Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
25. aug 2011

@adelaine Mati ja ho dam normalne cibulovy zaklad,aj trosku osolim a vacsinou to dam do tlakoveho hrnca,takze v nom sa kazde masko tak dobre spravi az sa rozpadava...a davam rozne,bravcove,hovadzie,kuracin,no fakt cokolvek...

noemarta
25. aug 2011

@adelaine Nela uz asi dva tyzdne papa nase jedlo, cize sol, korenie fici u nas, nie v takom mnozstve ako sme pred tym jedli. A varim vselico, minule som robila gulasove maso s knedlou, cestovinou, dnes jedla luskovu polievku a a a pizzu....hi hi ale tak trosku a hlavne to cesto. takze u nas sa uz je vsetko.
Pije vela vody, to som rada a v noci stale kojim.
@ericica vitaj, veru, uz si tu dlho nebola, takze uz si prestala kojit, a v pohode ti chce pit vodu v noci, ci aj place ze chce ceco???
@mirka285 aj nasa lubi maso na stave a hocico k tomu, hlavne ryzu. 😉

ericica
25. aug 2011

@noemarta nemala som odstavenim ziadny problem chvalabohu co som sa aj obavala ,pekne mi zacala pit vodu ,no ale to nocne vstavanie mi zacina liest na nervy Rebi mi po roku pekne spinkala 😝
aj teraz sme mali hody a to s mm chodime stale von sa zabavit a ked mala edi 1 mesiac v pohode som mohla byt vonku a teraz som v piatok sobotu aj nedelu utekala kazdy vecer domov co svokre doma vrestala len co som ju dala do postela a trosku si knej lahla hned pekne spinkala len mne sa uz nechcelo ist vonku lebo cely den som ju vlacila na rukach a vecer som uz bola vystavena jak kon......
jaj aby som nezabudla bdudci tyzden mame svadbu v kostole ,bo my sme obaeny len na matrike a nemozem krstit moje male krstniatko tak sa pred krstom zosobasime,ledva som mm nahovorila 😝 😀

noemarta
25. aug 2011

@ericica no ja mam ten isty problem ako ty, ze musim k nej chodit... teraz sme boli na svadbe a ona nikoho nechce iba mna v noci, aj teraz ideme na svadbu a kto sa nebude zabavat, no jaaaa... ☹
joooj tak sa pekne pred Bohom zoberte, schvalujeeem 🙂

karinnka
25. aug 2011

Ahojte
@mirka285 vobec sa ma to nedotklo,co si napisala.........

@noemarta Mon mala si pocit,ze tu zavzdusnujem a na niekoho utocim?Ja som len napisala svoj nazor a reagovala na poznamku Mirky,nic viac nic menej,nikoho som neurazila,nikdy to nerobim............

Akoze ja som teraz za zlu,lebo nedajboze mam iny nazor a pocit a zo vsetkeho ako vecsina?A to na nikoho,nikdy neutocim,nemam dvojzmyselne narazky ani nepodrivam......

Tak sa dievcata drzte,nech Vam Vase poklady robia radost 🙂 😵
@rolak Dakujem 🙂

adelaine
25. aug 2011

@karinnka uz aj ty ides do vecnych lovisk?
zase je to cele zle....ste sa s mirkou voobec nepochopili...

aach jo

karinnka
25. aug 2011

@adelaine Tu nejde vobec o Mirku....len ked si tu mam pripadat ako Idiot,lebo mam iny pocit ako ostatne tak o com to je?

aalexis007
25. aug 2011

Môžete nám dať "páči sa mi to" - aspoň 1x sa zapojíme do nejakej súťaže. Ďakujéééém veľmi pekne 😉 😀

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=25610530...

gabika41
25. aug 2011

dnes bol den blbec.....strasne teplo,mala bola strasne nervozna,stale iba pistala,som na to dnes nemala holt naladu... 😒

gabika41
25. aug 2011

@aalexis007 ...hotovo..

bambola
25. aug 2011

ahojte 🙂
@mirka285 neviem ci ti este moja odpoved pomoze 😀 (doobeda sme nemali elektrinu) ale je to tam v pohode, my tam chodievame uz niekolko rokov 😉 iste je to tam nadivoko a nie vsade je pristup do vody "ruzovy" ale ak nebudu robit vyslovene .ujoviny tak v poho 😉 a ked robia woloviny tak sa aj doma na gauci zabijes 😉

kafoditka
25. aug 2011

Ahojte...
@gabika41 aby ti luto nebolo, mam rovnaky den za sebou 🙄 normalne mam dost...

luludi
25. aug 2011

ahojte zlaticka,

marek dnes prisiel skor domov z prace, aby riska vzal na kupko a mna na deku a babun tak strasne plakal celu dobu, ze sme to po 15 min zabalili :( Vseobecne je teraz strasne umrncany a bojazlivy.. pfuuuu... som unavena, asi ako vacsina z vas, ale zajtra nas caka posledny fest teply den, aspon nieco...

bambola
25. aug 2011

no nasa mata mala tiez svoj den , cely cas plakala a mrncala, vkuse len pri mne a potom plakala od zurivosti.... prisli sme domov tak som ju posadila medzi hracky, ze nech rozmysla ako sa dnes spravala (lebo uz zase mrncala) 😀 tak este na mna nahukala, odisla som do kupelky tak dosla uz ticho za mnou a pytam sa ci sa na maminku krici a ona vydala taky ten svoj zvuk ako ked si mrmle popod nos 😵 no zlata, ale odvtedy sa uz zase patkrat rozculila 😠 (a mna samozrejme tiez 😠 )

noemarta
25. aug 2011

@karinnka asi sme sa nepochopili, ja ta vobec neberiem za zlu.... ved si povedala svoj nazor a ja tiez.. ved ja sa na nikoho nehnevam, len neviem z coho si usudila ze je tu nepriatel.atmosfera a ze sa citis ako "idiot"....
😕 😕
AJ my mame podobny den, Nela je mrchava, asi z toho tepla.... ked je vo vode je dobre ale iba chvilu, je unavena a nevie zaspat....no horor.
Baby prajem vam pekny vecer, majte sa pekne, dlhsie sa neozvem, tak hadam tu bude cistejsi vzduch bezo mna... 😝 😉 paaaa

mirka285
25. aug 2011

cauteee 🙂
@karinnka ty mas nejaky problem so mnou?nehnevaj sa,ale ja na teba neutocim ale teraz si ma dost nasrala,lebo tvoje posledne prispevky su len o tom aby si si do mna rypla...tak ako sorry ale to fakt nemusis prispievat 😒 sa nikomu prosit nebudem,ked ti tak strasne vadim nech sa paci,mas zalozenu antimirka temu.... a vlastn dnes uz nemam chut ani nieco napisat 😔

karinnka
25. aug 2011

@mirka285 Ja do Teba rypem?Vobec....vcera som zareagovala na to,ze si pisala,ze sa Ti nepaci,ze sa pniektore baby sa vyhovaraju,ze nemaju cas pisat ale,,ze citat stihaju........tykalo sa to aj mna tak som napisala dovod,nic viac nic menej....Ja na nikoho teda neutocim....
to bolo vsetko.............................

mirka285
25. aug 2011

@karinnka hm,hlavne ze reagujes raz za mesiac ale vzdy proti mne!!!!

adelaine
25. aug 2011

doteraz sa tu pisalo o nejakej nepriatelskej atmoske...ja som si nevsimla, ze by tu predtym bola...ale teraz uz mam toho dost aj ja, toto sa mi teda citat nechce!
som zvedava, kedy sa tieto urazky a obvinenia z niecoho co vobec tak nie je prestanu vmietat vzajomne si do tvare.....

nejdem do erdzian, ale dam si pohov od kona mam pocit...toto ma vrcholne nebavi.
lovu zdar!

lenuss84
25. aug 2011

@aalexis007 krasna fotka.mas odo mna ,,paci sa mi".

mirka285
25. aug 2011

hm,treba si polozit otazku kto tu to dusno robi........uz ma to tu fakt sere,som neni handra aby sa tu stale o mna niekto obtieral!!!

lenuss84
25. aug 2011

babky,tak uz dost.prosiiiiiiiiiiiiiiim!
my sme mali dnes celkom obyc.den.Ada sa zas kupala na dvore v bazene.inak,aj ona tieto teple noci horsie spinka.castejsie sa budi,pomrvi sa,pomrnci ale zas zaspi.ale tak-zobudi ma to a potom ledva zas zaspim.
babky,ideme v nasom ,,provizornom MC" robit besedu s nasou detskou lekarkou co u nas mame v dedine.bude o ockovani deti.tak sa tesim.ze sa rozbiehame,pomaly ale isto...

bambola
25. aug 2011

@lenuss84 velmi sa mi paci aky mas drive a ides si za svojim, tomu sa hovori tah na branku 😉 drzim vam palce aby sa vam konecne podarilo najst aj nieco stabilne 🙂

merikac
25. aug 2011

caute,,a coze, coze- dusno, dusno? 😀 .baby,,tak ja by som tak rada sla k vode a kramujem- vrrrrrrrrrrrrr,,,,
@bambola zavidim tvoje pauzovanie 😀 po Emme mam silne a dlhsie trvaju a ako keby to nestacilo este sa mi aj z 33 dni skratila pauza medlzi nimi len na 28 dni 😠

bambola
25. aug 2011

@merikac o chvilku budu lietat noze tak sa priprav 😀 😀 😀

cigaretka5
25. aug 2011

no koceny nebola som tu sto rokov lebo sme boli na minidovolenke a potom nejak som mala vzdy po veceroch ine na robote ako kona a vidim tu zasa riesite kraviny kto co ako napisal a ako to mysle,. Ja vam zavidim ze mate na take p cas ,

kafoditka
26. aug 2011

Ranko... tak my sme mali vcera vecer veselo, Filip spadol v spalni do vysokeho kaktusu 😔 zamotali sa mu nohy do snury od zehlicky a uz sedel v kvetinaci.. 10ostnov som mu vyberala, nastastie ich nemal hlboko ale cely cas ani nemukol, partizan moj maly... osprchovala som ho, normalne spal ale dnes rano sa mu na tom komplet spravili pluzgiere ☹ @adelaine Mati, nechod do lovist a povedz mi prosim, mam mu to natieraz kalciovou mastou alebo ist s nim k lekarke??

luludi
26. aug 2011

@kafoditka kafko :( uff... dufam, ze je filipko v poriadku :(

@adelaine: ked som sa pred casom stiahla z kona, bolo to kvoli zlej atmosfere u nas v teme, ale aj na koni vseobecne. Po case som sa vratila s rozhodnutim, ze rypakov a neprijemnych ludi proste budem ignorovat a bez spatnej reakcie ich to proste nebude bavit. Druhy krat sa uz znechutit nedam! Ostan s nami, mame ta tu rady 🙂

@lenuss84 drzim prst!!! nech sa dari 🙂

booklover
26. aug 2011

@kafoditka ejha, mate taketo trapenie... ☹ :-/ davali ste nieco dezinfekcne? napr. detoll nestipe..

ahojte damy! po dlhsom case sa ozyvam 🙂 prajem vsetkym prijemny den a hlavne nejaky chladok 🙂
nasa Janka beha veselo, vsetko vytahuje, maloco vrati naspät 🙂 vie uz dat najavo co chce a co nie, kadejakym mrnkanim a posunkami 🙂 odmieta uz pit z "uciaceho" poharika, ale ziada si riadny pohar, pekne k nemu pride a ukazuje nan, kym jej nedame pit z neho. niekedy ani nechce pit, len si prilozi pery a zasmeje sa spokojne, urobi take "AE" ako ked si date silne palene 😀 zlata je.
v teple nechce velmi papat, ale davame viac pit.
kojila sa do roka, potom sama prestala pit. len sa usmievala na bradavku a tvarila sa akoze: "a co mam teraz s tymto cudom robit?!"
davame UM a pomaly obcas trochu aj prevarene kravske a kozie. chuti jej hocijake, nevidno ziadne reakcie..
papa uz vsetko s nami, nesolene, alebo menej soli.
viackrat sa stalo, ze doniesla nocnik-dala najavo, ze chce cikat-ale nerobi to vzdy. niekedy len mrnka, alebo si kladie hlavu na mna, na moju nohu... kadejako dava najavo, ze chce cikat, kakat. ale nie vzdy mi dojde 😀
spava od 6teho mesiaca celu noc, to sa nemenilo ani ked sli zuby.
zuby mame 4 dole, 2 hore.
tahame na 10 kg.
spava cez den v babyjogger city mini kociku, v ergu uz nezaspi. ale nosi sa v nom rada. ked jej je zle alebo smutno, tuli sa ku mne, opiera si o mna hlavicku a caka, ze ju budem hladkat po hlavicke.
co sa tyka skoly, tento pondelok som zbakalarovala 🙂
ale stalo ma to mesiac odlucenia od manzela, boli sme s Jankou u mojej maminy, lebo doma mi ju nema kto postrazit.
podala som si prihlasku do druheho kola na mgr. studium. ak ma zoberu, tak asi pojdem zase na par tyzdnov k mamine, kym sa vsetko v skole zariadi. keby si potrebujem na cely den odbehnut do skoly, mamina mi dceru postrazi, ale svokrovci nemozu/nechcu (?) .
zvazujeme, ci nam dalsie odlucenie nesposobi nejake skripanie vo vztahu, ale na vikendy sa budeme stretavat-bud doma alebo u maminy... tak neviem...
domceku chyba este strecha, ta by sa mala nahodit v septembri. manzelik sa z tohto hladiska bude aj tesit, ked tu nebudeme, bude tam moct aj nocovat 🙂 ☹
zvazujeme eko zahradu zalozit o rok-dva, ked sa zabyvame. mame dohodnute rande s jednou ekozahradnickou, tak uvidime, co a ako spravit, aby to jedlo bolo nestriekane atd..
inak, po mesiaci v trosku-civilizacii som normalne v kulturnom soku tu na lazoch.. krutim len hlavou, ako som tu mohla skoro 3 roky vydrzat v psychickom zdravi. mat len jednu, len jednu jedinu zivu a skutocnu kamosku, tak je to v poho... ☹
ale dlhe prispevky nikto necita, ze? tak uz sa kratim, uz koncim a vsetkym mamickam len to naj!

kafoditka
26. aug 2011

@booklover gratulujem k Bc. 🙂 si spokojna s baby jogerom?? inak malemu som nedavala ziadnu dezinfekciu, lebo vcera to mal len odrete, az dnes rano sa mu spravili pluzgiere, ale volala som doktorke a ta mi kazala prist, lebo zevraj pluzgiere naznacuju alergicku reakciu... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre