Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
27. okt 2011

@luludi tuším aj ty vnímaš @rolak stále ako oacku, čo? 😀

bambola
27. okt 2011

@noemarta ale vsak som kukala ale nic mi take nepadlo do oka. bude zajtra robit gulas tak budem mat slivkovy lekvar tak asi len natriem trojuholnicky 😉

monline
27. okt 2011

@bambola akože nechápem poslednú tvoju vetu- budeš zajtra robiť guláš tak budeš mať slivkový lekvár..akože ako? 😀

bambola
27. okt 2011

@monline do staroceskeho gulasu ide aj slivkovy lekvar 😉 😝 😝

noemarta
27. okt 2011

@bambola fiha, ze jaka ceska sa z teba stava, aj gulas upravujes lekvarom😀 😀

bambola
27. okt 2011

@noemarta jaaaj to uz davno robievam 😉 niekto dava susene slivky, ale vsak to je stareeee.

noemarta
27. okt 2011

@bambola moja a co je na tom strasne, ved to je to iste ci nie....
ja do gulasa nedavam slivky, ale robim take dobre masko, najlepsie krkovicku na slivkach, brusnicaaach, mnaaam. A este to zalievam hotovou slivkovou omackou od vitany a je to mnaaaam. 😉

mirka285
27. okt 2011

caute zeny...no ako,kukam,ze @bambola vyvara 😀 veru by som si ten gulas dala 😝 ja som dnes narychlo len cestoviny urobila,lebo este sme neboli v obchode a nic doma nemame...tak cakam na Gaba,pojdeme aspon do obchodu a nejaku polievku by som chcela spravit,lebo Linda odmietla obedovat,tak neviem co zas vymysla alebo ci neni hladna 😖 a uz vyse tyzdna je nas obedny spanok maximalne hodinu,takze ani nic nestihnem porobit 😠

bambola
27. okt 2011

@noemarta nie strasne ale STARE 😀 😀 ja len, ze si sa tak divila tomu lekvaru tak pisem, ze este aj slivky susene su alternativa 😉
@mirka285 juj to az zajtra bude 😝 som zistila, ze je zajtra statny sviatok, tak musim este raz dnes do obchodu, jezis tam bude mrte ludi teraz poobede 🙄

noemarta
27. okt 2011

@bambola bohaca, ja uz pre oci nevidim.... 😠 😠 sorry.

luludi
28. okt 2011

Dobre ranko,

ako sa mate? u nas lepsie, riskovi sa lieci ocko. MM zacina od pondelka na novom mieste, tak som zvedava, no..

Co dnes dobre varite? Ja som rozmyslala nad paellou. Vcera ma naladili v servitke 🙂

gabika41
28. okt 2011

Zdravim.....pekny den prajem... 🙂

bambola
28. okt 2011

ahojte, tak ja uz mam aj upratane , povysavane, mala vyvencena, kacky nakrmene a uz aj spi
ja prave ranajkujem 😅
@luludi lulu my mame dnes cinsku polievku, ktoru som uvarila uz vcera a makove rezance, lebo povodne mal byt ten gulas ale nezhonali sme vcera cerstvu knedlu, mali vela ale vsetky tvrde , druha alternativa boli vyprazane rezne so zemiakovym salatom ale to sme zase nezohnali mrkvovo-hraskovu zmes takze my len takto jednoducho dnes mozno spravim aj cast orechovu 😉
ale to co je popisane vyssie bude na jedlo cez vikend 😀

mirka285
28. okt 2011

ahojte...ja som vas dosla pozdravit,dnes som skoncila s tym okom v nemocnici,nasadili mi nove lieky a zacali mi pichat injekce...teraz sem nebudem moc chodit,lebo si musim to oko setrit 😔 ale jasne,ze obcas nakuknem 😉

bambola
28. okt 2011

@mirka285 ale nakukaj tym druhym okom 😀 😀 ale nie, prajeme skore uzdravenie 🙂

monline
28. okt 2011

@mirka285 skoré uzdravenie prajeme...aj ťa to bolí? 😒

monline
29. okt 2011

kde ste? 🙂

merikac
29. okt 2011

ahojte baby, tak dnes skoncil maraton s oslavami Denisovej 16-tky a zaroven jeho menin- odisiel posledny gratulant, mozem ist spratat veci a potom si ma pride mm vyzdvihnut- ideme pookriat do spolocnosti- tesiiiiiiiiiiiiiim.....dufam, ze mi mala rychlo zaspi............Zajtra ideme s nasimi obehnut hroby, tak dufam, ze v aute bude dobra nalada, lebo niekedy je to dost narocne - nevytocit sa, popripade nieco nevrlle nepovedat rodicom............len ockom mrknem, co sa tu za posledne dni dnialo, nech mam ako taky obraz ako zijete......

merikac
29. okt 2011

😀 baby, tu sa to ako sereeeeeeeeeeeeeeeeeeee- sak- ja ze pocitam co ste napisali a tu len prispevok od mon dnes 😀 😀

monline
29. okt 2011

@merikac vidíš, táto téma sa asi ukladá na zimný spánok či čo...všetci asi píšu v súkromných..ja chápem, že je tam viac súkromia, no aspoň čo-to by mohli aj sem 🙂

noemarta
29. okt 2011

caute holky,
veru,nejak vsetky spime.... ale nie, no ja napr. tento tyzden ledva zijem, nela ma po prvykrat kasel a teraz sa jej spustil sopel, takze odsavame, ale nastastie si da, priam sa tesi, ze moze zapnut vysavac 😀 a strasne zle spi, takze som total k.o. a vcera to skocilo s mm aj na nas, takze sa kurirujeme, konecne dnes sme boli vonku po tyzdni, medzi tym streeees panika v praci, takze som doooost znicena, takze ja vzdy balim svestky okolo 21,00 a idem co to spat. Takze asi tak moje aktivity v tomto tyzdni.
@merikac vam prajem pekny vecer, vyhodte si dobre z kopyyytka 🙂
@monline mas peknu profilovku, Danko tam vyzera uz taky dospelaaacik 😉

monline
29. okt 2011

@noemarta choroba, nepríjemné....liečte sa, kurírujte, nech to rýchlo prejde, držte sa...
a že dospeláčik? haha 🙂))

monline
29. okt 2011

@noemarta a zabudla si napísať, že ja som tam ako mladica 😀 😀

noemarta
29. okt 2011

@monline mon, oprava, ako keby si si dala profilovku svojich deti - Nika a Danko 🙂 🙂 🙂 lepsieeeee.

monline
29. okt 2011

@noemarta 😀 😀 😀 máš u mňa čokinu 😀

noemarta
29. okt 2011

boooze pozerame s mm beana, sa tu rehoceme na tom dilinovi....

monline
29. okt 2011

@noemarta beana sa dá pozerať, ale nie často 🙂
idem uspať môjho dospeláčika 🙂 brú

bambola
29. okt 2011

@noemarta juj, skoro sa vyliecte 🙂 ste urcite pusinkovali nelku a sups 😉
@merikac kde mas profilovku? 😕
@monline krasna profilovka, pri tom fesakovi len mladnes a mladnes (poprosim Milku 😀 😀 )

dnes bola mala s andrejom na navsteve u znamych a ze ked tam dosli tak si tak lahla do rohu miestnosti a tam tak smutne lezala, a potom vzala nejakeho panacika a pozerala smutne z okna a slza na kraji ☹ chudatko moje, ale potom ju ocko zobral a hned bolo lepsie. ale to ona vzdy v cudzom prostredi je takato , smutna, neplace ale potom sa osmeli 🙂

bambola
29. okt 2011

@monline @noemarta ja moc nemam rada beana, to je taky prvoplanovy humor a po rokoch sa vkuse opakuje to iste 😒 ale ksichty vie struhat ako z gumy, to sa mu musi nechat 😉

monline
29. okt 2011

@bambola ty potvora, tak milku? 😀 😀 bude aj milka, len musíte prísť 🙂
ani ja beana nemusím, ale hore v telke máme len 4 slovenské programy a 4 české, nebol dnes výber, tak som videla kúsok beana, bolo to niečo nové a pozerateľné, netrapošil až toľko ako inokedy..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre