Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
1. aug 2011

@minizu zuzi aj mne, preto som tam este nebola 😠 aj za raz do tyzdna je to bolo dost 😒

rolak
1. aug 2011

kristína vôbec nečúra ani nekaká do šerblíka,ani som ju ešte nedávala, ani si neviem vôbec predstaviť,že by posedela na nejakej stoličke alebo šerblíku... kúpili sme jej taký, čo vyzerá ako stolička,tuším aj monlinin Danko ho má, ale ani jej nenapadne si na ňom posedieť, ona vlastne dlhodobejšie sedí iba v prípade,že je pripútaná. 😀 dnes sme mali fajn deň, prešli sme sa pešo do Galérie,pokúpili v Kiku tričká a bundičku, potom pešo späť, ešte sa šla hrať s tatom na ihrisko a potom k našim po zeleninu... my sme ale asi Kiku úplne pokazili tými dlhými cestami, ona zas nenávidí autosedačku. 😖 hrozne vyvádza, musíme používať všetko naše imitátorské, spevácke a herecké umenie,aby sme ju vôbec dopravili do Rozhanoviec a späť.
vaše deti pravidelne kakajú????? ja teda jej kakanie nevystihnem ani náhodou,vždy je to inak.

mirka285
1. aug 2011

@rolak Ludi tak ja ta potesim,Linda tiez ani nekaka a ani necika do serbliku ani do zachoda,lebo ona jednoduho nevie minutu sediet na jednom mieste...a co sa tyka autosedacky ani nasa sa nerada vozi,vacsinou v aute vresti,ticho je len vtedy ked spi a to sme ju na ziadne cesty netahali,takze neboj,tym to neni...niektore deti sa proste v aute nudia ☹ ked sme dnes isli do toho zabavneho centra,je to 20 minutova cesta autom,celu ju prevrestala,Gabo kukol na mna,ze na dovolenku autom??ani keby nam ju niekto zaplatil 😀

rolak
1. aug 2011

@mirka285 tak to máte úplne rovnaké ako my, ani Kika neposedí, iba ak pri nejakej zakázanej tajnej činnosti,ako je hádzanie psích granúl do vody, alebo vyberanie maminých tampónov z krabičky... a fakt sa v aute nudí,lebo keď som ju na spiatočnej ceste z BA vybrala zo sedačky,tak sa išla zjašiť od energie, nevedela,kam sa v aute skôr vrhnúť, všetko chcela stláčať, chytať, otcovi pomáhať šoférovať. Lenže ona bola pred cestou do Chorvátska v aute úplne v pohode...

katka55
1. aug 2011

tak ja uz viem, preco maju chlapci kratke vlasy a dievcata dlhe... patrik si dnes prilozil zapnute auticko k uchu ako telefon a zadne kucierky sa mu namotali na kolieska, ale tak, ze mu to vydepilovalo kusok hlavicky a teraz tam ma dieru 😅 bolo to take smutno-smiesne 😀 🤐 😔
@bambola matka ti este zaspala? lebo patrik dal az nocny spanok...
@rolak aj patrik kaka nekoordinovane, kedykolvek, kdekolvek a v akomkolvek mnozstve 😀 😉

mirka285
1. aug 2011

@rolak no tak nasa sa nikdy nejak moc rada nevozila v aute,my ked ideme k svokrovcom do Sale co je 80 km a chceme dojst bez ujmy na zdravi,tak musime ist v case obedneho spanku,inak je to katastrofa...a jasna vec,ze ked je auto len tak zaparkovane na dvore,tak sa do neho pechori a chce soferovat a vsetko stlacat,vsak to uz je ina zabava ked nemusi byt priputana v autosedacke...
@katka55 Kati a mozno ti chcel Patko naznacit,ze chce ostrihat 🙂

rolak
1. aug 2011

@katka55 Krsitína sa včera vykadila do postieľky,lebo som ju nechala bez plienky a tak sa toho hovienka zľakla! 😀 😀 😀 😀 že čo z nej vyšlo 😀

@mirka285 a zistila som,že aj v Teutonke tak debilne sedí..... len tam to nie je také nápadné,lebo je to väčší kočík....

katka55
1. aug 2011

@mirka285 tak to ma smolu, lebo strihat sa nebude 😝 jedine ak nad usami 😅
@rolak ani patrik nerad sedi v aute len tak. sedacku musi mat v strede, aby videl na cestu, musime mu pustit jeho detske pesnicky, do ruky mu strcit kukuricny chlebik, a az vtedy je spokojny 😀 😉 alebo ked spi 😅

rolak
1. aug 2011

@mirka285 ani tou novou autosedačkou sa to nezlepšilo? u nás výmena vajíčka veľmi pomohla,ale už sa to zas pokazilo...

mirka285
1. aug 2011

@rolak aspon ze to hovienko neochutnala ako adelainin Risko 😀 tak ten sed asi nebude kocikom ale dietatom,i ked mne tak v sicku nesedi,ale s Teutonkou som uz sto rokov vonku nebola tak mozno ani v nej by mi tak uz nesedela...

mirka285
1. aug 2011

@rolak mne vrestala aj vo vajci aj teraz akurat ze teraz ju mozem aspon zabavat kedze neni chrbtom k nam...a to si neviem predstavit,zeby sme mali autosedacku s pultikom...ona by ho asi rozkopala 😕

rolak
1. aug 2011

bože, a zas som šla celú cestu do Galérky s bosým deckom... čiapka na hlave (lebo bola privazaná) mikina na sebe a bosé nohy...

mirka285
1. aug 2011

@katka55 ani ja by som ho nestrihala,ma velmi chutne tie vlasky 🙂

rolak
1. aug 2011

@mirka285 no tak pultík nehrozí, Kika neznesie ani madlo,ani tú tácku,čo má bertoni, keď zbadá,že jej too dávam,tak hneď začne kung-fu! ale pritom to chce len tak držať v rukách..... musím ju nejako zabaviť,aby som madlo mohla skryť, keď už som ho vytiahla, nech nejdeme ako úplní debili,že ona bude madlo len tak držať v ruke a strkať ním do čoho príde...

katka55
1. aug 2011

@mirka285 chutne a neposlusne. niekedy ma taky vybuch na hlave 😀

rolak
1. aug 2011

@mirka285 ty si Lindu ostrihala? má to nejaký efekt?

katka55
1. aug 2011

@mirka285 napr. tu je vybuchnuty 😀 dufam, ze to bude vidiet 😉

mirka285
1. aug 2011

@katka55 nadherny je 😵
@rolak no veru ostrihala,lebo mala niektore vlasy dlhe a niektore kratke,tak sme jej to zjedntili trosku,ale strasne pomaly jej rastu ☹

rolak
1. aug 2011

@katka55 zlatučký, chutnučký! s výbuchmi na hlave máme aj my bohaté skúsenosti 😀 😀

rolak
1. aug 2011

@mirka285 a to ste ju strihali v celkovej anestéze? 😀

zrzulka
1. aug 2011

@mirka285 Miri kolko tam bolo ludi?, som sa docitala na Fb ako tam volaka mamina pisala ze hlava na hlave. ja masovky takehoto druhu velmi nemusim...Hlavne ked sme tam boli naposledy tak decka jak z divych vajec. som furt ratovala tie moje 😔 O kolkej ste tam boli?

My tiez serbel este velmi neriesime. Ako skusala som ho tam davat ked miska isla ale on tam pistal. nema to vyznam. Toto leto nehrozi odplienkovanie, pustim sa do toho az buduce. to bude mat 2 roky tak snad to pojde. Toto leto som odplienkovavam misku tak som chcela ze uz aj pata s nou ale on nechce...este to nechape.

bambola
1. aug 2011

@katka55 no teda, aj mata dala az nocny 😀 sa dohodli cico? 😀
@sunnygirl nasa kadi a obcas cika do nocnika , ja ju davam po kazdom zobudeni, zvykla si a naucila sa a tak sa budi vacsinou so suchou plienkou 😉 ale nepripisujem si ja za to ziadne zasluhy keby nechcela sediet na nocniku tak ju tam tiez nedrzim nasilu ako baby ale je paradoxom, ze nocnik je jedno z mala miest resp jedine okrem autosedacky a kocika, kde obsedi 😉 ale teda ma okolo seba hracky 😉

bambola
1. aug 2011

@katka55 ale samozrejme, ze bola uz taka vselijaka tak sme nestrihali 😠

zrzulka
1. aug 2011

@katka55 To inak nie je pravidlo ze toto sa moze stat len chalanom. nasej miske to iste. Ale nastatie diera neostala, stalo uju to len zopar pramenov co som musela odcvaknut

katka55
1. aug 2011

@zrzulka chuda miska. tiez sa jej to stalo na auticku?
@bambola vidis, tak to preto sa patrik oskalpoval... on si myslel, ze aj matka dnes padne pod kosacku, tak s nou sucitil a ona ho takto oklamala 😀 😉

zrzulka
1. aug 2011

@katka55 .... na takom co predavala jedna baba na mma... som sa tak nasrala ze som jej ho vratila ako cinsky smejd. akoze ono to aj cinskym smejdom bolo ale reku vsak pre par eru nebudem robit halo. Potom tie hracky aj stiahla z aukcii. no ale ved ide o zdravie deti, hracka vhodna na soiku. To nebolo auticko ale vlacik tomas. Ked isiel a narazil na prekazku tak sa otocil a siel inym smerom. taka chujovina. Odspodu mal take cudo co sa metalo a jej sa vlastne na to cudo namotali vlasy pretoze ta hracka vydavala zvuky a ona si samozrejme vsetko co vydava zvuky dava k uchu a pocuva
😝 A patko si to na com vytrhol? Aj plakal? ja som bola vtedy v soku ked sa to stalo, ona pistala ja panika vypnut to neslo metalo sa jej to a metalo. tak som schytila noznice a odstihla jej pramen

lenuss84
1. aug 2011

@bambola ja som Adu nikdy nasilu nedrzala na nocniku.a tiez je to jedno z mala miest kde chvilku posedi.ale musi byt obklopena hrackami

katka55
1. aug 2011

@zrzulka coze? presne na tej istej chujovine sa to stalo aj patrikovi 😕

lenuss84
1. aug 2011

babky,tak tu chujovinu co trha detom vlasy by trebalo poslat rovno na SOIku

zrzulka
1. aug 2011

@katka55 tak sme uz dve, posli to na soiku. Mne uz vtedy kamosky radili ale ja som to vyriesila len s tou dotycnou osobou. Som si potom vsimla ze ich stiahla aj z aukcii lebo som jej narovinu napisla ako cosi take nebezpecne moze predavat a vidis nemylila som sa. Ktovie kolko deti to uz oskalpovalo ☹ . Akoze nechapem ako niekto nieco take moze predavat, pritom ta pani ma vacsinu spokojnych zakaznikov, dokonca aj na tie vlaky 😕 😕 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre