Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
16. sep 2011

dobry vecer,
hm..ja som si akurat dieta uspala, idem hodit sprchu a ..... no neviem co budem robit, lebo mm odmieta kukat lets dance... 😖 😖
dnes som si upratala, takze zajtra iba navarim, netusim coooo...a nic nebudem robit 😉

adelaine
16. sep 2011

ahojte,
ani u nas sa nemoze kukat lets dance...ale zas az tak mi to zily netrha 🙂

...inak, sranda my sme tiez s mm oslavovali 9.8. tretie vyrocie sobasa, ale pritom sme 8 rokov spolu...tie " krizove" roky vo vztahoch sa rataju manzelske alebo celkovo?

..ku grilovanemu hermelinu alebo encianu sa hodi sladkasta chut, taka brusnicova omacka...mnaaaaam, dala by som si aj hned 🙂

@rolak aj odo mna prijmi blahozelanie vsetkeho naj k meninkam 🙂

noemarta
16. sep 2011

@luludi viem o tejto teorii, uz mi to spominala kamoska, jej maly spal s nimi do 2,5 roka, a tiez tomu veri, ja sa inac tiez priklanam k tej teorii... no ved uvidim kedy pojde do svojej postele. 😉
hm..ze piate vyrocie, my uz pomaly osme 😎

noemarta
16. sep 2011

@adelaine no nech sa paci, dalsia mladica v manzelstve 🙂 to ja som tu najstarsia zenacka 😀 😀 😀

noemarta
16. sep 2011

my sme si objednali pred dvoma hodinami pizzu, takze ja som full.... 😝 aleee taky nalozeny hermelin, mnaaaam 😝 😝

bambola
16. sep 2011

@kafoditka s tymi vcelami mas pravdu 😔 my sme u nasich nemohli ani na terase poriadne obsediet, oco tam dal potom nadobku s pivom tak bolo o nieco lepsie ale aj tak 😠
no ja ten hermelin obalim v tej zmesi "grilovany syr" a k tomu iba hranolky, takto "nasucho" , lebo mi to doma mavame ako rychlovku ked sa mi nechce varit 😀 ale uz som sa tym aj vyhrala a da sa k tomu spravit aj brusnicova omacka (robila som zo zavaranych brusnic ale da sa aj s ikea dzemu 😉 ) ale to som vtedy robila aj s medailonikmi s bravcovej panenky a omacka vlastne vznikla z vypeku. alebo k tomu mozes fuknut len ten brusnicovy dzem ako to davaju v ikey ku gulickam 😉

adelaine
16. sep 2011

@noemarta jj, sme svoji kratko...ale mam pocit, ze sme spolu odjakziva...sranda

kafoditka
16. sep 2011

@noemarta
@adelaine mnaaaam baby toto mi nerobte, ze pizza a nakladane hermeliny 😝 😝 no nic, ja uz len pohar vody mozem o tomto case 🙄 no vidim to tak, ze mi manzelik hned v pondelok fajny obed uvari a la hermelin s brusnicovou omackou 😎

bambola
16. sep 2011

@noemarta maci ale tak ty si sa musela vydavat mladucka 😉
baby a ja som este mlada na vydaj 😀 😀 😀

noemarta
16. sep 2011

@bambola jaaaa som sa nemusela, som chcela, z laaaasky 🙂 🙂 🙂 veru mala som 23...
a veru ty si este mladaaaaaaa 😉

merikac
16. sep 2011

ahojte baby,,ide ma rozdrapit od jedu,,,,,,,,,,,,,,,,,,musim sa vyzalovat,,,,,,, tak idem dat malej mlieko z flasky a dudel nadstrihnuty,,,,,,,,( jasne mamina, uz minule brblala kolko sa emma narobi kym ho vytaha, tak jej takto "pomohla"),,,v klude zoberiem druhu flasu, prelejem mlieko- aj ta ma dudlik nadstrihnuty, vytiahnem teda tretiu tommee tipee,,,,,,,a aj na tej diera, az malu zalievalo, to som uz nevydrzala a jasne, pohadala som sa s mamou,,,,,,,,,Milujem svoju mamu, jej pomoc je nenahraditelna,,ale toto tak vytaca,,,,,,,,,,, 😠 😠

kafoditka
16. sep 2011

@bambola no nefandi si, uz ta mozme oznacit za staru dievku 😀 😀 😀

noemarta
16. sep 2011

@merikac 😀 😀 😀 😀 😀 zlata mamina 😉

merikac
16. sep 2011

inac ahojte 😀 😀 😀 aky ste mali den?? ja som taka rada, ze je piatok........ 😅

kafoditka
16. sep 2011

@merikac mamina aka akcna 😀

merikac
16. sep 2011

@noemarta no momentalne viem na to odpovedat, ze vrrrrrrrrrrrrr 😠 ..tak ale ked sa zamyslim, su aj horsie veci,,no ale v prvom momente cloveka zaleje taka zlost,,,,,,A ked sme pri tom baby ake cumliky na flasiach maju vase deti,,ja este kojim, tak som si myslela, ze ten najmensi je ok?!

adelaine
16. sep 2011

@merikac nie...musis podla veku, neviem ako ine flase ...my na avent mame 4 velkost

merikac
16. sep 2011

@kafoditka veru,,ani ja si nic nedam, bo som taka prezrata 😀 .........som neskoro obedovala, teda vecerala a zabila som to tiramisu poharikom

kafoditka
16. sep 2011

@merikac Mari inak ja mam jednu flasu na mlieko a cumel mam nastrihnuty, malemu sa lepsie pije 😉 😉 cez ten najmensi dudel sa ozaj Emmka narobi, ved si vezmi, ze cez samotnu bradavku jej to tecia viacerymi cicerkami a cez najmensi dudel musi teda tahat odusu... 😉

merikac
16. sep 2011

@adelaine dakujem, no tak, mamina dobre urobila,,musim ist kupit tak ci tak,, 😕

kafoditka
16. sep 2011

@merikac mne sa konecne podarilo dostat na 55kg a kedze ja priberiem uz len z pohladu na jedlo, tak po piatej zasadne len musim pit...

merikac
16. sep 2011

@kafoditka no len ju tie flasky zalievaju,,ma to vsede oklolo pusiny a dva krat cucne a musi vytiahnut aby sa mohla nadychnut,,,,,,,a to sa mi nezda ze by ich take velke urobila,,ale proste asi vacsie su akoby mali byt,,,,,,ale ved neva,,,,,,,zrazu ako som to napiala a zo seba dostala, tak uz sa mi to nezda taka tragedia 😀

kafoditka
16. sep 2011

@merikac tak potom kup cumel 4 a ten jej bude urcite stacit 😉 no vidiiiiis ako dobre padne sa n koni vyzalovat 😉 😉

merikac
16. sep 2011

@kafoditka 😀 domini,,tolko som nemala ani ked som koncila ZS.............. 😀 mala som presne o 3 kg viac a to som si drzala az kym sa nenarodil denis a potom o 3 roky zas som sa vratila k tej vahe a potom branie hormonov na mna naplacalo behom 2 mesiacov 20 kg,,,,,,,,,,,a od vtedy sodoma gomora, ani bohovi dole 😠

adelaine
16. sep 2011

@kafoditka fiiiiiha, sikulka 🙂 u mna uz snivajte s nami...ale zase co by som chcela, ked necvicim a jem kadeco...ze? 🙂
@merikac kup jej pre zaciatok predposledny dudel od konca...netusim ako to maju Tommy t. oznacene, aby nemala hned uplne najvacsiu dierku...hned na zaciatok, i ked vekovo napr. zodpoveda, aby ju nezalievalo ako si pisala...lebo nebude chciet pit...
u nas bolo zle aj ked slo mlieko slabo, ale aj prisilno....

kafoditka
16. sep 2011

@merikac Meri ved ja som teraz musela nasadit antikoncepciu koli hormonalnej poruche tak som strasne zvedava, co to spravi s mojou vahou 😖 nemuselo by, ale za to moje kozenky by trosku nafuknut mohlo 😀 😀

merikac
16. sep 2011

inac baby,,je nejaky ocny zapal...u nas v PE riadne rozmnozeny, a Denis musi mat vsetko, tak v utorok som ho poslala k dr, ta ho poslala k ocnej, trcal tam do 12,,,no musel odist, lebo mali zo strednej sustredenie ( daky zoznamovaci ceremonial do stvrtku) vratil sa s este viac zapalenymi ocami,,,dnes rano som ho vysadila pred ocnou o 7,00 o 11,30 mi volal, ze koncia,,tak som zavolala k tej doktorke, ze tam uz stoji prakticky od utorku a este sa nedostal na radu a ze ide vikend,,,ze co s nim mam ist na pohotovost, ked ho nezoberu,,tak ho zobrala az o 14 poobede a tam velkym napisala, ze bez DOPROVODU RODICA (chapete- 16 rocne decko!)
??? a to nehovorim, ze ma teploty a k svojej dr sa vobec nedostal, lebo cucal u tej ocnej, tak to vidim zajtra na pohotovost,,sa tesim ako sa tam do mna pustia

merikac
16. sep 2011

@adelaine , zajtra behnem, aj ked pochybujem ze u nas v Pe na TT nejaky cumel zozeniem,,,,,,,,,,,,,:D ale mam na kasu origos este nepouzity, nepotrebujete niektora?

merikac
16. sep 2011

@kafoditka 😀 😀 .....keby sa dalo, tak sa stebou podelim ( nemyslim vahou)....... 😀 ......ja som uzivala dake svinstov na tvar..som musela vtedy podpisovat, papiere, ze keby som zostala tehotna, tak o svojom tehu nemozem rozhodovat, automaticky by mi to vzali a tie hormony mi predpisali az vtedy ked som od gyn. doniesla potvrdenie, ze mam predpisanu HA+ mi radili este pouzivat dalsiu ochranu,,,,,,,,,,,od samotnej Ha som ja nikdy nepriberala

bambola
16. sep 2011

@kafoditka stare dievky nemaju deti 😉
@noemarta joj vsak som to nemyslela tak, ze si musela 😀 keby si musela tak tvoje dieta uz davno chodi na zakladku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre