Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

medved
3. jún 2011

@bambola to znie dobre co to je?

zuzik1983
3. jún 2011

@maxara nesmies to tak brat 😒 ked je vonku pekne,tak vacsina dievcat je vonku,co je aj pochopitelne.a inak aj moje prispevky casto su ignorovane,aj ked ty sa vzdy nejak vyjadris 😉 mozno tu fakt nikto nie je,ked sa nereaguje.a tiez mam pocit ,ze kopa bab sa nejako odmlcala
@kafoditka to sa aj mne stava v poslednej dobe,normalne ju necham plakat a odchadzam do kuchyne sa ukludnit 😀
@alica26 @tutulka12 @medved @dominikaa vitajte 🙂
@monline to o tom ignorovani si dobre napisala
@katka55 pekna pozvanocka,ja pri mojej kreativite nebudem mat nic 😅

tutulka12
3. jún 2011

@bambola sa chcela Maťka poumývať? 😀
@medved Teodora som už skúšala na tú trojkolku posadiť, aj sa mu páčilo, ale ešte nedosiahne s nohami na ten spodný plast, tak ho šmýka zo strany na stranu. zatiaľ sa vozíme len po byte 😀

vierkaha
3. jún 2011

Dobré ránko,
tak Maťko už je fit 😵 ešte na kontrole v stredu mi dr. hovorí, že sople môže mať aj 2 týždne a už vo štvrtok bolo lepšie. Naučil sa robiť nenene, tak to robí pri všetkom a keď mu trošku pomôžem tak sa už aj postaví a včera urobil asi 3 kroky popri stolíku 😵 😵 😵šikovník môj.

Súhlasím s @monline o tom "ignorovaní" ja tiež niekedy reagujem len na aktuálnu stranu, lebo x strán do zadu mi príde také odeci hlavne keď už sa tu preberá niečo iné a @monline teším sa spolu s tebou ,že je Nika ok.
@katka55 oznamko je super aj ja musím niečo také vyrobiť, ale do augusta je ešte časúúúúú 😅
@maxara ty nikam nechoď, lebo s tebou by išla aj táto téma do erdžian, a k tomu tvojmu tehu aj ja som mala tú druhú čiarku takú akoby rozpitú asi 2 týždne až keď som už mala teh oficiálne potvrdené od dr. tak mi vyšla pekne výrazná 😉 čiže ....

A čo sa súrodenca týka, tak ja som momentálne v takom rozpoložení, že zatiaľ to vyzerá tak, že Maťko bude jedináčik 😔

@robika ja som si všimla, že malý býva zlý hlavne v tie dni keď mňa brutál bolí hlava ( lebo sa mení tlak alebo počko) tak som sa na to pýtala dr. a tá mi povedala, že keď ja takto reagujem tak je dosť možné, že aj Maťa bolí hlavička a preto je taký jedovatý - nemôže byť niečo podobné aj u vás ?

Jáj a ešte vítam všetkých novo príchodzích 🙂

bambola
3. jún 2011

@medved http://www.pingocar.sk/ 😉 perfektne to je a mozme sa na tom vozit aj my a dokonca aj ockovia 😀
@tutulka12 ju tie misy nejako pritahuju, strasne sa jej paci bidet napriklad 😀 😀

kafoditka
3. jún 2011

Bre raaano 🙂 Keby som vedela, ze staci tak malo - a to poriadne sa postazovat na Filipa - tak to spravim uz pred troma dnami 😅 Dieta dostalo vecer viburcol a spal pekne, o 1:30 sa zobudil na jedenie, potom o 5 na cumel a potiahol do 7 😵 ja som vcera skoro zalomila, tak som aj fajne vyspata, len ma strasne krize bolia. Chapete to, ze uz druhy den nam nejde tepla voda? 😠 😠 rano som si hodila na prebratie studenu sprchu, ale teda hlavu si v takej kose umyvat odmietam, takze pekne hrejem vodu na sporaku 🙄 Citam a zbieram napady, co kupit malemu na rok a fakt neviem co. Bazenik dostal na MDD, veci na oblecko ma kopec, hracky u nas moc nefrcia, kedze sa hra zasadne so vsetkym zakazanym a choditko je u nas nepodstatne, kedze maly veselo beha... asi to vidim na nejake drevene knizky so zvieratkami.. Dnes ideme na tu oslavu poobede, tak sa tesim 🙂
@maxara Peti no nepochybujem o tom, ze celu oslavu mas perfektne zmenezovanu a zvladas ju lavou zadnou, len drzim palce, aby vsetko vyslo podla tvojich predstav, aj tie dve vytuzene ciarky 😉
@bambola bambi mne vcera Filip hodil do kybla s vodou jediny fungujuci ovladac v tomto byte a to som len na sekundu odbehla z kupelky po kos na pradlo... takze dnes musim ist kupit novy, kedze sme ho uz nezvkriesili 😠

tutulka12
3. jún 2011

@bambola zlatá 🙂 mne sa zatiaľ nedostal do wcka 😀

medved
3. jún 2011

@tutulka12 mne sa strasne paci taka trojkolka, vyzera to take prakticke, ze to mozes aj tlacit a tak, len neviem, ci uz babo musi vediet chodit, lebo to u nas pri nasej lenivosti este nehrozi 😒

kafoditka
3. jún 2011

@medved na tu trojkolku nepotrebujes, aby dieta chodilo, su tam po stranach take "stupacky" kde si dieta polozi nohy a ty len tlacis 🙂

tutulka12
3. jún 2011

@kafoditka ja tiež netuším čo malému na rok, aj keď ešte máme čas do konca júla...

zuzik1983
3. jún 2011

@monline a u nas ficia stipce na pradlo,dam jej ich a mam pokoj na chvilu 😀 alebo velka zabavka je,ze vyzuvanie a obuvanie papuciek babike.proste nikolka stale vyzuva,odkolenuje prec,ale v momente ako vidi,ze ich obuvam naspat je v sekunde pri mne a vyzuje 😀 takto ju to aj celkom dlho drzi...

tutulka12
3. jún 2011

@medved nemusí chodiť, len aby dostala na tie stúpačky s nohami, aby sa ti nešmýkala do strany 🙂

tutulka12
3. jún 2011

@zuzik1983 presne štipce aj u nás fičia 😀

zuzik1983
3. jún 2011

@tutulka12 🙂 a k narodeninam je j vobec neviem co kupit,ked ona ma toho tolko a dostane vela aj od rodiny,ako poznam svokrovcov,ved ja uz to v tom nasom malom bytiku nemam kde skladovat 😅

medved
3. jún 2011

@tutulka12 @kafoditka tak super ked nemusi chodit mam vybaveny darcek na 1. narodky 🙂

tutulka12
3. jún 2011

@zuzik1983 Teo zase všetko podedil po Dankovi, trojkolku, odrážadlá, bicykel, hojdačku, hračky, oblečenie...no fakt netuším čo 😲

zuzik1983
3. jún 2011

inak sa stal zazrak,nikolka prespala celu noc bez zobudenia 😕 😕 😕 a teraz ked som ju pochvalila,tak nasledujuca noc bude zas nanic 🙂 ale tak zas aby som neprechvalila,vstala ako vzdy o 6 😀

zuzik1983
3. jún 2011

@tutulka12 nieco,co nepodedil 😀

vierkaha
3. jún 2011

@robika aj my budeme oslavovať na 3 alebo 4krát, ale ja už neriešim, som sa tým na začiatku veľmi trápila, ale jednoducho som sa rozhodla, že nie Maťko, ale oni sa sami ukrátia o čas strávený s malým a keď sú im ich konflikty prednejšie ako ich jediný vnuk je to ich problém, raz príde čas keď budú ľutovať, že ten čas nevenovali MAťkovi, ale ich nezmyselným žabomyším vojnám

medved
3. jún 2011

@bambola pingocar je vymakany 😀 len neviem ci by sme ho s mm lucke nezabavili 😎

luminkasp
3. jún 2011

ahojte kocky, dobre ranko, ako sa mate? my sme este trochu vysypani po tych horuckach, ale uz okej.
@maxara, gratulka ak sa tehu potvrdi, urcite sa velmi tesis;)
davam foto na fb, ale nie som s vami vsetkymi v kontakte, tak aj tu pridam, aby ste videli ako sme vyrastli.

booklover
3. jún 2011

@maxara drzim palce! 🙂 dufam, ze sa podari. 🙂
co sa darceka k 1.narodeninam tyka, my to mame vyriesene. jeden cely nefalsovany pracovny den straveny spolu s ockom 😀 ja si myslim, ze rocnemu babu je absolutne ukradnuta najnovsia moda aj vsetky druhy drahych darov. ale ked s nim travia cas milovane osoby, to uz je daco! nasa sa hra najradsej s varechami a miskami v kuchyni. skutocne hracky ignoruje. ked je nervozna, nezaujima ju akekolvek vozitko ani nas vysnivany kocik, ale ukludni sa jedine schulena v naruci, napr. v nosici-to zabera rychlejsie ako nurofen 😀 drzim palce pri vybere darov 🙂
a inak, nastvali ma transfuziologovia, ci ako sa to volaju. nemozem ist darovat krv. chcela som na prve Jankine narodky, rok po porode sa vraj moze. a ono clovek k tomu nesmie kojit! ked si mala vytiahne mozno 20-30 ml za den, tak ja nesmiem ist darovat krv...

noemarta
3. jún 2011

@booklover fuuu, to som netusila ze ked zena koji, tak sa nemoze ist darovat krv.... 😕 😕 dik za info.... tym padom ani ja nemozem, tiez som chcela ist.

noemarta
3. jún 2011

@luminkasp ozaj ste vyrastli, zlaty je maly...

bambola
3. jún 2011

tak, povysavane, teda zatial len spodok 🙄 ale vrch je zapratany to povysavam ked pridu nasi a budu s malou, psy nakrmene a vyvencene, von teplo a dusno ako v rure 🙄 snad mala o chvilku zalahne a ja sa mozem venovat svojmu milovanemu...... uceniu 😀
@luminkasp vy tam ako dvojicky s tereskou 🙂
@medved no obavam sa ci to aj u nas tak neskonci 😀

bambola
3. jún 2011

@booklover este mozes aj klamat v dotazniku 😉 tam ide asi o to aby ta to prilis nevycerpalo a neodpadla si im tam, teda to si len myslim, neviem naisto 😉
ja nemozem ist darovat tak ci tak , uz som chcela ist davno ale evidentne som mala ist este davnejsie, ked som mohla 😀 😀 vsak ono to raz priiide 🙂

bambola
3. jún 2011

@kafoditka chcel zistit ake su plavacie schopnosti ovladaca 😀

booklover
3. jún 2011

@bambola vraj mozem byt trestne stihana ak neuvediem pravdive informacie.. :-/

maxara
3. jún 2011

@tutulka12 no ved aj my mame komornu rodinnu 😉 😀 ale nie, klamem.. mame obed s rodinou, to je s nami 15 stolujucich plus Ninka. A potom o 16tej sa k nam pridaju susedia (4 pary) a zopar kamaratov 😅 asi 10-12 proste ratam 35 ludi 😕 a teda ja mam take super menu, ze velku cast uvarim a upeciem dnes a zajtra uz len frcky.. 🙂 chces konkretne?

@bambola @medved baby to tlacitko co mame my, ma dve polohy, cize sa da pri nom aj kolenackovat , ale my pri nom chodime. Ninka sa napr sama neodvazi, lebo este nestoji tak pevne a rovno vystreta.. Cize my chodime spolu pri nom. Ale napr taky @katka55 -in Patrik, tak on kraaasne sam, obcas ho trolinku hodilo, ale udrzal to krasne.. cize ked uz pekne pevne stoji, tak asi sa udrzi a to tlacitko ma iba ako nieco, coho sa drzi.. napr niektore deti sa neodvazia same chodit, ale ked sa drzia za prsty aj len uplne zlahka, tak vtedy sprintuju o 106 (moja Nina), tak pre ne to je super..
o a este Bambi, nijak to nie je zabezpecene 😉 proste ti hodi papulu, ked jej zdrhne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre