Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
24. máj 2011

dobre ranko...
@gabika41 ja tiez len sprchujem.. @adelaine moja dufam,ze sa ti to rycho zahoji a nebude mat ziadne nasledky... kocky a kto vcera vypadol zo superstar?dnes bude opat pekne,ja mam stretko v Eurovei s kamoskou tak sa tesim...

maxara
24. máj 2011

@kafoditka nasivin je s ucinnou latkou vzdy.. morska voda ti na sopliky nezaberie, ta len ukludnuje a zvlhcuje sliznicu a tym tie sopliky, ktore vznikaju na zvlhcenie uz podrazdenej sliznice, tie uz nebudu vznikat, ale podstatu soplikov neeliminuje.. a ani ti ich nerozpusti, cize ak tam ma nejaky jeden hustejsi hlienik, ktory mu tam trci nalepeny niekde a nie a nie sa dostat von, tak morskou vodou ho akurat tak vzdy len zvlhcis.. to je skor na preplachnutie.. ked ma nadchu z podrazdenia sliznice..

maxara
24. máj 2011

@gabika41 my sa kupeme radi vo velkej vani, ale obcas sa aj len sprchujeme (Ninka to neznasa, ale tak zvykam ju)

kafoditka
24. máj 2011

@maxara Peti pockam este zo dva dni a potom zavolam pedine

maxara
24. máj 2011

@kafoditka ok, ja len pisem, co je na co 😉 tak ako viburcol nie je na teplotu a niekto ho tu od teploty daval a cakal ze teplota klesne 😒

kafoditka
24. máj 2011

@maxara 😉 diky za vyklad 🙂 no idem ja malemu uvarit nieco na obed a sebe kavicku, pa zatial

kafoditka
24. máj 2011

@mirka285 Miri neviem, ci si uz kukla topky, ale vypadol Harich..

maxara
24. máj 2011

@kafoditka mas pravdu, len poucujem 🤐 uz som ticho 😔

kafoditka
24. máj 2011

@maxara ja som to nemyslela v zlom, Peti, podakovala som uprimne

maxara
24. máj 2011

@kafoditka sa neurazam, len si vstupujem do svedomia

vierkaha
24. máj 2011

Dobré ráno,
ja som sa dnes zase zobudila s brutálnou migrénou, asi budem musieť ísť neurologičke 😝 Dnes je zase krásne od rána tak by som sa chcela dokopať a porobiť niečo okolo domu 😅.
Baby ja mám stroj vytiahnutý už asi 2 týždne čo sa chystám mm poskracovať gate také pracovné a Maťovi chcem ušiť vložku do kočíka a letný spací vak, ale nejak stále nemám kedy.
@maxara Peti ja mám tiež doma taký šitný, som dostala od svokry, že ona si kúpila nový tak tento mi dá, len mi zabudla povedať, že spodná niť sťahuje len keď sa jej chce 😠
Zajtra idem s kamoškou do mesta - tak sa teším konečne vypadnem z toho blbého kolotoča varenia, prania a upratovania.
A Maťko už lozí po štyroch normálne ( konečne sa prestal šúchať po zadku 😀 ) a začína sa stavať takže máme každú chvíľu nejakú modrinu alebo hrču na hlave 😅 . Sám od seba začal dávať pápá a už nechce zaspávať pri mne takže ho dám do postieľky, toršku pohladkám po chrbátiku a do 10 MIN je hotový. Inak už papá takmer všetko čo my ( samozrejme nesolené a len minimum cukru ) Cez víkend som mu dala cukrový melón a včera červané hrozno a nebolo mu z toho ani frasa, ešte sa rozčuľoval, že mu už nehcem dať. Minulý týždeň som robila tú BEBE strechu a mm už bol pažravý tak si odkrojil ešte predtým ako som ju poliala čokoládou, nechal si to na stole a išiel preč a malý si to z toho stola nejak stiahol a sprášil skoro celý kus 😅 - takže už máme za sebou aj tvaroh a bebe keksy 😔

adelaine
24. máj 2011

ahojte,
dakujem vam kocky za radu aj za polutovanie 😉
inak, stalo sa mi to pri vareni, nahoda je blbec, no mala som smolu,
udajne budem mat ruku zabalenu takto 14 dni, ked nebudem dodrziavat kludovy rezim a
pluzgiere sa mi budu stale nalievat, tak aj dlhsie...no na porazenie....vsetko je teraz na mm,
komplet domacnost, risko...ma toho dost, ale nechcem byt skodoradostna, teraz vidi, kolko toho je...cely
den clovek moze makat....a stale je co robit.

vierkaha
24. máj 2011

@adelaine uf ja som mala takto popálený členok a nart na nohe tak si viem predstaviť čo prežívaš ☹ - dúfam že sa ti to skoro zahojí

vierkaha
24. máj 2011

@vierkaha a ešte k tomu kľudovému režimu - radšej to dodržiavaj, aby sa ti tie pľuzgiere nenaliali tak, že ti potom popraskajú , mne sa to stalo a som potom dostala brutál teploty a museli na niektorých miestach aj kožu stiahnuť a čistiť 😖

adelaine
24. máj 2011

@vierkaha uz mi ich museli cistit ☹ musim chodit kazde 3 dni ...hnusoba je to 😠

bambola
24. máj 2011

Ahojte,

tak my sme krasne spali do pol9 🙂 naranajkovali a sli sme na prechadzku, na hojdu a do obchodu, mala uz aj spi, uvidim ako dlho lebo tu robotnici kopu na dvore.
@gabika41 ja som ju doteraz kupala kazde 2-3 lebo sa rada cvachtala, ale teraz ako je take teplo a ja sama sa citim taka olepkavena cela , tak malu supnem vecer do vane a osprchujem ju len cistou vodou, bez mydla ci samponu. trva to tri minuty a ona ma rada sprchu, celkovo je to taky maly vodnik 😀 😀
@maxara co sa durdis, pekne si to vysvetlila 😉 inac ja som musela utekat k malej ked tam stala gunca a ten kosican a pekne ma to sralo, esteze vypadol harich a dufam, ze sa nabuduci tyzden hulicom pokazia telefony 😀

bambola
24. máj 2011

@adelaine tohto sa ja inak strasne bojim, vriaca voda 😒 ja malu snad ani do kuchyne uz nepustim . drz sa nech ti to prejde a naozaj oddychuj, tm isto chape, ze musis oddychovat (vyzera byt taky chapavy 😉 , inac strasny sympos som ti zabudla povedat 🙂 )

katka55
24. máj 2011

ahojte. my sme tiez vstali az o pol 9, uz sme aj povysavali, navarili obed a boli nakupit zeleninku na nasej velikej saratovskej trznici a teraz spime 😉

inak ja uz neviem co mam robit, ale mne sa teraz casto snivaju takmer rovnake sny a som z toho neoddychnuta a rano som ako zbity pes 😠 nic tazke pred spanim nejem... je to vzdy s jednym clovekom a uz som z toho na prasky ☹ poradte volaco 😉

katarina7777
24. máj 2011

@maxara este neviem kedy doletim a ci nahodou nepridem s autom.... uvidim 😉

maxara
24. máj 2011

@bambola 😠 no praveze sa nedurdim.. len som si ja sama sebe povedala, ze sem uz nebudem chodit mudrovat 😖 tak vlastne potom ako mi kafko napisala, ze dakuje za vyklad (aj ked samozrejme ako inak v dobrom 😉 ) tak som si uvedomila, ze zase mudrujem, tak som si aj napisala, ze uz som ticho.. NEDURDIIIIIIM sa.. a prestan, lebo uz fakt zacinam mat pocit, ze neviem pisat, lebo je mala pravdepodobnost, ze tolko ludi nevie citat.. presne som cakala, ze takato bude nejaka reakcia a ja budem nasr.. 😖 jasne? 😉
a to dufam aj ja, ze sa vsetkym 15rocnym hulicom pokazia telefony.. podla mna kazdy musi uznat, ze Seps je tam uz navyse.. akoze harich liezol na nervy inak a akoze mi vobec nevadi, ze seps ho "predbehol" ale proste uz staci, ved mi je az do placu z toho "spevu"

maxara
24. máj 2011

@katarina7777 😲 😲 😀 tak daleko?? kolko to mas vlastne km?

@katka55 Kati a co sa ti sniva?

maxara
24. máj 2011

@vierkaha Vieri ja este stale neviem, ako sije tento krasavec, ale tak ani ja neviem sit, cize.. 😒 lepsie ako v rukach to asi bude.. ale tak uvidim.

carrie84
24. máj 2011

Halooo babule 🙂
Po 100rokoch na konikovi 😀 @maxara @monline ako? 🙂

maxara
24. máj 2011

@carrie84 ja odpadneeeem.. ty sa nudis? ci uz si dopila? 😉 😀

carrie84
24. máj 2011

Dieta mi spi, kavickujem. Pitie si nechavam navecer 😀 😀 😀 A nejako sa mi za vami zacnelo 😵

maxara
24. máj 2011

@carrie84 aj mne dieta spi, dala som varit, teraz len odbieham kontrolovat a uz pomaly idem ochutnavat 😵 milujem variacie cierneho kuba 😵

carrie84
24. máj 2011

@maxara - cierny kubo? Trochu som mimo. Co to je???
Maly sa prave zobudil - no sadnem si k netu a uz je hore! Asi ma nejaky radar 😀

maxara
24. máj 2011

@carrie84 to je take jedlo z krupov, hribov, cesnak.. mnaaaam.. a varim ho rozne, ale tak samozrejme, ze je len jeden pravy recept, ale ja volam vsetky tie sposoby kubo

gabika41
24. máj 2011

Caute babule....Lucka dneska trhla rekord v spani,lebo spala od 9,30 do 12,30.....som si mylsela,ze bude davno po obede ked pridem z mesta a nic.....takze bola som v banke,este jedna navsteva a celozivotne uspory su fuc... 😒 skocila som do sekacu a usli sa mi dve letne sukne a gate a aj Lucke som kupila pekne sandalky z Protetiky za 17 evri.......uzite si este dnesok,lebo zajtra sa ma zacat radikalne ochladzovat.... 😒 a dakujem za vsetky rady ohladom kupania.....

carrie84
24. máj 2011

@maxara - prave som sa dozvedela strasne smutnu spravu 😢 Moj kralicek ma nador na brusku. Takze za hodku idem na veterinu a necham ho uspat. Chlpac moj malicky. Segra je z toho este viac hotova ako ja .... 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre