Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

gabika41
17. okt 2011

..no vratila som sa z mesta a je vcelku pekne pocko...kedze krasava spala az do 7:45,tak zaspala az o 11,30 dufam,ze aspon tie dve hodky potiahne....no,pokial ide o spievankova,ztak vcera som spievala uz aj ja..... 😀

bambola
17. okt 2011

baby mala sa mi vykadila a kukam do nocnika a hovno je bodkovane 😀 vcera jedla makovu strudlu 😉

bambola
17. okt 2011

akozeeee, moje dieta sa este nezobudilo z poobednajsieho spanku 😠 😠 mna porazi 🙄

kafoditka
17. okt 2011

@bambola vyzera to na nocny zur 🤐 😎

mirka285
17. okt 2011

@bambola no moja pre istotu na obed vobec nespala ☹ a to kedy ti isla spat?

noemarta
17. okt 2011

ani nasa dnes nespala poobede,a na pocudovanie bola velmi dobra cely den, ale teraz zaspala do dvoch minut.

mirka285
17. okt 2011

@noemarta Linda som cez obed ulozila a len co zaspala sused acal vrtat,a tak sa zlakla ze skoro vyskocila z postielky...a teraz tu este beha,idem jej pomaly urobit mlieko a hajde spat,rano ideme na ockovanie 😒

kafoditka
17. okt 2011

no mne este maly beha po byte a voooobec nevyzera unaveny 😒
@mirka285 drzim palce zajtra aby to Linda dobre zvladla 😉

bambola
17. okt 2011

@mirka285 no zaspala poobede nieco po piatej lebo mi cez obed tiez nespala a ona si tie svoje tri hodky niekedy cez den odspat musi 😅 uz je hore, dufam, ze najneskor pojdeme o 23 😠
drzime palce na ockovani, matka len pipla ked jej to tam natlacila , akonahle bola ihla von tak uz sa smiala 😉 tazke lepsie ako tie predtym 🙂
@kafoditka ja jej dam zurovat 😠 ma este cas 15 rokov 😀

noemarta
17. okt 2011

@mirka285 nasa sa mala ockovat dnes na treti pokus, a zas sme to posunuli, lebo v noci mi tak trosku kasle , taky suchy kasel... 😕

luludi
18. okt 2011

ahojte,

u nas su na dennom a nocnom poriadku zuby teraz, ale desne... mam chut si urobit dalsiu kavu a sprcha sa mi momentalne zda byt nadludsky vykon... majte fajny den..

@bambola: poobedny spanok od piatej do osmej? no to je ze ake narocne :(

bambola
18. okt 2011

dobre ranko 🙂
tak nakoniec zalahla o polnoci 😠 ale treba povedat, ze to bolo bez usedaveho placu ako to zvyklo byvat posledny tyzden 😉
@luludi to si ako myslela? 😕

luludi
18. okt 2011

@bambola bambi, to keby bubo babun zalahol prvy krat o piatej poobede a potom bol este do jedenastej v noci hore, tak po dvoch dnoch by som uz nevedela cia som... uff.. kde beries tolko energie? 😉

bambola
18. okt 2011

@luludi take zle to neni 😉 a musim povedat, ze vcera sa velmi pekne prehrala dost casu aj sama a pekne som aj navarila 🙂 a dvakrat sme boli von ale dnes si to evidentne vynahradza lebo na mna stale visi 😠 aj teraz sa mi hrabe v pupku 😠 😀

mirka285
18. okt 2011

ranko...ta sme uz po ockovani,Linda ani nepipla,som rada,ze to mame z krku...rano mi Linda uchmatla zo stola sek na elektrinu a 50 eur,mala to 5 sekund v ruke,kym som bola na zachode a samozrejme to niekam odtafarila...hladali sme to S Tomim hodinu a nenasli sme to...dala by som ruku do ohna,ze bola len v obyvacke s tym a teraz,hadajte kde som to nasla?spadnute sa smetnym kosom,chcela to vyhodit,ale kos bol plny tak jej to spadlo za kos,nechapem kedy to stihla 😠 😠

merikac
18. okt 2011

ahojte- baby, som znicena, v zivote ma nebolili krize a teraz- ani poriadne sediet nemozem- to je znak, ze uz davno nemam dvadsiatku 😕 😀 . Davala som nasim do poriadku auto- kedze som ho pouzivala ( zmestil sa mi tam pohodlnejsie kocik ako do nasho a my sme si kupili zanovne)... tak nech im ho odovzdam cistucke- ake je teraz pjekne vonave,,,,,,,,, 😀
@mirka285 Nas caka ockovanie zajtra,,,teda, ze linda ani nepipla 😕 - emma sa rozreve len co sa na nu doktorka pozrie 😀
Inac baby Emma zacina byt fest tvrdohlava- vcera si zmyslela, ze nechce byt v sedacke v aute a revala az kym ju nezacalo napinat na zvaracenie,,a toto robi pri vsetkom ked si nieco zaumieni a nedovolim,,,reve az kym ju nezacne napinat,,cakam kedy hodi sablu 😠

gabika41
18. okt 2011

@merikac ...a co ste kupili,aku znacku?

bambola
18. okt 2011

ahojte, kde ste ? 😕
my sme boli dnes v detskom centre s denisse, bolo super, detska sa vyhrali 😎 nebolo nas ani vela lebo vsak bolo dnes celkom pekne, tak asi boli vsetci von 🙂

a toto mam momentalne na ksichte 😀 a keby sa dalo tak mam ten usmev aj okolo celej hlavy lebo tu chlastam portske 😝 😝 vyyyyborneeeeee, aj by som napisala , ze nekojit je super ale radsej to nenapisem 😀 😀 ups 😀 😀

bambola
18. okt 2011

booooze, vsak nieco napiste lebo sa odstahujem na ceskeho kona 😀 😀

monline
18. okt 2011

@bambola tak čo píšu na českom koňovi? neverím, že by si nás vymenila 🙂
aj ja som si dnes dala červené za pohár, oslavovali sme Lukáša
@merikac kríže ťa bolia, lebo robíš nezvyčajné pohyby..to vieš..kedysi sme v tom aute vedeli spraviť kadečo a nič nás nebolelo, teraz ho stačí vypucovať a máme problém 🙂)
@mirka285 také hľadanie veru poteší....ja si pamätám ako mi Nika postrihala tisícku na asi 150 častí, musela som to pozbierať a v banke to polepili a dali celú 🙂

luludi
19. okt 2011

Dobre ranko,

konecne sme mali lepsiu noc 🙂 my sa teraz mc vyhybame, lebo buboma tendenciu si uplne vsetkym masirovat zubky a to nemoze, takze cakame na dalsie dve stvorky 🙂 juuuj, ale vcera bolo uplne uzasne vonku, dnes uz bude asi moc kosne.

divate sa na Bez servitky? tento tyzden je o zdravej strave, tak som zatial dost pobavena 🙂

bambola
19. okt 2011

@luludi co nevaria moc zdravo? 😉

dobre ranko 🙂
mala spala velmi pekne od pol 19 do 7 rano 😉 (klop klop), uz mam upratanu kuchynu, este musim vylozit par veci ale sa mi nechce. mala sa mi tu uz unavene potuluje ale vonku leje tak este neviem ako ju uspim 🙄

noemarta
19. okt 2011

@bambola to znamena ze od kedy si ju odstavila spi celu noc???super, aj ja chceeem....
inac ze dobre ranko...

bambola
19. okt 2011

@noemarta no zase az tak uplne nie 😉 ALE zobudi, mozno by som to nenazvala ani zobudenim, sa tak dvakrat ale to len pomrnci, najde si polohu (zvycajne pri tom precestuje pol postele a skonci na bruchu so zadkom hore 😀) a spi dalej, pochybujem, ze sa vobec zobudi, je to take zo spanku, ani nechce aby som sa jej dotykala 😉 takze teoreticky by tam mohol byt aj niekto iny, popripade nikto
tuto noc ale spala aj bez mrncania, to bola uplne prva snad 😵

denisse
19. okt 2011

ahojte ...

@bambola 😀 hej, fajne bolo vcera az na tu nasu nelu bojazlivu, co nechcela ist na svoj kruzok a skoncila s malymi detmi v herni ...
a nevyhrazaj sa im tu ceskym konom, ved vies, ze maju sukro temu a tam nas asi nepustia 😀

tak vidim, ze matka si vcera svoju dennu nespavost vynahradila v noci, tak to je super .. my sme tiez mali celkom pohodovu noc ... spali sme do 8.15 🙂 a teraz cumi na bambulku, uz vymenila spievankovo za toto ... uz aj ma oblubene diely ... 🙂

denisse
19. okt 2011

inak dnes sme mali ist do skolky na jesennu brigadu, asi pohrabat zahradku a tak, ale leje .. tak neviem, ci daju nahradny termin alebo co ... nemam rada tu jesen ani neviem, ci uz nainstalovat fusak, ci staci deka a nanoznik ... vcera zas bolo o dost teplejsie nez som myslela ...

bambola
19. okt 2011

podarilo sa mi maťku uspat v posteli 🙂 bojovali sme s tym sice asi 40minut ale uspesne, som zvedava kolko pospi

mirka285
19. okt 2011

ranko dievcata,ste mali fajn stretko citam 😉 my mame dnes,ideme do sadu ak by sa chcel niekto pridat 😉 snazim sa uspat malu,lebo si chcem ozehlit vlasy a ona si spieva v postielke 🙂

tatianka.g
19. okt 2011

ahojte baby napadla ma otazocka, tie ktore planujete este jedno babo, chcete ist z materskej na matersku alebo sa chystate do prace aspon na nejaky ten rok?

luludi
19. okt 2011

@bambola skor by som povedala, ze kazdy z nich vnima pod pojmom zdravo nieco ine.

hm... babun dnes vytrhol zo steny opticky kabel... to ked marek uvidi, dostaneme obaja ... to zeby som na veceru urobila nejaku mnamku, no

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre