Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bellablonde
7. jún 2011

@ywett aale, celkom rychlo sa mame 🙂
len ma serie, ze moje deti su na seba ako pes a macka ... a to doslova 🙄
takze cele dni popri inej robote cerpam rady ako zvladat situacie

robika
7. jún 2011

Ahojte baby ako vam papaju deticky pocas tychto teplych dni...
Filipko papa posledne dni hrozne, hlavne obed zje mi z neho polovicu asi tak 90-100 ml viac do neho jednoducho neviem dostat...
neviem ci to je teplom alebo zubkami, ale posledne dni a noci su hrozne...uz total nevladzem a este som do toho aj ochorela, asi tym ze malo spim... dnes cez den bol extrem, normalne som maleho nevedela dostat ani do stolicky na jedenie, taky bol zurivy, normalne sa brutal jedoval, dokonca ked som ho polozila na plazenie na zem to iste, ani sediet, ani stat, ani plazit sa... iba na rukach, alebo na ciciku...

monline
7. jún 2011

@maxara Peti super foto, fakt si tam veľmi pekná 🙂
takéto krúpy padali vlani u nás..pingpongové loptičky, niektoré ako tenisáky, bála som sa o strešné okná, ale vydržali, máme len pár značiek na fasáde, málo viditeľných, niekde normálne veľké jamy v polystyréne ostali...a bolo to presne 25.5. a v ten deň večer prišla po mňa záchranka a vzala ma do nemocky s tlakom 240/120 🙂)

bambola
7. jún 2011

@monline danielko je super 🙂 bude z neho bejvočák 😀 a aky tlaciaci bicyklik mas namysli?

ywett
7. jún 2011

@monline
aj my mame take choditko/opierka, ci ako to nazvat,ale malej to stale uteka...Dankovi to ide? ci len po trave?

monline
7. jún 2011

@bellablonde díky..môj rozkošník 🙂
aká si ty šikovná, čo všetko stíhaš..a neboj, zajtra bude určite lepší deň..my ideme na poradňu a budú ho očkovať, tak sa dopredu bojím teplôt..okrem toho ho stále kontrolujem a sledujem..koľko je inkubačná doba kiahní? dva či tri týždne?

bambola
7. jún 2011

baby vy pisete o strasnom teple ale tu uz je od nedele zamracene, uplne stale, celu nedelu bola jedna velka burka a dnes zase zo tri burky tu boli, akoze neprsi stale, to len sprchne ale cely cas sa blyska a hrmi 😕 prsalo asi len 15minut. zima nie je, je akoze celkom dusno, tak neprijemne "pralesovo" ale ja som nastvana lebo som kupila ten bazenik a odvtedy slnko nezasvietilo 🙄 😠

ywett
7. jún 2011

@bellablonde
to fakt? ale to sa zmeni a petko bude chranit sasku a bude to krasny vztah...
No z vlastnej skusenosti mam lepsi vztah s mladsim bratom ako so starsim xixixi

monline
7. jún 2011

@robika 90-100ml obed? to by som bola maximálne spokojná..mne už dosť dlho zle je a najhoršie je obed..už mu normálne skúšam dávať obedné jedlo aj neskôr, lebo možno v tom čase mi nebýva hladný..☹ ešteže aspoň kojím

robika
7. jún 2011

@monline vies doteraz jedol takych 190 ml na obed, a teraz taku polovicu, uz to tiez robim tak, ze mu ten zvysok skusam davat o 16-tej ale vacsinou zje iba par lyziciek a konec.... aj ja som stastna ze kojim, ze mu tak mozem doplnit jedlo a tiez ze ma dost tekutin, teda aspon dufam

monline
7. jún 2011

@bambola myslím trojkolku s tými stupadlami, čo sa potom odmontujú, tlačiacou tyčou a tou zábranou, aby nepadol..aj Linda má takú trojkolku, aj oackina kika a veľa detí už,..
bejvočák nebejvočák..asi polhodku po týchto fotkách už bol vo vnútri a kľačal pri terasových dverách a taaaak tlačil 😀..že som musela obsah vysypať a boxerky preprať 😀
@ywett po tráve to práveže neide vôbec, len sme skúsili, ale prevracalo sa mu to..ale vo vnútri po parketoch ide..občas mu to rýchlejšie uteká a on skoro beží, ale celkom to zvláda (so mnou za zadkom) 🙂

robika
7. jún 2011

@robika prave citam co sa popisalo a citam ze aj dalsie deticky maju problemy s papanim a s tym ze su nejako nervozne... ja uz tieto dni a noci nevladzem ani nechapem, ale nic v pusinke nevidim, aj ked si myslim ze su to zuby

ywett
7. jún 2011

@monline
no ja mam strach, ze mala padne na drzku, lebo po tej plavajucej jej to fakt uteka....tak jej to spredu pridrziavam a tak ide pekne...lepsia vec nez pavuk

monline
7. jún 2011

@bambola priznaj sa, komu si slnko poslala? 🙂
tu je teplo, dusno, slnečno, ale tiež z okamihu na okamih príde tma a búrka jak hrom
a dnes sme mali dúhu 🙂

ywett
7. jún 2011

@bambola
aky mate bazenik? my ho mame zatial vnutri plny guliciek, tiez planujem dat von, ale akosi niet kedy xixi

bellablonde
7. jún 2011

@robika fuch, v tomto ti asi neporadim, mne sasena papa poslednu dobu dokonca viac ako zvycajne

@monline moni tusim, ze az dva tyzdne moze trvat, kym vybehnu prve vyrazky ... boli ste s chorym dietatom? na kiahnach je zakerne, ze dieta moze nakazit ine deti aj vtedy, ak este vyrazky samo nema.
Radsej odloz ockovanie 😖 istota je gulomet

monline
7. jún 2011

@ywett pavúk je fajn ak potrebuješ mať chvíľku kľud a nechceš nad ňou stáť..ale toto tlačítko je fajn, že napomôže k chodeniu viac..malý sa mi ho ešte sám nechytá, len ked ho k nemu postavím, vtedy sa rozbehne,...

@robika malému sa idú prerezať horné štvorky, tak predpokladám, že sa trápi pre ne

ywett
7. jún 2011

@robika
aj my sme mali to iste s jedenim, teraz ju zabavam, dam jej hrasok, cestovinku na stol, hra sa a otvara pusinku..ale tiez sme mali take obdobie...potom pomohlo ju nechat trosku vyhladovat, obed po 4 az 5 hodinach.
@monline
vraj ked maju deti pavuka, chodia po spickach...mne sa mota mala okolo nabytku a na zemi...

bambola
7. jún 2011

@monline jaj, jasne 🙂 viem, ktory
inac bella ma pravdu a mala by ti to aj zajtra povedat doktorka tak jej to isto spomen, ja by som nedala malu isto ockovat keby bola mozno, ze ma kiahne 😖 radsej to odlozte o 3-4 tyzdne
@ywett mame taky s palmou 🙂 do izby je moc velky inak by som tam aj ja nasypala gulicky 😀 alebo, ze by som ho supla bratovi to izby? on je doma malokedy 😀

bellablonde
7. jún 2011

@ywett no to moc dufam, ze ked trocha povyrastu, bude to len a len lepsie

to choditko-tlacitko je super vec, sice to doma nemame, ale aspon sa sasa na navstevach nenudi... 😀

monline
7. jún 2011

@bellablonde bratov Mareček má kiahne od piatka..takže pravdepodobne kvôli tomuto nepôjdeme ani na stretko k maxi, aj keby nemal vyrážky, tri dni pred výsypom je už infekčný..☹ Denne boli spolu, tomu sa nedalo zabrániť..v škôlke už dva či tri mesiace zúria kiahne, nemohol byť mareček kvôli kiahňam toľko doma, aby ich nedostal..tak nám ostáva veriť, že to Danielka aj ich Lukáška minie a ak nie, že budú mať pokojný priebeh

ywett
7. jún 2011

@bambola
jasne, supni ho braskovi do izby, mozno si aj on omoci nozky alebo sa pohra s gulickami xixix

@bellablonde
aj k nam na navstevu sa so saskou mozte vybrat

bellablonde
7. jún 2011

idem off upratovat

moj stary sa este nedotrepal domov,
tak mu aspon vyhrejem postel.... 🙄

bellablonde
7. jún 2011

@ywett ivi uz konecne prideme
bo maly peto chodi zase od zaciatku juna do skolky

takze si najdem cas na Leilusku

bambola
7. jún 2011

@bellablonde mne vyhrieva postel Maťa 😀 dobru 🙂

ywett
7. jún 2011

@bellablonde
budeme radi xixix a do TN nechodite?, a dobru nockuuuuu

bellablonde
7. jún 2011

@monline doktori vravia, ze take male miminka ako je Lukasko (to je ten Katkin drobec?) to nezvyknu dostat skrz nejaku imuno ochranu od mater mlieka

nechcem byt skeptik, ale asi ti to danko chytil tiez
to by musel mat ozaj velke stastie, pokial je to vsade okolo vas 😒
a to stretko ☹ ☹ ☹ ...

bambola
7. jún 2011

@bellablonde ja som byvala s bratom v izbe ked mal kiahne a nechytila som 😉 uz sa tesim ked to teraz fasnem na stare kolena 🙄

monline
7. jún 2011

@bellablonde práve si o kiahňach čítam, deti vo veku 3-4 mesiace sú ešte chránené od matky..tak možno Lukáška to minie, ale Danka nie..Nika mala kiahne ked mala 10 mesiacov a našťastie mala veľmi ľahký priebeh, tak budem veriť, že aj pri Dankovi to tak bude..a ako čítam, tak pri styku s infikovaným dieťaťom je až 90% pravdepodobnosť, že to dostane aj to ďalšie, šíri sa to neuveriteľne! Takže definitívne sa vzdávame stretka ☹

bellablonde
7. jún 2011

@bambola jaj no najprv musim z nasej postele vyniest velkeho krpana a dat ho kam patri 😀
natiahol si rukavniky na plavanie a tak zaspal 😀
asi si to vymyslel ako airbagy keby nahodou drizgol z postele .- len ich chudatko nenafukal 😀 😀 😀
.. dnes sa mu stalo v skolke, ze spadol pocas spanku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre