Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
28. máj 2011

@katka55 no nasa tiez nie je pokrstena a osobne mi ani nebude vadit ked ju dame, teda hlavne kvoli ocovi lebo on dost zle niesol, ze sa nejdeme brat ked som otehu a vraj potom pustil vetu, ze dufa, ze aspon malu pokrstime. ale tak mne je to jedno, neboli to a nic strasne to nie je, aj ja som, dokonca mam aj prijimanie 😉 akurat, ze my musime najst farara, ktory prehltne to, ze niesme zobrati a andrej nie je ani pokrsteny 😉 inac katolici su v tomto padli na hlavu, evanjelici z toho nerobia ziadnu vedu 😉

katka55
28. máj 2011

@maxara @bambola akoze nesmejte sa, ale ja som zazila vyvolanie ducha. konkretne 2x. raz sme s nim normalne kecali a druhykrat si ma vybral za zdroj energie. NIE, nehulili sme, ani nepli 😀 😀

bambola
28. máj 2011

@katka55 ty mas moc rychly refresh gombik 😀

bambola
28. máj 2011

@katka55 my sme vyvolavali duchov ako decka na ZS, vacsinou doma, po tme v kupelke alebo zachode 😀

maxara
28. máj 2011

@bambola Bambi ja pouzivam vlhcene utierky, takze preto sa mi nechce umyvat.. nastastie nemame ziadne problemy, vyrazky ani zapareniny.. takze zatail takto fungujeme 🙂 ale chapeme 😉
inak akoze podla mna sa kvalita vodovodnej vody vyrazne zlepsila odkedy clovek chlipal vodu z kanala, v ktorom sa kupal, stal tam, sral, hadzal bordel z domu.. a uz toto je strasne, ze pit destilovanu

maxara
28. máj 2011

@robika 😉 z donutenia.. ale mas pravdu, som dnes sikulka 😀

bambola
28. máj 2011

@maxara a destilaty? 😀 😀 😀

maxara
28. máj 2011

@bambola aj ja som pokrstena a mam aj prijimanie,ale viac nic... a akoze minulost beriem, ale so vsetkym, cize aj s tym, ako sa vyvinula cirkev, ake zveriny v mene Boha vyrobila a robi nadalej, az hanba.. takze s tymito do partie nejdem 😔

@katka55 😀 😀 tak potom musis verit 😀 a to co? ako s vami pokecal? a ako si sa citila ako zdroj energie?

katka55
28. máj 2011

@bambola my sme vyvolavali na strednej. uz sme mohli mat rozum, ze? 😀 to krstenie maleho by ani mne az tak nevadilo, ale ja nie som ani krstena ani nic a na ziadne ucenia a tie veci chodit nebudem 😒 ani ho v tej viere vychovavat nebudem, tak neviem, ci mam v kostole klamat 😕 😉 ale tymto nemam proti nikomu nic. kazdy nech si robi co chce a veri v co chce 😉

maxara
28. máj 2011

@bambola 😀 tak si oplachni prdel destilatom 😀

robika
28. máj 2011

ja malemu utieram ritku vlhceny obruskami, lebo kupelka je na prizemi a bolo by to u nas strasne komplikovane ist zakazdym dole do kupelky, ale nemame problem so zapareninami a pod.
vacsinou kupeme kazdy den, ale je to rychle kupkania ktore trva par minut, alebo iba oplachneme vodickou, hlavne preto, ze cez den mu ritku neumyvam...

katka55
28. máj 2011

@maxara no ved prave ze aj verim, len som z toho sisi, tak sa tomu radsej vyhybam 😉 a ked napisem, ako s nami kecal a aky som bola zdroj energie, tak si poviete, ze mi uz uplne tididi a mozem ist do vecnych erdzian 😀 😀

maxara
28. máj 2011

@robika ja predpokladam, ze ked budeme vonku kazdy den, tak asi budem kupkat aj ja kazdy den, aspon teda sprchovat ..

maxara
28. máj 2011

@katka55 😀 😀 no daj.. cakam

bambola
28. máj 2011

no dieta zase nechce same spat, vola ma a 10 minut tak to kaslem. topru

robika
28. máj 2011

@bambola my zobrati s mm nie sme, ja som evanjelicka, mm je katolik, ktory nema ani prijimanie a maleho sme dali pokrstit v katolickom kostole, myslela som si, ze sa to nebude dat, lebo viem ze su dost prisny, ale nejako sa to mm starej mame podarilo a inak ten farar bol na moje prekvapenie uplne fajn a velmi pohodovy... ani mi neprisiel ako farar...

katka55
28. máj 2011

@maxara @robika @bambola ja tiez neumyvam ritku pri kazdom prebalovani. max 1x za den. pouzivam vlhcene a v pohode. hlavne aj preto, ze ked bol mensi, strasne som sa bala, ze sa mi vysmykne alebo nieco 😔 a nekupeme sa kazdy den, aj ked teraz, ked bolo horuco a aj byval vonku na deke, tak sa kupkal kazdy den. lenze on tam vystraja aj 10-15 min, tak to sa neda kazdy den 😀 von nechce ist ani za svet 😀

robika
28. máj 2011

@katka55 to je zvlastne, ze sa s vami rozpraval... na jednej strane by som tomu aj verila a na druhej strane by som mala z takeho nieco velke obavy...

maxara
28. máj 2011

@bambola topru 😀

katka55
28. máj 2011

@robika tak to ste mali stastie na farara. super 😉
@bambola bruuu
@maxara to ti niekedy porozpravam na kafe 😉

robika
28. máj 2011

@katka55 mne by Filipko vystrajal tiez keby mohol... ale u nas kupkanie (vacsinou) trva max. 5 minut, my to mame skor ako sucast vecerneho ritualu...

robika
28. máj 2011

@bambola dobru noc a nech mala pekne spinka a necha spat aj maminu 🙂

katka55
28. máj 2011

@robika ked mne je luto vytiahnut ho z vane, ked vidim, ako sa tam tesi a splachoce a uklada si hracky na vanu a potom si tlieska 😀

maxara
28. máj 2011

@katka55 😀 zlaty je malinky.. nasa Nina sa tiez jasieva vo vani, ale vacsinou ked sa kupeme, tak som s nou ja alebo mm priamo vo vani a ked sa sprchuje, tak sa nejasi, lebo sprchu neznasa a ksichti sa jak keby som jej veceru zhltla 😀
takze najblizsie mi to porozpravas? 🙂 😉 inak mala by si pouvazovat nad kafe kvoli zoznamu 🙂

maxara
28. máj 2011

@katka55 my mame takeho pelikana s velkym zobakom a takym tym pelikanim krkom a v nom su hracky nahadzane a Ninka si ich vybera a upratuje 😉

katka55
28. máj 2011

@maxara ok 🙂 kafe kvoli zoznamu dohodneme na najblizsom kafe, dobre? 😀 😉

maxara
28. máj 2011

baby, nechcem traposit, ale kedy ma chodit ten kaňour co zbiera harky? lebo mna asi nescitali ak je uz po 😔

maxara
28. máj 2011

@katka55 😀 😀 😀 oki, sa ukavickujeme doaleluja

katka55
28. máj 2011

@maxara u nas bola kaňourka uz v stredu ci kedy 😕 neboj, vyhlasia scitanie za neplatne, lebo maxarovci budu chybat 😉 😀

robika
28. máj 2011

@maxara u nas uz bol, ale neviem dokedy to je...
mne tak blbne cely PC, taky je spomaleny az hroza, ked to poviem mm, tak hned bude chciet preinstalovat windows...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre