Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
17. júl 2011

co je tu dnes tak ticho? 😕 vsak nam na dovolenke nevadi, ze je zajtra pondelok 😀

cigaretka5
17. júl 2011

@mirka285 medzi mnou a braskom je presne rok a pol tak len skonstatovali ze historia sa opakuje a maminka da niekedy nejaku trefnu poznamku ako to riesila ona . Ale inak su podla mna celkom happy

cigaretka5
17. júl 2011

@bambola opoved pre mirku

tinaki1275
17. júl 2011

ahojte damy ..tak vidim ze dnes klasicky nedelny klud.. 🙂 ja som si uz "klasicky" odmakala nedelu ,5 mitingov a v 38 stupnovej horucave..mama chudera nechapala ako je teplo ...a teraz vecer sme sa boli prejst v pristave ,stale je 32 stupnov,klimu mam zapnutu vo vsetkych (az 3! 😀 ) izbach ..inac na stredu nam hlasia 43! a tom som od jedensatej do tretej na letisku ..to Bude uzasne..som uatahana ako kon idem chrapat ,lebo zajtra mam volno a chcem kopu veci postihat a v utorok mam oficialnu oslavu pre Leiu a som sa p[otesila lebo mi z jedneho 5*hotela kde mam klientov urobia tortu zdarma 😉 sa ponukli sami ..asi si ma chcu kupit kedze tam mame dost problemov s overbookings..

denisse
18. júl 2011

ahojte baby ... tak sme vcera po dvoch tyzdnoch dorazili domov ... ani som vas posledne dni necitala, vcera som bola vecer riadne unavena ... kedze sme cestovali na dvakrat .. PO-Solosnica v sobotu rano, Solosnica-Praha v nedelu rano .. obidva dni sme vstavali o pol piatej, aby sme skoro vyrazili a oplatilo sa, nebolo este horuco a deti este skolil spanok, tak nam cesta dobre ubiehala .. barunka spala v sobotu takmer tri hodky, co je super, inak v aute velmi nespi ...
a kedze mam doma nelu, lebo su prazdniny, tak myslim, ze ani nestihnem docitat co som zameskala ... takze dodatocne prajem vsetkym oslavencom vsetko najlepsie, hlavne nech su detvaky zdrave, inak si s nimi poradime 😀
vcera som sa pokusila barunke pozriet do pusy, nechce velmi dat, ale napocitala som 11 zubov a 5 kopcov ... takze pocitam, ze v najblizsej dobe bude mat komplet trojky a stvorky ...

inak ma uz niekolkokrat strasne ukusla .. naposledy do pleca tak, ze mam modrinu 😕

na dovolenke sme sa mali fajne, nakoniec aj to pocasie bolo super, deti sa aj okupali ...
barunka ma stale trosku tie vyrazky na cikuli, ale evidentne svetlejsie, asi miznu, tak ani nejdem dnes k dr, este par dni pockam ... a v puse to asi ani nebola zabka, ja neviem, ale zlepsilo sa aj to ... tak uvidime .. nasa dr aj tak neordinuje, musela by som k zastupujucej ...

krasny den vam prajem, my tu mame pod mrakom, tak ani neviem, co dne podnikneme ...

monline
18. júl 2011

dobré ránko ...a prajem krásny nový týždeň
my sme hore už od pol siedmej, či ešte skôr? ani neviem...ja by som ešte tak spala ☹
aké máte dnešné plány? ja ešte neviem, či pôjdem do práce dnes či zajtra, podľa toho sa pustím do žehlenia a niečo operiem...
@mirka285 našiel sa ovládač? kde? 🙂

monline
18. júl 2011

@denisse tak super ste sa mali, videla som fotky na FB, krásne kočky máte 🙂
ako zvláda Barunka zúbky? Daniel má 10 a dve napuchnuté miesta, ktoré si sám masíruje prštekom, mne nedovolí..tak mi je ho ľúto..včera ho to asi bolelo, lebo pri zaspávaní z ničoho nič sa rozplakal a potom mal tak divne pusu, akoby si jazykom po tom mieste prechádzal

denisse
18. júl 2011

@monline
urcite aj barunku to boli, ale neda sa to porovnat s tymi prvymi, ktore jej isli od 3 do 6 mesiacov ... ja to poznam podla sposobu ako pije z prsnika ... ked jej idu zuby, tak saje tak silnejsie, akoby si aj pri tom masirovala dasna ... a mna to trosku boli 😉

mirka285
18. júl 2011

dobre ranko...ja uz strasim tiez hore,ostatni este spia,ja uz neviem,lebo sa mi o tej zlatej zile uz aj sniva ☹
@denisse no tak super vam to vyslo nakoniec 🙂
@monline no ani mi nehovor,nakoniec ho Gabo nasiel na parapetnej doske,cize som ho tam musela polozit ja 😀 dnes ideme s babami do sadu Janka Krala,ak by sa chcel niekto pridat 🙂 nevadi,ze je pod mrakom,hlavne nech nprsi 😖

kafoditka
18. júl 2011

Ranko 🙂 Tak my sme uz v BA... celu noc som baby nespala ☹ prehadzovala som sa ako ryba na suchu, Filip tiez, ale ten nastastie spal.. strasny hic sme mali v izbe, o polnoci ukazoval teplomer 31stup. 😕

noemarta
18. júl 2011

dobre ranko sa praje,
ja uz mam za sebou pracu, Nela akurat spi,tak idem zmyt podlahy, pozehlit par veci a na obed vyrazam na lov za topankami....dufam ze budem uspesna tentokrat, leboooo...fakt mi hrozia potom slapky 😀
@kafoditka ja som vcera bola tak brutal unavena, ze som isla spat pred desiatou a tiez som sa celu noc hadzala, prehadzovala, bolo sparno..... ale nastastie nela drochmala...
idem paaa, ved sa vidime.

cigaretka5
18. júl 2011

damy nasa mala spi od 20,30 a furt chrape asi dospava tu svadbu. o 7 stiahla 3 flase mlieka a chrni a chrni

monline
18. júl 2011

@cigaretka5 3 fľaše mlieka? 🙂) to koľko vypije naraz?

monline
18. júl 2011

@denisse mňa kúše najmä ak pri tom zaspáva..vtedy mu klesá sánka...teda- užijeme si...
@mirka285 a už si to hodila na Lindu! 🙂))
@kafoditka až také teplo? to si ani predstaviť neviem...neotvorili ste okná? však vonku fúkalo, bolo chladno..teda aspoň u nás..
@noemarta šikovná si...držím palce, nech nájdeš boty, aké chceš

cigaretka5
18. júl 2011

@monline @monline no tiez som kukala ale po prvej huronsky plac, po druhej huronsky plac a po tretej spi uz tretiu hodku. No bolo to dokopy skoro pol litra ale nedaj jej ked tak place

mirka285
18. júl 2011

@cigaretka5 jaaj,asi bola nejaka vyhladovana 😕
@monline vsak na koho som to mala hodit ked Tomi neni doma? baby ja som sa dnes objednala k doktorovi s tou zlatou zilou...kamoska mi poradila nech idem do Madarska k jednemu doktorovi co sa na to specializuje a nemusi sa to robit operacne,vraj je vynikajuci,robi to zmrazovanim,laserom a inymi metodami a ma 95 percentnu uspesnost 🙂 takze idem uz teraz v sobotu na vstupne vysetrenie...

gabika41
18. júl 2011

Ranecko damy......tak som si Vas docitala a co vsetko sa stacilo zbehnut za par dni,ani by jeden neveril.....pobyt u nasich dopadol dobre,boli sme cele dni vonku a 7 deti pokope,to tiez nieco sposobi....ale uz sme doma,mam uz aj poprate....
...ale som rada,ze sme sa vcera vratili,lebo poobede to zacalo,mala nakadila tak po peniciline a povedala som si,ze to budu asi horne zuby a do vecera bol jeden uz aj prererezany,chcem sa spytat ohladom teplot,lebo vecer mala 37,4 po odcitani,tak som jej dala panadol cipok a aj rano mala 37,tak som dala druhy.....teraz ma tak 36,8 .....ako to riesite s tymito teplotami,lebo sopliky nema,tak si myslim,ze je to iba z tych zubov,lenze neviem,ako dlho jej to mozem takto davat.....a este sa chcem opytat,vcera v noci som mala dilemu,lebo bola horuca,ale normalne spala,tak som nevedela,ci ju mam zobudit a tu teplotu riesit,alebo ju mozem nechat spat...nakoniec sa sama prebrala,tak som jej ten cipok dala.....dik za info

bambola
18. júl 2011

dobre rano,
malej som napustila bazen a len som jej nohy namocila a strasny zachvat placu ☹ vzala som ju naruky tak sa ako tak ukludnila ale akonahle som ju polozila tak zase akoby ju nozom rezali 😒 vobec neviem co sa stalo, teraz uz spi.
@mirka285 keby bol tomi doma tak urcite si nepovies, ze si ho ti dala na tu parapetu 😀 😀
tak snad ti to daju v madarsku do poriadku 🙂
@gabika41 gabi lieky na znizovanie teploty by sa pod 38 (neviem dokonca ci nie 38,5) nemali davat 😔 ja som to nijako neriesila, proste to musela vydrzat ale na druhej strane si musim poklopkat, ze nebola z toho nejaka nervna. ona celkovo aj vyssie teploty dobre znasala.

gabika41
18. júl 2011

@bambola dik,no ved to ,ze ja som z toho asi viac hotova,ako mala.....dnes som ju uz skoro dve hodiny vozila v kociku,ani sa v nom nepohla a to nehovorim o tom,ze kolko musela chrumiek kukuricnych pojest a teraz nic.... 😒

bambola
18. júl 2011

@gabika41 tak to je ako nasa ten pripad co ju uplne zmohne teplota a ani sa nepohne, clovek ma chut stale mojkat to chudatko, hlavne ked viem, ze normalne nevydrzi vklude ani pol minuty 😔 ja by som jej naozaj zbytocne lieky nepchala, tu pomoze len to mojkanie 🙂

katka55
18. júl 2011

ahojte. u nas sa uz kruti druha pracka, boli sme v lidli kupit nejake drobnosti a tam je teda tolko ludi 😕 v pondelok doobeda tam asi radsej nebudem chodit 😉 krpanik spi, tak idem spravit asi zemiakovu polievocku. a my mame uz strasne davno len 8 zubov a dalsie nic 😒 ale nejako nam nechybaju, tak nevadi 😀
@gabika41 ja by som tiez do 38, resp. 38,5 nic nedavala a zo spanku by som ju nebudila 😉

adelaine
18. júl 2011

ahojte koceny,
tak vikend za nami, unavena som z neho ako kon....
risi este sople ma, ale az na obcasne odsatie je vsetko v pohodicke, az na mna...som to chytila od neho,
tu pliagu, tresti mi hlava, kycham, boli ma hrdlo...teraz musim kurirovat seba ☹

... dnes me boli rano u pediny kvoli tym uzlinam, nezmensili sa, tak nam nabrala krv, vysledok bude zajtra,
mam zaludok ako klbko nervov...aach jaj, bojim sa.

@mirka285 Mirka, daj si spat fotku, je to taky nezvyk, ze tam mas prazdnu ikonku... 😕
@gabika41 lieky proti bolesti by sa mali davat od 38,5 stC , Matka ma pravdu...ja davam vsak preventivne vzdy skor, bojim sa vystupu a tiez to davam aj od bolesti...

katty17
18. júl 2011

ahojte kocky.
tak ja uz navareny obed a sandricka este spinka. predpokladam ze za chvilu sa zobudi. obriadim ju, napapame sa a vyrazame von . baby, volam vam ked budem zaparkovana 😀 .@adelaine - mati cize ty dnes neprides von?
uz sa vonku vycasieva. rano na prechadzke mi bola totalna zima ale uz tu mame slniecko. ani netusim co si uz teraz obliect von. nieto co dat sandre ked netusim ako bude ☹

katka55
18. júl 2011

@mirka285 ja som akurat rozmyslala, komu sa tento tyzden navtirkneme, kedze nemame ziadny program... skoda, ze som to nevedela skor, teraz som bez auta ☹ tak nech vam neprsi a mate pekny den 😉
@bambola a v bb je teplo, ze si napustala bazen? 😕 tu sme mali 18 stupnov, ked som sla do obchodu. normalne som mikinu vytiahla...

katty17
18. júl 2011

@katka55 - kati a nechce sa vam tam dobehnut busom? ja by som vas vzala ale este nemam odvahu vziat "cudzich" ludi . akoze soferovat sa vobec nebojim ale este mam take divne pocity v brusku 😉

mirka285
18. júl 2011

@katka55 ja som este doma,Linda zalomila len pred hodinou,takze ak nemas nahradny program ja sa mozem pre teba zastavit....
@adelaine Mati no moja ty sa pekne kuriruj,lebo dalsie stretko uz absenciu nemozes mat...aspon,ze Riskovi sa polepsilo...
@katty17 ja som bola teraz vyniest smeti,mala som zabky a nebolo mi zima,ale veru kazdu chvilu je inac 😖
@bambola Mati a co to,v BB mate telo?

katka55
18. júl 2011

@katty17 joooj, na bus by som sa musela psychicky vopred pripravit 😀 akoze keby som nevyzerala ako mockos, nemala veci v pracke a maly by nespal, tak aj ano, ale kym to my tu podokoncujeme a naobedujeme sa, tak vy uz budete aj doma 😀 😉 a teda sa ti dobre soferuje? a vela soferujes? lebo to je asi zaklad uspesneho jazdenia 🙂

katka55
18. júl 2011

@mirka285 ale 2 sedacky asi nemas, ze? 😒

mirka285
18. júl 2011

@katka55 veru nemam,ty ju mas asi v aute,co?

katka55
18. júl 2011

@mirka285 no jo, v aute 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre