Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
5. júl 2011

caute holky,
@maxara to faakt z komarov, to musel byt nejaky mesersmit.... 😠 😠 😠 ale hlavne ze to zvadla a ze uz je dobre!
@mirka285 jasne ze su obchody otvorene, ja dnes skocim asi do metra na velky nakup 😉
@kafoditka domi vcera mala mirka vrtulu v ritke a dnes sme na tom rovnako obe, ja tiez fachcim od rana....ale uz len povysavam a skoncila som !!!
@merikac nech sa paci, aj v zalesi si vitana !! inaaac nic som vam nechcela hovorit, ale aj ja som pocula ze do troch rokov sa dietatu formuje nozicka, takze netreba to prehanat s ortopedickymi topankami,jedine ak to povie ortoped.... 😕

noemarta
5. júl 2011

@mirka285 hi hi este sa pobijeme o merikac 🙂 🙂

noemarta
5. júl 2011

@zuzik1983 pocuj pozeram do tabulecky a ty sa ani nepriznas, ze nikolka ma dnes prvy rocik, takze vsetko naj naj !!!

maxara
5. júl 2011

@noemarta no alebo iny hmyz to tiez mohol byt, ale nic ine ako komara sme v izbe nenasli 😒 aj som myslela najprv ze plostice, ale vsetko sme pozreli a kedze som uz videla kde a ako sa zdrziavaju plostice, tak tie to urcite neboli. A ostatne hmyzy nie su nejako velmi ukryte, ze by si ich nevidela. Takze asi od komara 😒

mirka285
5. júl 2011

@noemarta coby sme sa pobili dojdes aj ty ku mne,alebo ja k tebe...a ja uz som dnes dva pracky vyvesala,mam navareny obed,a idem uspat Lindu 🙂

mirka285
5. júl 2011

@zuzik1983 aj od nas vsetko naj...

merikac
5. júl 2011

@noemarta , @mirka285 nooo keby prislo k tomu, ze ozaj idem, tak asi dame rande niekde na kafe a budeme spokojne 😀
baby, aj vy mavate tolko vela spinaveho pradla,,?? ved to mi ani pracka za jeden den nestiha poprat 😠 ........ a to nehovorim, ze ten velky zasran ma toho najviac,,,,,,

mirka285
5. júl 2011

@merikac mery ja periem uz od vcera a stale este nemam vyprazdneny kos a Tomiho veci su najsmradlavejsie 😖

noemarta
5. júl 2011

ja tiez nestiham prat, a vacsina veci su neline, leboooo ked sa nezasere ona, tak ja ju okidam pri krmeni.... 😖
Ideme obedovat, a ja idem do toho metra a nela s tatom budu gazdovat....pa zatim, pekny den, vyzera na peknyyyy 🙂

katka55
5. júl 2011

Ahojte vsetci. Zijem, aj ked len na polovicu, kedze sme po prichode z dovolenky zavitali na stredne Slovensko, kde zuri nejaka sialena viroza ( 😲 ), ale uz je lepsie, tak sa hadam coskoro opat zapojim do konikovania. Tento tyzden si este prosim volno ( 😀 ), lebo len zajtra cestujeme domov, v piatok nas cakaju promocie, v nedelu Patrikova velka oslava, tak to hadam dobojujeme a budeme fungovat normalne. Dufam, ze sa mate vsetci dobre a ste zdravi. papa 😉

zuzik1983
5. júl 2011

@noemarta @mirka285
dakujeme 🙂
no ja mam tiez vecne toho pradla,ze tiez nestiham prat a vacsina nikolkine, lebo nikolku prezliekam kolkokrat aj 3-4krat denne,co sa zaspini.baby a su vsetky obchody pootvarane?oslava je sice naplanovana na sobotu,ale keby ktosi nahodou prisiel dnes,tak nemam ani co ponuknut 😔

luminkasp
5. júl 2011

ahojte kocky, dnes sa idem stretnut s kristip, potom vam hodim foto, juj, ako sa na nu tesim 😉 😉 😉 , inak strasne tu leje..

bambola
5. júl 2011

@zuzik1983 aj my sa pripajame, vsetko najlepsie nikolke 🙂

zuzik1983
5. júl 2011

@bambola dakujem 🙂

maxara
5. júl 2011

dnes je fakt pekny den, maxi vytrhala asi tretinu buriny v zahrade, ale uz fakt nevladze ☹ 😠 😖 😔 idem sa posilnit. Prave som si natrela chlebik s maslom a kyslou uhorcickou.. naposledy som to jedla s bruchom 🙂

maxara
5. júl 2011

@zuzik1983 aj ja sa pripajam ku gratulkam.. ako aj ostatnym detickam samozrejme zelam vsetko naj, keby som nahodou zabudla alebo tak 😅

vierkaha
5. júl 2011

Ahojte,
v prvom rade sa chcem poďakovať @mirka285 @maxara @merikac @bambola za názory a rady ohľadne topánok ( to aby ste si nemysleli, že som vás odignorovala 😅 ) Teraz sem chodím len sporadicky, lebo sme začali dokončovať dom, teraz mi akurát robia terasu 😵 už mám vybraný obklad do hornej kúpeľne a teraz idem vybrať ešte parkety a objednať roldorky a bude hotovo 😵
Inak čo sa kočíka týka sme boli s mm dohodnutí, že kúpim niečo na spôsom Katynej Jetty a trojkomvináciu predám, ale na koniec keď sme boli v nedeľu vyberať zistil, že taký kočík nám situáciu nerieši a že teda kúpime golfáč - začala som mu ukazovať najprv tie lacnejšie (aby nepindal, že som rozhadzovačná) a potom som prešla k drahším - pôvodne som chcela cybex pallas, ale ten ma totálne sklamal tak sme nakoniec kúpili pp sí ( mm teraz tvrdí, že akýý kočík mi vybral ) v baby markete mali za completo cenu 189,- je to síce min.ročná kolekcia ( ale to mi vôbec neva, lebo tá sa mi páčila oveľa viac ) hneď sme tam kúpili aj autosedačku( aj tú mali v akcii 😅 ).
Včera sme ich hneď otestovali v AT na nákupoch ( minuli sme nošu peňazí, ale som spoko, lebo sme kúpili všetko čo som chcela 😀 😀 ) a sí-čko mi nepríde vôbec rozhrgané (a to som sním jazdila po parndorfe, kde sú chodníky z takých malých kociek ) jedinú chybu čo som našla je , že sa mu nedá strieška preklopiť keď je úplne v ľahu, ale to mi až tak nevadí.

minizu
5. júl 2011

@zuzik1983 vsetko najlepsie, nech je nikolka zdrava a pekne rastie do krasy

monline
5. júl 2011

@zuzik1983 všetko najlepšie Nikolke 🙂
a aj všetkým ostatným krásnym júlovým detičkám

baby kde ste všetky?

macik27
5. júl 2011

dievčatá ahojte tak ja nestíham malá ešte v plnom prúde neviem kedy dnes pôjde spať ale vôbec mi to nevadí lebo my sa vytešujeme pozajtra nám príde tatinko 😅 😅 😅
@zuzik1983 Nikolka má u rôčik? tak gratulujeme 🙂

medved
5. júl 2011

@minizu ahoj zuzka je u ok?

luminkasp
5. júl 2011

ahojte kocky dnes uz nestiham fotky, ale s kristip bolo skvele, petulko je nadherny, aj ked ho uz poznate zo stretka, albertik je od neho asi o desat centakov mensi 😉 😉 😉 😉 @kristip,dnes sme zacali stvornozkovat aj na tych klzkych podlahach 😎

adelaine
5. júl 2011

ahojte, hlasim sa az teraz....
dnes bol super den, po posilke a kave s kamoskou som este len tak mimochodom odbehla na nakupy 🙂 🙂
taka happy som sla domov, ze keby aj traktory padali, tak by som mala good day 😀

@zuzik1983 aj ja sa pripajam a prajem vsetko najlepsie malej Nikolke k prvemu rociku!

bap96
6. júl 2011

To je veľmi dobré, nie? http://goo.gl/ZK46p

maxara
6. júl 2011

Dobre ranecko,
mne sa podarilo vcera nejakym nedopatrenim unavit poobede Ninkou tak, ze spala vyse dvoch hodin, cize az skoro dol siedmej vecer, cize na noc som ju sla uspavata az po deviatej a potom sa mi podarilo tak usexvat mm ako uz dlho nie, cize dufam, ze bude teraz od neho aspon dva dni pokoj 😅 Zaroven som vytrhala za dva smetiaky buriny, cize dost vela, ale aspon si mozem ist kupit zase nejake rastliny do zahona 😵 No a este sa mi podarilo vcera si pri tom trhani buriny spalit krize, ako inak.. cize nadavam ako pohan. 😖
Dnes bacujeme same, tak sa asi zase oblecieme do dvorneho a pojdeme trhat burinu, Ninka sa bude hrat so psami. Uz ich ma celkom rada a su jej aj smiesni. Hlavne Bas, ked sa tak smajchluje a ked frka nosom. Naucila sa, ze vonku nesmie mat dudku, lebo jej ju chce vzdy Ripa cornut. Uz jej jednu zozrala 😠

Ozaj baby, pomaly planujem tu dovolenku na Slovensku a rada by som sla niekam kde som este nebola kuknut.. mohli by ste mi dat pls nejake tipy na dobre termalne kupalisko, dobry hotel, atrakciu, vyhliadku, prechadzku, krasne prostredie.. nieco ale s nenarocnym terenom, resp s pristupom s kocikom, lebo neviem ci ste si vsimli, ale Ninka ma 11400g a 77 cm. Takze nosit ju (napr vnutri v hrade po schodoch) je dost drsne.

minizu
6. júl 2011

@medved ahoj, ano uz je nastastie ok, ja som sa tiez uz spamatala z prechladnutia, tak dufam, ze na najblizsich par mesiacov sme vybavene. 🙂 ako sa ma lucy, stale strajkuje s jedlom? Ja som s malou vybabrala. Dam jej druhu lyzicku do ruky, s ktorou sa zabava a zatial ju pekne nakrmim a nic mi nevypluva 😀 buduci tyzden by sme mohli vybehnut k jazeru. Dnes ideme na vychod k svokrovcom, ale cez vikend sa uz vraciame

@maxara a co tak tatralandia. Este som tam sice nebola, ale od viacerych som pocula, ze je tam dobre a aj deticky sa vyjasia, byvas v chatko domceku a naokoli je krasna priroda... Alebo vylet do bojnic

gabika41
6. júl 2011

Dobre rano sa praje....tak my uz mame aj prve kolo po vonku za sebou.....lebo teraz uz musim chodit na tri krat...aj som uz stihla ozehlit...chcem sa opytat moze zapekat UM?lebo mam pocit,ze teraz ked sme presli na Sunar 3 tak mala kaka len bobky,alebo vobec nic a ina strava sa nezmenila,iba to mlieko....

gabika41
6. júl 2011

@vierkaha ...aky obklad si si vybrala,lebo ja to uz riesim dost dlho a akosi sa neviem rozhodnut......

maxara
6. júl 2011

@minizu v Tatroske a aj v Bojniciach sme uz boli.. mm ma v PD babku, cize tam sme aj 2krat rocne na kuknutie zoo a tak.. a na Strbe zaciname, cize tam odtial budeme robit vypady asi prve tri dni niekam po okoli a potom by sme sa chceli presunut vychodnejsie. Ked pises, ze mas svokrovcov na vychode, nemaju tam oni nieco take, co stoji za pozretie a nie kazdy o tom vie? Napr nieco ako Morske oko. Tam to bolo krasne. Alebo nejaky skanzen, alebo tak..
Inak som chcela uz davnejsie napisat, ze mne Ninka tiez vypluvala jedlo, ale odkedy som ju zabavala kadecim a nepripomenula som jej ze papa, ani len ze ham, otvor pusku a pod.. tak bola taka zaujata hrou, ze pusu pekne otvarala. Napr vrchnak z vyzivky sa snazila dat naspat na flasku, otvarala a zatvarala a vzdy som jej povedala nech otvori pre lyzicku a tak.. odvtedy mi zje aj tristvrtku strednej flasky, ale viac do nej nenatlacim 😒

maxara
6. júl 2011

@gabika41 UM teda zapeka a riadne.. my sme Ninku rurkovali ako babatko kvoli tomu.. a pomerne casto. Aj trikrat tyzdenne. Az sme presli na babylove. A aj tak chvilku trvalo, kym sa to upravilo a aj z babylove ju niekedy zapieklo 😒 ale napr z Beby ju zapekalo uplne brutalne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre