Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
21. máj 2011

caute holky,
u nas bola tiez noc divoka, furt sa prehadzovala a nad ranom o 4,30 sa citila vyspata, ale za hodku potom zaspala do 7,30. A jaaa mam perfektnu zimu na hube, takze vyzeram uchvatne, co ja zimy nemavam. 😠 😠

@cigaretka5 no ale ved to si mladaaaaa 🙂

@adelaine @kafoditka no nieco na tom bude s tymi sportiakmi.... asi preto im je lepsie v golfacoch, ze su nizsie a su priestrannejsie tie kociky, proste vidia viac 😉
@mirka285 takze na pohotovosti ste skoncili 😕 😕 a z coho to bolo?

cigaretka5
21. máj 2011

@noemarta no ja neviem co ste si mysleli ze mam sto rokov?

noemarta
21. máj 2011

@cigaretka5 ja osobne som si myslela, ze mas tak okolo tridsiatky, a ty si teraz napisala ze ved mam uz tridsat, tak ti pisem, ze to si mlada este 😉 (lebo aj ja mam tolko, teda este nie, za chvilu)

cigaretka5
21. máj 2011

@noemarta no podla mna je to najlespi vek akurat sme sa mm bavili, ze by sme nechceli mat menej , ze uz aj rozum mame aspon ako tak

noemarta
21. máj 2011

@cigaretka5 presne, najkrajsi vek, tiez by som nechcela mat uz menej 😉

kafoditka
21. máj 2011

@cigaretka5 no u mna je to zatial nezvyk, ze spal tak dlho ale pravdu ti poviem, ze by som sa tiez nestazovala, keby sa to stalo pravidlom 😉
@adelaine , @noemarta tusim tie nase deti omrzeli sportaky a chcu zmenu v podobe golfaca 🙂

noemarta
21. máj 2011

@kafoditka ako ja sa zatial nemozem stazovat, ona vyzdrzi aj v sportiaku, ale momentalne je pre nu golfac nieco noveee. 😉

noemarta
21. máj 2011

@kafoditka domi a co idete do mesta, len tak na prechadzku cii??

cigaretka5
21. máj 2011

@kafoditka
@noemarta
baby nechcem rypat, ale nie je to skor o tom ze vas omrzeli sportaky?

noemarta
21. máj 2011

@cigaretka5 u mna veru nie, ja chodim so sportakom furt, akurat golfac mam hodeny v aute ked idem niekam do obchodu, a pisem, ze nele sa v nom furt lubi, takze tak.

kafoditka
21. máj 2011

@cigaretka5 my po vonku prevazne chodime, maly mi moc uz neposedi a pyta sa na zem, golfac mam tak isto na presuny ale v poslednej dobe ho bravam vonku castejsie, lebo mi maly v sportaku strajkoval..

kafoditka
21. máj 2011

@noemarta Maci idem do eurovei, segra bude s malym na nabrezi vonku a ja si zatial mrknem tu kabelku..

noemarta
21. máj 2011

@kafoditka no dobre to mas prespekulovane 🙂 tak uspesny nakup, idem nieco robit, paaa a pekny den prajem vsetkym.

maxara
21. máj 2011

@monline 🙂 vdaka za povsimnutie a pochvalu 😉 😵

maxara
21. máj 2011

Inak bre ranko a pekny den

mirka285
21. máj 2011

@cigaretka5 cigi ber to ako kompliment 🙂
@noemarta Maci no mala tam uz silny zapal,tak hned nam dal antibioticke kvapky a sa to zlepsuje... @kafoditka Linda vcera zaspala o jedenastej a ja s nou ☹ a my sa vozime v smere jazdy uz asi styri mesiace a aj tak je tam nespokojna....a co nedam tu conu ked vam svieti slnko? koceny ja teraz vymyslam plan co budeme robit...

katka55
21. máj 2011

ahojte. patrik sa nastastie kamarati aj so sportiakom aj s golfacom, tak 3x klop, nech to neporieknem. sportiakujeme sa v dubravke a vsade inde sa golfacujeme 😉
@mirka285 Miri, ani mi nehovor o tych flakoch 😠 mne sa spravili asi pred 3-4 rokmi a neda sa s tym spravit nic. vraj mozno laser, alebo nieco take, ale ja som optimisticky dufala, ze po tehu sa mi aspon zmiernia 😅 v zime si davam od mary kay ten peelingovy piesok a krem, mam aj z biodermy bieliaci krem, natieram sa non stop 50-tkou, chodievala som v siltovke a je mi to prd platne 😠

katka55
21. máj 2011

ahojte. patrik sa nastastie kamarati aj so sportiakom aj s golfacom, tak 3x klop, nech to neporieknem. sportiakujeme sa v dubravke a vsade inde sa golfacujeme 😉
@mirka285 Miri, ani mi nehovor o tych flakoch 😠 mne sa spravili asi pred 3-4 rokmi a neda sa s tym spravit nic. vraj mozno laser, alebo nieco take, ale ja som optimisticky dufala, ze po tehu sa mi aspon zmiernia 😅 v zime si davam od mary kay ten peelingovy piesok a krem, mam aj z biodermy bieliaci krem, natieram sa non stop 50-tkou, chodievala som v siltovke a je mi to prd platne 😠 A dufam, ze Linda uz bude ok. Chudatenko male ;)

katka55
21. máj 2011

jeeeej, dvakrat 😵 😵

mirka285
21. máj 2011

@katka55 Kati inak dost bab to ma v poslednej dobe...ja som chodila na take bieliace ampulky a minule leto som sa moc neopalovala,tak teraz mam ksicht celkom v pohode...ale mavam to niekedy,ze uplne zle ☹ a v poslednej dobe staci aby sa mi spravila na tvari vyrazka a hned mi ostane flak 😠

katka55
21. máj 2011

@mirka285 mozno je to aj z tejto uzasnej modernej kozmetiky, co sa asi nekamarati so slnkom. nase babky na indulone sa mali najlepsie 😀 😀 a tie ampulky sa mozu aj v lete? ci tiez najlepsie len mimo leta?

mirka285
21. máj 2011

@katka55 no veru...mozu sa len v zime.... jaaj ja uz cakam kym sa Linda zobudi a idem ku nasim na dvor si lebedit....

katka55
21. máj 2011

@mirka285 my sme na dvore a aj v chladku je milion stupnov 😕 a malemu som nevzala kratasky ☹ teda ani sebe 😒

mirka285
21. máj 2011

@katka55 no tak to bola chyba ☹ ja si dam plavky 🙂

bambola
21. máj 2011

ahojte,

tak my uz mame rannu vychadzku, zmrzku a gofry za sebou 😀 teraz moje dva poklady drochmia a ked vstanu tak ideme tutok niekde vedla do kopcov na vychadzku 😉 😎
doobeda krasne slniecko, malej som konecne mohla obliect jedny z jej sirokej palety satocok 😝 , teraz tu trosku poprsalo, pohrmelo, burka z tepla ale vyzera, ze sa to zase opravi, ale aj keby nie je teplo a na prechadzku po horach je uplne idealne 🙂

alllexa
21. máj 2011

Ahojte dievcata,
ja sa stale davam dokopy po nadche, stale soplim a dnes ideme na kamaratovi svadbu, tak mam z toho nervy...
Maly ma sopliky tiez a ked som mu ich odsavala, tak nic neslo, pritom pocujem, ze ma...
MM bol cele doobeda na bicykli, teraz spi, no komu je lepsie?

katka55
21. máj 2011

@bambola zase gofry? 😠 😠 😀 mnam! pekne sa poprechadzajte a nezmoknite, lebo synovec je na skolskom vylete v malachove a uz volala ucitelka, ze 2x zmokli, tak nech si rodicia pridu pre ratolesti 😉

katka55
21. máj 2011

@bambola kukam Metro katalog a maju tam metrovy bazenik s muchotravkovou strechou za 8,39e 😉 aj dvojmetrovy velrybkovy so sprchou 😉
@alllexa prajem skore uzdravenie a prijemnu zabavu 😉

alllexa
21. máj 2011

@katka55 - dakujem!🙂

cigaretka5
21. máj 2011

@katka55 kati v ktzorom katalogu to je?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre