Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
22. sep 2011

ahojte ...
my sme mali vcera grcaci den, barca mi niekolkokrat zvracala, tak nic nejedla, len som ju kojila, dnes je uz dobre, ale jest zacneme opatrne ...

@jeiny
ja som nelu dala aj proti kiahnam, ale teraz nedam ... u nely som to nakoniec neolutovala, lebo v case ked v skolke boli kiahne, tak my sme doma mali malu barunku a ockovana nela nam ich aspon nepriniesla domov ... ale dalsei babetko uz neplanujeme, tak barunka snad tie kiahne nejak zvladne ...

katty17
22. sep 2011

@jeiny - ano su to take male supajuce sa lupienky prilepene na kozicke hlavky .su take zltastej farby. nie su to klasicke vysusene lupiny 🙂

cigaretka5
22. sep 2011

@jeiny kupis ho v kazdej lekarni aj nam pomohol

jeiny
22. sep 2011

@katty17
@cigaretka5

dakujem baby este raz....urcite ho skusime 🙂

katty17
22. sep 2011

@jeiny - potom daj vediet ci vam to pomohlo. len to chce trosku trpezlivosti. ja som najskor nadavala ze to nema efekt. ale po case to pekne zaucinkovalo 🙂 takze smelo do toho a davat castejsie. nezabudni vycesavat hrebienkom ak si to mala necha. u nas s tym bol dost problem lebo sandra to neznasa 😒

katty17
22. sep 2011

koceny kde ste vsetky ??? uz vas to tu prestalo bavit? :( ja som dnes so sandrickou sama doma tak si vychutnavam seherezadu 😀

zrzulka
22. sep 2011

@denisse ja tiez uvazujem nad ockovanim proti kiahnam, u nas este ani jedno dieta nemalo....ja sa nikdy neviem rozhodnut...urcite chcem dat zltacku. miska ma len jednu davku, este jedna je potrebna
@noemarta praveze ani ja nic blizsie neviem...musim ist ku koznemu nech mi vysvetli....ja len ci ste sa s tym nestretli...dakujem pekne za taketo zlato 😠 😖 😒

bambola
23. sep 2011

@jeiny my nedavame ziadne ockovanie navyse 😉
inac mne ta decka seborhea isla najjednodcuhsie ked som malej namastila obycajnym detskym olejcekom, chvilku pockala a vycesavala, krasne sa to samo oddelovalo 🙂
@denisse je mozne, ze by ich nedoniesla tak ci tak lebo zmysel ockovania nie je v tom, ze ich nedostane ale, ze to bude mat mierny (miernejsi) priebeh 🙂 a mozno mala dve vyrazky vo vlasoch , ktore ani nebolo vidno 😉

ahojte, tak my uz pomaly prestahujeme vsetko co treba, na tyzden ideme teraz do BB a potom uz rovno smer Praha 🙂

lenkaaninka
23. sep 2011

čaute malý mal od pondelka antb. lebo mal dasna zapálené nejaký názov to má neviem aký no proste len vršky zubov mu trčali. a do toho mu nabehli afty (žaba) na jazyku tak vytierame potierame atd. Klop klop už to skoro mame v poho ale ešte trošku. Včera som bola prvý krat na brušných tancoch baby akááááá srandaaa 😀

a tie šupky z hlavy tých sme si zažili. Dostali sme na to taký zvláštny olej a len česať česať a nechať poriadne premastenu hlávku vsiaknut olej a je po tom.

gabika41
24. sep 2011

Caute....viete mi poradit nejake dobre telove mlieko pre malu,lebo je zase dost vysusena a to pouzivam Nivea baby .....dakujem

rolak
24. sep 2011

@gabika41 my používame od narodenia Sebamed, ale nikdy sme nemali problém so suchou pokožkou...

mirka285
24. sep 2011

caute koceny 🙂 taaak uz sme doma,spokojni,opaleni a tucni jak dive svine 😖 prezil sme krasnu,harmonicku dovolenku,Rhodos sa nam velmi pacil,more bolo krasne ako z katalogu,tyrkysove,ciste a teple,strava vyborna,vsak na nas aj vidno 😀 hotel bol starsi,alezato mal vynikajucu polohu,plaz bola kamienkova,co sa nam osvedcilo ovela viac ako pieskova,tak sme boli radi...mali sme pozicane auto,tak sme si aj vylety urobili,no co vam poviem,ani sa nam nechcelo ist domov... a co mate nove tu??musim si vas docitat ked budem ma cas...

lenuss84
24. sep 2011

ahojte.sa ospravedlnujem ze som tu dlho nebola ale mala som vybavovacky kvoli nasmu MC.babky sa tak tesim uz oficialne fungujeme.prisli nam potvrdene Stanovy z MInisterstva vnutra SR...no len keby sa nam podarilo nejako vybavit a hlavne najst ten staly priestor..uz zaciname byt zufale...
babky,kto mozte,pomozte.prosim si klik na Facebooku na ,,paci sa mi to" priamo na nasej novej stranke:Materske centrum Lúčik. velka vdaka vám.
doteraz sme boli len ako MCLL - ak by ste chceli kuk fotky...a ja som na FB - Lenka Markušová.
VĎAKA ešte raz.idem do postele,zajtra večer vas pridem čitat aj popisat nieco.slubujem 🙂

noemarta
25. sep 2011

ahojte,
@mirka285 no vitaj doma v realite 😉 😲 , som rada ze bolo super.
@lenuss84 drzim palce, hadam to dotiahnete do uspecneho konca, ja nie som na fb... 😒

noemarta
25. sep 2011

akoooo, tu original skapal kon.... 😖 😖 😖 😖 😖

monline
25. sep 2011

@noemarta to je fakt, akosi to tu stíchlo...a to už ani horko nie je..

My doma máme nádchu..malý ju schytal poriadne, včera mal už zelené sople, tak som kúpila v lekárni pamycon a kvapkám..a aj ja mám a večer mi zaľahlo v pravom uchu, ale poriadne..to som ešte nikdy nemala z nádchy, len z vody..baby mi všeličo poradili, ale zabralo asi to nakvapkanie do nosa a hneď ľahnutie na pravé ucho..pomaličky sa mi to behom 2 hodín zlepšilo...uff, neznášam nádchu ☹ a Danko tiež, lebo mu nechutí jesť
Cez víkend sme mali u nás známych, aj spali u nás, varili sme vonku fazuľový guláš, ževraj sa výborný podaril, ale ja som nemala chuť, tak som jedla kadečo iné...kamoška (vedúca jedálne) sa mi ponúkla, že u seba v robote spolu s kuchárkami navaria na moju oslavu narodenín, čo budem mať o mesiac..tak o tom začínam silno uvažovať, bolo by to super v tom, že by to bolo doma, (však 2 bábätká v rodine) a mala by som bezpracne teplý bufet 🙂 no uvidím..🙂
Dnes sme boli za bratom, budúci týždeň ho pustia na mesiac domov, lebo ho nemôžu držať dlhšie v nemocnici vkuse, brácho sa vie sám posadiť na vozík a posúvať a vie prejsť pár krokov popri zábradlí, aj s rečou je to lepšie, hovorí slová..ešte mu vety nejdú, ale - stále je to lepšie, tak sa veľmi tešíme 🙂 🙂 čaká ho dlhodobá rehabilitácia, kúpele v Kováčovej....už premýšľam, ako im pomôcť spraviť mu doma podmienky..majú na prízemí veľmi úzku sprchu a wecko, tam sa s vozíkom nedostane, to bude problém ☹
Chcem sa vás spýtať- používate nejaký prípravok proti komárom? ten do zásuvky napr? my máme sitá, napriek tomu som ráno zabila 10 komárov, Danko je celý doštípaný ☹ mám pocit, že je to brutálna chémia a nemala by sa pri deťoch- ako to je? neviete?

@mirka285 super, že dovolenka vyšla, Linda si to užívala? nejaké foto sa nenájde? aj svadobné...🙂

gabika41
26. sep 2011

Dobre rano sa praje....zima,ale pekne.....

luludi
26. sep 2011

Dobre ranko,

oskar vonku svieti, pracka perie, mycka umyva riad a my ideme s bubom babunom na hojdacky, poobede nas caka upratovanie a varenie, ale to az potooooooooooooooooom 🙂

krasny den

@mirka285 super 🙂
@monline to s bratom su skvele spravy 🙂 z danka je uz velky chlap

bambola
26. sep 2011

ahojte, aj my nadchujeme, najprv som myslela, ze to ma matka z ockovania ale kedze to uz mam aj ja tak asi nie 😠 v kazdom pripade ja som na tom horsie, a aj horsie ako naposledy 🙄 takze locham caj na littre a nosovy sprej ide tiez u mna na litre 😀
@monline mon neviem ako je to s tymi hovadinami do zastrciek ale citlivejsi ludia to asi vnimaju lebo napriklad andrej vravel, ze jemu to nerobi dobre, ze ho stipu z toho oci. asi ti niekto nechava otvorene dvere 😉
@mirka285 podla fotiek vidno, ze ste sa mali super 🙂 mala v pohode so zmenou prostredia? a svadobneeeee fotos? 🙂

bambola
26. sep 2011

inac odsavala som si sople vysavacovou odsavackou a je to strasne super 😀 😀 neviem co to moje dieta tak pritom vystraja 😀 ale uz je to lepsie, uz sa tak nemece lebo zistila, ze to neboli len sa jej to proste nepaci 😅

monline
26. sep 2011

@bambola dnes som zistila, ževraj v 101ke sa dá kúpiť odpudzovač do zásuvky, ale pre deti..tak skúsim pozrieť a kúpiť..malému sa tak nejak zapaľujú tie štípance, resp. má ich také výrazne červené ako vyrážky

gabika41
26. sep 2011

@monline ..ja som kupila v Tescu a v pohode a mala bola tiez dostipana a mala to aj take zapalene okolo toho vpichu......

bambola
26. sep 2011

clovek sa aj snazi ale tu sa nic nedeje 😀 😀 ja viem pekne pocasie.... 😉

luludi
26. sep 2011

ahojte babulky,

uff... nakoniec sa mi podarilo aj ciastocne upratat, aj navarit a aj rehabilitacne cvicenie mam za sebou. Teraz sa nalozim do vane, kym nepridu moju muzi z vonku a potom zacne vecerny kolotoc s krmenim a kupanim a pekny den je za nami 🙂

Inak, pokial niektore pozerate Castla, tak v amerike uz spustili dalsiu seriu a daju sa na nete najst aj titulky 🙂

bambola
26. sep 2011
monline
26. sep 2011

@bambola dokelu fakt zdochol ten kôň 😕

cigaretka5
26. sep 2011

@monline tiez mam ten pocit

mirka285
26. sep 2011

baby (moji priatelia) tu mozte pozriet nejake svadobne foto... http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/mirka285/

cigaretka5
26. sep 2011

@mirka285 krasne boty, krásne saty, dokonaly učes. Len nie si ti nejak moc chuda? 😀

noemarta
26. sep 2011

@mirka285 no comment, krasavci, nesklamali ste ma ani jeden clen rodiny !!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre