katty17
19. máj 2011

@maxara kazdy rok to byva v inchebe. neviem presny nazov ale take cosi ako expo dieta a rodina. alebo take cosi... len neviem ci to prave tento rok nevynechali :(

mirka285
19. máj 2011

@katty17 ved ta vystava co byva v Inchebe je total o nicom...minuly rok tam nejake kocky boli a boli total sklamane,vraj to nema ziadnu uroven 😖 takze ani by som sa necudovala keby to zrusili...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre