Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
30. aug 2011

@bambola Mati ja bezne naplnim dve sytka odtokove pri umyvani a fukani vlasov, az sa cudujem, ze mi na tej hlave nieco ostalo ☹ dufam, ze sa mi to casom upravi..
@mirka285 pocuj a tebe hned chytil melir na ciernu farbu? to ti robila tie pramienky peroxidom tusim, ci?

lutsine
30. aug 2011

a mam kupovat 9-18 alebo 9-36. Moj maly ma 10,5 kg dakujem

merikac
30. aug 2011

@mirka285 zmena farby,,ja som si dala na gebulu pieskovu,,ako farba sa mi tuze libi,,ale ked ja v tmavej vyzeram ako stara burgina,,musim zajst znova ku kadernicke, nech mi da dotoho melir,,lebo ako hovorim,,farba sa mi paci,,no a mne sa sraaaaaaaaaaasne pacia cierne vlasy- ale nie take tie domodra,,krasne cierne,- len malokomu pristanu,,,,,,,cize mne uz toboz nie
@bambola aj mne padaju, v robote ked sa pozriem na stolicku, tak sa az hambim aku ju mam vlasatu

mirka285
30. aug 2011

@kafoditka no najprv mi to musla odfarbit tie pramene...a aj celkovo to nebol taky skok,ze z ciernych na taketo svetle teda pre mna svetle 😒
@lutsine no vacsina bab kupovala 9-18,aj podla mna su kvalitnejsie ako tie co sa vyrabaju na dlhu dobu,ved 36 kil mas dieta tak v 5 triede,tak ten potah aj sedacka sa podla mna velmi znici,ak ti mozem poradit kup tu 9-18 kg...
@merikac ty maska ze burgina,ja to mam tiez take pieskove teraz 🙂

bambola
30. aug 2011

@mirka285 a cosi 😀 😀

bambola
30. aug 2011

@kafoditka ked ja uz som mala celkom dobre, uz tolko nepadali a teraz zase 😕

kafoditka
30. aug 2011

@bambola Mati ja mam to iste, uz mi skoro vobec nepadali ale odkedy mi blbne cyklus, tak som zase tam, kde som bola 🙄
@mirka285 sak ty si potom skoro blondina 😀

merikac
30. aug 2011

@kafoditka
@mirka285 to som chcela presne napisat,,to si potom skoro blondina 😀

mirka285
30. aug 2011

@kafoditka
@merikac ale co ste sa,mam to take asi ako Mery na profilovke...

merikac
30. aug 2011

@mirka285 tak tomu hovorim prasive 😀 😀 😀 😀 😀 soryyy ale sa musim 😀 😀

bambola
30. aug 2011

@mirka285 vsak sa neondi a hod foto 😎

bambola
30. aug 2011

@mirka285 ozaj ty si uz objednala ten maclaren?

mirka285
30. aug 2011

@merikac Mery co si ja hovorim prasive tomu co mam ja povodne moje hnede 😀 fakt to mam pieskove...nic baby musime dat stretko aby ste ma videli,teda pokial to nebudem mat take len do prveho umytia 😀

mirka285
30. aug 2011

@bambola jasnacka objednala,ved ja som si ho vlastne zobrala hlavne preto,ze baby z temy maclaren objednavali z Babycaru a mam ho za super cenu 🙂 ale este ho nemam doma,tak do dvoch tyzdnov by som ho mala mat...

kafoditka
30. aug 2011

baby dobru noc prajem, musim ist, Filip je nekludny, stale sa prehadzuje a stona, tak si idem lahnut k nemu

rolak
30. aug 2011

ahojte!
@mirka285 Mirka,no veru rada by som videla tvoju novú hlavu, neviem si to predstaviť,ale isto ti to sekne. 😉
my sme mali super puper deň, polabzovali sme po Optime, malá bola úžasná, každej predavačke kývala, išla pekne za rúčku so mnou.. ja v jednej ruke kočík v druhej malú a v pohode sa dalo, s bertoni by to isto nešlo. V Kike sa mi nič nepáčilo. Kristíne sa rozväzuje jazyk, je to zlaté 🙂

merikac
30. aug 2011

baby mrk toto tu koluje a ako bolo napisane, uz len mat do toho postavu http://www.sashe.sk/leily/journal/stara-panska-...

mirka285
30. aug 2011

baby moja Linda vobec nechce spat,vsak jasne ked prespala pol dna co bola s tatom 😠

merikac
30. aug 2011

@mirka285 a Gabo neni doma?? ze by si mu ju pichla, ze ked mu to dnes tak dobre ide, nech to potiahne az do konca dna 😀

rolak
30. aug 2011

@mirka285 to inak robila Kika,keď musela ostať s babkou, radšej ľahla do kočíka,otočila hlavu,aby nemusela pozerať na babku a zaspala 🙂 🙂 🙂

mirka285
30. aug 2011

@merikac dobreeeeee

merikac
30. aug 2011

@lutsine tiez myslim ,ze - 9-18 su lepsie,,uz len pre chut o prar rokov, ked bude nieco novsie vymenit tu povodnu ,,,,,,,,a vzdy mas moznost tu povodnu predas

mirka285
30. aug 2011

@merikac
@rolak prespekulovane su tie deti....Gabo je doma ale isiel sa sprchovat,tak ja som zatial v spalni s Lindou,ale tusim stichla,tak hadam aj zaspi 🙂

merikac
30. aug 2011

@mirka285 ale musi mat nejako presite gombiky a ine upravy,uz len umenie si to tak poskladat kadejako- aby to ozaj nevyzeralo ako vrece,,,,,,,,,,

mirka285
30. aug 2011

@merikac a tym,ze je ta kosela taka pasikava tak to celkom dobre vyzera...baby mi este stale nemame vybratu dovolenku...akoze nasla som super komplex pre deti v Turecku a teraz co vybuchla ta bomba na plazi v Kemery tak nemam chut ist do Turecka vobec...mam zatial nieco na Rhodose co sa mi pozdava ale neviem ci uz nebude zima...

merikac
30. aug 2011

@mirka285 Miri a kedy vlastne mate termin sobasa a ked dovca??

mirka285
30. aug 2011

@merikac sobas mame 10. septembra a okolo 13 chceme ist na dovcu....ale pravdu povediac my nevieme ci pojdeme..

merikac
30. aug 2011

@mirka285 viem, ze si mala nebude pamatat,,,,,,,ale predsa ,,jej sa pacit bude a vy budetr mat iste spomienky,,tak skus si dat preco ist a preco nie,,,a co zvazi, tak sa rozhodnite

mirka285
30. aug 2011

@merikac uplne som bola nastelovana do toho Tunisu,tam je teplucko zarucene ale ked zrvna teraz tam take problemy musia byt...v Turecku kde je iez teplo iste zas vybuchuju bomby a ked ja to Grecko moc nemusim aj ked na Rhodose som nebola,tak neviem,mozno skusim dat grekom druhu sancu 😀

mirka285
30. aug 2011

babule lucim sa,LInda zaspala 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre