Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ivka8255
25. máj 2011

@vierkaha ahoj, aj my sme mali nedávno šiestu chorobu a teploty mal malý asi 4 dni ale vysoké len posledný deň a v noci a ten ďalší deň bol bez teplôt, ale vyhádzal sa a zmizlo mu to asi po 4 dňoch. Mal aj soplík a keď plakal, tak bol troška zachrípnutý. Držím palce, aby ste to mali za sebou. Tie teploty sú hrozné 😢

maxara
25. máj 2011

@bambola no to ma teda neprekvapi, to je fakt.. ved ked lubis salatovicu, tak jeden zlty melon? pchee.. ale co sa cudujem je, ze nelubis tu najdokonalejsiu zeleninu na svete 😕

ivka8255
25. máj 2011

@maxara aj ja mám na baby plávanie tankini a neviem si ich vynachváliť. Jazvu síce nemám, ale ten pocit, že nemusím sťahovať brucho 😀

maxara
25. máj 2011

@ivka8255 no akoze ja by som musela stahovat toho viac ako len brucho.. navyse chodi s nami aj jeden otecko.. som z toho normalne na nervy.. ale tak on si uz chudak zvykol 😅

ivka8255
25. máj 2011

@maxara jaaaaaj, tak ale stehná a zadok neriešim, to by som musela nabehnúť v neopréne 😕

robika
25. máj 2011

@vierkaha teploty 3 dni a dost v noci dost vysoke, ledva sme vzdy vydrzali do dalsieho cipku a potom 3 dni vyrazky
@maxara Peti tak take polievockove robim v podstate aj ja, lebo musi to byt dost riedke, inak by mi to nezjedol, dnes som mu nechala take kusocky a vsetko mi vypluval, takze po par lyzickach, som mu to musela zase pomixovat, aby mi to zjedol...
tak s tymi kopkami kasiciek to nie je zly napad, ved vcelku by to bolo uplne zbytocne, teda aspon nejaky cas este bude... inak s tymi prikrmami mas vzdy take dobre napady 🙂 ja sa rada inspirujem, lebo mna by to netrklo 🙂

maxara
25. máj 2011

@ivka8255 v neoprene a na nom saty 😀

robika
25. máj 2011

@maxara a tie tankini si si objednala cez net?

maxara
25. máj 2011

@robika 🙂 vdaka za pochvalu.. ja celkovo v kuchyni malokedy pouzivam recepty, len ked teda chcem nieco konkretne specialne.. a nikto si nestazuje. 😉 dnes som rozmyslala, ako jej dam tie slivky, kvoli kakaniu (mi sestra poradila) a toto ma proste napadlo, lebo raz tu belinka pisala, ze vlocky staci len zaliat.. a aktiviu ked jej dam aj do hovna, tak by mi ho zjedla 😀 takze to som si len zarucila, ze to spapa 😀

maxara
25. máj 2011

@robika ano cez net.. ja tym ze nie som stihla, tak mne vsetko sedi/nesedi .. mne staci velkost trafit, co som trafila.. chces link?

maxara
25. máj 2011

😲 😲 😲 baby ved oni to su tankiny a nie tankini 😅 😅

dugyna
25. máj 2011

@maxara a termin je kedy?

bambola
25. máj 2011

@maxara jeeej ake pekne 🙂 a som kukla aj ostatne a tiez velmi pekne akurat, ze nechapem preco by si taka slecna ako ta modelka davala tankiny 😀 mne sa to paci ale vadili by mi dve veci, ze ma blbo opali a, ze by mi v tom bolo teplo 😉 inac ja mam kratky neopren keby chcel niekto pozicat 😀
@dugyna 18.6.

robika
25. máj 2011

@maxara Filipko ma tusim rovnake chute ako Ninka, lebo tiez ma rad aktiviu, tak sa mi naucil jest ovocne vyzivy, ktore neznasal a ked som pridala aktiviu, normalne som nestihala davat do ust...
s tym kakanim mame tiez obcas problemy, tak skusim slivky, dakujem za radu 🙂
tak tie plavky vyzeraju velmi dobre, mala by som po takych trochu popozerat, kedze by sme chceli ist na dovolenku a mozno by som konecne mala pekny dekolt 🙂

bambola
25. máj 2011

@maxara mm melon cerveny tiez zboznuje a je schopny ho zjest cely, podla mna to nema ziadnu chut, ved je to sama voda 😕

dugyna
25. máj 2011

@bambola diky a to je od ran ado vecera? este su volne miesta?

robika
25. máj 2011

@bambola Mati podla mna je to s tymi melonmi tak, ze co si jedla od malicka to TI chuti, lebo mm jedaval zlty a zboznuje ho, my sme doma zlty nemavali ked sme boli maly a zjest by som ho nevedela...

maxara
25. máj 2011

@bambola 😀 urcite by som sa don natrepala 😀 😀 trupka..
no prave toto boli dovody, preco som si povedala, ze tankiny? to co za teplu vodu vymysleli.. ALE! potom som ja nedochôdča prisla na to, ze v podstate mam akoze cele plavky, cize nikoho neobtazujem vzhladom brucha, zaroven ma to opticky velmi nepatrne ale predsa zostihluje a teplo mozes kedykolvek vyvetrat zdvihnutim vrchneho dielu.. a navyse pri opalovani si ho tiez mozes vyhrnut..a NAVYSE, ja teda neplanujem nikde brucho otrcat, cize u teba chapem dovod, ze by si bola divne vypecena, ale u mna tento odpadava 😉 🙂

maxara
25. máj 2011

@robika @bambola aha a este ma napadlo k tym plavkam, ze maju vsitu podprsenku a preto som si vybrala tie konkretne, lebo v case, ked som ich pozerala nemali ine take, co boli strihnute pod kozami a nechcela som len take tielko, aby mi tam kozy nelajdali 😅

@dugyna treba smirovat temu megastretko, tam sa coskoro rozprudi debata ohladne nakupneho zoznamu a inych pokynov ako kto, kedy, kam, odkedy dokedy, s kym, s cim.. ale teda treba sa hlavne zavazne vyjadrit a to v tej teme 😉

robika
25. máj 2011

@maxara podla mna sa TI budu tie plavky hodit, velmi sa mi pacia a to, ze su strihnute pod kozami z nich robi take zaujimave...

maxara
25. máj 2011

@robika inak ked som tu minule bola sprdnuta za ninkin styl papania, ze sa mlieckuje a papa casto, tak asi o tyzden na to som stretla sestrinu exkolegynu, detsku sestru, co robi v detskej fakultnej s malymi detickami a sme sa o tom bavili a ona vravela, ze kazde dieta je inak, ine mnozstvo, ine jedla, inak vela krat a problemy s kakanim mozu byt kludne aj z mliecka, lebo aj z UM zapeka.. takze my sa snazime veeela pit, hlavne cistu vodu,alebo nesladeny cajik a jest vela zeleniny a ovocia.. nejeme takmer ziadne (jasne ze obcas dostane) chrumky, piskoty.. takze som spokojna. Vravela, ze sme urcite normalne 😉 😀

macik27
25. máj 2011

ahojte, konečne môžem popísať aj ja...nestíham 😒 malinká spinká sladko ale to ešte netuší čo ju v noci čaká...som sa rozhodla zredukovať nočné kojenie na max. 3krát, nachystala som flašku z vodičkou a upozornila susedov že možno bude v noci plač...samej mi to nieje po vôli no v poslednej dobe sa budila na cicík aj každých 40minút a to je pre mňa už neúnosné ☹ ráno som jak po nočnej šichte a ona cez deň spáva už len hodinku na obed a pol hodinku asi o štvrtej a inak je jak z divých vajec celý deň sa nezastaví neobsedí a ani s hračkami sa nehrá...len vymýšla čo by vyparatila 😀
@maxara Ninka papá aj obyčajnú aktíviu? mne ju Kajka nechce

maxara
25. máj 2011

@robika a v skutocnosti su normalne zlate.. take trochu leskle.. a gatusky som si objednala cierne s takym pasom okolo ako je vrch.. som si ich skusala a na to ze su to plavky, tak sa mi hodia 😅

bambola
25. máj 2011

@maxara do toho sa tazko trepem aj ja 😀
@robika je to mozne ale konkretne cerveny mellon sa u nas jedol len ja nie 😀 proste mi nikdy nechutil, ale tak maxi ti povie, ze ja som uplne opacna 😀

maxara
25. máj 2011

@bambola ooo a melon je najlepsi na svete, ved je sladucky, urcite sladsi ako zlty 😅

bambola
25. máj 2011

@macik27 uf, drzim palce, ja od roka zacnem uplne oducat od kojenia, uz teraz sa trasem ako to bude. nevyspime sa ani jedna ale tak snad to nebude dlhsie trvat ako tyzden 😔

bambola
25. máj 2011

@maxara netvrdim, ze nie je sladky ale za to, ze mam rada sladke nebudem predsa lizat cukor 😉 proste ta chut mi nic nehovori 😉

maxara
25. máj 2011

@macik27 aj Ninka je taka.. paraticka 😀
ano spapa a dokonca ma radsej tu bielu cistu, nesladku.. ale spapa hocijaky jogurt

@bambola no ved toto.. proste ten tvoj neopren ma na stehna otvor asi s takym priemerom ako polka mojho clenku 😀 takze....
A ano, si opacna 😀 minimalne chutovo

maxara
25. máj 2011

@bambola no ved jasneee, ale tak mnaaaaam.. si opacna 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre