Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

medved
4. jún 2011

dobre ranko, @merikac prajeme Emmke vsetko naj, boze jak to rychlo bezi ten cas...
a ked sa bavite o tych reznoch: http://varecha.pravda.sk/videorecepty/obratene-... 😎

aalexis007
4. jún 2011

Naše prvé kúpanie 😀

monline
4. jún 2011

@merikac krásnej ročnej slečne všetko najlepšie k prvým narodeninám 🙂

bambola
4. jún 2011

bre ranko 🙂

@merikac Emmke vseeeetko najlepsie k prvym narodeninam, ani sa mi verit nechce 😵
@monline k vcerajsej diskusii si len zabudla dodat, ze danielko dokaze restartovat MOJ pocitac od teba z pocitaca 😀 😀

bambola
4. jún 2011

@aalexis007 mati len jedno mi nejde do hlavy 🙂 preco si mu chudakovi navliekla plavky ked si tam moze vencit pisulaka 😉 😀 😀
@maxara prijemnu a vydarenu oslavu prajem 🙂 a vyskusam tie zidovsko-kubanske (paci sa mi mirkin upgrade receptu 🙂 ) rezne aj ja, len si to zapamatat 😀

bambola
4. jún 2011

tak aby ste vedeli, ze som cumela do kalendara 🙂 tak prajem @sunnygirl Lenke vsetko najlepsie k prvym meninkam 🙂

noemarta
4. jún 2011

@bambola nooo moja, takto sa ma pozerat do kalendara, hned zraaana, takze vsetkym lenkam len to naj naj,
Baby ja som si doteraz schurpla z Nelinou.... 😕 😕 😕

zuzik1983
4. jún 2011

ahojte 😉 tak ja uz mam upratane,poprate,navarene a uz sme aj po obede 😅 ste to ho ale popisali vcera,dokial som vas docitala,tak som aj zabudla na co chcem reagovat 🙂 @merikac vsetko naj emke k prvemu rocku 😉 @sunnygirl vsetko naj lenke 😉

adelaine
4. jún 2011

ahojte babulky,
@mirka285 prepac, ze ti pisem tak neskoro, sla som sem nakuknut podvecer,
aj som ti odpisala, ale cely prispevok sa mi vymazal....ako sa to posielalo na kona....a uz sa
neobjavil 😠 tak ma to nasr.... 😠 potom som ho uz nepisala zase...
ale k zubkom, detske mliecne zubky scernaju, ked su mrtve....mozu odumriet po nejakej traume, uraze,
ale kedze hovoris, ze lindi si z nich neodlomila vela, ze je to sotva badatelne, tak hadam vydrzia a nic
sa im nestane.....
a druha vec, to ze maju deti predne zuby cierne, to je uz pokrocily kaz, su az vyzrate...

idem si precitat aj ostatne komentare, lebo vsimam, ze ste ma vela krat spominali, nech sa vyjadrim aj k ostatnym veciam 🙂

adelaine
4. jún 2011

@zrzulka ono ide o to, ze uchranit zuby co najdlhsie od sladkeho aspon v tomto veku, lebo ked si
predstavis, ze ma 2 rocne dieta kaz ako svina, no cia je to vina? rodicov....namacaju im cumle v mede a podobne kraviny, tak nech sa necuduju....a uplny sajgon su tie jupiky a kubiky...ked uz to ma dieta vypit, tak nie cez cumel na flasi ani nie ten sosak, ale cez pohar a oplachnut usta cistou vodou....
inak, dietatu sa neda nasilu robit zub,
neotvoris mu usta...a ked im umiera zub, je to rovnaka bolest ako u nasich trvalych zubov....ale trva to kratsie...
len s tymi mrtvolkami je strasne vela trampot v ustach....to je nadlho 😕

@kafoditka ked mal takyto uraz v mliecnom chrupe, mozu byt poskodene aj zarodky trvalych zubov, na to si mali dat rodicia bacha...

adelaine
4. jún 2011

a zabudla som @merikac, vsetko naj naj paradnici Emmke k prvemu rociku :*
a vsetkym prajem pekny den.,

bambola
4. jún 2011

to moja mala motorova mys spat nebudeeeee ? 😠 😠 🙄
@katka55 pozeram, ze nam otvorili magio plaz 😎 pridem a ideme tak sa pripravte, musim ist kupit pieskoviskovu sadu do Kiku 😀 😀

bambola
4. jún 2011

@katka55 perfis, akurat ten tyzden bude jamajsky tyzden 😀 😎

katka55
4. jún 2011

@bambola no my vas uz cakame 😉 aj pieskoviskovu sadu z Kiku uz mame 😀 😉

a dnes mame za sebou aj prve clapotanie v bazene 😵 len ho potom odtial dostat von 😕 😉
vsetkym oslavencom prajem vsetko naj 😉

aalexis007
4. jún 2011

@bambola tie plavky mal preto, lebo ich dostal od mojej maminy a ona veľmi chcela, aby som mu ich obliekla. Ale potom sme mu ich dali dole a ako sa mu to páčilo 😀 😉 Už mu aj tak boli tak akurát, takže aspoň jedno kúpanie ich mal 😉 😲

monline
4. jún 2011

@bambola vidíš, na to som aj pozabudla..veru, šikovník je Daniel, na diaľku reštartuje aj tvoj počítač 🙂

novinka- Mareček má kiahne, stretko v ohrození... 😒

noemarta
4. jún 2011

caute holky, tak my sme uz po obede, boli sme u susedovcov na obediku 😉 mala spi, tak kavickujem....
@bambola vies ze aj ja som myslela na tu magio plaz, ze by sme sa tam mohli stretnuuuut. 😉
@monline fiha, noooo tak to ste ozaj v ohrozeni....kurnik a akurat teraz na leto, ja som ich mala v 12tich presne v lete na moje narodky, a bolo to strasneeeeee ☹

katka55
4. jún 2011

@monline ooo, nie ☹
@noemarta ja som mala kiahne na stedry den. si teda vedia vybrat terminy 😠 pridu namiesto darceka alebo co 😀 a take stretko na magio plazi by bolo fajn 😉 dame do placu nejaky termin 😉

bambola
4. jún 2011

@noemarta jasne 🙂 su tam dva decke bazeniky, cize ked sa nas da par dokopy tak to tam zapraceme 😀 😎
@monline a jaj ☹ isto su to kiahne? nemoze to byt aj nejaka reakcia na toho kliesta? (len ma to tak napadlo)
inac ja som kiahne este nemala, asi ma to najskor caka s mojim dietatom 😀
@aalexis007 tak aspon trosicku ste ich vyuzili 😀

monline
4. jún 2011

@noemarta
@katka55
@bambola veru nič moc :- celá škôlka má kiahne, vyzeralo to, že len malácka trieda, ale už ked to aj veľkáci začali schytávať, bolo jasné, že sa tomu Mareček nevyhne..no a ževraj dieťa už tri dni pred vysypaním dokáže nakaziť ďalších, inkubačná doba sú tri týždne,..denne sú spolu s Dankom, tak neviem..sused Aďo mal kiahne a jeh ročná sestra nedostala, ani bratranec malý...ktovie ako to bude u nás..

mirka285
4. jún 2011

ahojte...tak dnesny den bolo vonku super,sme sa kupali cele poobedie,dufam,ze to vydrzi aj zajtra...
@monline no mozno to Danko nedostane,ved uvidis..
@adelaine dakujem za odpoved,tak hadam nescernaju ☹

medved
4. jún 2011

@mirka285 jaj zavidim kupanie 🙂 my sme boli cele poobedie na strkovci, boli nejake rybarske dni ci co, celkom sa dalo, hral Johny Cash Revival band, ale bolo hrozne vela ludi...

mirka285
4. jún 2011

asi som to zakrikla,u nas uz leje ako z krhly 😠 dufam,ze to prejde do zajtra...

bambola
4. jún 2011

ahojte, tak sme uspesne kupili bazen a zajtra sa mozme kupat 😎
@monline no kiahne su najnakazlivejsie prave pred vysipom 😒 ale ja som napriklad byvala s bratom v jednej izbe ked ich mal a ja nic 😉

katka55
4. jún 2011

@bambola no super 😉 tak uz len aby bolo zajtra horuco, lebo tu bola taka burka a krupy, ze sme boli chvilu bez elektriny 😕

monline
4. jún 2011

@maxara zabudla som ti príjemnú zábavu popriať..ale určite sa výborne bavíte 🙂

adelaine
4. jún 2011

ahojte,
no u nas hromy blesky a kvapky padli asi 3 🙂 tomu sa hovori vela kriku pre nic 😀

juuuj, kiahne...ty sa bojiiim, ja som este nemala..iba osypky 😠 😠

monline
4. jún 2011

@adelaine ja som mala ako dieťa...Nika mala, ked mala 10 mesiacov, ale s výborným priebehom, mala dokopy možno 10 vyrážok, ale synovec mal vtedy 4 mesiace a aj do nemocnice sa dostal, lebo mal vyrážky všade..v očiach, nose, ušiach, ústach, mal horúčky..no hrozné...no ale aj verím, že aj keby sme ich dostali, že Danko to dobre zvládne..
u nás trocha popršalo, ale vôbec nie tak ako to hrozivo vyzeralo...hrmelo, blýskalo sa, ale len slabý dážď..našťastie, krúpy nechceme, pobilo by marhule

adelaine
4. jún 2011

....mam pocit, ze ked to deti postihne este v predskolskom veku, ze sa to celkom da...cim su deti starsie,
tym je to horsie a o dospelakoch ani nehovorim 😖
ja sa toho naozaj bojim ako cert kriza, ked to raz risi odniekal dovlecie 😠

@zrzulka...inak kolko mal nakoniec Patko sekund? my 25 😕 🙂

zrzulka
4. jún 2011

@adelaine
si predstav ze sa im minuli uz diplomy takze my sme ani nedostali...takze neviem kolko mal ale od prvenstva mal daaaaaleko...vraj poslu postou...co ste mali v igelitke ako vyhru? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre