Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

minizu
16. jún 2011

Mala spi tak sa mozem pustit do upratovania, umyvania a tak 😉

bellablonde
16. jún 2011

@mirka285 smarja miri, to si ty... kukam, ze pribudla nova tvar, ale styl pisania mi sedel na teba 😀 😀 😀

bellablonde
16. jún 2011

tak moja pipina este nespi, vymysla kopec somarin
najnovsie som ju posadila do kocika ku mne do obyvacky, lebo v postielke chyta hysak,,, ani na koberci nechce sediet a hrat sa - vresti ako o zivot (tusim som minule pisala, ze nepisti od zlosti.... ano? tak prosim pekne uz pisti) @sarai pozdravujem 😉

to je uplne ako zacarovane,
pochvalim ju, hned sa vsetko pokazi
a zase ked sa tu pridem vystazovat, veci sa zazracne zlepsia

kristip
16. jún 2011

@kafoditka ja si pamatam ten prispevok a viem, ze som bola vtedy v soku, aky sa Filipko narodil velky - moj Petko bol nakoniec taky isty, dokonca tusim o 1 cm vyssi 🙂
tiez ma chyta brutalna nostalgia, ked si pomyslim nato, co bolo pred rokom, kazdy den som citala, ci sa narodilo nove julovciatko, ake ste mali porody...strach, radost...som precitlivela asi aj z tych dnesnych "prvych kramov"
Aj moja sesternica dnes dostala kramy, ibaze jej maly ma len 3 mesiace a to ona ich nemala cca 7 rokov - vzdy otehotnela aj ked kojila.

Ja som dnes uplne znicena a Petko zaspal pred pol hodkou 🙂

monline
16. jún 2011

@kristip no príjemné krámovanie ti prajem 🙂 ja som tiež dostala ked mal malý tri mesiace napriek krámovaniu..
a nostalgia chytá aj mňa..celý včerajší večer aj dnes cez deň som prezerala priečinky s fotkami a vyberala nejaké na tlač..a zistila som, že už nemám miminko, aj mi to ľúto prišlo, že to tak rýchlo letí...
@bellablonde si sa posťažovala, tak zas bude dobre, neboj..zázračne sa polepší 🙂
@mirka285 fakt pekná profilovka, ale taká moc zdiaľky..ozaj..ked sa tak čľapocete, je už Linda opálená? ja som si dnes pri kúpaní všimla, aké tmavé má Danko ruky a nohy..😀 smiešny je
@maxara Peti aké boli tanečky? 🙂

monline
16. jún 2011

objednávam fotky vo fotolabe a napísalo mi to, že odhadovaná doba na prenos fotiek 5 hodín..haha..to tu budem nocovať? dúfam, že nie..objednávam aj pre našich aj bratov spolu 500 fotiek po 4 centy..ani neviem ako som došla k akcii do 16.6., kde sa použije kupón..tak to chcem využiť, len dúfam, že keď mi to narátalo túto sumu, tak ak sa to načíta po polnoci, že to bude stále platiť.. 😖 lebo rozdiel je 60 eur
ako to funguje? nemáte skúsenosti?

noemarta
17. jún 2011

@monline mon ak si to nestihla do polnoci,tak ti bohuzial budu uctovat uz normalne, iba do polnoci akcie to plati ☹
Inac ze dobre ranko....
dnes to vyzera na smutny uprsany den, ale aj dobre, mne to neva ze prsi, aspon je lepsi vzduch, akurat ze som vceraz umyla vsetky okna................. 😒 😒 😒 A idem dnes ku kadernicke, takze pohoda.

tutulka12
17. jún 2011

@kafoditka všetko najlepšie Filipkovi k rôčiku 🙂
ahojte, tak za nami je ďalšia otrasná noc...zase teplota nad 39 ☹ aspoň že Mimo zobral dnes Danielka na výlet trošku a prídu až k večeru, tak mám trochu lajf 😀
@noemarta to je zákon schválnosti, ja keď umyjem okná alebo auto, tak zaručene bude pršať a tú kaderníčku ti závidím, aj mne by sa už zišla, ale tak ešte mám trochu času do svadby
@monline aj moji sú opálení fešáci, teraz im ešte viac svietia ich blonďavé hlavy 😀
za chvíľu nás príde pozrieť moja mamina aj s babkou, tak sa teším, že budem konečne aj medzi dospelákmi, lebo už mi to lezie na mozog, celý týždeň som zavretá doma s deckami a od Daniela počúvam dokolečka a prečo? a prečo? a prečo? a od Tea iba mrnčanie, revanie. idem sa kus upraviť nech sa ma nezľaknú 😀
pekný deň 😉

kafoditka
17. jún 2011

Ahojte..
@tutulka12 dakujem 🙂
Dnes mame o program postarane, nakup v Tescu na zajtra, potom do Dracika do Carrefouru, urobit vopred salaty na zajtra, upratat, s malym na prechadzku a vecer pecie mm tortu... takze nuda nehrozi 😉
@noemarta jaaj Maci budes za pjeknu co? 🙂 mne by trebalo aspon nieco z ofinou urobit, ale kedze chcem dlhe vlasy, tak sa drzim a kadernicka je teraz pre mna out 😉

mirka285
17. jún 2011

ranecko...
@kafoditka Filipkovi vsetko dobre prajeme,hlavne nech ste zdravi 🙂 tak ty mas o program postarane,ja mam take silne kramy,ze dnes nebudem robit nic a poobede vybehnem do toho Rakuska...

monline
17. jún 2011

dobré ránko
@noemarta po jednej mi prišlo meilom potvrdenie objednávky a tá zľava je zohľadnená, tak ma 500 fotiek vyjde len 23 eur, tak sa teším 🙂
u vás to vyzerá na dážď? lebo tuto už svieti slnko ako blázon... 🙂 aj ja potrebujem ísť ku kaderníčke už..
@tutulka12 takže jedno dieťa mamine, druhé babine a ty môžeš konečne vyložiť nohy a relaxovať 🙂
@kafoditka Filipko má dnes narodky? Tak mu prajeme aj s Danielkom všetko najlepšie 🙂
@mirka285 máš Lindu v pase, či má Linda svoj?

mirka285
17. jún 2011

@monline ja ju mam v pase...kedze tento rok menim meno,aj tak si budem vybavovat nove doklady,tak potom dam aj malej urobit pas 🙂 a inak aj u nas je celkom pekne

bambola
17. jún 2011

Dobre ranko,
tu neprisi, je pod mrakom a celkom prijemne 🙂
my mame dnes v plane obchody, este finalne nakupy na dovolenku 😎 takze budeme v eurovei aj v auparku pravdepodobne 🙂
@kristip ja kramy este stale nemam 😎 klop klop, nechcem si zakriknut 😀 (maxi urcite nezabudne dodat, ze alebo uz zase nemam 😉 )
@kafoditka filipko vsetko najlepsie k narodeninam hlavne vela zdravia a to ostatne uz ide ruka v ruke 🙂

maxara
17. jún 2011

Dobre ranko,
ako prvu vec chcem zablahozelat @kafoditka Filipkovi k narodeninkam, vela zdravia stastia lasky a poslusnych rodicov 😉
Mna momentalne v zapale diania okolo seba zatial ziadna nostalgia nechyta, hoci sme mali vcera 11mesiacikov. Len tak som si povedala, ze kokos uz 11 mesiacov. A potom hned ze len 11 mesiacov to je? Proste mam pocit, tusim adel to tu minule spominala, ze akoby som mala Ninku celucicky zivot, vobec mi nijak neprekaza, ani to, ze nemozem ist trebars k niekomu na party nocnu.. asi som aj zostarla zaroven 😀
Dnes budem mat rusnooooo, cakam si dnes Tuti s rodinkou, cize trochu musim poriesit dom klasika.. ale ziadna drama, mam tu celkom prijemne cisto, cize len bezne veci, zachod, kupelky, podlahy, nieco uvarit, potom naaaakup na zajtra a potom budem vypluta jak zuvacka a dovi..

@monline tanecky boli paradne, brali sme tam jeden krok, ktory zatial nie som schopna urobit, teda viem ho len na jednu stranu a na druhu mi to absolutne nejde a kedze ide o taku akoby osmicku, tak je to na picu, kedze sa to robi najprv do jednej a hned do druhej ☹ a potom nas Lubka dokonale dorazila takym strecingovym cvicenim, za co som jej vdacna, lebo kraaasne sa mi natiahli nohy, chrbat.. super.. akurat ze sama povedala, ze pri tom cviceni by sme mali citit velku horucavu a mal by nas zalievat pot, co nas aj, a ja som potom isla este na rande s medvedom 🙂 a jm. Takze somsa hanbila, hoci som sa teda riadne mydlom umyla v umyvadle tam, ale predsalen sa neprestanes potit na povel.. aj som sa prezliekla, tak snad ma Justin prerazil a medvedovci ma necitili 😀

@kristip aj ja ti prajem prijemne kramovanie, krasne sa vykramuj co najviac teraz a v sobotu nech si fit 😉 😀

@tutulka12 a to je tvoja svadba? ci niekomu ides?

maxara
17. jún 2011

@bambola 😀 😀 alebo uz zase nemaaaas 😀 😀 dodavam

noemarta
17. jún 2011

@kafoditka skoro by som zabudla, jasneee Filipkovi aj my prajeme k jeho prvym narodeninkam len to naj naj, hlavne zdravicka 🙂
@mirka285 ja som dnes dostala, a tiez to nie je boh vi co, a este k tomu mam doma iba jednu vlozku... fasaaaa... 😒

kafoditka
17. jún 2011

Babule vsetkym vam dakujem za Filipka 🙂 idem si kavicku vypit a potom do Tesca..majte sa zatial, pa

bambola
17. jún 2011

@noemarta detske plienky by sa dali pouzit 😀 😀 😀

bellablonde
17. jún 2011

😀
caute
u nas je zatial klud, petulo v skolke, saska sa hra @monline 😉 ... jo dobru akciu si vystihla
moj peto je uz riadne opaleny a sasenka tak smiesne spodky noziciek a rucicky ma uplne tmave ako ciganik 😀

@tutulka12 chuda moje, aj ty aj drobcek, drzte sa, snad vam tie teplotky uz prejdu,,,, ale davaj pozor, lebo ked sa 3 dni drzia take vysoke teploty nad 39, treba ist este raz prekontrolovat crp ☹
verim ti, ze sa tesis na zavan cerstveho dospelackeho vzduchu .... 🙂

kocky moje kramy su na slucku,,, dosli 3 mesiace po porode a posledne mesiace mi trvaju 14 dni 😠 🙄 🤐

@kafoditka a napokon prispevocek pre teba.... Filipkovi prajeme vsetko najlepsie k prvemu rociku, aby bol stale taky krasny zdravy fesak a robil vam len samu radost 😵 😵 😵 cmuuuuk !!!

bambola
17. jún 2011

@monline @bellablonde baby a cim ich natierate? 😕 ja 50+ a neni opalena, ale zase my ani nechodime von medzi 11 a 15. inac mi pedina povedala, ze do 10h nemusim natierat kvoli D-ecku ale potom uz ano 🙂

kristip
17. jún 2011

Prijemne dopoludnie, dakujem za vase povzbudive kramove reci... 🙂 Inak, zatial je to uplne v pohode, nemam ani silne, ani zle mi nebolo nejako extra, tak uvidime, predsa len, su PRVE 😀

Ja neviem momentalne, co skor, tak radsej pisem... 🙂 Mam v plane upratat aspon trochu, navarit, uspat Petka a pripravit veci na zajtra 😉 . Kedze cele poobedie stravim v rozhlase, mala by som to stihnut do 13... tak idem nato, pekny den

minizu
17. jún 2011

Dobre ranko
@kafoditka pripajame sa a filipkovi prajeme vsetko najlepsie!

Jaaaj kramy....zavidim tym z vas, ktore ste este nemali. Ja som ich dostala hned po sestonedeli a od vtedy kazdy mesiac. Aspon ze po porode su bezbolestne a nemusim sa cpat ruzovymi lentilkami 😎

tutulka12
17. jún 2011

@maxara sestrina svadba, no ale aj tak musím vyzerať ako človek, nech jej nerobím hanbu 😀 😀
@bellablonde vidíš a mne doktor nepovedal o tom opakovaní crp nič, dobre že si napísala. dík 😉 cez deň sa teplota drží do 38, až ku večeru stúpa. a z dospeláckeho vzduchu nič ☹ babke prišlo nevoľno, tak s ňou mamina šla k doktorke radšej aby niekde po ceste neodpadla... no čo, snáď sa cez víkend niekam dostanem z domu a hlavne bez detí, aby som sa trochu zrelaxovala 🙂

gabika41
17. jún 2011

Ranecko damy....tak ja uz mam upratane a aj umyte,ceresnovy dzem nam vysiel super,mala mi uz chvilu spi,takze pohoda.....dnes bue asi uprsano,ale neva...prajem prijemny den... 🙂

@kafoditka .....pripajam sa ku gratulantom a prajem Filipkovi vsetko najlepsie.......a ake idete robit salaty,lebo mna toto caka za dva tyzdne,tak by sa mi hodila nejaka inspiracia.....dakujem

adelaine
17. jún 2011

dobre ranko,
ja som dnes ako mechom udreta, to pocko na mna vplyva nejakou naladou na spanie....nic sa mi nechce...a mala by som vytriet podlahy 😝

meruska
17. jún 2011

pekny dnik...
@kafoditka krasne a hlavne vesele narodeniny dalsiemu "julovciatku" - junovciatku 😉

baby u nas v bloku uz grca a hnackuje hadam kazde dieta ☹ hadam sa to nam vyhne kedze sme sa ako prvy a zaroven jediny v dedine dali ockovat 😀 aj ked este nie je uplne potvrdene ze je to rotavirus 😒

adelaine
17. jún 2011

...a az teraz docitavam....takze:

@kafoditka vsetko naj naj naj tvojmu fesakovi k prvemu rociku 😉 nech je hlavne zdravucky.

@bellablonde presne ako pises, des....ja som dostala kramy, ked mal risko mesiac, a este sa to
odvtedy neutriaslo, mavam ich dlhsie a silnejsie ako predtym 😝 😖 a gyndos ma nepotesil, ze je to v
podstate normalne, lebo sa maternica porodom zmenila, zhrubla sliznica...takze je z coho kramovat....
lenze co ma stve, ze ja mam aj ovulku taku bolestivu, ze dovi 😠

maxara
17. jún 2011

Baby mna ide strasne jebnuuuut.. ja uz neviem normalne co mam robit.., potrebujem zlozit cestovnu postielku napsat do tasky a ja netusim ako.. navod samozrejme nemam ved naco a polku rana som bojovala s tymi blbymi poistkami tych klobov. Tie sa mi podarili konecne vsetky styri uvolnit a teraz mi pre zmenu tie klby vobec nechcu ist ohnut 😠 😠 ☹ ja uz neviem co am robit, asi to rozmlatim a vyrazim do kybla, ale predtym tomu panovi kokotovi konstrukterovi tu konstrukciu celu pojdem napchat do riti a rozlozim mu ju tam, nech si ju pred vytiahnutim zase rozlozi, kokot vyprdeny zasraty.. neviete co s tym?

bellablonde
17. jún 2011

@maxara peti nasa sa sklada takto:

chytis stred dna a povytiahnes smerom hore
chytis kratsie strany, nahmatas poistku, stlacis a tahas smerom hore az kym nekliknu a potom ich zlozis smerom dole
chytis dlhsie strany, nahmatas poistku, stlacis a tahas smerom hore az kym nekliknu a potom ich tiez zlozis smerom dole

mne sa tie dlhsie strany zvyknu zasekavat, takze ich musim natahovat smerom hore na viackrat 😠

bellablonde
17. jún 2011

@bambola mati, ja som kupila v dmku sundance med, niveu a daylong, nejako to s kremovanim neprehanam. V tomto je mm uplny pacifista, ten by nedbal keby sme ziaden krem nemali a maly Peto je uplne po nom 🙄
Deti este spalene neboli --- ani nemali zacervenanu kozicku,
Ja radsej sasenke natiahnem tenke tricko s dlhymi rukavmi a tenke leginy, klobuk (aj ked sme dakde vonku v prirode na turistike a mala sedi v manduce), ale hold rucicky jej chyta

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre