Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
3. júl 2011

@monline juj to by bolo dobre.... 🙂 no mna az niekedy mrazi ked vidim co vyvadza... 😒

adelaine
3. júl 2011

baby, ja tiez musim ohradku predat 😀 ...jednak ju nepouzivame, zabera na v nasom mini byte miesto a este si tam vesiam kadeco ! 😀

noemarta
3. júl 2011

@mirka285 miri, tak teraz som len tak pre zaujimavost, zvedavost pozerala po com idu jane a ako, bola by som na tom tak isto ako vy s teutonkami.... 😒 😒 😒 Ved oni su rovnaka cenova skupina a isli o 50% dole, teda myslim, ze na nich total tratim.... takze ja urcite nic nepredavam, bude dobry aj druhemu dietatu!!! musi....
@tinaki1275 si to dobre napisala mirke, moje, tvoje, nase.... 😉 Ja len ze Gabo snival este o Vilkovi, mozno v novom dome ..... sa zadari.... 😉
@adelaine pekna tortickaaaa, mnamky...

robika
3. júl 2011

@adelaine krasnu torticku ste mali 🙂 a prajeme vsetko najlepsie Riskovi 🙂

monline
3. júl 2011

@adelaine a už vieš kam si potom budeš všetko vešať?? 😀

adelaine
3. júl 2011

@monline nooo, musim si predsa kupit nejaky Orbitrack, alebo stacionarny bicykel a bude 😀

mirka285
3. júl 2011

@noemarta Maci je to hruza s tymi kocikmi..ja by som preto chcela tu Solu z druhej ruky...a dalsie dieta nehrozi ani v novom dome,Gabo uz neni najmladsi a ja radsej doprajem detom ako ich mat kopec a nemoct im kupit po com tuzia.,.neda sa mat vsetko,ved este nevie z coho budeme dom financovat 😖

monline
3. júl 2011

@adelaine aj mne doma zavadzia ohrádka, žeby som ju hodila do pivnice a miesto nej doniesla hore stacionárny? 🙂) asi 🙂

adelaine
3. júl 2011

baby, tak ja sa lucim, idem do hajan, tento vikend bol narocny, uff ...
bruuuuuuuu noc vsetkym.

maxara
3. júl 2011

@kafoditka momentalne nie prilis casto.. ale na plavanie, alebo tu po okoli na prechadzke som ho vyuzivala.. ale v poslednej dobe, t.j. mesiac aj cosi, som ho mala odparkovany v kotolni

door123
4. júl 2011

Myslím, že toto miesto by mal byť schopný vám pomôcť
http://goo.gl/Sg3oq

katty17
4. júl 2011

dobre ranko babule.
vidime ze tu sa ide veselo predavat co sa tyka kocikov. ja uz mam hodenych par veci na bazosi ako je prenosna postielka, hojdacie kreslo, nosic a monitor dychu som prave predala 🙂 Jane kocik idem tento tyzden tiez fuknut na bazar lebo ta Jetta je taka super ze mi postaci. jedine fusak od Jane si necham na zimu. 🙂 Maci ja som videla inzeraty na nase Jane v trojkombinacii po 790 eur. skoro som odpadla. 😉
@tinaki1275 - mati mali sme ist na kretu na Sissa. poznas to tam?
@adelaine- mati peknucka torta. s akou plnkou bola? alebo este vam kusok ostal? 😉

katty17
4. júl 2011

@maxara - peti to si ake faro nasla 😀

maxara
4. júl 2011

@katty17 paradne, nie? 😀

bambola
4. júl 2011

@maxara 😀 😀 to je jedalenska stolicka, kocik, sedacka do autobusu aj kancelarska stolicka v jednom 😀

maxara
4. júl 2011

@bambola a este aj tlaci sa to takou tycou ako maju odrazadla 😀

zuzik1983
4. júl 2011

dobre ranko,kukam,ze sa tu vo velkom riesili kociky.tak ja som s tych,co mam od zaciatku jeden kocik a som fakt spokojna,vobec neriesim 😉

maxara
4. júl 2011

@kafoditka ozaj a preco si sa pytala? 😕

mirka285
4. júl 2011

dobre ranecko...
@katty17 Kati nechcem ti brat iluzie,Teutonky sa tu veselo predavaju za 400 euri,necakaj,ze Jane predas lepsie...navyse ten tvoj model neni moc vydareny...mna to vcera uplne nasralo jak lacno sa predavaju 😠
@maxara kokos ty akeho prudkeho favorita si mi sem hodila?? 😀 a inak teraz sme sa zobudili,a vobec nie som vyspata,celu noc som sa prehadzovala 😒

maxara
4. júl 2011

@mirka285 😀 😀 no myslim Miri, ze by si s nim bola origos 😉 este som takeho nevidela behat po meste

mirka285
4. júl 2011

@maxara ze??by cumeli co to mam za najnovsi model 😕

maxara
4. júl 2011

@mirka285 akoze, ja by som sa strasne hanbila s tym behat, ale teba si viem predstavit, ze by si ho odprezentovala tak, ze by ho chcela polka BA 😉 😀

cigaretka5
4. júl 2011

@maxara uf to co je za zruda?

maxara
4. júl 2011

@cigaretka5 😀 mozno je ta rucka nastavitelna aj pre teba 😀 😀

katty17
4. júl 2011

@mirka285 - miri teraz som kukala inzeraty a vase teutonky idu po 550 eur. tak asi nebudete mat problem s predajom. mate ich este v zaruke a su krasne. Preco by bol Jane nepodarok? ved ja som s nim dost spokojna. navyse ma paradny podvozok s ktorym sme chodili aj do lesa a inych zlych terenov....

cigaretka5
4. júl 2011

@noemarta
@mirka285 hej je to des ze 1000 evrove kociky sa predavaju za menej ako polovicu , ja som kukala ze nas mutsy by som predala za 400 a by som sa tesila.

cigaretka5
4. júl 2011

@maxara aha vidis, tak majm vyrieseny kocik, a tu na dedine by si kazdy mslel ze to je stolicka este po starenke 🙂

cigaretka5
4. júl 2011

baby odchadzame na mini dovolenku do Hodruse, tak sa tu objavim este menej casto ako doteraz tak sa majte a drute nam palce nech tam nezmrzneme

mirka285
4. júl 2011

@katty17 no Kati ja som to pozerala vcera dokladne cely den a nasla som aj Teutonky v zaruke s autosedackou za 400 euri...a nasla som ich kopec za 400 euri 😒 jasne,je tam aj jedna za 700,ale ta tam bude este hooodne dlho a hlavne je ich dost na predaj,co je najhorsie...
@katty17 no Kati tak nebudem ti klamat,ale uspesny model to jednoducho neni,ma uzku vanicku a sportova cast ma total nizko striesku,neviem si v nom predstavit Sandru za pol roka...ved sama uvidis za koko ho predas..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre